• JJ

    Uz nekdo z vas jezdil tyhle plaste?

    0 0
    • biker007  

      nas „tymovej sef“ je ma, a dost je chvali. letos maratony prej na nicem jinym jezdit nebude. sou to (2.1) celkem balony, takze asi budou pohodlny. vzorek slusnej, ale valivej odpor na silnici relativne malej. je se ted rozhoduju prave mezi Vaporama(v kevlaru) a Schwalbe Racing Ralph. V testu v nemeckym Biku dopadli taky hodne dobre. test koncil otazkou: Löst Vapor den Explorer ab? (nahradi vapor explorera?)

      0 0
    • Trojci  

      Tady jsou moje (tragické) zkušenosti a Vaporem 2,1 v kevlaru:

      • valivý odpor/záběr – ale jenom prvních 200 km (!!!)
      • váha (kevlar je kevlar)
      • cena (ještě že byly skoro zadáčo)
      • výdrž – po 200 km úplně zmizely ty příčný pruhy.. teď je z toho čistej slick
      • odolnost proti píchnutí.. u tohohle typu vzrorku už ani tak nerozhoduje Tpi. Když je ten vzorek hladkej jako dětská prdelka, tak to prostě píchneš o trn vždycky. Já osobně jsem měl defekt (o trn) každých cca 50 km – prostě každou vyjížďku jsem lepil.. fakt nekecam!
      • vedení směru.. tohle je koncepčně zadní guma – ve předu hooodně plave.

      Suma sumárum – je to něco jako Twister s trochu lepší trakcí (prvních 200 km). Pak je to už k ničemu. Mizivá odolnost proti píchnutí zkazí zaručeně náladu každému.

      0 0
      • Trojci  

        PS: Explorera rozhodně nenahradí nic ze současné nabídky Continentalu. A Maxxisu se jeho okopírování (Ignitor) velmi vyplatilo.

        0 0
      • Trojci  

        Všem se velmi omlouvám – spletl jsem si Vapor a Leader.. Mám po zkoušce a jsem přetaženej. Recenze je psaná na Conti Leader..

        děkuji za pochopení..

        0 0
        • Honzas  

          Tak pak bych se pod to podepsal. Leader je snad nejhorší guma, co jsem kdy jezdil. Ted ho vzadu dojizdim a na Jestřebí hory už tam budu mít doufám něco úplně jinýho;-)

          0 0
          • Trojci  

            nebo si kup novej „tube repair kit“ :)) a voz s sebou montážní rukavice.

            Ale fakt, Leader se nepovedl – a voni ho dělají tuším i ve 2,3 verzi na enduro… provar provar provar

            0 0
      • kemo  

        S tou výdrží musím bohužel souhlasit. Vozím Vapora teda jenom vzadu, ale po pár stech km (nevím přesně kolik) už je dost ojetý – slicka z něj sice ještě nemám, ale tolik zase nechybí. V nejlepším případě mu dávám 1000km. Na druhou stranu se mi ho ještě píchnout nepodařilo.

        0 0
        • Trojci  

          No jo.. dyť říkám, že jsem si to spletl s Leadrem – Vapor má hustší vzorek, tak snad to i pochytá více trní :)

          0 0
      • kemo  

        Jsem si říkal jaké příčné pruhy máš u Vapora na mysli:-)

        0 0
    • JIRA  

      Mám je ve verzi UST a spokojenost na suchu i v blátě. Defekt zatím jen jeden, ale to byl hřebík, který prošel z jedené strany na druhou. Ještě jsem na tom dojel 5 km do hospody. Koupil jsem si je znovu do zásoby. :)

      0 0
    • žuri  

      hodi sa tento plast na upravu s hrotmi? Pytam sa lebo su za dobru cenu tak ci to s nimi ma zmysel, nevidel som ich na zivo takze co si myslite

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.