Ktoré baby sú najrýchlejšie?

39 nepřečtených
  • Matts.

    V posteli sú to zrzky, potom blond, nakoniec brunet. Na bike je to inak?

    0 0
    • fousac  

      zajimavy… kdopak to vi??? ja jen muzu rict, ze tech nekolik bikerek, co znam se neda povazovat za standardni vzorkovou skupinu a tudiz jakekoliv zobecnovani nema smysl… a navic ta, ktera je z nich asi nejrychlejsi ma pokazdy barvu jinou.. :))

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jestli myslis tu co ja, tak tu sponzoruje salon H2O2, takze barva vlasu na rychlost nebude mit vliv. A jestli jo, muze si naladit kriklavejsi odstiny na dulezitejsi zavody :)

        0 0
        • fousac  

          ja v tomhle opravdu vychazel ze slecen a pani co znam osobne z biku.. ta dotycna ma poznavaci znameni „maly ruzovy duratec“ , tak nevim jestli je to ona…

          to je ale hodne obecne… kdyby se to melo brat do dusledku, jeste by se muselo rozlisovat, co vlastne jezdi.. cimztopadem by se to cele zkomplikovalo..

          a kdyz nad tim tak premejslim, zrzava taky nejezdi nejhur (cuz katzeno) :)

          0 0
          • JMT  

            proc kdyz se s tebou bavim tak se to stoci k T......

            0 0
            • fousac  

              ja za to nemuzu… ;) to ona…

              0 0
              • JMT  

                co ona…?

                0 0
                • fousac  

                  mi to prijde, ze ji potkat musi zakonite zanechat trvale nasledky… ;)

                  0 0
                  • JMT  

                    ja ji parkrat videl, a…a nic

                    0 0
                    • fousac  

                      zkousej to dal.. ;)

                      0 0
                      • JMT  

                        nako me nebere 1.nemam rad potetovany holky 2.je na me trochu moc stara (pomin T..-nemyslim to tak..) 3.moc se s ni neznam

                        0 0
                  • Smazaný účet  

                    Bych neřek že trvalé následky, ale člověk si to docela jistě zapamatuje… obzvláště pokud se jí třeba drží v háku, že… :o)

                    0 0
                    • JMT  

                      ja se raci koukam na naky mladsi, tahle je spis pro vas starousove…

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Já teda nevim jak je stará, to je mi docela fuk (teda pokud je to nad 15, to bych si připadal jako ouchyl). Jako T. taky není ouplně muj typ, pouze řikám že je natolik výrazná že si jí prostě musíš zapamatovat i dybys nechtěl. :o)

                        0 0
          • Pá-dlista1  

            Tak to myslis jinou. Ale ta urcite neni nejrychlejsi z tech co znas. Uz jenom proto, ze Duratec jaxi nema predpoklady byt nejrychlejsi i kdyby na nem sedela zrzka.

            0 0
            • fousac  

              ja se bavim o CC.. o cem ty??? :)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                O barve vlasu nejrychlejsi bikerky. Nevim co s tim maj vylety po lese spolecneho.

                0 0
                • fousac  

                  to mi teda budes muset prozradit, kterou nejrychlejsi bikerku vlastne znam.. :)) nejak se v tech nekolika slecnach uz neorientuju neorientuju…

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    No ja nevim jak rychly jsou ty ostatni, ale kolik myslis, ze ma Sirenna treba na cilovy rovince ve Spindlu :)))

                    0 0
                    • fousac  

                      to sem presne tusil.. vzdavam se..

                      0 0
                    • JMT  

                      rychlost v cilovy rovince je primo umerna mnozstvi oleje napatlaneho na startu na kotouce :-)

                      0 0
                      • Radek Broz  

                        Mozna v XC. Ve Spindlu bys jako posledni vec s nebrzdicima brzdama videl, jak se vzdalujes od rodne planety po vystreleni z „paletaku“ ;-)

                        0 0
    • JMT  

      asi to na biku bude jinak, podivej se na fotky z olimpiady, GRD je myslim blondyna ne ?

      0 0
    • JMT  

      …jestli neni spis podle toho kolik ma ktera najeto… :-)

      0 0
      • Matts.  

        zaujímavé, im sa vyšúcha len jedna súčiastka, kdežto na biku sú to celé súkolia, re?az a pod.

        0 0
    • wroum  

      kazda umi byt rychla…kdyz je radne nasrana.

      0 0
      • JMT  

        to je fakt, nebo taky sestra vzdycky strasne zrychli kdyz dostanu kryzi, to ji vzdycky tak nakopne…pak ji vidim az na kopci (ale nastesti se to letos stalo jenom jednou- prvni den na BIKE-ADVENTURE)

        0 0
      • Martin  

        Nejen nasraná. Mojí přítulkyni neskutečně zrychlila na Slovensku cedule „Pozor na stretnutie s medveďom“ :-)

        0 0
    • SELMIRA  

      :o)

      0 0
    • SELMIRA  

      Tak můžem někdy spáchat experimentální závůdek! :o) Nejrychlejší jsou mutantky – chlapobaby. Na barvě nezáleží.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.