• turbin

    Bude muj syn 45kg spokojen se zapletenimi koly DT swiss x1600 maji je v internetovem obchode www.bikesport.cz za cenu 7399kc

    0 0
    • Vilém  

      Zalezi jak narocneho a rozmazleneho synka mas:)

      Jinak tedy nechapu proc pro takovyho susna kupovat takovato kola. Na tu vahu by mohl mit kola o dost lehci a v klidu by to vydrzelo.

      0 0
    • Ricci  

      45kg staci kola z Tesca :-)

      0 0
    • Ricci  

      Za tie peniaze a pri jeho vahe moze ist do extra lahkych kol,takze skus kontaktovat clena Hnoj,mozno urobi zaujimavu ponuku na vlastne zaplety.

      0 0
    • v POHODÌ klokan  

      Synovi je kolik? 13? Jestli jezdí fakt dobře a rád a vypadá to, že mu to zůstane, pak proč mu nekoupit kola za 7500. Jak píší ostatní, taky bych šel do ručně zapletených lehounkých kol, za 7000 budou mít pod 1500g.

      0 0
      • kubad  

        a opravdu si myslíš že ty kola za tu cenu na Novatec nábách budou lepší než ty DT Swiss?

        100g se sice hodí, ale spolehlivost náb je pro mě větší plus.

        jinak jak tu napsal Roud ty SLR z bazaru budou ideální volba

        0 0
        • Hnoj  

          Spolehlivost je hezká věc. Ve čtrvtek u mě byl kámoš (cca 60kg), kter vozí právě super-light Novatecy a po dvou závodních sezónách se točej jako nový a ořech je mimo dvou malých kousanců od kazety taky 100% OK. Mám dojem, že s váhou 45kg mu musej vydržet na věky. Ale je pravda, že úspora 100G není až tak fatální. Na druhé straně by se dalo ušetřit na bezduš gumách, přeci jen DT je dušový (i když s největší pravděpodobností, také půjde udělat bez duše).

          0 0
    • roud  

      jak už jsem psal ve vedlejším vlákně zde v bazaru jsou cmaxy slr od místní uživatele a řek bych že dost zachovalý za mě super kup

      0 0
      • turbin  

        Diky vsem za navrhy jeste to poresim pak dam vedet.

        Jedem do tesca:-D

        0 0
    • Dzordano_Bruno1  

      Jezdim x1800 a jsou supr kola. Pri vaze 80kg jsem nezaznamenl problem. Dostalaly petardu do zadniho, ze jsem si rikal, jak je pp nich a vse bez problemu. Takze takovy kola bych doporucil spis tezsimu jezdci. Nejlepsi bude rucne zapleteny set s minimalni vahou.

      0 0
    • scret  

      na tu vahu muzes klidne vzit AC anebo zaplist neco od Hnoje – Novatec naby atd.

      Pri 45kg to nema sanci zrusit…

      0 0
      • Ricci  

        sanca je tu vzdy :-)

        0 0
        • scret  

          pokud to vezmeme vazne, tak urcite, ale vim v dobach kdyz jsem jeste trochu vic jezdil a mel 65kg, tak mi vse vydrzelo 100let, ted vaha cca o 12kg nahoru a matros odchazi rychlejc… Mit 100kg, tak matros bude horet…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.