• Pijer

    Ahoj, máte někdo přehled, jak to vypadá aktuálně na Brdech s bahnem?

    0 0
    • McBlacky  

      včera jsem si po práci vyrazil do Haloun na večeři a pak jel ten závěrečný úsek od brodu do cíle. Kromě tradičních sraček na louce se to dalo, ikdyž je to mokřejší a místy bláto je. Výjezd z Let na hřeben a cesta až na Kytínskou Louku je taky ok, kaluže na hřebenovce nejsou přes celou cestu, ale jsou tam 2–3 úseky s bahnem.

      Jak jsou na tom ale singlíky směrem na Stožec nevíc.

      Já nejspíš obuju noby nic 2,1, zvažuju i přední blatník, aby nelítaly sračky na brýle a do očí.

      0 0
      • Pijer  

        Díky, takže s kombinací NN + nový RR a kačer na spodní rámovce by se to mohlo dát přeplavat :-)

        0 0
        • Bulda  

          když jde ExBB celej v dešti na jetejch Nano, tak tohle taky :)) bych se nebál RR+RR

          0 0
          • Jenda  

            si rikam ze je to prdlajs winter – winter byl vic ExBB:-) no i tak nejedu, nejak me ten zavod neoslovil

            0 0
          • McBlacky  

            rozdíl proti nn+rr je v rychlosti zanedbatelnej a když pak potřebuješ ve sjezdu vzít za brzdu tak rozdíl je obrovskej.

            to že jezdíš všechno na NR neznamená, že to je nejlepší volba pro každýho :)

            až mě zařízneš alespon budu vědět, že to je kvůli tomu, že máš rychlejší pláště :)

            0 0
            • Bulda  

              to zni jako by se to jeste nikdy nestalo :)))

              ne, kvuli tomu, ze ti to moc brzdi z kopce :)))

              0 0
              • McBlacky  

                no bude to strašný. Jezdím ted jen na fulech a minulou sobotu na MTBO jsem jel na HT ve dvojici s Jontim a regulérně jsem z kopce byl úplně levej a ujel mi o strašně moc. Na fullu mu ujedu jako nic :(

                už na ht neumim jezdit …

                0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • petebike  

      ja uz mam obuto… NuNu to resi :-)

      0 0
    • Jogador  

      NN+RR, ale ten je už dost sjetý, bude to klouzačka:)

      0 0
    • Blacks  

      Tak se pochlubte, jak jste kdo dojeli? ja 31. cas 2:01 a nejaky drobny. Zavod supr, pocasi skvely-rozhodne mi nevadi, ze nebylo nasněžíno :D

      0 0
      • Beeda  

        pekne setkani, korenu moc nebylo, bahna taky ne…

        jedinej cizi clovek se dal se mnou na trati do reci,, krasna moratka,,, no a az v cili zjisitim, ze to Sergant Pepr (zdravim), no ze ja nejel na crosce, ale jen na pevny:-)

        0 0
      • Pebe  

        45. čas 2:04

        pár fotek

        0 0
      • padlos  

        27, 1:59:55  hodně těsne pod dvě hodiny :-)

        0 0
        • Pebe  

          super, čuměl jsem jak puk ;-)

          a pěknej pejsek

          0 0
          • padlos  

            Dik, taky jsem mel radost dneska mi to sedlo. Kazdopadne kdyby jsi mel poradny kolo alespon s vodpruzenu vidli, tak by jsi jel taky urcite rychlejc. :-D Ja bych si na tom vyrazil zuby.

            0 0
      • cobra  

        Koukal jsem na vysledky a docela jsem cumel, jak jsi zajel! Gratuluju! Skvelej cas.

        0 0
        • Blacks  

          No jo díky, a co to, ze si dneska nejel?

          0 0
          • cobra  

            Nak jsem toho posledni dobou na kole moc nenajel a hlavne jsem byl domluvenej na lezeni, pocasi bylo dneska opravdu nadherny, trochu me to pak mrzelo, ale na skalach bylo taky pekne:).

            0 0
    • Jogador  

      No, závod moc pěkný, počasí se vydařilo, jen mírné znepokojení z nějkterých závodníků, hned na začátku vybídal, abych se štosovali postupně, natož přímo před nim to tam obcházeli další, a cpali se dopředu bokem. Druhá vítka, k mostu se mělo jet klidem, natož to tam někteří hrotili, a dělali myšky, Gunk-Ho může vyprávět ( tim nemyslim že by on dělal, ale frajírek před nim). Třetí vítka, na tak technický závod nás bud jelo moc, nebo nevim čim to je, ale v technických pasážích, když začne někdo předjíždět, tak mě sejmul jeden týpek, když mě chtěl předjet, a kořen ho hodil na mě, a pak v tom druhém prudkém sjezdu, cca 24 km, se tam rozjle někdo s 130 vzadu i vepředu, mě třeba předjel, ale dole byla zatáčka, kde jeli další, a do nich to napral, jenom stěstím se nikomu nic nestalo. Tak na to, že to někteří příliš hrotili a napodobovali kamikadze to byl podařený závod, dojel jsem asi flek nebo dva za Habibem, na GPSce 2:16, na listinu jsem se ještě nekoukal. Kdyby někdo chtěl podle gpsky trasu, tak klidně pošlu.

      0 0
      • fousek  

        Jo a to byla velka klika, ze sem hned na zacatku korenu zrusil prehazku a musel vzdat, protoze s mejma 180/170 bych ve sjezdech nekoho prejel ani by to moc nedrnclo:-)

        Jinak bych to hodnotil kladne, byl sem prvni v cili s naskokem na prvniho asi 10 minut, krasny pocasi, trat sice nevim, ale verim ze bylo dost zabavy. No a hlavne sem potkal furu lidi, takze parada.

        Jeste bych chtel podekovat jednomu prihlizejicimu bajkerovy za pomoc

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • padlos  

      Jak jste to kdo ubrzdil dole v tom sjezdu po louce, nevim jak se tam tomu rika, ale ja jsem to tam mel pekne na hrane uz jsem myslel ze skoncim v tom krovi a to jsem zacal brzdit hodne brzo. Jak to zvladnul treba serza na slickach nechapu.

      0 0
      • Pebe  

        v pohodě, louku znám, že to je tam odkloněný a bahnitý vím

        0 0
      • prvniodkonce  

        Loni tam byla větší sranda. Letos to tam skoro nikdo nepoložil :(

        0 0
        • cobra  

          JJ, loni jsem to tam pekne polozil a projel se po brise bahnem, ani to nebolelo, jak to bylo mekky, akorat drzak na pumpicku jsem zlomil.

          0 0
      • Pijer  

        Jo, jo, liboval jsem si celou dobu nad RR a když se mi po 2/3 louky zalepil bahnem a přestal fungovat, tak pak už jsem jenom valil oči a modlil se – naštěstí modlení zafungovalo :-)

        0 0
      • Blacks  

        louka nejvíc v pohodě. Pravda, že jsem jí projížděl lehce smykem, ale to neberu jako hranu, nebo bych snad mel? :-)

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • ¨MZ  

      Myslim, že letos se letos pořadatel spletl v umístění závodů do jednotlivých termínů. WinterBrdy se meli jet v srpnu a eXBB zase v listopadu, všichni by byli spokojení. To je jen taková malá připomínka na příští rok.

      0 0
    • McBlacky  

      jako závěr sezony to teda bylo ******** rychlý. Se mi zdálo, že se po startu jelo víc jak při letních TB a i tepák to tvrdil.

      technicky mě to dost sralo na těch pák km kořenů, přeci jen kromě závodů jezdím na fullech a je to znát, zlenivěl jsem.

      Po obrátce na Stožci jsem to nějak vypustil, navíc jsem ztratil bidon takže druhá půlka na sucho :( dojel jsem 16 celkově, z čehož jsem usoudil, že to je v prdeli a zmizel, což se ukázalo jako chyba a propásl jsem bednu v kat. čas 2, 51,49 na prvního v kat ani ne 10 sec. To vědět tak se snad ješte kousnu.

      Závěrečné vyhlášení serií progressu v sále obce Lety bylo fajn. ve 24H 2flek, team mix v poštovce 3tí.

      0 0
      • fousek  

        Sem te u myti kol docela vylekal co? Hale jak tak koukam na vysledkovku tak si musel ject strasnou kudlu. S tebou ve vedeni nejedu pristi rok ani na zadnou pohodovou akci:-)

        0 0
    • Bajker16  

      Počasí bylo parádní,ale jelikož jsem nejel,tak jsem udělal „pár“ fotek :o).

      0 0
    • McBlacky  

      "tak jak jsem to viděl já ":http://www.mtb-blog.cz/…s-brdy-15-11

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.