• BUCEW

    prodám opravdu lehce jetý šaltr XTr 03 s krátkým vodítkem.2200,–

    0 0
    • blue  

      rubrika BAZAR ti nic nerika, vid?

      0 0
    • miki  

      já XTR 02 ale tady neotravuji-použij BAZAR

      0 0
      • davidak  

        Za kolik? Nenasel jsem to v bazaru. Ze bych upgradoval vyhrkanej DEORE??:)

        0 0
    • Jogador  

      Já ne, a taky to nikomu necpu…

      0 0
    • peky  

      jo kamaráde tady tě vyfaknou ani nevíš jak. Je jim jedno jak dlouho tu si nebo jak moc zkušenej nezkušenej. Prostě tě poslou k šípku s čímkoli. Nevysvětlí ti jednoduše a hlavně slušně že k prodeji je určenej bazar a pokud si chceš o tý přehazce pokecat tak tady (ale můžeš bejt v klidu) protože když si budeš chtít pokecat tak tě taky vypískají s tím že už to tu bylo. JEDNODUŠE SEŠ V KLANU PIŠ SI SLÁTANINI NEJSI V KLANU NEOTRAVUJ…

      0 0
      • blue  

        jsi trochu mimo… nikdo by nikoho nefakoval, kdyby dodrzoval aspon zakladni pravidla… kdyz chci napsat inzerat, napisu ho do bazaru… kdyz si chci pokecat o komponentu, tak svuj prispevek podle toho formuluju, bud v uz existujicim threadu, nebo v novym, pokud to je nutny… pak nevidim zadnej duvod, aby nekdo nekoho fakoval

        0 0
        • peky  

          chápu to. Jsi prostě vyjímečnej plně chápající a hrozně moc citlivej člověk co má smysl pro disciplínu a pořáde. Dodržuješ zákony a nepsaná pravidla. Všeho si hned všimneš a dokážeš odhalit. CHTĚL BYCH SI TĚ VZÍT JSI DOKONALÝ. Každopáně já třeba ne. A pokud tu budu chvíli a nevšimu si nějakého linku na bazar a koukám jen na forum tak se tu taky zeptám na to samé. Trvalo mě 2 – 3 měsíce než sem si v záplavě informací všiml že to tu taky má bazar atd.

          0 0
          • blue  

            jestli ti trvalo 3 mesice, nez sis vsimnul linku na bazar, tak tim se vsechno vysvetluje… a diky za zhodnoceni moji osoby ;-)

            0 0
          • pos3k  

            blue to napsal krasne :-) projit cele b-f (kde co je) zabere max 10 minut ne?

            zdar bajk

            0 0
            • wroum  

              .-) za deset minut to nestiha ani Cislo 5

              0 0
              • Pavlos  

                a zije?

                0 0
              • pos3k  

                myslel jsem samo ze projit,tzn kuknout kde co je, jak se co deli a takdale.......ne ze vsechno bude cist.........­............fo­rum (hmmm) recenze (hmmm) hmotnosti (hmmm) bazar (jeeee) .....hele anketa (hmmm) c to je za bannery? (klik)
                :-)

                0 0
          • enjoy  

            to sis vybral blbyho cloveka k diskusi:-).blue je zrovna jeden z tech megachytrych mistnich bikeru:-)

            0 0
      • honzarb  

        jj:)

        0 0
    • peky  

      jsem rád že si to tak rychle pochopil, a nemáš zač.

      0 0
      • Mamutt  

        No a na to řazení příspěvků si necháme třeba další tři měsíce, že.. :-)

        0 0
    • peky  

      jak vydíš tak ještě ted mi dělá problém vyjádřit se ke správnému tema :) . Jen tu chci naznačit, že není třeba tolik prezentovat jakou udělal ten dotyčný chybu. A VÍCE JÍ TOLEROVAT než potlačovat. Říci stačí jednou ale proč mu to natřít víckrát… to sem nepochopil Taky mi řekneš že sem blbej jen jednou a pak už si myslíš svoje. NEBO?

      0 0
    • peky  

      jo to sem popisoval v následující zprávě :)

      0 0
    • BUCEW  

      sorry všem trochu jsem se seknul.jinak těm co mají zájem crashtester@seznam.cz

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Neni to nahodou stejny mail co mas v profilu? :) Ale jinak jsem se pobavil. Je videt, ze zavadeni internetu do zvlastnich skol nese prvni ovoce :)

        0 0
        • Vilém  

          Obzvlastni chutovka jsou stranky uvedene v profilu:(Moc ho nedrazdi nebo si Te najde a bude kvalitne mucit.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.