• Roman1492

    Aktuální info??? Počasí, účast???

    0 0
    • Corbett  

      Kluci říkali že to povede téměř celé po silnici, jen z Podkopky se pojede po tom lesním poligonu do Trnavy a z Trnavy po asfaltu kolem koliby na areál Všemina. Sám si neumím předstvit, jak to v lese nad přehradou a kolem Baťkové vypadá, ale teď bych tam nelezl ani pěšky. Jako domácí si to umím ale představit – totální bahenní, lepkavá, mazlavá katastrofa :-)

      Aktuálně neprší, ale je po dešti – mokré jsou silnice, chodníky, jinak řečeno – voda je všude-přítomná :-))

      0 0
      • Roman1492  

        Díky za info – vůbec jsi mě nepotěšil :( Myslel jsem, že už se počasí umoudřilo, ale zrovna začal slejvák i u nás v Přerově…Takže asi nic :(

        0 0
      • Lahváč_12  

        jestli se pojede po silnici, tak jedu. Do lesa by mě ale nikdo nedostal…byl jsem rozhodlý že se na to vyprdnu kvůli blatu.

        0 0
        • Roman1492  

          já se chci přijet podívat taky, ale začalo tu bouřit kua…

          0 0
        • Lahváč_12  

          tak uvidíme se na slušovickém okruhu, ale až na podzim… dneska zmoknout fakt nehodlám.. bohužel

          0 0
          • hampik  

            …jak jinak, těžký terén nejezdíte…dnes to šlo, ale bylo to těžké…hoši a o tom to je…dojeli všichni…prostě to musí bavit…(foto až zítra)

            0 0
    • Roman1492  

      nikdy jsem si nestěžoval na počasí – nemám na to ještě věk :) ale tohle už mě fakt se*e – tma jako o půlnoci, průtrž, vody všude kolik chceš, je rozhodnuto, nejede se nikam :( a to jsem chtěl poznat Hampika ;)

      0 0
      • vojta  

        Divam se na meteoradar – mate to v Prerove pekne … je krasne videt, jak srazkove pasmo jde Moravskou branou. Zlinu se to zatim vyhyba.

        0 0
        • Roman1492  

          výborně, to mě potěšilo :) jj moravská brána, miluju to tady, hlavně permanentní protivítr – jedeš na švih proti proudu bečvy a proti větru, vracíš se domů a záhadně jedeš zase proti větru :)

          0 0
          • vojta  

            Hernajs, drahnou chvili to vypadalo, ze se to Zlinu nevyhne, lec opak se stal pravdou. Taky to mohlo byt o pul hodiny driv, ted to uz na start nestihnu … Tak treba na podzim …

            0 0
            • Lahváč_12  

              asi tak…

              0 0
            • hampik  

              …no, měl jsi dojet, na startu ani kapka…kdo se bojí, nesmí do lesa…

              0 0
              • Roman1492  

                chtěl jsem dojet po vlastní ose a tak jsem nechal auto přítelkyni, potom začala ta průtrž a já byl nahranej jak baťa s dřevákama, to že u vás ani nekáplo je fajn, ale než bych tam dojel byl bych jak kaňa :)

                0 0
                • hampik  

                  …já vím, kluci z Brna říkali, že projížděli pěkným chcancem.

                  0 0
                  • hampik  

                    …tak nějak to vypadalo…trať…ser­vis…odjezd. Fotky hodím na rajče dnes večer..

                    0 0
              • Lahváč_12  

                já jsem sledoval od rána meteoradar a celou dobu se na Zlín hnal opravdu slušný deštík, ale jak už je výše, na poslední chvíli se nám to vyhlo.. škoda no:) aspoň jsem pošetřil kolo, protože to už o sobě dává vědět, že blata má už plné zuby..:(

                0 0
                • GaGy  

                  Takhle vypadal můj bajk v cíli xD a potom to čištění to bylo…

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.