• va-bo

    Při nákupu dílů přes inzerát dejte pozor na podvodníky, kteří vám za vaše peníze pošlou místo slíbených komponentů jen starý šrot. Jením z nich je : Lukáš Unger, Náměstí míru 11, 436 01 Litvínov. Číslo mobilu 605 357 754. Jestli ho někdo znáte, tak ho pozdravujte. Doufám, že si za moje prachy udělá pěkné Vánoce. A? se na tom kole někde zabije.

    0 0
    • Twisp  

      Proc k nemu nejedes na navstevu kdyz vis kde bydli ?

      0 0
      • va-bo  

        Protože je to do Litvínova kapku z ruky. Možná pozděj.

        0 0
        • Zil  

          Tak takove lidi bych nejradsi strilel :) no ale jinak bych si to sel uricte snim vyridit a ty penize neja dostal pri nejhorsim , rucne strucne,

          0 0
        • Homer  

          A to nechas jen tak? Ja bych podal trestni oznameni nebo oznameni o prestupku, spis ale to tr.ozn., protoze urcite tech podvedenych bude vic nez 1. Sice si nedalam iluze o tom, ze se mu neco stane, ale prece jen…

          0 0
          • martt  

            ja by som mu najprv zavolal ak tie udaje su pravdive a ten telefon vobec berie a varoval ho.

            0 0
      • lajan  

        Nejezdil bych. Vím, co je to za adresu Litvínov, nám. Míru 11. To je Městský úřad. Takovou adresu dostane každý bezdomovec, který dříve v Litvínově bydlel. (tedy ten, kdo nemá trvalý pobyt – např. jej odhlásí rodiče z bytu, protože ho tam již po 18 roce nechtěj, nebo bejvalka apod.). To pak může mít v občance a bydlet po známejch, ubytovnách či pod mostem třeba na druhým konci republiky. Do Litvínova se staví jen občas pro poštu, vybrat složenky apod. Takže příště raději lépe ověřit zdroj.

        0 0
    • Banjo  

      Na ten inzerat jsem koukal, premyslel jsem o klikach XTR za 3,5kkc. Za ty prachy to muze prodavat bud blazen nebo podvodnik. Nastesti jsem si svuj napad rychle rozmyslel.

      0 0
    • Meesha  

      jj, nekdo podobnej se tenkrat resil na starym Bikeforu… Jel bych ho navstivit – resp. s tatou… :-))

      0 0
      • Mamutt  

        Aha, tak „tata“ se v Praze nazývá železná tyč? Jsem netušil. Ale je to milé :-)

        0 0
        • lempl  

          v Praze se tata=1 tata
          2 kameni+ tyce+noze
          3 tata+ bod 2 :) doufam ze ten somrak z Litvinova chcipne na rybi kost na 24.12. 2004..... grazly…

          0 0
          • cabbage  

            tata je uryvek ze znameho citatu: „kadence samopalu vz.26 je raTATAtatatata a jeste rychlejsi“ :-)

            0 0
    • jihra  

      Na nákup přes inzerát mám jeden osvědčený recept. Borcovi zatelefonuji a řeknu mu, že si zboží přijedu vyzvednout osobně. Pokud s tím souhlasí, tak si domluvím schůzku tak dny dopředu a čekám den-dva. Když schůzku neodvolá, tak já mu pak zatelefonuji s tím, že se bohužel na osobní schůzku nemohu dostavit (třeba z pracovních důvodů) a a? mi to zboží pošle na dobírku. Jo a ještě při domlouvání schůzky jen tak mezi řečí nenápadně utrousím, že jsem u kriminálky a že tam někde v jeho bydlišti zrovna řešíme nějaký případ, takže tam budu pobývat a proto si to zboží budu moci vyzvednout osobně. Tento recept funguje stoprocentně, prozatím jsem se ještě „nespálil“.

      0 0
      • enjoy  

        budu prodavat sedlovku.tak az mi bude volat kriminalka tak za prvy vim ze jsi to ty a za druhy budu vedet ze kecas:-)

        0 0
        • fousac  

          jestli je 27,2/400mm a cerna, tak mi ji muzes darovat.. ;)

          0 0
          • enjoy  

            31,8/400:-) a cerna:-)

            0 0
            • Twisp  

              co strcis do RB stroje ? karbonku ?

              0 0
              • enjoy  

                bude tam easton EA70.at mi to ladi s vlastovkama:-).mam v sedlovy trubce vlozku na 27,2 a v servisech ji nebyli schopny vyndat a starou ritchey uz musim vratit na visiona.karbonkou bych nepohrdnul,ale 2900,– asi ne e.ikdyz tech 1800,– je taky dost:-)

                0 0
            • fousac  

              negativni redukce se asi nedelaj, co??? :/

              0 0
        • jihra  

          Abych pravdu řekl, tak přes inzerát jsem prozatím díly na kolo nenakupoval, spíše výpočetní techniku.

          0 0
          • sfinga  

            já jsem na inzerát už kupoval, bral sem vidli sundanou z kola a naprosto v poho. Je dobré si napsat kupní smlouvu a pak ji podepsat jak prodávajícím tak kupujícím, pokud se bude kroutit, tak je to známka, že něco není v pořádku, pokud ji podepíšete, mělo by být vše ok. Ješte dobrý je taky domluvit se jak je to se zárukou a případnou zjištěnou vadou. Pokud tě člověk napálí, je dobré to řešit přes soud, pak to jde docela rychle

            0 0
            • JFB  

              no jestli myslis „pohrozit soudem“, tak pak to mozna rychly je. ale jestli „resit pres soud“ znamena podat zalobu atd., tak mi 1 rok neprijde zrovna moc rychle…

              0 0
              • sfinga  

                jasně, stačí pohrozit, pak to jde, ale jinak soudy se strašně vlečou. Jedem sem vyhrál a pořád nic…

                0 0
      • Vymi  

        asi hodne sledujes filmy :-))))))) fakt dobry!!!!

        0 0
      • L_i  

        To je dost bláznivé vydávat se za fízla.Taky nepřeju podvodvodníkům, ale za tu ostudu by mi to asi nestálo.

        0 0
    • RUMcajs  

      Navrhuji, a? mu každý kdo tenhle příspěvek čte pošle přes net co nejdelší SMS. Jestli ten mobil používá stále, a? si panáček užije.

      0 0
      • JohnLee  

        chichi…sranda napad,ale nejlepsi by to bylo,kdyby mel Oskara a ne T-Mobile.

        0 0
      • jose  

        Nic mu neposílejte,at se to zkusí vyřešit.Mě se tohle stalo minulý rok…stačilo se spojit s rodičema,byl to 17.letý parchat,a peníze byly doma,ale co je zač tenhle uchyl to se neví…Kdo je z litvínova,a? to zjistí,pak se může dál něco dělat…upřimnou soustrast…

        0 0
      • wraftler  

        ty si asi este nepocul o SMS bomberoch ze…

        0 0
        • Cromoly  

          Čoveče sms bomber byl fajn,ale tedka uz na t-mobile tezko bude fungovat,nebo jo?

          0 0
          • wraftler  

            nevidim dovod preco by nemal:)

            0 0
            • Vrci  

              Protože SMS na T-mobile jde posílat pouze po zaregistrování se na T-zones, je třeba vlastnit SIMku od T-mobilu a zdarma je pouze omezený počet SMS, za ostatní se platí.

              0 0
              • wraftler  

                mam pocit ze som videl sms server integrovany do mail serveru a bolo tam x sms za nejaku smiesnu sumu v dolaroch na hocijake cislo…

                0 0
    • rasto  

      koliks utratil u hajzla? jmeno nepusobi mensinovym dojmem, byt na Tvem miste, zorganizuju particku kamosu a zaplatim jim obed v Litvinove ;-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Co si na nem vezmes?

        Naklepes mu papulu a von te jeste uda na policajty za napadeni.

        Tyhle lidi nemaj zadnou sebereflexi-podvadi a kdyz dostanou po tlame tak se jeste citi ublizeny…

        0 0
    • MARIN  

      Na ty adrese se zkusim stavit jestli tam nekdo takovy opravdu bydli.

      0 0
    • ferry  

      Řešil jsem podobný problém. Dojel sem si pro něho. Příšlápnul mu krk a trochu upravil fasádu.Místo 500,– jsem inkasoval 2000,– a myslím, že jsme byli oba spokojeni.

      0 0
    • va-bo  

      Stálo mě to 3500,– za ty kliky. No aspoň mě těší zájem. Přes svátky promyslím další postup. Aspoň mi poslal starý železný kliky na trekinga, tak zas tak špatnej obchod to nebyl. :-)

      0 0
      • cubas  

        jojo, jak pise Jose – minulej rok sme oba nalitli podobnymu hajzlovi. Podej trestni oznameni – mozna se vas sejde vic. No a pokud se celkova skoda dostane pres 5000 (tusim) je to trestnej cin. My jsme to nastesti vyresili tak, ze rodice toho kluka penize vratili, ale museli jsme hrozit policii , soudama atd. atd.

        0 0
    • fousmen  

      Bejt tebou tak si udelam vylet do Litvinova, najdu si tu spinu co ti to prodala a tak dlouho bych ho tema trekingovejma klikama mlatil do hlavy, dokud by se z nej ty prachy nevysypaly.. A jeste bych si nechal proplatit cestu..:) Takovejdle xindl.. hele a buh vi jestli ty kliky co ti poslal nebyly jeste navic kradeny..:-D

      0 0
      • va-bo  

        No to je docela možný. Jsou ještě použitelný. S tím ručním domlouváním je to dobrej nápad. Ale bude to chtít sehnat asi nějakej doprovod.

        0 0
        • kolouš  

          doprovod to chce – par sfetovanejch negru s klestema a letlampou

          0 0
          • Stax  

            …at si hosi trochu zablbnou… :)))

            0 0
            • Pekáček  

              ..když zmizí, bude zmizelej. A když ne tak ho zmizím sám…

              0 0
            • Air  

              jeho prdel jeste pozna stredovek :)))

              0 0
              • Lance  

                „big kehuna burgr“ mluvi se v coze anglicky?:)

                0 0
                • wroum  

                  cože?

                  0 0
                  • Lance  

                    jestli se mluvi v coze anglicky?:)

                    0 0
                    • wroum  

                      coze?

                      0 0
                      • rasto  

                        jeste jednou reknes to svy coze, tak…!!!! :-)

                        0 0
                        • Lance  

                          Vinci mame se?:)

                          0 0
                          • wroum  

                            chyba: mels napsat: tak co vinci, mame radost? Vinci! vinc: jo mame.

                            0 0
                            • Lance  

                              spravne, mel sem tam smajlik, ja cekal jak to znate a kdo si vsimne chyby:) Jo mame radost

                              0 0
                              • wroum  

                                zname dobre :-)

                                0 0
                                • Lance  

                                  to vis klasika svetove kinematografie:-), ale taky muzem byt "az po usi v h.....h az nas nekdo zase napadne, ze to tu nepatri, protoze to je uplne jina liga:-)

                                  0 0
                                  • wroum  

                                    co mi neni rovno, po tom je mi hovno.

                                    0 0
                                    • Lance  

                                      to mas pravdu, ja tam nikde nevidel „ceduli s napisem zakaz psani o filmech“ ty uz budes vedet na co narazim:)

                                      0 0
                                      • wroum  

                                        v nejhorsim zavolam Wolfa. :-)

                                        0 0
                                        • Lance  

                                          A pan Wolf, ze vseho nejdriv bych si dal kafe:-) Ci je ta motorka?:-)

                                          0 0
                                          • wroum  

                                            to neni motorka. to čopr bejby.

                                            0 0
                                            • MaPa  

                                              Prima, ještě obraz a mám to jak v kině :-)

                                              0 0
                                            • Radek Broz  

                                              Whose chopper is it?;-)

                                              0 0
                                              • Lance  

                                                Kde jsou ty hodinky?

                                                0 0
                                                • wroum  

                                                  no prece na tom klokanu na nocnim stolku.

                                                  a uz toho nechte nebo nas oddelaj do posledniho kretena. radsi budte klidny jako ty skritci. :-)

                                                  0 0
                                                  • Lance  

                                                    „roajal syr“

                                                    0 0
                                                  • Lance  

                                                    Ty volas z mobilniho telefonu? neznam te......

                                                    0 0
                                                  • Daf  

                                                    „Tak jdem at necekaj“

                                                    0 0
                                                  • Lance  

                                                    „Cet si bibli Brette?“ …Ezechiel 25,17 Cesta spravedliveho, ze vsech stran lemovana jest nespravedlnos­ti,sobectvim a tyranii lidske zloby. Pozehnan bud ten, kdo ve jmenu lasky a dobre vule vyvede slabe z udoli temnoty.Neb ten jest skutecnym pastyrem a spasitelem zbloudilich deti. A ja srazim k zemi mocnym trestem a divokym hnevem vsechny, kdo se pokusi otravit a znicit me bratry.A kdyz uvalim svou mstu na tebe, seznas, ze jmeno me je buh.

                                                    0 0
                                                  • rasto  

                                                    dobry kafe.

                                                    0 0
                                                  • Lance  

                                                    odrikavam tuhle sracku uz leta

                                                    0 0
                                                  • Jogador  

                                                    V první řadě bych si odpustil některé výrazy, a poku to je citace,tak blbá…

                                                    0 0
                                                  • Radek Broz  

                                                    Koukam, ze to mate vsichni nakoukany v cestine – ja to videl cesky jednou a jeste jsem to nevydrzel az do konce. Hlavne ten Vydra je tam otresnej.

                                                    0 0
                                                  • vrazdit  

                                                    vydra je prave uplne skvely chlape…mozna ucitis ze te neco picha…to je pycha, butchi, vyser se na pychu…

                                                    0 0
                                                  • architekt  

                                                    Videl jsem to v cestine a polstine a podle polstiny je cestina jenom slabej odvar :-)

                                                    0 0
                                • Stará Blažková  

                                  Nezname.

                                  Muzete mi napsat, co je to za film? Abych si taky doplnil vzdelani…

                                  0 0
                        • kubajs mtb  

                          já tě varuju ty šmejde já tě varuju

                          0 0
    • ota  

      mohu ochutnat ten tvůj chutný nápoj?

      0 0
    • vlad@  

      Uskrt kretena lankem na prehazku ,je to hajzel.

      Ale nenavadim ,proste je to banda podvodniku co takhle nalakaji na cenu..

      Je to ubazak podvodnik at de makat a ne podvadet na inzertni server.

      Ja jsem take naletel ,ale CD romkou pres net za 600kc byla totalne odvarena.Od toho casu kupuji radeji nove veci znack. prodejnach.

      0 0
    • Trojci  

      Takže pánové!

      Na cyklobazaru je další PODVODNÍK! JAKUB ŠKARPA tel. 724 008 653

      jedná se o tento inzerát: www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      ZA ŽÁDNOU CENU OD NĚJ NIC NEKUPUJTE. Já jsem od něj koupil vidlici a poslal mi jinou!!!!! Teď zapírá a dělá si ze mě legraci.

      Ještě bych chtěl poprosit, pokud někdo z vás náhodou tomuhle típkovi taky naletěl, ozvěte se mi! Díky…

      0 0
      • Extremist  

        Zkurvenec, ten jeho mail v inzeratu je pomerne vystizny.

        0 0
        • Trojci  

          Přesně tak.. :/

          Obchoduju přes bazary už poměrně dlouho a naučil jsem se lidem věřit. Tohle mě opravdu rozhodilo. Zvažuji žalobu a právě proto se ptám, jestli mu nenaletěl ještě někdo. Abysme jako zkoordinavali postup.

          0 0
      • hanz72  

        Možná by jsi měl u rodíču zjistit,zda jejích syn toto provádí běžně!! Škarpa Petr poděbradová 3057/63 TEL na pevnou linku 596 737 847

        0 0
        • Trojci  

          Počkej, to je nějakej rodinej klan podvodníků???

          Napiš mi prosím, co všechno o tom víš.. Zajímá mě to!

          0 0
          • pos3k  

            stranky a telefon, asi nic vic

            0 0
            • Trojci  

              Nějakej nápad co s tím dělat?

              Kdo je Jakub Škarpa? Kdo je Petr Šparpa?

              0 0
          • hanz72  

            No jenom bydlím v Ostravě,tak jsem se podíval do seznamu.Je mi jasné,že do mobilu se z tebou moc bavit nebude,ale myslím si jestli má normální rodiče,tak by to šlo řešit jinou než právní cestou!!

            0 0
            • Trojci  

              To si myslím také..

              Moc díky za tip! Ozvu se jim co nejdřív. Ale už jsem vážně tak moc vytočenej, že tu žalobu klidně podám.

              A prachů mi líto nebude!

              0 0
              • Trojci  

                Řekl jsem si, že když to nechám být, tak ten parchant podvede další slušný lidi. Takže budu jako stopařskej pes a najdu si ho.

                Jakékoliv další nápady a informace z vaší strany jsou vítány! Ještě jednou děkuji..

                0 0
              • hanz72  

                Zavolej a pohroz!!Myslím,že to pomuže!Pak dej vědět co a jak!

                0 0
      • gobike  

        No tyjo, ja mam ale stesti, moje neduverivost vuci cizim lidem se osvedcila. Chtel jsem od nej neco vzit a ten mail me odradil a kolonka cena taky, nastesti jsem objednal veci nove na overenych e.shopech. Diyk za upozorneni.

        0 0
        • TinkTink  

          No zrovna ten mail me docela presvedcil, ze tam prave psat nemam :o) Doufam, ze to dobre dopadne.

          0 0
          • Trojci  

            Tak tomu se říká čuch.. gratuluju! Já jsem měl záblesk pochybností těsně před tím, než jsem si to vyzvedl z pošty. Bohužej jsem na to sral.

            0 0
            • TinkTink  

              Diky, ale bylo to fakt podezrely.

              0 0
              • gobike  

                Bylo to fakt divny, podle mailu a kolonky cena jsem usoudil, ze to nebude normalni clovek :)

                0 0
                • Trojci  

                  Už jenom čekám, že mi jeho rodiče řeknou, že synek je nesvéprávnej a že mi bohužel nepomůžou..

                  0 0
            • Honza z H  

              Tak já měl štěstí, ale dokonce jsem se s ním domlouval mobilem. Potom řek že něco z toho, co jsem chtěl už nemá a tak jsem to zrušil všechno. Zásadně nekupuju od někoho, kdo o kole ví kulový. Navíc ten seznam zboží vypadal jako by šlo o čorky. Já bych to klidně dal k řešení policii, když už si ji platíme.

              0 0
      • kesu  

        na dobirku kupuju uz jen od tinka.Jinak osobni predani…nicmene soucitim

        0 0
      • petryk  

        Tomuhle člověku jsem prodal vidli, možná ještě někde najdu telefon, adresu atd.

        0 0
      • Veeteck  

        cyklobazar.cz/kon­takt.php?id=2122­6&typ=1&katego­rie=3&strana=1

        Hovado zmenilo bydliste, mail a castecne i sortiment, tak bacha na nej!

        0 0
      • OCG  

        Jakou vidli jsi chtěl? Nevím, jestli je to možný, ale teď sem se ptal po vidli, chtěl jsem RS PILOT, nějakej Jimmy Kerny (KERNY5@seznam.cz) ji prodává za 2100. Má i Manitou Black. Inzerát je stejný jako ten tvůj. V inzerátu píše, že je z Brna, ale v mailu je z Ostravy. Hodně divný. Psal jsem mu před dvěma dny. Největší sranda na tom je, že s tou samou nabídkou mi teď přišel nějaký Marcel Šťastný, který je taky z ostravy. Email laparom@centrum.cz nebo iamlol@seznam.cz. Naše maily: 5.1.07 v 8:30 „tak mam doma manitou black a RS pilot air XC..taqk si vyber..“
        ten samý den v 15:11: „no tak ja jsme Marcel Šťasný..a na cyklo bazaru mam bud tenhle email nebo iamlol@seznam.cz..fotky te marzosky ted nemam..ale posilam ti pilotku..a my si kdysi psali..no jenze uz sem nemel tu pilotku bo sem ji poslal..a jaksik mi prisla zpattky tak ji proto prodavam..“

        Přijde mi to krajně podezřelé, tak si dejte pozor… První Black, teď maruška…

        0 0
        • Trojci  

          Hele, s tímhle člověkem sem si psal ! kouknu se kvůli čemu to bylo – myslím, že je to nějaký známý mladého Škarpy!!!

          0 0
          • Trojci  

            Tak se to on – iamlol@seznam.cz

            No, podle toho, co jsem si s ním psal, tak je to Škarpovo (bejvalej ??) kámoš. Psal mi o tom, že ho Škarpa taky s něčím vypekl.. Víc do toho nevidim.. Jestli prodává to samý, co mladej Škarpa, tak je možný, že si ze mě taky jenom dělal srandu.. Fak nevim :/

            0 0
            • Vilém  

              nebude to jeden a tentyz clovek?

              0 0
              • Trojci  

                Ty myslíš, že je to možný?

                teda já už bych se nedivil ničemu.. ale..

                0 0
                • Vilém  

                  Proc ne?ma vetsi sanci to prodat,obzvlast kdyz si beztak procita zdejsi debatu.Je to nahoda,ze prejmenovany Skarda je najednou brnak a nejaky jiny clovek z Ostravy prodava za stejnou cenu stejnou vidlici?mozna je to kamos,spis bych vsak rek,ze tentyz clovek.

                  0 0
                  • OCG  

                    No myslim, že to bude jeden a ten samej člověk. Psal jsem mu, že bych si tu RS vzal za předpokladu, že mi dá záruku v podobě „splátek“ tzn. pošle vidli a dostane 1/3 ceny, v případě, že vidle bude v pořádku dostane zbytek. Už se nějak neozval.

                    Dále: níž je icq konverzace mezi mnou a Škarpou, která se odehrála krátce poté, co na email odpověděl iamlol@seznam.cz neboli Marcel Šťastný. Může to být strašná shoda náhod, ale když uvážím, že oba chlapci nabízejí stejné zboží, oba jsou z ostravy a oba mají velmi nedbalý styl písemného projevu a zásadně se nepodepisují, mám za to, že jde o jednu a tutéž osobu.

                    TZN: Od kerny5@seznam.cz ani od laparom@centrum.cz a iamlol@seznam.cz bych nic nekupoval.

                    0 0
                    • wbiker  

                      Nechci dělat ďáblovi advokáta, ale na tohle bych taky nepřistoupil. Myslím, že je dost velká šance, že bych už ty další 2/3 od neznámého člověka z internetu nikdy neviděl. Zkusil bych spíš nabídnout možnost osobního předání a prohlídnutí vidle s jeho přítomností, jestli je všechno v pořádku, tak by na tohle měl přistoupit.

                      0 0
                      • MlokCZ  

                        Teď nevím proč, já bych byl tedy pro polovinu, ať je riziko férově rozložené. Oba riskují úplně stejně. Příjemce riskuje tu první polovinu peněz tím, že převezme cihlu a ten druhý, že zas nezašle prachy. Nevím proč bych měl jako kupující nést celé riziko.

                        Když to posílá na dobírku celé části, tak ti z druhé strany nepřijde od to riziko moc velké, že neznámému člověku z internetu dáš prachy za cihlu v balíčku?

                        Jinak samozřejmě osobní předání ideální pro obě strany, ale to je těžký, když jde o levnější věc a je to třeba přes celou republiku.

                        0 0
                      • OCG  

                        Samozřejmě je osobní předání to nej, co může být. Ale nepojedu pro vidli do Ostravy, to se nevyplati. Nabízel jsem mu to po nastínění problému s „dvojí“ nabídkou. On na to přistoupí nebo ne. Psal jsem mu z pracovního emailu, podepsal se plným jménem, pro počítačově gramotného člověka není problém zjistit, kde pracuju a dokonce mě vidět na fotce. Natož si pak zjistit adresu. Snaha o průhlednost. Na základě toho jsem nabízel 1/3 napřed, 2/3 potom. Přistoupí-li na to, je jasný, že to není hajzl a celá komunikace je postavena na vzájemné důvěře. Nepřistoupí-li na to s udáním důvodu, dá se jednat dál o jiných podmínkách. Ale pokud se vůbec neozve, o něčem to svědčí. Není problém platit dopředu, už jsem to několikrát udělal, kejmla jsem kupoval na půlky, paní taky psala z pracovního mailu a zásadně se podepisovala a dokonce připojovala svoji prac. funkci (dělala manažerku v ČSOB nebo kde). To mi přijde průhledný. Ale když někdo použije nicneříkající nick v adrese, nepodepíše se, má zásadní nesrovnalosti v inzerátu a ještě existuje podezření, že může být podvodník, už tak nabídku 1/3 + 2/3 později považuju za riskantní.

                        0 0
                        • wbiker  

                          To MlogCZ a OCG: Přiznávám, že mě to rozložení rizika nenapadlo, máte pravdu, že půl teď a půl potom je férový. Já osobně bych do něčeho takovýho ale nešel, pokud bych toho člověka neznal, ani jako prodejce, ani jako kupujíci. Sice je fajn, že píše z firemního mailu, ale, a nechci se té paní dotknout, může to být klidně uklizečka v ČSOB, která se nějak dostala k mailu a uvedením manažerky jen chtěla zvýšit důvěryhodnost. Uvádím to jen jako příklad, tu paní neznám, snad mi odpustí, že jsem ji takhle zneužil. Prostě si myslím, že není nic podezřelýho na tom, když někdo couvne, ikdyž teda bez jaéhokoliv vysvětlení. Je to neslušné, ale nic jinýho bych v tom neviděl.

                          0 0
                          • wbiker  

                            Reskpektive by stačilo jen navrhnout osobní předání, když couvne, tak něco není v pořádku, když ne, tak se v dalším mailu omluvit, že to osobně nepůjde, a zkusit tu dobírku.

                            0 0
                    • kubad  

                      Kolikrát stačí se zkusit domluvit na osobním převzetí, a pokud se začne cukat je vše jasné.

                      0 0
    • Trojci  

      Jo, ten hajzl je mezi námi!!!

      www.bike-forum.cz/…r_detail.php?…

      0 0
      • wlk  

        no, tak mu neco peknyho napisem na icq, ne? :-)

        0 0
        • Trojci  

          Napíšem!

          0 0
          • wlk  

            je online :)

            0 0
          • wlk  

            no a co takhle, kdybysme si z něho taky udělali prdel a na „nějakou“ adresu si něco objednali?? :))) víc lidí, každej něco, jednou Cheb, pak třeba Litoměřice atd atd..to by třeba nebylo marný ne? on by posílal, platil, pak by se mu to vracelo a vracelo.. :)))

            0 0
    • gobike  

      jj, tohle je riziko kupovani veci z bazu, proste lidska vynalezavost nezna mezi a musime pocitat se vsim, lidi jsou svine a nijak se tomu branit neda, mozna tak prebirat dotycne veci osbone, nebo jen od znamych.

      0 0
      • Trojci  

        Je to pravda – ale na tohle téma už byly napsány stohy papírů.. to bych tu nerad rozváděl.

        No, třeba bude mít rodiče, s kterýma se bude dát jednat.. určitě ještě poinformuju.

        0 0
    • Toams  

      Toz pridam tiez jedneho do mlejna … Vokál Petr Priessnitzova 1034 790 03 Jesenik … sice tu slo len o „blbe“ tri stovky (namiesto radenia Deore doslo polorozdrbane Alivko), ale aj tak mu prajme len to najhorsie (vcelku by potesilo vidiet jeho bajk v kovosrote :-)

      0 0
    • Veeteck  

      Tak kdyz uz se tady probiraji podvodnici, tady je taky jeden takovej. Chtel vymenit brzdovy kotouce za mensi, ja mu je poslal, on ty svoje ne. Vim, jsem vul, i on se mi do ted na icq smeje.

      Petr Šerák Mírové náměstí 76 Kadaň

      0 0
      • Trojci  

        Já sem se fakt těšil, až to sem hodíš :o))

        0 0
        • Trojci  

          My sme teda parta hic.. důvěřujem lidem, a to se jaksi finančně nevyplácí :/

          0 0
          • Veeteck  

            njn, ale jak vidis, vetsinou se jedna o nejaky smrady, tomu mymu je 15

            0 0
            • Trojci  

              Tak zkus to samý co já.. zavolej rodičům..

              0 0
              • Extremist  

                Jak to s tim Skarpou dopadlo? ICQ funguje, dokonce i komunikuje…

                0 0
                • wlk  

                  taky jsem s nim pokecal :) dela jakoby nic, tak jsem mu poslal odkaz na cyklobazar a aspon jsem mu sdelil svuj nazor na nej, pak uz nenapsal..

                  0 0
                  • Extremist  

                    Presne, ted zjistuje, kdo jsem a co po nem chci.

                    0 0
                    • wlk  

                      jojo, to je jeho otázka, co po mně vlastně chceš?? :-) je to normální šmejd,ale jediný, co by ho spravilo, tak vážně pár přes hubu, jinak nic, tomu nevěřím.

                      0 0
                      • Extremist  

                        MIKAJEL (12:19 odp.) : tak reknui na rovinu co chces nebo o co jde a muzem to vyresit rychle a jasne!

                        0 0
                        • Extremist  

                          MIKAJEL (12:21 odp.) : jo?? myslis ze nevim ze patris k tomu ubozakovi co nevi co chce a pak dela strasne podvedeneho?

                          0 0
                          • wlk  

                            ten si říká o trestnou výpravu :) ten ještě nenarazil-očividně.

                            0 0
                            • Extremist  

                              Vzhledem k tomu, ze sem tam taky neco resim pres inzeraty, jsem na takove vyjebance tezce vysazeny. Nastesti jsem narazil vzdy na lidi se solidnim jednanim a kontrakt vzdy probehl bez problemu.

                              0 0
                          • sportovni_biker  

                            takovej hakzl :-)

                            0 0
                • Trojci  

                  ještě sem nevolal – najdu si lepší čas :))

                  0 0
                  • sportovni_biker  

                    Tak a je to tady:

                    www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

                    Na Cyklobazaru začne teď válka :-D

                    0 0
                    • Trojci  

                      No jo, potrefená husa..

                      0 0
                      • Vilém  

                        Jeste jsem ale nikde nezahledl,oc tam vlastne presne slo.Psal jsi jen povrchne,zes kupoval vidlici a poslal Ti jinou,ale abych si moh udelat obrazek,tak bys moh toto upresnit.

                        0 0
                        • Trojci  

                          J. Škarpa inzeroval: Marzoschi MX eta comp nová s papírama.

                          Poslal: obyčejnou MX comp, jetou a pez papírů.

                          Tak se věci mají. Nemusím snad zdůrazňovat, že rozdíl v ceně je asi 5000,–

                          0 0
                          • Vilém  

                            tak to jo,prave jsem nevedel co si mam presne predstavit.Diky za upresneni.

                            0 0
                          • Vilém  

                            Jeste jsem kouk na ten inzerat,ale tam jsem nasel jen „marzochi mx comp 05 skoro nova –3500 s papirama“

                            0 0
                            • Trojci  

                              Jo, to je přesně ta, co prodal mě – nechápu, proč jí inzeruje znova..

                              Možná jí chce prodat víckrát! Takže bacha, je to tutová bouda!

                              0 0
                              • Vilém  

                                Ale toto jsem vytah z inzeratu, na nejz jsi sem dal odkaz ty,tak jsem si prave nebyl jistej.Myslel jsem ze ten odkaz je na inzerat podle kteryho jsi to kupoval a tam je uvedeno to co Ti poslal.Mozna az na ty papiry.

                                0 0
                                • Trojci  

                                  Ne, tak to není.

                                  Vidlici jsem kupoval 22.11.2006 Od té doby byl text inzerátu více než 5X změněn.

                                  To, že milý Jakub znozu inzeruje vidlici (kterou mě prodal jako MX comp ETA) je navýsost podezřelé.

                                  Inzeruje totiž vidlici, jež leží v Ostravě na poště. Dodám jen, že si ji není ochoten vyzvednout – to mi řekl dnes přes ICQ.

                                  0 0
                                  • Vilém  

                                    Jo uz jsem nasel tu puvodni verzi,kde uvadel opravdu MX Comp Eta. Pokud jsem chvili pochyboval a nejak se Te to dotklo tak promin.

                                    0 0
                                    • Trojci  

                                      Ne, nijak se mě to nedotklo – vím, že mám pravdu.

                                      0 0
                                    • McBlacky  

                                      tak tu jsem přesně chtěl asi před 6–8 týdny :) že bych si ji dal na zimáka… klika že to tak nedopadlo.

                                      0 0
                                  • Extremist  

                                    Tak treba ceka, az se ozve novy zajemce a pak ji teprve vyzvedne a proda dal. Nebo ti zase prijde zpatky a tak to muzes delat porad dokola a jeste provaris na postovnem…

                                    0 0
                                    • Trojci  

                                      To sem si myslel taky, ale to je blbost. Dneska mi řekl, že nemá peníza ani čas si jí vyzvednout. Z toho plyne, že není ochoten si jí vyzvednout.

                                      0 0
                    • Blade  

                      Ty woe co to je za ubožáka? To je nějakej retard, už podle toho jeho pravopisu! Zkušeností s podvodníkama se kupí docela dost, to už by stačilo, aby se všichni zdejší podvedení domluvili a udělali si okružní jízdu po republice. Nějakej ten boxer nebo bejzbolka do baťůžku.. To už by stálo za to :)

                      0 0
                      • Trojci  

                        Velmi podnětné, leč asi málo účinné.. nehledě ta to, že pak dáš omylem na kokos někomu jinýmu a co potom :)

                        0 0
                    • dancing dog  

                      „zdravim vsechyn co si precetly tu blbost ..“

                      krom toho, že je to syčák, to asi je i pěknej simplex.. prostě fakt „HOVADO“575

                      špatný, že takoví dementi způsobí obavy, strach a nedůvěru a časem i třeba znemožní v budoucnu pár užitečnejch obchodů, ke kterejm nedojde, protože se lidi budou bát zareagovat na inzerát, co by byl pro ně to pravé, ale bude se bát podvodu…

                      0 0
              • čap-in  

                JO, žes jim zavolal, co to tu meleš za 3,14čárny?!

                0 0
        • Karlos009  

          Vy jste v tý Plzni všichni tak důvěřiví? Budete muset asi do Ostravy nebo do Litvínova na pár dnů na „školení“;-)

          0 0
    • mr.antik  

      Kupoval jsem pár věcí na inzerát a zatim to vyšlo. Ale taky pomůže www.google.com. Týpka jsem tam našel, ve výsledkovce maratónu, tak jsem měl o trochu větší důvěru.

      0 0
      • Trojci  

        Na to bych ale do budoucna opravdu nesázel. Realita by tě mohla přijít dost draho.

        0 0
      • TheIF  

        Já koupil pumpu přes bike-forum, a ani to nebylo na dobírku já mu poslal prachy na učet a on mě balik… ale to šlo jen o pětikilo

        0 0
        • wlk  

          já taky, prodal jsem tady hlavko, poslal jsem ho, pak mi prisly prasule na ucet, ale ocividne se casy meni, pravda, neresim, kdyz jde o kilo dve, ale 3500, to uz je nejakej peniz…

          0 0
          • Extremist  

            To nic neni. Kamosovi poslal uplne cizi typek XT kliky s tim, at si je vyzkousi a pokud je pak bude chtit, tak at mu posle penize. :-))

            0 0
            • sportovni_biker  

              Takhle jsem kupoval i já 2× nové RR, ať si omrknu jestli jsou v pořádku a pak zaplatím.

              0 0
              • hanz  

                prodával jsem takle vidli za 20tis, sice se jeden známej zaručil za toho člověka ale stejně jsem měl pak staženou prdel.

                0 0
                • TheIF  

                  By jsi to přinejhorším vymlátil z toho kamaráda :-)

                  0 0
            • wlk  

              tak to je docela mazec :)

              0 0
    • Trojci  

      No, takže už se to řeší přes pana Petra Škarpu. Sám mi dokonce napsal, ať okamžitě stáhnu křivá obvinění proti jeho synovi.

      Má odpověď je dlouhá 4 A4 dvanáctkou písmem – bohužel by se sem nevešla.

      Jsem moc zvědavý, jak se k tomu postaví. Mám pocit, že hodlá bránit synáčka zuby nehty..

      0 0
    • Trojci  

      Takže pevní odpověď se dá shrnout velmi stručně – pomož si sám, nemám peníze na to, abych si tu vidlici vyzvedl.

      0 0
      • Veeteck  

        Kill 'Em All!

        0 0
      • jose  

        HM, upřimnou soustrast, nám se to naštěstí tenkrát podařilo z jinýho hajzla viz výše dostat, tobě by pomohlo kdyby jsi našel ještě někoho, koho napálil, jakmile bude škoda větší než 5tis tak se stím policajti budou zaobírat, každopádně, pokud máš stažené jeho inzeráty a maily příp. sms, mohl bys mít šanci. Nejlepší pohrozit policii i rodičum, ale jak vidím jeho otec je stejnej ******* jak on, tak že držím palcee…Jo a já většinou už taky radši kupuju od Tinka nebo osobní předání…

        0 0
        • Trojci  

          No, nevím jestli je zrovna č***k, ale každopádně zatím neprojevil sebemenší ochotu to nějak rozumně řešit – ale já stále doufám, že ho osvítí božská mana a procitne..

          0 0
          • Trojci  

            Ale asi jsem vážně naivní..

            Co se těch důkazů týče – mám jich dostatek, ale jejich relevancí pro soud si ne vždy jsem jístý.. To hlavní totiž bylo domluveno po telefonu a to je zásadní problém.

            Několik lidí se mi již ozvalo, ale BOJÍ SE PROTI JAKUBU ŠKARPOVI OTEVŘENĚ VYSTOUPIT. To je věc, jež mě upřímně šokovala!

            Jsem moc zvědavý, co ještě vyplave na povrch..

            0 0
            • jose  

              No jestli v tom nebude mít prsty jeho povedenej tatínek…To že se někdo bojí vystoupit je u nás bohužel normální, třeba se bojí, že jsou černý :-)) Nám tenkrát jenom stačilo pohrozit trestním oznámením rodičum a vše jsme dostali zpět. Je pravda, že už jsem byl na cestě rozbít mu ..... Držím pěsti…

              0 0
              • Verte  

                Už byla odcizena v naší rodině dvě kola. Tak jsem si vždy představoval když bych byl na místě zloděje jak je potom zpeněžit. Tohle bude asi taky způsob, pomocí dětí je na součásty rozprodat po inzerátech. Děti sjou nezletilé…No a ty děti si občas asi takhle přilepší a možná tomu ani moc nerozumí a třeba i nechtěně něco popletou. Jinak jsem na inzerát kupoval a prodával snad už 10× a vždy jsem jednal se slušným člověkem, touto cestou díky!

                0 0
                • wbiker  

                  Neodsuzoval bych hned rodiče. Když syn řekne tátovi svoji verzi, že prodal vidlici a ještě se slevou přes inzerát a ten chlápek se ho teď snaží přechytračit, křivě ho obviňuje a dokonce mu vyhrožuje, tak asi každej táta se postaví na stranu syna. Takovýhle soudy, jako je mafiánská rodina zabývající se prodejem kradených kol, bych nechal a na chvíli, kdy sem Trojci napíše, jak celá věc s otcem toho kluka dopadla.

                  0 0
            • Extremist  

              By me zajimalo, jak cela kauza dopadla.

              0 0
    • čap-in  

      Ty jsi dement?

      0 0
    • Trojci  

      Ahoj všichni,

      přidávám zprávu pro všechny, jež zajímá, jak to se mnou a se Škarpou nakonec dopadlo.

      Po relativně dlouhé konverzaci s Petrem Škarpou je již případ uzavřen (nebo také možná není :).

      Byli mi tedy nakonec vráceny peníze? chvilka napětí…

      áááááá

      Nebyly. Ti kdo říkali že nemám sebemeněí šanci měli pravdu. Ti kdo věřili v nějakou nápravu se ukázali jako velmi naivní.

      Konkrétní závěry jsou tyto:

      1. Škarpa starší uznal, že mi jeho syn lhal.
      2. Škarpa starší dospěl k názoru, že jeho syna žalovat nemohu.
      3. Škarpovi staršímu se v tom momentě očividně ulevilo a od té doby byla naše konverzace úplně zbytečná.
      4. Bude mi vráceno 80 kč jako odškodnění za poštovné (když jsem vidlici posílal zpět).
      5. Na mou několikerou výslovnou (!!!) žádost mi budou doručeny alespoň doklady o koupi vidlice.

      Kdo by si chtěl udělat komplexní obrázek o té hromadě sraček, musel by přečíst veškerou korespondenci (Já-Škarpa). Tu jsem SAMOZŘEJMĚ OCHOTEN KOMUKOLIV NA POŽÁDÁNÍ POSKYTNOUT.

      0 0
      • enjoy  

        no,a ted uz zbyva se jenom pomstit:-)

        0 0
      • Trojci  

        Dovoluji si poskytnou několik praktických rad:

        1. Nikdy nic nekupujte bez písemné kupní smlouvy.
        2. Dbejte na to, aby kupní smlouva měla všechny potřebné atributy.
        3. Nevěřte žádným slibům.
        4. Nikdy nic nedomlouvejte přes telefon – když vás někdo vypeče, jse namydlený.
        5. Vyhýbejte se jménu Škarpa.
        0 0
        • hanz  

          to tu není nikdo z ostravy komu by přišla vhod taková malá trestná výprava?…v období vánoc by to určitě někomu alespon trošku mohlo srovnat nervy…nemyslím to na žádnou linčovací bezmozkovou tlupu samozřejmě, ale jen trošku pomoct spravedlnosti :-)

          0 0
          • Beeda  

            tady pravda a laska zvitezila nad lzi a nenavisti:-DDD

            0 0
        • kassar007  

          Cau docela me to nastvalo co jsem si precetl. Taky nakupuju pres bazac, ale nic podobneho se mi nastesti nestalo. Zeptal jsem se pritelkyne co by se stim jeste dalo delat ( je pravnicka) a tohle je vysledek.

          Preji hodne zdaru

          Zbývá poslední právní cesta, a to je soukromoprávní žaloba. Samozřejmě má tatík pravdu, když tvrdí, že synka žalovat nemůžeš, pokud myslí ve smyslu trestního řízení. Škoda nedosahuje hranice požadované trestním zákonem, tedy 5000 Kč. Trestní řízení je možné, pokud by se našel nějaký další poškozený. Ale i tak je třeba brát v úvahu, že by se nejednalo o klasické trestní řízení, ale řízení by mělo jisté odlišnosti, protože je ten týpek nezletilý. Soukromoprávní (civilní) žaloba ale takovou finanční hranici nezná a nezáleží ani na tom, že je Škarpa junior nezletilý. Šlo by s největší pravděpodobností o určovací žalobu, kterou by ses domáhal určení, že je kupní smlouva neplatná popř. svých práv z odstoupení od smlouvy. Smlouva samozřejmě existuje, protože zákon v tomhle případě nepředepisuje písemnou formu, i když je zřejmé, že je to v téhle době téměř nezbytné. Největším problémem je, že žalobce nese důkazní břemeno (na rozdíl od trestního řízení, kde poškozený takovou povinnost nemá) a pokud ho neunese, musí zaplatit žalovanému soudní výlohy, což se může prodražit. Je tedy třeba nashromáždit co nejvíce písemných nebo i jiných podkladů a zvážit, jestli by žaloba měla šanci. Pokud bys vyhrál, znamená to vrácení peněz plus zpět náklady řízení. Možná by seniora k vrácení peněz přesvědčilo, kdybys mu argumentoval občanskoprávní žalobou než oznámením na policii. I když si o policajtech může každý myslet co chce, tak tady opravdu nemají žádnou pravomoc. Několik ustanovení na závěr: §§ 19 a 20 občanského soudního řádu (účastníci řízení)- o plnoletosti tu není ani slovo

          0 0
          • Trojci  

            Velmi si cením této reakce. problém je v tom, že vše bylo domluveno přes mobil – to je pro mě velmi zlé..

            0 0
          • maxtor  

            Aaaaa, kolega! Napsals to pěkně, jen bych ti vytl pár věcí:

            1. Když někoho žaluješ, tak tě nějaké vymezení účastníků podle OZ fakt nemusí zajímat. Platí procesněprávní úprava (v tomto případě OSŘ)

            2.V trestněprávním smyslu se nežaluje, ale podává se trestní onámení k policii nebo st. tastupitelství. V takovém případě by ztěžovatel měl postavení poškozeného s nárokem na náhradu škody (ta by byla přiznána pokud by byl obžalovaný uznán vinným)

            3. Hranice škody 5 000 Kč sice pro možnost postihu za majetkový t.č. platí (v tomto případě § 250 TZ – podvod), ale existuje i korespondující přestupek. Oznámení o podezření ze spáchání přestupku se může tatktéž podat na policii.

            Jinak OK. Jsi student??

            0 0
        • Vilém  

          Ted uz prodava pod jinym mailem a je z Brna:( www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

          0 0
        • goofy  

          Posli mi prosimte taky ty maily na email…

          Jinak silne uvazuji se projet do Ostravy za rodinou Škarpu. Par lidi bych i sehnal, a u nich jde strach, kdyz je clovek jenom vidi :-)

          0 0
          • enjoy  

            samy recicky a skutek utek:-) takova trestna vyprava by byla naprosto opravnena..,ale rekneme si na rovinu,nikdo na to nema zaludek.

            0 0
            • goofy  

              No jasne, ale proste uz me to prestava bavit. Kdyby se to stalo mne, tak uz tam davno jsem. Asi uz pro priste budu kupovat veci pouze v okoli…

              Mozna kdyz si to prectu, tak se k tomu fakt odhodlam. Nemusi v podstate ani k nicemu dojit, jenom si s penam otcem popovida z 2 do 10 oci… ;-) Pripadne si dat pak cikanskou ferovku: kolik ti je? „23“ nas je taky 23

              ;o)

              0 0
      • orca.1  

        Nevzdávej to! Zkus se poradit s právníkem, to by se určitě vyplatilo. Bohužel naše zákony víc přejou takovejm hajzlům, než slušným lidem…

        0 0
      • Tleskač  

        Nejsem právník ale, skutečně už se nedá nic dělat? Je to ujištění a pobídka pro další podvodníky že takto „vydělávat“ lze? Po přečtení výše uvedeného bych už asi nic poštou od soukromé osoby nekoupil.

        0 0
      • sportovni_biker  

        Jaký otec, takový syn :-( Ale docela by mě zajímalo, jak to celé probíhalo, mohl by si mi na mail, co mám v profilu zaslat celý „rozhovor“ Díky.

        0 0
        • Extremist  

          Ten vas rozhovor, cos slibil poslat by me taky zajimal. Muj mail je v mem profilu.

          0 0
          • HUSTLER  

            Foto plus info o zlobivém Erikovi, pozor na něj trpí samomluvou!).. 16. 12. 2006, 20:49 hod.OPATRNĚ !!!! V POSLEDNÍ DOBĚ SE ZDE NA CYKLOBAZARU ROZMOHL NEŠVAR KTERÝ PROVÁDÍ ČLOVĚK POUŽÍVAJÍCÍ E-MAIL S NÁZVEM : M.iG@seznam.cz TENTO ČLOVĚK PROVÁDÍ NÁKUPY ZDE NABÍZENÉHO ZBOŽÍ A PO JEJICH PŘIJETÍ PŮSOBÍ ODESÍLATELŮM ZNAČNÉ PROBLÉMY VE SVŮJ PROSPĚCH…MNOHO LIDÍ UŽ POD ZNAČNÝMI VÝHRUŽKAMI DONUTIL KE STÁHNUTÍ ODESLANÉHO ZBOŽÍ ZPĚT – Z DOSUD NEZJIŠTĚNÝCH DŮVODŮ… PROTO VARUJI VŠECHNY ZDE NAKUPUJÍCÍ -JESTLI CHCETE PŘEDEJÍT NEPŘÍJEMNOSTEM A TAHANICÍM S POŠTOU ČI DOKONCE POLICIÍ ČR VYVARUJTE SE OBCHODŮM S ČLOVĚKĚM UŽÍVAJÍCÍM TENTO E-MAIL… (znovu opakuji: M.iG@seznam.cz ) 1,– Kč PRAHA MOBILFAUF (zavinac) seznam (tecka) cz ---------

            Erik Hartmann, 8. března 11/269, Ostrava Heřmanice, 71300, telefon 723009108, hotmail ErikHartmann@seznam.cz, BlackMerida@seznam.cz, MOBILFAUF@seznam.cz, littlenero@seznam.cz a zajisté i M.iG@seznam.cz má nespočet všemožných inzerátů nejen na kola a cyklokomponenty, ale i lyže atd. Podle jednoho jeho inzerátu jsem si v galerii VIGVAM CUPU 2005 našel i přiloženou fotku..

            sport.avizo.cz/on­line/cyklisti­ka/3/online-inzerat/73691-prodam-MTB-ram-FOCUS.html

            www.vigvambike.cz/Cup/v05_abs.htm

            0 0
            • Trojci  

              Jestli je něco na žalobu, tak tohle! Jen dodávám, že M.IG je můj druhý mail..

              Lidi sou svině.

              0 0
          • Trojci  

            pošlu, vyčkej :) je toho hodně..

            0 0
            • HUSTLER  

              Co je na žalobu? O tobě nepadlo ani slovo, tak se honem zklidni mladej. Jen jsem upozornil na zkurvysyna, kterej dělá levý a ještě má tu drzost upozorňovat na ostatní. Hlavně jsem byl přesvědčenej, že mail M.iG@seznam.cz je jen jeho další chorej výmysl, ale jestli je to tvuj mail a máš čistý svědomí, tak jdi a tomu mrzákovi rozšlapej píču. Na mě si nevyskakuj, nemám čas řešit dětský ojeby. Ty ostatní maily i údaje na 100% sedí, konec, tečka.

              0 0
              • hanz  

                no ty seš fakt hustej..ted si nám dokázal co prosímtě?

                0 0
              • rarášek1  

                Podobně reagoval i Škarpa starší že?

                0 0
              • pegas  

                myslim ze doslo k nedorozumne­ni..nevim proc tady vyskakujes tak sproste,trojci upozornoval na podvodnika ale toho se kterym mel tu cest,aspon tak jsem to chapu…ale tys to zrejme spatne pochopil a vztahl to na sebe…a ty maily se se lisi v i a I..nevim jestli to hraje roli ale predpokladam ze jde o dva ruzne maily..nebo ne?..

                0 0
                • HUSTLER  

                  Ano došlo k omylu když někdo vyhrožuje žalobou a nadává do sviní měl by být konkrétnější. Krom toho já jsem ten poslední kdo by měl za potřebí si tady na někoho vyskakovat nebo si tady něco dokazovat a jestli se vám nelíbí jak mluvim je mi líto. Nepatřim do vašeho klubu přátel a dobré nálady a když mám s někym problém nevylejvám si srdíčko na netu ale jdu a sám si to s dotyčnym vyřídim osobně. Stejně jako v případě Erika na kterého jsem pouze slušně upozornil a ke kterému někdy rád zajdu na šálek dobré kávy viď prdelko bude legrace.

                  0 0
                  • Vilém  

                    Zrejme jsi nepochopil jak to Trojci myslel.Bohuzel Tva reakce odelala velkou kanku na Tve snaze dopatrat se autora Tebou citovaneho inzeratu.Trosku jsi ujel.

                    0 0
                  • pegas  

                    pokud jsem to pochopil dobre, tak trojci reagoval na to ze ten Erik(o kterem si psal, ze ma vice identit a podvadi i s vicero druhy zbozi) je ta ,,svine" a ze to ze takhle obchoduje tak ze to je je na zalobu..dle me nereagoval na tvou osobu,ale jak rikam mozna jsem to spatne pochopil…ale tva reakce byla trochu, jak jen to nazvat:-)..dejme tomu nestandartni…kaz­dopadne reaugujes podrazdene i na muj prispevek, souhlasim s tebou ze takove veci by se meli vyridit a ne nad nima placnout rukou…nejsem agresivni clovek:-)(Blade mlc) kazdiopadne toto jednani je zraly na tafku…

                    0 0
              • goofy  

                ?????????????­??????????? :-DDD

                To chce klid mladiku a poradne cist…

                0 0
              • Blade  

                Vzal sis dneska svý bobule na menzes? :-DDDDD

                0 0
              • wlk  

                seš fakt drsnej,ale ty sračky,co ti vypadly z huby sis mohl nechat na jindy,když už máme ty svátky…nehledě na to, že jsou nepsaný i psaný pravidla, podle kterejch by se tady měli lidi řídit. To se pak můžem rovnou všichni posílat někam, to bude ohromná zábava.........

                0 0
            • Extremist  

              Chci si na to udelat svuj nazor. Urcite mi to posli.

              0 0
    • Trojci  

      Pojud se najdou ještě nějací zájemci o zmiňovanou korespondenci, nechť mě kontaktují na Mail.

      Děkuji. Trojci

      0 0
      • raceman  

        jestli budeš tak ochotný, a poslal bys mi to.

        dík

        0 0
      • sportovni_biker  

        Tak jsem to celý přelouskal. Je mi tě opravdu líto, ale s takovýmahle individui asi nic nenaděláš :-( Opravdu je škoda, že nemáš ten důkaz, jak jsi tam několikrát uváděl. Jinak jde vidět, že pan Škarpa v českém jazyce zrovna neoplývá. Být tebou, tak určitě kontaktuji všechny co ti psali, že byli podvedeni taky a vyražte na ně......nemusí být ani fyzická potička, ale když vás bude hodně, tak už budete mít šanci větší. Ale ještě bych určitě hodil na cyklobazar odkaz na FTP, kde si tuto korespondenci mohou stáhnout a udělat si na to obrázek sami.

        0 0
      • OCG  

        kdyby něco, tak mladý pán toho nenechal: MIKAJEL (02:34 PM) : co chces?

        OCGarfield (02:34 PM) : vidli

        OCGarfield (02:35 PM) : psal jsi, ze mas RS Pilot za 2100

        MIKAJEL (02:35 PM) : jo mam !

        OCGarfield (02:35 PM) : fakt?

        OCGarfield (02:35 PM) : nejmenujes se nahodou Jakub Skarpa?

        MIKAJEL (02:35 PM) : jo jmenuju!

        OCGarfield (02:36 PM) : a nemas nahodou i email laparom@centrum.cz

        OCGarfield (02:36 PM) : ?

        MIKAJEL (02:36 PM) : a co?? michala trojana znam nic moc chlapik akorat keca picoviny pokud mas o ztu vidlici zajem zavolej 724008643

        OCGarfield (02:37 PM) : nic moc chlapik? No nevim, myslim, ze ti brzo nekdo prijede dat na tlamu…

        OCGarfield (02:37 PM) : myslim, ze nic moc chlapik tady ses ty…

        MIKAJEL (02:37 PM) : klidne na tou zakony!!

        To jen pro ilustraci… Mějte se. Myslím, že nějakou dobu nechám na kole své přítelkyně toho Suntoura. Ono jí to beztak postačí… :o)

        0 0
        • Blade  

          MIKAJEL (02:37 PM) : klidne na tou zakony!! A vo tom to prostě je, že ti největší s odpuštěním čuráci sou schovaní za našimi zákony…

          0 0
    • Trojci  

      Smutná zpráva. Ozval se mi další člověk, jež byl Jakubem Škarpou podveden.

      Ten malej grázlík pokračuje v podvodech – POZOR NA NĚJ! Ať sakra zase někdo nenaletí.

      0 0
      • Vilém  

        Ted pravdepodobne vystupuje pod dalsi identitou www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…
        pokud to neni on,tak je to 100% nekdo znamej.Je to tentyz clovek co upozornoval na Tebe ze jsi podvodnik:(

        0 0
        • Trojci  

          Věc se má tak, že chytrý a pozorný lidi se už tomu zmrdovi vyhnou – prostě Jakub Škarpa je jen jeden a je jedno, kolik si udělá emailů nebo tel. čísel. Pokud někomu neukradne občanku (aby si na falešné jméno vyzvedával složenky), tak se na něj přijde vždycky. Pokud se při koupi sepíše náležitá kupní smlouva, tak je riziko minimální. Osobní předání je ale asi nejlepší!

          0 0
          • peky  

            Já teda nevím, ale přijde mi divný už to že na vidli z roku 2004 je najeto jen 1000km. To by znamenalo necelích 500 ročně. Bu si kupovat takovou vidli když se jedu projet 5× za rok? a dál budu prodávat takovou vidli co mi pro moje ježdění stačí když budu muset investovat do nové s tím že za tyhle peníze nic takového neseženu a nová v lepší bude o dost dražší a mě se to nevyplatí? Prostě je to hlavně o naší inteligenci ne o tom prodávajícím. A když ty lidi uvidí, že se ty jejich slinty neprodávaj tak se teprve začnou objevovat důvěryhodné inzeráty se skutečným stavem a pak čórkaři budou mít smůlu.

            0 0
            • Vilém  

              Vsak ono neznamena,ze vidle vyrobena 04 zacala byt v roce 04 pouzivana.Mohla lezet v ksefte ap. to by mi divny neprislo.

              0 0
            • vili  

              taky na ni nemusi jezdit xc, ze…muze ji mit treba na nejakym dirtu nebo necem takovym

              0 0
            • hanz  

              no tendle model nefunguje…prostě sou lidi kteří si něco koupí kuli tomu že chtějí mít tu či onu věc z lásky ke značce třeba nebo z milionu jiných důvodů..ne všichni sou tak postižení aby najeli na kole 7t km ročně…u mě je ostatně takovýhle věcí povícero

              0 0
              • peky  

                asi jo :) utloukli ste mě. Protože tomuhle modelu nerozumím tak sem ještě nikomu při koupi na inzerát nenaletěl. Tím to možná bude.

                0 0
          • peky  

            :D jo takže s tebou souhla.

            0 0
      • Běžec  

        Sakra, já ti řeknu co dál. Zavolej pár zfetovanejch negrů z kleštěma a letlampou pro Kubu Škarpu, ať si hoši trochu zablbnou.Jeho prdel pozná středověk.

        0 0
    • sportovni_biker  

      Tak na cyklobazaru je na něj další stížnost. Sekce Komponenty, docela slušnej rozhovor :-( Jde vidět, že se tím docela nechutně živí.

      0 0
      • pegas  

        je videt ze dokud se nespoji vicero podvedenych lidi a nepoda trestni oznameni, tak dotycny bude menit identitu a obchodovat vesele dal…

        0 0
        • sportovni_biker  

          Přesně tak, je tam tolik mailů a tolik tel. čísel, že už to pomalu začíná být nebezpečný vůbec od někoho něco kupovat.

          0 0
    • Splinter  

      To snad není možný… Já žasnu…

      0 0
      • pos3k  

        ja kvetu…

        0 0
        • wlk  

          tak koukám, že přes bazar se už budu hodně rozmýšlet, pouze osobní předání, jinak na to kašlu.

          0 0
          • OCG  

            No myslím, že by si admin z cyklobazaru mohl za domácí úkol zapřemýšlet, jestli by nestálo za to zřídit sekci podvodníci… To je fakt maso…

            0 0
            • TinkTink  

              Kdyby naky existoval…dokud se o to staral Demon, tak to aspon trosicku slo…

              0 0
              • Trojci  

                Přesně tak – už jsem mu ohledně toho psal a nic.. asi tam vážně nikdo neni :(

                0 0
                • cosmo  

                  No s velkym zajmem jsem si to cele forum precetl, jelikoz jsem ostravak, tak mam 100chuti si na toho hajzlika doslapnout a kopnout mu za vas vsechny do drsky, a protoze vim, ze tady nekde je a mozna si to i cte, tak mu vzkazuju, ze moc dobre vim kde ho hledat, kam chodi panacek do skoly, to je velmi lehke zjistit treba na spoluzaci.cz, ze? Zendrovka ve vitkach, 1.D automobilni technika. A ted jen pro tebe Jakube: Podivej se dobre do meho profilu, ja vim kde te hledat a jestli se naseru, protoze mam kupu casu, tak si na tebe pred skolou pockam a vysvetlim ti jak se ojebavaji lidi. OK?

                  0 0
                  • pegal  

                    hele a vysvetli mu to i za me jo? ..

                    0 0
                    • OCG  

                      ja bych se pripojil. Sice mi nic neudelal, ale nechybelo malo. Uz jen z principu…

                      0 0
                  • smallbrother  

                    …a tím se staneš králem B-F. Jdi do toho! :)

                    0 0
                    • cosmo  

                      Ja se urcite nechcistat kralem BF, ale protoze drtivou vetsinu veci co mam na kole i doma jsem nakupoval pres net a nastesti me tento problum nikdy nepotkal, proto se dokazu vzit do kuze podvedenych lidi z druheho konce republiky a asi bych taky nevedel co delat, i kdyz se to budu snazit resit pres rodice a ja nevim koho, ale treba ze bych mel jet hledat nejakeho manika do liberce kvuli 3litrum, sorry ta predstava me desi. Vidim tu bezmoc tech lidi co s tim halzlikem, tak jen mu vzkazuju, ze pro me neni problem si ho zas vas kdykoli najit. On si totiz mysli a spoleha, ze jej nikdo nepojede do OV hledat a ze je nedotknutelny, to ale neni vubec pravda. Lehce jsem si ho nasel a ted mu rikam, ze to vim a muze se neco treba stat…uz si nebude urcite tak pevny v kramflecich…na to, abych tady kingoval nemam roky ani rozum:-)

                      0 0
    • Trojci  

      Takže další aktualizace. Slibované doklady k vidlici jsem nedostal. Škarpa starší se chová úlpně stejně, jako jeho synek.

      Pěkná rodinka.

      0 0
      • Rolei  

        Tady kolega cosmo si dal práci a našel školu kam Škarpa chodí do školy tak nebuď línej a napiš jim mail nebo dopis…myslím že školy, když už selhává rodina, bývají docela ochotné pomoct při řešení problémů svých žáků… Ono když ředitel pohrozí vyhazovem leckterý Škarpa změkne!

        0 0
        • raceman  

          tak myslím že tohle by bylo protiprávní, aby mohla škola pohrozit vyhazovem, tak by se to muselo řešit přes policii

          0 0
      • raceman  

        tak se mi to tušení potvrdilo, Jakub Škarpa chodí na zengrovku s mými dvěma bývalými spolužáky do třídy. se jich na něho poptám.

        0 0
        • hanz  

          nevím co furt řešíte..škarpa potřebuje rozbít pořádně párkrát držku a ne tu kecat dokolečka jak je špatnej i s fotrem..jestli někdo k němu má blízko at mu vyfackuje…on se akorát muže tady tlemit jak všici se shodnou na tom jak je špatnej ale že s tím jde hovno dělat..když mu nějakej zoro skočí do usměvu tak je malá ale jediná šance že přehodnotí svoje chování.

          0 0
    • Vlado Jekyll  

      chlapi, jak to dopadlo? dostal ten maly sopel na drzku?

      0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0
    • Pi†el  

      Bacha na dalšího nepoctivce. Nechá si poslat balík na dobírku, nevyzvedne a ani není schopný napsat, že už nemá zájem..

      Aleš Kacíř

      Pampelišková 867/2

      Ostrava 71300

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.