• fopa

    Potřeboval bych tip na MTB přilbu pro obrovskou hlavu. Mám širokou hlavu vel. 64. Všechno, co jsem vzal na hlavu, je úzký a mělký. Má někdo stejnej problém?

    0 0
    • climber  

      Jo, zkus značku Specialized (teď ji mám). Nevím jak komu, ale mě se líbí Cratoni Tremor Tribal

      0 0
      • Lance  

        Cratoni Tremor Tribal, Catlike Kompakt, Met Stradivarius – nadherne prilby, spesly mi prijdou hoooodne drahe:)

        0 0
    • fopa  

      Dík za tipy, ale teď neřeším ani vzhled ani cenu. Potřebuju něco, co bych vůbec dostal na palici. Zatím jsem odrovnal každýho prodavače. Vždycky tvrdí, že tohle už bude velký i mě a ono zase nic.

      0 0
      • Lance  

        Jsi vubec clovek?

        0 0
        • jose  

          Jestli zas to někdo ala „jarin“,zaregis­trován 8.2 a hned taková otázka…

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Treba si driv nevsim, ze ma velkou hlavu :)

            0 0
          •  

            kazdy nemusi byt Jarin ne, hledal nejake informace a narazil na forum, a rekl si, hmm, tam by mi mohly poradit,zkusim to tam; tak to vidim ja, ma to svou logiku ne,

            0 0
            • fopa  

              Voj?as, je to přesně tak jak píšeš!

              0 0
            • fopa  

              Už podruhý Jarin. Zřejmě bude populární. Já jsem mimo.

              0 0
    • Daf  

      Ja zas hledam cloveka, ktery ma obrovskou hlavu. Mam totiz doma jednu brutalne velkou helmu co jsem vyhral na Sudetech v tombole :) Pro vsechny lidi co znam je naprosto nepouzitelna. Je to nejaka stara Briko. Myslim ze velikost je az do tech 64cm.

      0 0
      • Lance  

        dafe a to vis,ze se na bikeforu pohybuje neco vetsiho nez clovek a presne takovou prilbu shani?

        0 0
      • fopa  

        Dafe, Briko jsem zkoušel to největší. Nesedí. Dík.

        0 0
      • Pekáček  

        To je prostě typická Čadovina no… :o)

        0 0
        • fopa  

          Nerozumím, jsem tu novej!

          0 0
          • Pekáček  

            Ta tombola na Sudetech. Jednou dal Čada známým co pořádaj závody ceny do tomboly, mimojiný i potah na sedlo -pěkně zpuchřelej. A náhodou se toho závodu účastnil a vyhrál v tombole. Tak mu ten potah obratně gumičkou přichytili k bidonu jako kombinovanou cenu :o))) Prostě co nechceš – dej do tomboly :o)

            0 0
    • Lance  

      zkus www.mtbprilbynavelkehlavy64.cz a uvidis

      0 0
      • rich  

        ta stranka nefunguje asi uz vsetky prilby vypredali

        0 0
      • fopa  

        Lanci chtěl bych vidět někoho, kdo by měl takhle vadnou adresu. Navíc jsem už pár stránek s helmama prošel. Jako fór dobrý. Zkus něco dalšího.

        0 0
    • Mata.Lan  

      a co takhle si zkusit ufrézovat kus hlavy… tak akorát na normální velikost. Nic si z toho nedělej, já zas vozim 23" rám a 180mm kliky, to je větší komplikace

      0 0
      • fopa  

        Hlavu bych měl rád celou, proto taky nakonec sháním helmu. No nevím jestli máš větší komplikace s rámem. Rámy 23" se už začínají objevovat, ale mě teď poslal prodavač v bike shopu do domácích potřeb pro lavor. Čau.

        0 0
      • Pekáček  

        člověče jaký máš kliky a kde si je sehnal?

        0 0
    • Mamut  

      http://www.var.cz/index.php?…

      Ako for blbe, ale asi ti nic ine neostane. Iba ak si ju vyrezat z polystyrenu sam.

      0 0
      • fopa  

        Když jsem před časem sháněl integrálku na mašinu, tak taky dlouho nic. Když už jsem skoro podlehl panice, tak jsem zvítězil a dokokce jsem vybíral mezi značkou Uvex a Nolan. Vybral jsem Nolan byla lehčí a hezčí. Proto nemůžu uvěřit, že bych nesehnal 30 dkg slisovanýho polystyrenu do tvaru helmy na MTB.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Snad jedine ten kotlik, protoze hlavu do esusu nenacpu ani ja (56cm).

        0 0
    • náčelník  

      Kdysi jsem někde četl, že Cratoni dělá přilby ve dvou provedeních – s oválným nebo s kruhovým otvorem pro hlavu.

      0 0
      • fopa  

        Náčelníku dík za tip. To jsem ještě naslyšel. Moje děti mají helmy Cratoni Champ a ty jsou úzký. Zapátrám jak je to s tím kulatým tvarem.

        0 0
      • fopa  

        Našel jsem, že by měla být nová helma Cratoni Radon. Velikost 59 – 65 !!! Možná nabírám správnej směr.

        0 0
    • sadre  

      Ty mas hlavu jako meloun,ja bych doporucoval hrnec na vereni od maminky…

      0 0
    • Bobko  

      pokial nechces dopadnut takto: http://www.extremebike.sk/modules.php?…

      tak by si si ju mal urcite kupit. medzi nami divcatami… na velkosti nezalezi, hlavne nech je dlhy a hruby…

      0 0
    • Jester  

      Kamos ma taky kulatou a velkou hlavu (i kdyz asi ne az tak obrovskou) a zadna prilba mu nesedela. Nakonec jedina, ktera mu sedla byla Bell.

      0 0
      • fopa  

        Nevíš náhodou jakej model?

        0 0
        • Jester  

          Nevim, ale byl to nejakej doprodej. Dneska je pryc, ale zitra nebo v pondeli tady bude, tak se ho zeptam. Kdyz tak se jeste pripomen, kdybych na to zapomnel.

          0 0
          • fopa  

            Dík.

            0 0
            • Jester  

              Takze si nepamatuje, co to byl za typ – pry na te prilbe není nápis, jenom nějaké řecké písmeno. Nicméně stejně se jedná o poměrně starý model, takže by jsi ho asi nesehnal. Spíš se jedná o tip na výrobce. Jo a byla to silnicni helma – nema stitek.

              0 0
              • fopa  

                Dík za tip. MTB nebo silniční, to taky neřeším. Hlavně hodně velká.

                0 0
    • Meesha  

      MET dela v 64 tusim model Testagrossa.

      0 0
      • fopa  

        METky jsem ještě nezkoušel. Dík za tip.

        0 0
      • fopa  

        Tak jsem mrknul na ty METky a Testagrossa by měla být speciálně pro hlavouny. Jednak to u ní píšou a jednak dělají jenom velikost 61 – 64. Dobrej tip, dík. Půjdu se porozhlídnout.

        0 0
    • davidak  

      mam taky vetsi hlavu (asi ale ne tolik) a koupil jsem Mango, jsou hodne siroky, tak kdybys zkusil nejakou nejvetsi… docela te lituju:(

      0 0
      • fopa  

        Zrovna dneska jsem si na internetu vyhlídnul Mango Hero. Dělají i velikost 64 a na obrázku vypadá docela široká. Vyrazím ji někam prubnout.

        0 0
    • Jogador  

      Spíš mi řekni, jaktože někdy jsi FOPA a někdy fopa, a přitom čas registrace je stejnej, v tom je nějaké fopa:)

      0 0
      •  

        to mas podle toho jak to napises do okynka pri prihlaseni :) sis toho asi este nevsiml

        0 0
      •  

        velký a maly pismena to nerozlisuje ;)

        0 0
      • fopa  

        Voj?as to vysvětlil za mě, zatím co jsem spal. Už budu psát malý. Pro pořádek.

        0 0
    • TinkTink  

      A Casco…Casco jsi zkousel? :)

      0 0
      • fopa  

        Casco zatím ne. Nějak jsem přehlídnul tvůj tip. Dík.

        0 0
      • fopa  

        Projel jsem stánky Casco. Maximální velikost 62. To jsem měl jako dorostenec.

        0 0
    • 123mates  

      zkus UVEX RS, maji je i na vetsi mozkovny

      0 0
      • fopa  

        Na větší možná, na velký ne. Největší je asi Uvex Supersonic RS až do vel.63. Uvexky jsem zkoušel různý. Marně.

        0 0
    • fopa  

      Jestli má někdo podobnej problém jako já, tak tady je výsledek mého pátrání. Asi největší helmy. Mango Hero (59–64), Met Testagrossa (61–64), Cratoni Radon (59–65) od února 2005, Lazer Cannibal (61–64), Ked City (61–66!!!). Teď už jenom aby seděl protikus.

      0 0
      • kodak  

        Ja bych mel trochu jinej problem nebo by mě spíš jen zajímalo jak to mají METky s tím, když přilbu při nárazu rozbiješ, tak jesi ti daj nejakou slevu na novou, pochopitelne od MET.Tusim, ze to nabizi Uvex a Giro a v jednom foru tady sem cetl za MET tuto sluzbu taky nabizi, ale pri koupi přilby mi prodejce rekl, ze nenabizi tak nevim.Naštěstí sem její tvrdost zatím nevyzkoušel, ale dal sem za ni dost tak by mě to zajímalo jak to je.dikec všem a zdarec

        0 0
        • slou  

          No pokud sem to dobře pochopil tak MET tuto garanci výměny nabízí, ale na stránkách píše že se má kontaktovat distributor v zemi. V současnosti to MET nabízí v prvních 3 letech od data nákupu. Osobní zkušenost nemám, protože jsem svoji METku křupnul ve 4-tém roce používání s výsledkem otřes mozku. Včil mám novou a ještě 2 roky k dobru a doufám, že to tak i zůstane. Jednou to stačilo.

          Tož tak.

          0 0
    • fopa  

      Vytahuju naposledy problém s helmou pro hlavouny. Nemusel jsem koupit ani kotlík ani si nechat ofrézovat palici. Mohl jsem docela i vybírat. Zvítězila přilba Uvex Wing RS, pěkně hluboká i široká. Přesně co jsem potřeboval. Navíc loňskej model stál 1990 Kč. Takže celková spokojenost. Jendo měl jsi pravdu, došlo na Uvex. Díky všem.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.