• HS

    Zdravim. myslite ze sa oplati kupovat v sezone 2005 RS psylo? na nete uz neni takze tipujem ze uz ho nerobia a nahradne diely sa budu tazko zhanat … alebo nie? daju sa zohnat nahradne diely do vidli ktora sa uz nevyraba? dik

    0 0
    • satan123  

      já slyšel že se na 120mm kroutí.ale nevím ja na ni nejezdim ale taky oni přemejšlim

      0 0
    • Meesha  

      Mam Psylo SL mod. 03 Ze by se nejak extra kroutila bych nerek, ale zkusenosti s vidlicema na podobym zdvihu moc nemam. Ja ho vozim furt na 80. Na 120 jen kdyz sem nekde blbnul. Pro me je to teda spis takovy zavazi na predek…:-)) Rek bych, ze ted uz se Psylo moc nevyplati – spis ten Pike.

      0 0
    • kesu  

      mam 02,vozim ho na 100,na max zdvih je opravdu trochu mekci ale je na tom vyrazne lip nez treba manitou.osobne si myslim ze je to docela fajn vidle ale maximalne na drsny XC bez skoku.Pike je podle me uz dost tezkej a zdvih 140mm uz opravdu neni na xc.volil bych bud znova psylo nebo bych priplatil na fox vanilla,urcite nebrat bleka.

      0 0
      • McBlacky  

        máš osobní špatný zkušenosti s blackem? s jakým? docela mě to zajímá, dik

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Neber si to tak osobně. :-)

          0 0
          • kesu  

            no takhle,ja neco najezdil na black comp 100/120mm zdvih a byl celkem o pohode,teda az na to ze je docela mekej ale to zas neni tak podstatny ale ten kamos ho mel na azounu a vystrelila mu zatka ty lazne pri dopadu ze skoku okolo oka,pok se mu v ni udelal strasnej vakl a zacla chcat ale je fakt ze ji dast namahal. jo a servis na manitou je dvojnasobek roxshoxu,ikdyz je fakt ze marzzochi je jeste odost levnejsi ale negativni zkusenosti mam s manitou celkovee,protoze sem mel driv SX 100.a ta se mi kousla ,nekolikrat vytekla a porad mela strzeny predpeti a rozmackany dorazy,tvrdsi pruziny sem mel objednany v progresscyclu snad rok a stejne neprisly.a ta vidle stala kazdej rok minimalne 2,5 tis na servisu a to sem na ni za ten rok nikdy nenajelů vic jak 3tisice km.a to sem ji nijak extra nenicil(neskacu).a to psylo mam 4tis mk a krom vakluse mu nikdy nic nestalo a ma stejne citlivej krok jako manitu.ale podotykam ze toho bleka bych asi radsi nez jakoukoli vzduchovou marzochu

            0 0
      • marapara  

        Já vozím Duka a kdybych kupoval vidlu, šel bych asi do Reby.

        0 0
    • o.ndra3  

      Já mám Psylo XC 2001 a najeto má asi 10 000 km. Za tu dobu jsem vyměnil jednou olej, místo původních těsnících kroužků namontoval Enduro Fork Seals (vřele doporučuji) a křuplé kolečko U-Turn jsem nahradil hliníkovým Trickstuff. Vozím jí na 115 mm a jsem spokojenej. Ti, co si na Psylo stěžujou většinou buďto váží metrák, nebo ji používaj na něco, na co není. Když ji sešeneš nějak levně, tak bych ji jen doporučil.

      Btw: prodávaj se díly i na Judy 98 apod., ne?

      0 0
      • Meesha  

        Kde a za kolik si sehnal to kolecko? Me taky prasklo, ale U-turn pouzivam minimalne, takze se mi zda investice do novyho (cca 900Kč) zbytecna… Videl sem nejaky hlinikovy ve Workshopu – to je vono? Takovy hlinikovy…

        0 0
      • TinkTink  

        Hmm…hele…to se mi nezda…Psylo XC 2001 jsem nikdy nevidel s koleckem u-turnu, pac se zdvih v nem serizoval tak, ze jsi vydelal pruzinu a dlouhym sroubovakem to tam nasrouboval…nemas jiny model? :)

        0 0
    • Alex  

      Pocuvaj, keby si chcel, budem mat na predaj RS Psylo model 2004, najazdenych max. 700 km. Vidla je uplne ako nova, jazdil som XC, ziadne skoky. Ked mas zaujem, napis ma moj email.

      0 0
    • hot.shot  

      mam ho pevnou osou a na tech 125mm se nekrouti jinak je na prodej pokud ma nekdo zajem tak za 5000 KC

      0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.