• Enron

    Včera odstartoval závod v Kyrgystánu. Češi si zatím vedou velmi dobře, všichni 4 v top 30. Obecně je závod letos hrozně rychlý – vedoucí závodníci jsou po 29 hodinách na cca 480. km. Ze špičky spal jen slovenský jezdec (a vítěz z roku 2019) Jakub Sliacan a to doknce rovnou asi 4 hodiny. Ostatní nic. Jsem teda zvědavej, jak se to bude dál vyvíjet. Sledování na https://srmr2023.maprogress.com/

    1 0
    • Domingos  

      Slovenský závodník je známý tím, že poměrně hodně spí, ale jezdí hrozný bomby. V roce 2019 tento závod vyhrál. Naši jedou skvěle. Hodně věřím Mohymu, který má dobrý závěry závodu. Kde ostatní už ztrácí, on dokáže udržet hodně nízký stop time a dostat se dopředu.

      Je to zajímavý ročník. Startovka je hrozně nášlapaná.

      1 0
    • MTBIKER doporučuje

    • Enron  

      Všichni 4 Češi v top 20,jedou fakt pěkně. Ty denní nájezdy jsou hodně solidní.

      0 0
    • Enron  

      První tři závodníci v cíli. Vítěz za 6 dní 16 hodin 47 min. Nejrychlejšímu Čechovi Lukáši Klementovi zbývá do cíle 130 kiláků. Ostatním cca 340.

      0 0
      • jecnak  

        Koukal jsem, že vítěz jel na 29” fullu s hrazdou. 2” pláště.

        0 0
        • Enron  

          Jj, jel ten závod třikrát, třikrát vyhrál a pokaždý na jiným kole – poprvé na celopevnaku, loni na HT s odpruzenou vidlí a letos na fullu. Zdá se mi že dost lidí jede na HT s beranama a odpruženou vidlí.

          0 0
        • Enron  

          JInak srejný setup (full+hrazda) tam letos má třeba Aleš Zavoral.

          0 0
    • orm  

      Jakub pekne, druhe misto. Kolega z byvale prace (redhat). Sleduji ho na strave, ale netusil jsem, ze jezdi tak dobre.

      1 0
    • drhor  

      Koukám Aleše teď predjela Peggy. Jsou to borci.

      0 0
    • Raf  

      Napínavější než to sledovat už může být jen zúčastnit se :D

      1 0
    • Enron  

      Lukáš Klement pátý a před pár minutami dojel do cíle Mohy a po něm Peggy. Alesovi chybí asi 40 km.

      0 0
    • bluerider  

      O spoluvítězství Peggy Marvanové mezi ženami píše Bikepacking

      0 0
      • Fran-tic  

        Ta mě pěkne nastvala, jsem ji fandil a tlačil tu její tečku do cíle a ona si dojede v plichtě :D

        0 0
    • Mohy  

      Čau jo bylo to zajímavý. Záměrně nepíšu skvělý protože mám pár výtek…bylo bohužel dost přejezdů mezi horama po typický kyrgyzský „silnici“ tzn roleta kameny atd třeba 10h v kuse – to byla čistě jen destrukce lidí žádnej biking. A ještě kolem vás jezdej natěsno auta který cyklisty absolutně neznají takže to perou na kreditku a prášej. To bylo asi to nejvíc naprd. Samozřejmě příroda je úžasná atd. Ale čekal sem to víc v horách na nějakejch technictejsich cestickach. Peggy jela neskutečně fakt je to mašina všechna čest! Lukáš Klement to napálil – v ty konkurenci mega výkon. Ales jel taky skvěle. Já měl velkej problém s nadm. vejskou – první dva dny sem byl nad 3k km úplně out a nemohl nic…300 výškových metrů sem šel i 3h a musel si nekolikrat lehnout a chvíli spát. Pak už to bylo lepší. Budu psát report zazizku mám hrozně moc, mám docela dost fotek( to nešlo nefotit) tak ho sem pak hodím…díky za fandění Mohy

      15 0
      • Raf  

        Podle fotek to bylo na celopéro gravela, protože v terénu se stejně většinou tlačilo a když foukalo, tak podle videí fakt ostře proti :D

        Jak to tam bylo s teplotními rozdíly během dne? Podle fotek to vypadalo, že „v nížině“ mega hic, průsmyky na sněhu?

        1 0
        • Mohy  

          Hele za mě bylo ideál HT. Nejhorší sou ty rolety to tě tak vyklepe že ses úplně hotovej i po rovině a je jedno na čem jedeš:) zas tak se netlačilo. Foukalo fakt hodně a tak z 85%proti. Jo v nížině mě wahoo ukazovalo i přes 40 a ráno v horách i –7. Vyloženě sníh sem neprojizdel, někde byl poprašek…

          2 0
          • Raf  

            Díky za přiblížení, to si můžu škrtnout do budoucna – zimu já nerad :)

            1 0
            • 01carbon  

              vsak pres den si uzijes tepla a v noci prislapnes aby jsi se zahral :)

              velky obdiv zucasnenym

              0 0
            • Enron  

              Jeden z bývalých účastníků mi vyprávěl,jak mu zmrzla voda v camelu i bidonech přes noc. Ve stanu :-)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.