• Jogador

    Mám RST Gila AET, nedivte se že ji mám, 4EVER ji dává k Hazardu 03. Ale potřebuji poradit jak vyměnit olej a jak ji rozebrat, je vtom nějaký háček? Nebo zakopaný pes? Když sem stim byl v servisu, tak mi řekli abych se vní radši nevrtal, že je to lepší, a pak kolik stojí mazivo od Manitou, naten sem slyšel jen dobrej ohlas.

    0 0
  • Santus  

    Problem to neni, kup si sestihranou tyc 8mm napr. ve Ferone, 1m za 10kc.

    0 0
    • biker007  

      jo dik za fintu, odzkoušeno, jenže jak sem se pořádně díval tak v jedný noze je místo toho imbusu 6ti hranná matice – že by mechanik „prasák“? no ale co, po dnešku se diametrálně změnil můj názor na RST, se divim že se to ještě nerozpadlo .-/

      0 0
  • McBlacky  

    Jestli je to AET tak bacha na vzduchovou patronu, když by se ti ji podařilo zničit, tak je celá vidle pravděpodobně na vyhození, protože u takhle levných vidli se moc na náhradní díly nehraje. Osobně bych se na nějakou úpravu vykašlal. Vidli prodal (tak za 1500 max) a koupil dle rozpočtu něco výkonnějšího (za 3000 už je suntour, není to nic moc ale stačí -IMHO-. Zkoušet na ní jezdit je nesmysl, z kopce to podle nafoukání bud kope nebo jde nadoraz a stojky jsou houpacím utrpením + pokud se ti náhodou (a jde to) podaří seřídit tak aby to vyhovovalo, tak to nedrží tlak.

    0 0
  • TinkTink  

    Klid…oni to nezmenili :o))))

    0 0
  • Clodman  

    Tak olej tam asi nenajdeš ani omyle.Normálně tam vlez RST jsou vevnitř jednoduchý, protože v nich skoro nic neni a bacha na tu plastovou :-) vzduchovou patronu

    0 0
  • jIrI___  

    Vytáhnutí mrtvoly!!! :)

    Měnil jsem mazací olej ve své vidlici (Magura Menja) a zaskočilo mě, že při povolání spodního šroubu na pravé noze, ve které je tlumení, vysyčelo ven trochu vzduchu. Zároveň na označeném místě vytékal olej. Je to běžné nebo je něco špatně?

    0 0
  • Pá-dlista1  

    Poradim ti fintu. Nech tam vnitrnosti a ten tlak pruzin zabrani protaceni trnu. Pripadne muzes na tu vidli jeste trochu zatlacit.

    0 0
  • lubos  

    Chybel mi tam tenhle smajlik :-O … ale fakt jsem tomu veril :)

    0 0
  • lubos  

    Uff, jsem se lek, ze to skutecne je pravda. Plastove pruziny totizto nake existuji. Tady bych tomu i mozna veril.

    0 0
  • dafe  

    jo hele, ale problem je v tom ze musis mit dostatecne dlouhy 8 mm imbus, na me cape tl to je aspon 180 mm, coz nemam, takze stejne nevyndam ty vnitrni nohy z kluzaku .-(( akorat je to ted asi trosku povoleny…

    0 0
  • Nová reakce na zakládající

    Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.