• vt

    Za tyden Sudety a na BF neni vlakno? WTF? ;-)

    Jede nekdo Ultra Rallye Sudety ?

    0 0
    • Smazaný účet  

      možná někdo na ebiku a stydí se…

      0 0
    • trpaslik72  

      Trošku mě zabolelo v kotníku, když jsem si to přečetl :DD

      Dlouhý Sudety bohatě stačí…

      0 0
    • drood  

      Kolega z práce… Že prý když dal letošní Salzkamm, tak už všechno… ::D

      0 0
      • drood  

        Tak dal jen dlouhou. Ale se zlomeným meniskem i tak dobrý, ne…? :)

        0 0
    • Raf  

      Ultra pojedu, když nebude moc hnusně.

      btw je tam nakopaný nový singl (Bukowina Klodzka > Pstražna). Vede to víc lesem kolem hraničních patníků, celkem příjemná záležitost.

      0 0
      • kucka7  

        Od tebe se taky nic jiného nečeká a samozřejmě vítězství.

        Mára Šroll je na dovolené, tak o konkurenta míň.

        0 0
      • Honzis  

        Pecka, šampion se pozná, gratulace, jsi to krásně načasoval, abys nemusel ani svítit :-)

        0 0
    • snas89  

      Ultra me teda docela laka:)

      Ale jsem na tom letos spatne s fyzickou, tak “obyc” dlouha asi staci:)

      0 0
    • Honzis  

      Měl jsem běžet krátkou (potřetí) ale pata opět špatná, tak to asi nebudu pokoušet ani těch „směšných 35km“ a na crossu s pevnou nepojedu ani dlouhou a jiná nemá cenu jezdit, že jo, takže letos beze mě.

      0 0
      • vt  

        Skoda … Sudety jsou Sudety :-/

        Na pevny bych to zkusil :-)

        0 0
        • Honzis  

          tak na celopevných 29 to i jezděj, ale taky to musej umět, což já silničář neumím a zrakvit se + zdržovat ostatní není zrovna dobrej nápad, leda to jet na chvostu za 11hodin s procházkama a vyžíráním bufetů + hodně duší s sebou na defekty :-D

          0 0
    • vt  

      Prekvapuje mne kolik je zajemcu! Ja bych to celkem zkusil, ale prijel bych tezce za tmy a asi bych tam teda musel mit domluveny nejaky lepsi zazemi … tak vam budu drzet palce.

      0 0
    • Pavel.ct  

      Já asi zase na „celopevňáku“ ;o)

      0 0
    • kucka7  

      Pokud by měl někdo zájem na poslední chvíli startovat, tak nabízím startovné na dlouhou. Nedostal jsem v práci volno. Tel 604655704

      0 0
      • kavasi  

        Ahoj, asi bych zájem měl, dá se nějak upravit jméno nebo bych jel s tvým? :)

        0 0
        • kucka7  

          To nevim,ale předpokládám , že by to neměl byt problém.

          0 0
        • Honzis  

          zkus napsat na čipovku sportsoft, ale asi to udělaj beztak až na místě (odhaduju za 100,–)

          0 0
        • kucka7  

          Pokud to vezmeš tak zavolej nebo napiš, ať to tady neplevelíme.

          0 0
      • kucka7  

        Tak se nikdo neozval, proto stále k mání.

        0 0
    • favorit.  

      Ahoj, nehodilo by se někomu na poslední chvili startovny na dlouhou trasu? Za 500kc ho prenecham. Ja to nedavam…

      0 0
    • zzabak  

      při pohledu z okna se mi vybavilo toto legendrni video ze Sudet 2001, na kolo to dneska moc neni, natoz na Ultra Sudety

      https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
      • Smazaný účet  

        tak nějak matně si vybavuju, že jsem tam startoval, ale vzdal jsem to někde kolem 40 km :-D

        a to jsem neměl problémy s brzdama, jako všichni (keramický ráfky + Avid Arch Rival brzdy)

        0 0
      • Honzis  

        asi to nebylo tak hrozný neb Adel 5:15hod … Pršelo z rána a pak už nic, vyloženě bahno bývá na pár úsecích.

        zrovna by se mi tak krásně běželo, teplota ideál a já tu krátkou nechal vyhrát klukovi za 3:09 když jsem to dával o 25min líp … no třeba někdy jindy.

        0 0
    • Romancero  

      ..to je něco jako pomsta sudetských starousedlíků za odsun ve 45 .roce ?

      cituji „…a pak se nám to nějak vymklo z ruky“ :-)

      0 0
    • snas89  

      Tak ja se priznavam, ze jsem odstoupil na cca 70.km

      Jsem si vedom, ze sem obcas zavitaji i mladistvi a tak budu maximalne slusnej:Uz me to fakt sralo. Energie by byla, bylo mi i celkem teplo. Ale vsude blato a bahno, takze jsem (ja ne moc technicky zdatnej, ale zase ne lemra…dost lidi jsem daval ve sjezdu) dost casto jel dolu krokem. Docela lehce jsem si po 60km zacal pocitat, ze bych se tam takhle prznil asi 11–12 hodin.

      Ani uz to pro me nebylo o kole.

      Ale mam fakt velkej obdiv vuci lidem, ktery to dojedou.

      0 0
      • Tydlii  

        Před 3/4 hodinou u Kelta, seděl jsem vedle s 90 km v nohách, dával si utopence, poslouchal se zájmem tvoje vyprávění a děkoval bohu, že jsem nejel xD.

        0 0
      • volyn  

        ja jsem nosil vetsinu sjezdu kolo v ruce, mam se na to moc rad se tam zabit. Po pulce uz jsem se tesil na stoupani, protoze klesani bylofakt o nervy

        0 0
    • volyn  

      Dneska spousta lidi na start ani nedosla a tak 100 vzdalo. Od 35. Km jedna velk bahenni lazen, pro nas hobiky vzadu rozjebane fest, mel jsem co delat dojet pred limitem, ale prvni sudety jsem proste musel dostrkat. Ale priste se na to vyseru, kdyz bude lejt celou noc predtim jak dnes

      0 0
      • snas89  

        respekt:)

        0 0
      • Smazaný účet  

        pridavam se s klobouckem!

        ta trat neni easy ani za sucha…

        0 0
      • Ter-exx  

        Neví někdo jestli ten nový úsek co nahrazuje ty žlabovky podél cesty na honskym pasu elita jela?

        Při 60tce to byl už jožin zbažin

        0 0
        • žvejk  

          Nevím jak, to myslíš elita, ale na dlouhé jsme to jeli, jeden úsek asi 3 metry jsem šel, jinak se to dalo. Projížděl jsem tam asi 15ty. V pátek se to dalo jet celé a na Trilogy, kde to bylo čerstvé, taky.

          0 0
          • Ter-exx  

            Dík za odpověď,přesně takhle jsem to myslel.

            0 0
            • vt  

              Okolo 200 sme to taky jeli, ale sem tam se uz nekdo zasekl.

              Nejhorsi misto na trati byl IMHO nakonec final sjezd do Teplic, kde jsem si pripadal jako na sankach :-)

              0 0
    • volyn  

      Ultra trasu jel nakej tyo za 11:40, v tomhle pekle. Dela se mi nevolno

      0 0
    • Haryk  

      Ani jsem to nezkoušel. Byli jsme se podívat po trati, na Honskym, v Pekove a Dedove – všichni jak hornicti učni, durch mokri a ty zvuky od brzd… . Všichni, co to dali, jsou borci. A Rafovi obrovská poklona. Viděl jsem ho projíždět do každého okruhu, strojový tempo, žádný známky únavy… Je to borec. Myslím, že mu prumerka vycházela na 18km/h…v těch sračkach.

      0 0
      • Raf  

        Díky, já se na kole tvářím pořád stejně (blbě :), podle obličeje to moc poznat nejde.

        Každopádně bylo to tůze dlouhý, sotva jsem začal normálně fungovat tak jsem to pojistil hodně protrápeným Harrachovem, tak brzo jako letos jsem ještě sezonu nekončil, ale mám splněno :D

        0 0
    • Růža17  

      Gratulace všem kdo dal cíl!

      0 0
    • Dejv0  

      Kdyby někdo věděl o oficiální i neoficiální galerce sem s tím. :)

      0 0
    • Delkim  

      Mňamka, klobouk dolů kdo to dojel!

      0 0
      • vt  

        Rad bych byl za hrdinu, ale nebylo to tak strasny. Vic nez lidi trpel material. Ty klasicky piskovy sjezdy se daji za mokra jet skoro stejne jako na suchu, problematickych bahenich sjezdu bylo nastesti jen par, tam se proste muselo slezt nebo jet na jistotu. (BTW jel nekdo tu nove pridanou sankarskou drahu v Polsku?) Nejel jsem 2001, ale z videi je dobre videt jak se kola posunula dopredu a vesmes vse paradne funguje i v techto srackach – znicil jsem akorat zadni brzdu, coz je vsak moje chyba, ze sem si nechecknul pred zavodem stav desticek a pak jsem zapekl pisty … no aspon budu mit konecne poradny brzdy :-)

        0 0
        • Dejv0  

          Souhlas, sjezdy po kamenech na pohodu, Polsko šílená klouzačka, jestli myslíme to samé. No a kolo brečí ještě teď. :))

          Dovolím si přidat zajímavost, jakym způsobem to dojel tchán, 1.místo v kat. nad 50, od 60.km bez zadní brzdy, od 80.km bez sedla ve stoje (upadlo)! A to si ani nenechal od našich podporovatelek na trati sundat sedlovku, aby neztrácel čas. To pak nechápeš nic. :D

          0 0
    • orm  

      Dam to sem. Sestrih ze Sudet za poslednich 24 let. Za me super video, tak treba i nekoho dalsiho potesi :-).

      https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
      • Cryzyy  

        No tykraso… spousta legend mtb, nekteri jezdi doted :)

        0 0
        • orm  

          Jo jo. Krasne je videt posun techniky (kol) a celkove vybaveni. Take je tam fajn, ze u kazdeho rocniku je dobova muzika, tj. to co tenkrat frcelo. Menil se i strih videa. Hodne dobre okenko do minulosti. Co se tyka lidi, tak venovy kecy jsou porad stejne, viz. na zacatku jeho vyjadreni k rocniku 2001 :-).

          0 0
          • robb  

            Véčka, tři převodníky, 50 cm široký řídítka s rohama a taky to šlo.

            0 0
            • vt  

              Copak vecka, s tema se to parkrat jel … ale ty cantilevery :-) ty jo! dyk to nebrzdilo ani cerstve sestelovany :-)

              0 0
            • jonti  

              Zas neprehanej, vetsina lidi vozila 58 nebo 56 cm riditka. Jen par extremistu je rezalo, vetsinou kvuli cyklokrosovym zavodum.

              0 0
              • robb  

                No pořád užší než ty dnešní lešenářský trubky.

                0 0
                • Tydlii  

                  No jsem zvědavej kdy se zase začnou zužovat, sice je to super, prošel jsem tím 55 cm, 68 cm a teď 72 cm, no a najednou se nemůžu vejít mezi stromy.

                  Dneska mě pobavil uzkej průjezd mezi stromy na singlu mezi Cholupicema a nádrží, ve výšce řídítek úplně vydrena kůra stromů. Někdy si to tam musím vyfotit.

                  0 0
                  • snas89  

                    80 mi prijde na xc uz moc. Co vim tak stejne se hodne reze na 72–76.

                    Ale porad lepsi mit volbu pripadne zkratit

                    0 0
                  • vt  

                    Ja se zkracovanim dostal tak nejak na pulku mezi kratky riditka z 26 a tech co jsem dostal s 29 .. to se mi pro mne zda optimalni. Kdyz si sednu ma manzelky starou 26ku, tak si pripadam jak na triatlonu :-)

                    0 0
      • drood  

        Autor dojel Ultra na 4. místě…

        0 0
        • orm  

          5., ale to nic nemeni na tom, ze je to borec. V tom sestrihu, nekde mezi lety 2005 – 2009, tam ma se sebou i rozhovor :-).

          0 0
          • drood  

            Nj, máš pravdu, nějak jsem to popletl. Byl poslední, který stihl limit. Ale původně to jet nechtěl, ukecal ho kolega, který to prokaučoval. Pořád pohoda a pak mu došlo, že má před sebou 60 km a už to nedožene. A za rok už to nenapraví, protože další Ultra nejspíš nebudou…

            0 0
      • trpaslik72  

        Konečně jsem si našel chvíli to video zkouknout. No, jedním slovem paráda. Neuvěřitelný, jak je vidět (alespoň pro mě) ten zlom okolo roku 2000. A nejvíc mi dokáže naštvat Jarda Kulhavý, jak sudety jel ve 13 letech :D.

        0 0
      • axmal  

        Znáte někdo tu kočku v 9:13? Zajímalo by mě jak vypadá dnes…

        0 0
      • Jáchym 1  

        Krásný,jak píšou i ostatní.To je sonda do minulosti závoďáků,závodění a MTB techniky.Úplně se mě vybavila doba prvních,,bajků"jak jsma na to čuměli a učili se to seřizovat,opra­vovat.Jak se to za těch 25 let změnilo.

        0 0
      • team_daddy  

        Tento profil tam teď dává separé videa z každýho ročníku. Hodně minut ke koukání.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.