• stenli

  Vážně uvažuji o tomhle koženém sedle: www.azub.cz/…ks/index.php Dnes jsem ho viděl na Sport Life v Brně na stánku Azub. Vypadá nádherně. Mylně jsem se domníval, že je vhodné jen na delší výlety po silnici. Na www.mtbr.com ho však velmi chválí i plno bajkerů. Máte někdo s ním zkušenost ? Nebude vadit absence středového kanálu ? Někdy se mi znecitlivují příslušné partie. Díky za každou (i když ne třeba vlastní) zkušenost.

  0 0
  • Pebe  

   zkušenost nemám, ale koukal jsem po koženém sedle a kdyby ti měl chybět středový kanál, tak zkusit třeba tohle cgi.ebay.com/136546-Selle-An-Atomica-Titanco-Watershed-Leather-Saddl_W0QQitem­Z130090843084QQih­Z003QQcategoryZ22693QQrd­Z1QQssPageNameZ­WD1VQQcmdZVie­wItem hodně o tom je na webu výrobce, snad i nějaká videa z testování sedel s kamerou pod sedlem… www.selleanatomica.com/…t%20Info.htm

   0 0
  • homat  

   měl jsem ho na prvním kole, do teď slouží doma na trenažeru. Musíš ho „vysedět“ a pečovat o něj aby bylo vždy dobře promazané a osušené po deštivé vyjížďce. Snad kromě hmotnosti, nevidím žádný problém. Na bika bych ale možná radši volil verzi BROOKS Team Pro.

   0 0
  • Vilém  

   Vozim na jednom kole hooodne historickyho Brookse a pokud by to nebylo tak tezky,tak si je dam na vsechny kola.Kdyz ho udrzujes a staras se o nej,tak se vysedi podle tveho zadku a je to pak jak v kresle.

   0 0
   • stenli  

    Půl kila těžké sedlo mi vůbec nevadí, nejsem gramař. Verze Brooks Team Pro má silnější kůži, hůře se pozadím postupně tvaruje. Nejvíc se mi zamlouvá B17 narrow, je to užší (155 mm) verze klasické B17. Nicméně stále mám obavu z umrtvení chlapských citlivých partií. Nemáš s tím zkušenost ?

    0 0
  • JMT  

   me se nelibi, na kolo bych si to nedal

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.