potřebuju poradit s kotoučema a rámem

7 nepřečtených
  • biker 13

    Má tu někdo zkušenosti s kotoučema Magura Gustav M ? Doneslo se ke mě, že hydrauliky obecně při trialu praskaj… Zdá se mi to divný. Já trial nedělám, ale jezdim takovej lehkej freeride a shanim rám. Zatim se mi líbil jeden hardteil od Mongoose – Deuce, bohužel je pro mě rozhodující cena nebo je možný koupit full na fr do 13 tisíc?

    0 0
    • Meesha  

      Co znamena: Pri trialu praskaj?

      0 0
      • Gatier  

        Asi ze to nevydrzia. Co tak vcka?

        0 0
        • Meesha  

          Asi sem natvrdlej… Kdyz trial nedela, tak mu muze bejt jedno, ze tam praskaj. Korme toho, Gustav mi moc nepripada jako brzda na trial – tam jde o vahu.

          0 0
          • biker 13  

            Tim trialem bylo myšleno naustálé tahání za páku, přibřžďování prostě blbnutí. Když jedu někde v lese tak se brzdy moc nevšímám, ale potom příde kopec dolů kterej nemůžeš sjed přímo ale kličkuješ mezi stromama šutrama a tam nemůžeš mít brzdy zahamtnutý… Kotouče nechme bejti, šlo my spíš o zkušenosti s magurama. Teď shánim rám, chci do toho maximálně vrazit 13 litrů tak poradte, kvalitní hardteil nebo full. Radči bych šel do hardteilu. Full za 13 asi nebude moc super.

            0 0
    • Vilém  

      Pri kotoucich na trialu praskaj tak maximalne ramy.Pri ruznejch kangaroo ap, dost trpi zadni stavba.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Gustav prej praskal pri brzdeni pri couvani (trial), ale na to ta brzda konec koncu ani neni urcena.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.