Co říkáte testu kotoučovek v německým BIKE?

21 nepřečtených
  • senožrout

    Tak by mne zajímalo, co říkáte tomu testu? Pokud jste to neviděli: Velmi dobré – Magura Gustav a Luise, Hayes El Camino. Dobré všechny Shimana (LX/Hone, XT/Saint, XTR). Poměr cena/výkon Hayes HFX 9. Dobré (s menším nadšením) Juicy 7/5. Zbytek zavržen. Hope- nic moc, další také..... Doufám, že jsem to nepopletl. Časopis jsem si zatím neköupil, jen jsem ho viděl. Krom toho testu kotoučovek v něm toho zas tak moc zajímavého není…

    0 0
    • cabbage  

      no, tenhle test sem necet, ale mam jinej bike z roku 03 kde je rovnez test kotoucovek a i tehda zvitezily magury a shitmano, hope opet nezi low-endem. nejak se mi jejich testy nezdaj, co je nemecky vetsinou vitezi nebo je aspon v prvni trojce.

      0 0
    • igor  

      zabudol si na Magura Marta, so 160kou kotucom, vysli vlastne najlepsie, bez nejakeho vyrazneho nedostatku.

      0 0
    • visby  

      to je uz davno zname, ze tieto testy sponzoruje magura… vzdy vyhra a gustavM je dokonca lepsi ako brembo, co je uz totalna kravina… nehovoriac o tom, ze najlepsie brzdy hope(staci precitat nejake fora, v globale maju najlepsie referencie) su tam vzdy ako odpad…

      ad brembo: stoja 1000E jedna… hehe:-)

      0 0
      • Homer  

        No to neni jen zalezitost Magury, ale i ostatnich nemeckych inzerentu. Ale to se tyka predevsim hodnoceni, samotny testy nejsou tak spatny – treba testy vidlic mi pripadaji pomerne zajimavy. Muzou si treba dovolit jejich destrukcni test, coz vypovi hodne :)

        0 0
        • visby  

          mas pravdu… ked nebere do uvahy konecne hodnotenie su tie testy vcelku dobre…

          0 0
      • Gumicuk  

        Nevite nahodou nekdo o nejakejch fotkach tech brzd od Bremba? Lehoulince jsem zagoogloval a nic z toho. Byl bych moc rad. Dik

        P.S.> na strankach www.brembo.com jsem nasel jen takovej chabej popis bez fotek

        0 0
    • tutite  

      nic moc? Krom rozsáhlého testu kotoučovek je tam velkej test endur a vidlic..

      0 0
    • Twisp  

      je to fakt zajimavy http://www.dk-content.de/…steresen.pdf

      0 0
      • Alesh  

        Zajimavy to je, jen si neumim vylozit ty grafy :-))) Co znaci ty 2 krivky? Kdyby tam byla jedna, tak bych to pochopil…

        0 0
        • Vilém  

          Ja si to vylozil tak,ze je to hysterze.Jedna krivka pri stlacovani paky a druha pri uvolnovani.Kdyztak to prosim nekdo uvedte na pravou miru.

          0 0
          • Alesh  

            Tak koukam, ze tomu nerozumim vubec… :-)))

            0 0
          • PePu  

            Takhle to chapu take s tim, ze je tam krivka pro sucho a pro mokro.

            0 0
            • Alesh  

              Graf pro suche a mokre pocasi jsem rozlousknul taky :-)

              0 0
              • PePu  

                Jestli mas na mysli cerna vs. seda krivka, tak me napada snad druhy cyklus mereni (u vetsiny jsou ty cerne „hladsi“). Ale to jen hadam. Rozlousknout to podle me muze jen nekdo s vysvetlivkami ke grafum (tudiz nejspis vlastnik casopisu). Pokud jde o osy grafu, myslim si, ze na vodorovne ose je sila stlacujici paku a na svisle brzdna sila (nejspis prepocitana z brzdneho momentu).

                0 0
                • Alesh  

                  ja na tom sice prd rozeznam cernou a sedou (barvoslepost? :-))), ale presto diky.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.