• aku

    Zdravim vsechny, chci se zeptat. V ktere prodejne v Ostrave je slušný výběr cyklo nářadí. (nejlépe od kovysu). A taky kde máte nejlepší zkušenosti s nákupem různých dílů a součástek (a't už to jsou lanka nebo přesmykače).

    Dík Dan

    0 0
    • ravo  

      Sice ti neporadím kde je nejlepší výběr ( to by zajímalo i mne), ale pokud toho chceš víc, tak je podle mne nejlepší to v www.kovys.cz objednat.

      0 0
    • aku  

      No tak OSTRAVACI nebojte se prispet. Ja vam kram nevyzeru ;-). A rozsiruju patrani po dobrem cyklo obchodu na vetsinu byvaleho Severomoravskeho okresu.

      Cau Dan

      0 0
      • Vincent  

        no, tak to fakt nevim.. dneska sem objel asi 5 shopu at mi odvzdusnej haeysu a vsude rekli, ze to je ok.. pritom je uplne citit chod paky.. takhle se bleb neco doprocuje,, osobne nakupuju skoro vzdycky pres net.. 1) pohodlnejsi 2) az domu 3) levnejsi 4) prodavac ti do toho nekeca, vetsinou tomu hxxxx rozumej.. mozna maxcursor.. snad.. :] hafg, domluvil jsem

        0 0
    • madar1  

      asi urcite maxcursor,hlavne na podzim super slevy

      0 0
      • aku  

        MaxKursor to myslite ten na Kurim Rynku? (teda jestli se to tak jeste jmenuje – proste to namesticko u Masarykova namesti). Ja myslel ze tam maji jenom obleceni + vybavu na treking.

        Dan

        0 0
        • admin  

          Maxcursor je na Cujkovove ulici u Belskyho lesa viz http://www.maxcursor.cz/m_kontakty.htm

          0 0
        • Air  

          Na Kurim rynku (u Masarykace) se to jmenuje Maxsport a je tam fakt jen vybaveni na treking, posilovani ap. Ve Vyskovicich (kousek od DK Nove huti) je Maxcursor… prej nejlepsi obchod v OV (rika to hodne lidi). Nevim, asi na tom je neco pravdy. Maji tam hodne kol, ale komponentu moc ne. Naradi nevim. Hadry – velkej vyber. Vidlice taky. Nejlip vybaveny obchod mi prijde Jump Sport na Nadrazni. Ale ti dva kreteni neprijemni, kteri tam prodavaji me tak serou, ze uz tam nepujdu, i kdyz se mi tenhle obchod jako takovy zamlouva nejvice. A taky tam maji dobry ceny. Ale skoda ty dva idioty fakt uz nechci videt.

          0 0
          • aku  

            Myslis naproti Jogi Sportu? Tam je tusim takovy starsi s fousama a jeste kdosi. Je pravda ze oba vypadaji jako by je neco pekne sralo. Ale vzhledem k sortimentu to se da prekousnout. Prinejhorsim vybehnout ven a zarvat si po Ostravsku: "Kur***aaaa vy sulini :-))

            Dan

            0 0
            • admin  

              Kupoval sem v jump sportu pritelkyni kolo a uz tam diky pristupu prodavacu nikdy nepujdu.

              0 0
              • mastihuba  

                doufám,že navštěvují B-F a zamyslí se nad sebou.

                0 0
                • opičák  

                  Nedá mi to a musím se přidat. Tuhle prodejnu znám, sortimentem na urovni,ale ti dva kreténi!!!! Všichni máte pravdu. Každý si tam připadá,že přišel mezi mistry světa, kteří se nebaví s někým kdo jezdí na kole značky ukrajina do hospody.A takhle se cití každý kdo tam vleze. Už tam ani nepáchnu.Několikrát jsem to kousnul,ale už ani náhodou.

                  0 0
                  • Pietro  

                    Souhlasim s vama, vsechno vim vsude jsem byl atd. tak to jsou oni dva. ZdaRB

                    0 0
                    • shcorepi  

                      A to já si zase myslím svoje a na pozdrav mi slušně odpoví, tak co..

                      0 0
          • sis  

            To teda souhlas! s tou výbavou i s těma kreténama (tak tvrdě bych to ale nařekl)

            0 0
    • admin  

      Pokud nakupuju v kamenym obchode, tak nejradeji asi v maxcursoru.

      Naradi sem kupoval ve Spurtu (je to na 28.rijna) a potom v takovy mensi prodejne taky na 28.rijna bliz k centru (je trosku za zastrcena za rohem) bohuzel nevim jak se menuje ale prodavac ochotnej a prijemnej.

      0 0
    • sis  

      Max Cursor je fajn, ale tak trochu snobárna… Ale jejich přístup je vpohodě. Myslím, že fajn je Yogi.V centru i v mar. hory. Mají fajn výběr a dobře poradí.

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.