Tepák se snímáním na periferii (na ruce)

27 nepřečtených
  • MartinXC

    Vážení, máte někdo tip na tepák, který nepoužívá hrudní pás ale třeba čidla na zápěstí ? A zkušenosti s ním ? (i se všemi muchami měření na periferní části) Díky za informace předem.

    0 0
    • Daf  

      Neco dela Chung-Shi www.kuphodinky.cz to tep po prilozeni prstu. Podle me neexistuje tepak co to snima primo ze zapesti.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ziju v domeni, ze jo.

        0 0
        • MartinXC  

          Mohl bys prosím doměnku přiblížit realitě ?

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To byla jen moje domenka, ale asi mylna :(

            0 0
            • MartinXC  

              Tož to jsme nejméně 2, protože si myslím, že jsem to už před pár lety viděl na nějakém zdravotnickém veletrhu. Tehdy jsem nad tím ohrnoval nos, ale jak jsem pořád větší zdechlina, tak bych to docela uvítal. Svoje tepovky intuitivně znám (aniž bych to měřil – prostě se mi jede dobře, nebo ze mě moc leje), ale docela rách bych si to nechal hlídat nějakou škatulkou … a měl pro ostatní alibi, proč nemůžu rychleji :-) Zatím jsem prohrabal asi dvě stovky odkazů na Yahoo, ale nic:

              • buď s hrudním pásem
              • nebo na 2 prsty okamžitá TF (nepoužitelné)

              Přesto: ve fitcentrach takové pitomosti mají vestavěné do rukojetí některých mašin, tak to musí přece existovat i samostatně …

              0 0
              • Daf  

                Prave ze tim jak se drzis za ty rukojeti na trenazeru tak to funguje stejne jako na ty dva prsty :)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Tak proc se sakra nedrzi ty hodinky dvouma prstama myho zapesti? :) Ja uz vim proc. Bych jim pak musel rikat tep :))

                  0 0
                • MartinXC  

                  Zkoušel jsi šlapat maraton s držením jednoruč a dvěma prsty na hodinkách ? :-) Ale dva pásky (na každém zápěstí jeden) spojené drátkem si představit umím… Ale obchodně to nikde nevidím.

                  0 0
        • Lada1  

          ja bych rekl, ze taky urcite. snimace tepu se delaji ruzne a jsou i na ucho

          0 0
    • foxhound  

      Dela to myslim Casio nebo sigma nebo polar. ale nevim presne ale uz videl jsem to

      0 0
      • jizby  

        Zkoušel jsem citlivost snímače svýho tepáku na různých místech těla a kromě kombinace noha-noha fungovaly všechny ostatní, včetně noha -ruka, ruka-cokoliv, tj i obě ruce. To ukazuje, že mezi snímačem v rukojetích u trenažéru není proti hrudnímu pásu jinej rozdíl, než v mechanice provedení. Dalo by se to teda zbastlit na řidítka, ale byla by to asi práce. (Zrušit omotávky a držet se za kov, na druhý straně za odizolovanou hliníkovou samolepku, nějaký držák na snímač a přikontaktování.) Bylo by fajn se do snímače nemuset navlíkat. Nejlíp mě potěší, když si na to vzpomenu už oblečenej:-)

        0 0
      • MartinXC  

        Nevzpomeneš si trošku bližší informaci ? (Casio jsem prolezl – nic, o Sigmě si nejsem jistý, ale nenašel jsem to u nich, Polar jakbysmet) Dík předem

        0 0
        • Air  

          takze sigma pouziva na vsechny tepaky hrudni pas?

          0 0
        • JohnLee  

          Kdysi Casio delavalo tyto hodinky,bylo to ale davno (cca 6 let),chvili jsem je zkousel,ale myslim ze byly dovezeny z USA. Ale byly to ty na dva prsty…

          0 0
        • Mamutt  

          Projeď si nabídku Suunto, zaručeně dělali něco z toho, po čem se poohlížíš. Jen si vzpomenout, jak se ten model jmenoval.

          0 0
    • Porthos  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.