• Rio9999999

    Na dlouhé trati je prý několik časových kontrol. Nemáte někdo zkušenost na jakém kilometru a jaký je max. čas průjezdu ?

    0 0
    • Hynas  

      Nech se překvapit…aspoň nikdo nebude podvádět.

      0 0
      • Rio9999999  

        To snad ani nejde, já jen zvažuji, jestli mám vůbec šanci dorazit až do cíle, což bych hrozně chtěl…

        0 0
        • MirkoCarver  

          Loni to poslední klasifikovaný dal za 11:28:08. Pokud máš najeto alespoň 1500km, tak by neměl být problém :-)

          0 0
          • tri-man  

            Ano, stará pravda to říká, ale není to zdaleka jen o km… Důležitější je celková kondice, samozřejmě na kole něco najeto mít musíš, ale já to jel loni s cca 1000 a jako výlet za 7,5 hod to bylo docela v pohodě. Nutno podotknout, že v zime lyžuju, celoročně běhám, plavu. Taky je velký rozdíl mezi km na silnici a na biku…

            0 0
      • ¨MZ  

        No za posledních pět let jsou vždycky na stejném místě, jestli se nepletu :-) Jinak časový limit je tuším akorát do 18:00 v Bukovici, tam se pak lidi odklání po asfaltu do Teplic, jinak by to po trase nestihli za světla. Před tím se po trase každý může loudat jak chce, akorát už nemusí být bufety v provozu.

        0 0
        • Rio9999999  

          Tak to je super informace, díky moc.

          0 0
          • tri-man  

            Kontrol je víc, nebo aspoň bylo (od třetí účasti limity neřeším). Ale dá se to celkem v pohodě stihnout…

            0 0
    • tri-man  

      Budeš to mít na obálce se startovním číslem. Pokud se nepletu tak to v minulosti bylo v 11:00 na dělení tratí, 15:00 v Machově, 18:00 v Pěkově (tady si nejsem vůbec jistý) a poslední v 19:00 v Dědově.

      Jinak už tu jedno téma na letošní sudety beží, nevidím důvod proč zakládat další…

      0 0
      • Rio9999999  

        Děkuji, jsem na fóru nováček, tak příště použiju již zavedené vlákno.

        0 0
    • Smazaný účet  

      tady je mapa i s kontrolama. Ty časy nevím, ale někde to taky bylo napsané

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.