• PEP/\N

    Caues. Mam problem. Konstrukce rafku je jasna, ten kov (slitina) tvori jakysi korytko. Ale jsou i zvysene rafky, ktere tam maji navrch jeste asi nejaky plast. Ja osobne ho mam vysoky (ten plast – bez hacku a carek) tak 2cm. Jakou si mam koupit spravne dusi? Aby ventylek byl tak dlouhej, jak ma byt? Diky

    0 0
    • Daf  

      Normalne se delaj duse s delsim ventilkem kolem 5cm.

      0 0
    • antoniuss  

      Bez najmensich problemov si kupis dusu(autoventil), ktory je predlzeny asi na5 cm ako vravel kolega, ale ak si sikovny postaci ti aj dusa na obycajne, nie dvojite rafiky, ale potom je to tak max 1 cm nad rafik a nafukas to iba s dobrou pumpou :)

      0 0
    • vas  

      jestli pouzivas galuskove ventilky tak tufo dela takovy nadstavec maji to ve trech velikostech normalne stace ten nejmensi 2cm

      0 0
      • Daf  

        Akorat se musi mit stavajici duse sroubovaci ventilek. I s dlouhym galuskovym se se delaj. Jsou drazsi nez obycejne dela je treba Hutchinson, ale i Schwalbe. V dobrym kramu by nemel byt problem to sehnat.

        0 0
    • MARIN  

      Bud prikoupis nastavec na ventilek a nebo dusu s delsim ventilkem (ke sminenym znackam doplnim jeste Kedna)

      0 0
      • PEP/\N  

        Tak teda diky moc za ohlasy. Ja za posl. mesic vhodil do dusi asi 250kc-popraskaly a u jedny jsem urval svou sikovnosti prave ventylek. S tema normalnima dusema mi kousek kouka, ale i kdyz jsem si koupil novou pumpu (na vsechny typy ventylku, s manometrem), tak to s ni nejde. Ale kdyz jsem to zkousel nafouknout neobuty tak bez problemu. Taky me pekne stve, ze se vsechny duse nevyrabi se sroubovacima ventylkama. Ten nesroubovaci asi tezko nastavim, ze?

        0 0
    • jonti  

      a ake mas tie rafiky? ak remerx grand rock, tak tie sa daju pouzit aj so srubovacimi kratkymi galuskovymi ventilmi, treba to najprv prisrubovat aby si toho mal aspon kusok vonku,aby bolo ako prifuknut, a ak tam dostanes nejaky tlak tak to vyjde von este viac. Ale aj tak je asi najlepsie ten predlzovak, ale kedze je potrebny len na fukanie, staci aj jeden na obidve kolesa. Duse s dlhym ventilom su tiez ok, ale zial vacsinou su drahsie ako obycajne, preto ich nepouzivam

      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.