• drb

    Ahojte! Určitě jedete někdo na Sudety, tak se přiznejte!

    A propos nabízím 1–2 místa na cestu tam (Pá) a zpět (So) z Prahy.

    T :-D

    Anketa: Jedete Sudety?

    33x
    79%
    6x
    14%
    1x
    2%
    0 0
    • Cryzyy  

      človek rýchlo zabúda…

      0 0
      • JIRA  

        Jaký to bylo poprvé v životě to jít? :))

        www.bike4u.cz/…IMG_6109.JPG

        Já to ani jinak neznám… ;)

        0 0
        • Cryzyy  

          Byla to docela potupa, ale vzhledem k pocasi a tomu, ze jsem se tam v patek nebyl ani podivat jsem do toho jit nechtel… pod horou Ostas (:)) jsem potkal borce na promacklem ramu – zkousel to a nedal. Za celej zavod ani jeden pad, tak jsme si nechtel pokazit skore :) (jo a na Vodnich Zamkach jsem si slapnul – ale pekne trialove na jistotu… jsme si nejak blbe najel :)))

          0 0
          • blue  

            to máš z tý silnice… :-)

            0 0
          • Corbett  

            Proč potupa?

            0 0
          • JIRA  

            Tak příště… :)

            U studánky když jsem slejzal, tak mi ten co to tam hlídal říkal něco o tom, že když mám na kole tak dlouhý šavle (prý jak na motorce), tak bych to měl jet. No nevím. Na motorce bych to taky nedal a škoda, že ti předjezdci nejzdí s kamerou. :(( Za 14 dní to zkusím ......ale nejdřív si to tam prohlídnu ........pořádně. Pak už mi (ale asi navždycky) zůstane „nedořešená“ právě jen ta Hvězda. :)

            0 0
            • blue  

              času bude dost i na vyřešení Hvězdy :-)

              0 0
              • JIRA  

                Nemusím být nutně u všeho. :) Si to nastuduju u druhých „jak na to“. Čistě jsem to neviděl nikoho jet už dlouho. Naposledy snad Cryzyyho.

                0 0
    • Splinter  

      Moje premiéra.. Nic takovýho jsem ještě jako závod nejel:)

      0 0
    • Meesha  

      hele nechcete to jet na tom tandemu, ze ne?!

      0 0
      • drb  

        To si piš, že jo ;-) Máme zálusk na Velkého Sudetomana, enžto už jsme si letos šlehli silniční, již zbývají jen ty bajkové…

        Ostatně, už jsem to zvládli jednou, viz 515. místo na www.redpointteam.cz/…3%202005.htm

        Jo, díky za super foto :-D

        0 0
        • Meesha  

          zrovna sem chtel napsat, ze jestli to date pod deset, ste dobry. tak teda jo no :-) Asi na vas pockam pod Hvezdou :-)

          0 0
          • drb  

            Jasně! U nás strašně záležína počasí, když je sucho, jako právě 2005, tak dokážem (s)jet ledacos, tuším, že jsme jeli Vodní Zámky, takové ty velké kameny dolu, bylo to někde uprostřed závodu. Ale zároveň si pamatuji, jsme dost možná Hvězdu (ty názvy si moc neumím spojit s místem, přeci jen na trati nejsou cedulky ;-) ) nedali, takový hliněný sjezd mezi stromy to byl, to jsme vedli…

            0 0
    • petebike  

      bohuzel letos se vrham na Silnicniho Krale Sumavy a to tak ze kdyz uz tak uz na tu nejdelsi, sam sem zvedav jak to dopadne nebo spis jak dopadnu ja :-)

      0 0
      • drb  

        Jasně, užij si to, nám se SKS moc líbil, ale bohužel se to, téměř tradičně, kryje, takže holt zatlačíme slzu ;)

        Drž se!

        0 0
      • Hajpi  

        Ach! To mi nemůžete udělat!

        0 0
      • Hajpi  

        Ach! To mi nemůžete udělat!

        0 0
        • Čapíno  

          Neboj, neudělám, snad nebudeš mít se mnou takovou práci jako před cca 3 rokama:))

          0 0
          • Hajpi  

            Komputer Ti najdu, na kolo Tě posadím a víc jsi tenkrát ani nepotřeboval, neee?

            0 0
      • Hajpi  

        Ach! To mi nemůžete udělat!

        0 0
        • petebike  

          tedy az tak jo ? hmmmm, no stejne to bohuzel letos ten Kral vyhral :-(, ale treba prijedem nekdy zabejkovat, treba az (jestli) bude podzimni bikesraz v Gluzici :-)

          0 0
        • petebike  

          tedy az tak jo ? hmmmm, no stejne to bohuzel letos ten Kral vyhral :-(, ale treba prijedem nekdy zabejkovat, treba az (jestli) bude podzimni bikesraz v Gluzici :-)

          0 0
          • Hajpi  

            Aha, tak o tom se mi nic ještě nedoneslo… Pak dejte vědět! A na Králi hlavně pomalu a vopatrně! :oP

            0 0
            • petebike  

              bylo to uz loni, prvni promitani filmu z bch, rybky a pohodova vyjidzka :-) bylo i super pocasi, Veny se poptej – ste skoro sousedi :-)))

              0 0
              • Hajpi  

                Jak Ty víš, kde já bydlim… Jasnačka. A vyjížďka..že bych provětrala zaskara? To asi nebude ta pravá pro mne :o) Ale mohlo by být fajn, to je fakt. Díky za info

                0 0
      • Hajpi  

        Ach! To mi nemůžete udělat!

        0 0
      • Hajpi  

        Ach! To mi nemůžete udělat!

        0 0
    • Omen  

      nemohli by jste sem na ten závod dát odkaz??

      0 0
    • gargamel  

      Jedu. Byli jsme teď o víkendu projíždět trasu. Byl jsem zvědavej, páč sem v těchto končiních ještě nebyl a musím říct, že je to docela mazec. Už se těším:)

      0 0
    • jakub  

      dneska jsem utrh patku, přehazku a zničil jsem novej řetěz, za našetřený prachy jsem si objednal novou přilbu a jsem v prdeli , nemám na čem jet… tak se uvidí…

      0 0
      • jakub  

        hlavně že budu mít novej blemblák… chjo…

        0 0
        • Čapíno  

          Jsi ho ukecal na 2000Kč :))

          0 0
          • jakub  

            no popravde potom, co jsem mu poslal odkaz na na to kolik tedkom ta prilba stoji, tak ani moc nic nenamital, ale ja mu 2 za ni nedam.. je to moc… mam vybrany neco inyho…

            0 0
    • kankrlicek  

      Jedu :), ale jen krátkou a klasicky jako doprovod, příští sezónu prubnu naostro a doufám, že bude všechno držet, jak držet má… :) Rok bez Sudet je úplně o ničem :)

      0 0
      • kámen úrazu1  

        :-) Taky jedu dětskou. Že bych se k vám přidala, abych měla nějaké bikovací fotky? :-)

        0 0
        • kankrlicek  

          Vem ještě Mariku a budu za sultána s harémem :)

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Zkusím Marice vysvětlit, že krátký Sudety budou něco jako Drtič, pěkný výlet po kopcích. :-) Bikový závody Mariku nelákají. Chybí jí k nim plavání a běh. :-)

            0 0
    • kolda  

      pokud bude slušné počasí, tak určitě jedu

      0 0
    • mara53  

      letos bohužel nejedu, ač bych rád … nemám najeto – kočárek se totiž nepočítá, ale mrknout se určitě pojedu … všem držím palce, hlavně počasí ať se vydaří…

      0 0
    • McBlacky  

      jedu

      0 0
    • Thidney  

      říkám své jasné, jednoznačné, možná

      0 0
    • MirkoCarver  

      Jedu dlouhou poprvé, jako druhý dlouhý maraton v životě, tak jsem zvědav jestli to přežiju… Bohužel trať znám, tak budu vědět, co mě ještě čeká…

      0 0
    • jakub  

      je poznamecka… uz jsou na dvd SUDETY 07 stoji necely 300 ale je tam hodně rozhovorů, nic moc záběry z bajkováni škoda…

      0 0
    • JIRA  

      Držím palce – na dvoukole bych to jet nechtěl. :) Kamarádi zlomili rám v 05' (?) a odstupovali z druhého místa …ale on i Drásal Expres mívá problémy…

      Snad se do Sudet stihnu projet na kole. Takhle málo najeto jsem asi nikdy neměl. Ik dyž vlastně jo – než jsem je jel poprvé, tak asi jen 300km – naštěstí jsem rozlámal zadní kolo už v polovině. :)

      0 0
      • JIRA  

        Praskloun www.cryzyy.net/…/photo50.jpg

        0 0
      • drb  

        Ja vim, to druhe misto jsme po nich zaujali my :-D Nam se ulomilo zadni sedlo, takze jsme po navratu trate do Teplic vysomrovali panse silnicni (Katka rulez!), kluci na 1. miste zase zasekli praporky a jeli podstatnou cast trate s furtslapem (to mi hlava nebere)…

        0 0
        • JIRA  

          Furtošlap střídali s nešlapem – bavil jsem se s nima za Pánovkou…

          0 0
          • JIRA  

            Tak máme jedno 2 místa volná – zítra po 14:30 z Prahy, ubytování (115/noc) a v sobotu večer zpět.

            0 0
            • JIRA  

              Tak dnes onemocněl i Evyk a tak volná 3 místa v autě i v chatce. Odjezd dnes okolo 16:30 z Prahy.

              Návrat zítra po „vyjížďce“. :)

              0 0
              • Greyhound  

                Jsme tři a do stanu ani autobusové zastávky se nám nechce – s radostí bychom volná místa zaplnili..

                0 0
                • JIRA  

                  Poslal jsem Ti mail s kontaktama, tak se kdyžtak ozvi.

                  0 0
                  • Greyhound  

                    Zvláštní…já už dávno odpověděl. Pokud to tedy nedorazilo, s díky přijímám, číslo mám a až dorazíme do Teplic, ozvu se.

                    0 0
    • Santus  

      tak jdu taky na porazku a navic to asi pojedu na HT, to nepreziju.

      0 0
    • Omen  

      tak taky jedu dlouhou na jaké terény se mám připravit ??Spíš šotolina nebo singltreky?

      0 0
    • Kaufi  

      Jedu dlouhý.Na trati se tedka pohybují človíčci co opravují celoroční značení,úsek od Honů do Dědova je čistý.Zatím je sucho,snad to vydrží.

      0 0
    • Smepet  

      Jedu. Chtel bych to dat letos do 6 a pul hodiny, tak uvidime :-)

      0 0
    • Splinter  

      Nemá někdo profil z výškoměru?

      0 0
      • Omen  

        je na jejich stránkách

        0 0
        • Splinter  

          jo ale ta malůvka mi nepřijde moc realistická…

          0 0
          • Cryzyy  

            Nevim na co potrebujes profil, kdyz je to jenom nahoru, dolu, nahoru, dolu, nahoru… no proste pakarna od zacatku do konce, ale neco z lonska mam :)

            0 0
      • goood  

        Tady bych jeden mel :)

        0 0
        • Splinter  

          Tak dík!:-D V životě sem nic tak těžkýho nejel… 100vku závodně žádnou, tak snad dojedu do cíle:o) Úkol:přežít:-)

          0 0
          • Omen  

            já jel krále šumavy ale to bylo jen 2600m a 100km asi půjdu na dno

            0 0
          • goood  

            To dojedes, zvlast s podporou vybornych obcerstvovacek, plnych kolacku, pudinku, chlebicku, perniku…proste parada :) Letos to pojedu na pohodu si to uzit, tak doufam, ze me jako Selmiru neodvolaj z trati :)

            0 0
        • McBlacky  

          ty jo hnus, 7,30h průměr 160t.. blééé

          0 0
        • Polka  

          Kua to abych se radsi pripojistil este :D Je nakej limit na dojeti? Asi mi to chvilku bude trvat ;-)

          0 0
          • goood  

            Je nekolik prujezdnich limitu: PRÉMIE (P), OBČERSTVOVACÍ STANICE (O) A LIMITNÍ KONTROLY: Teplice n. Met. – Váha (4.km) / P1 zámeckého hotelu BISCHOFSTEIN, Zdoňov – chatový tábor (23.km) / O1, Teplice n. Met. – náměstí (36.km) / P2 města TEPLICE NAD METUJÍ + O2 + CÍLOVÝ LIKIT 36 KM (12.00 hodin), Honský Pas (43.km) / P3 města POLICE NAD METUJÍ + PRŮJEZDNÍ LIMIT 123 KM (11.00 hodin, kdo ho nestihne odbočí do cíle po trati 63 KM), Křinice – Amerika (50.km) / P4 obce KŘINICE + O3, Suchý Důl – Slavný (57.km) / P5 obce SUCHÝ DŮL + O4, Martínkovice – Pod Vodními zámky (62.km) / P6 obce MARTÍNKOVICE, Božanov – Pod Korunou (66.km) / P7 obce BOŽANOV + O5, Machov – Doldy (74.km) / P8 firmy DOLDY + O6 + PRŮJEZDNÍ LIMIT (15.00 hodin), Vysoká Srbská – hospoda (88.km) / P9 obce VYSOKÁ SRBSKÁ + O7, Hlavňov – Na hrázi (98.km) / P10 sklenářství B.M.D. + O8, Pěkov – restaurace Ostaš (105.km) / O9 + PRŮJEZDNÍ LIMIT 123 KM (18.00 hodin), Dědov Javor – U Brandejsů Teplice n. Met. – náměstí (123.km) / CÍLOVÝ LIMIT 63 KM (13.00 hodin) + CÍLOVÝ LIMIT 123 KM (19.30 hodin).

            0 0
          • kankrlicek  

            Chlapi, to si děláte srandu, nebo je to jen předstartovní horečka? Když to ujel dědek jako já, tak vy to musíte dát s písní na rtech! :)

            0 0
            • rasto  

              kdyz jsem videl ty profily, trosku jsem se orosil. pamatuji si pouze, ze loni jsem byl total na srot :-) ani pivo do me nejelo…

              0 0
              • kankrlicek  

                Vždyť neříkám, že já nebyl. Vzpamatovával jsem se vždycky tak týden, možná i dva :) V cíli mi bylo vždycky na blití, až jsem si to vychytal :). Nezdržovat se v cíli, co nejrychleji vylízt ven a jet se co nejpomaleji projet tak 10–15 minut, někde po rovince, na těžší převod – co nejpomaleji točit nohama. A pak to bylo supr! :)

                0 0
              • jakub  

                hehe no me se letos vubec daří, takže pojedu po noční (jen se převlíknu do kůže a alou na trať, svůj start vidím tak cca o půl deváty, takže pojedu asi dlouho sám.. hehe ale dojedu to) vo nic víc přeci nejde, teda alespoň mě ne…

                0 0
            • Polka  

              Delam si srandu, ale sekec mazec to teda bude asi dost ;-)

              0 0
    • Darkson  

      docela bych od místních uvítal jakékoliv průběžné informace o počasí a stavu trati, to počasí mne dost děsí:-/

      0 0
      • Omen  

        to nejsi sám

        0 0
        • Bulda  

          DÍÍÍÍK :)))))

          0 0
        • Darkson  

          koukám, kolik místních bikeforistů pamatuje tenhle legendární ročník. a někteří docela úspěšně, že Buldo:-)

          0 0
          • Bulda  

            a to kolo taky ještě jezdí …ocelovej pevňák mongoose …asi letos namontuju Moratku, když se to tenkrát tak osvědčilo :))))

            0 0
        • JIRA  

          To jsem o 8 minut nestihl limit pod Ostaší. :) Dal jsem si pivo a jel po silnici do cíle.

          0 0
        • Daf  

          Vzpominam si jak stojim na koupalisti na startu, prsi a kamaradi co to vzdali jeste pred startem me povzbuzuji :) Beru plastenku. Tenkrat by bodla ;)

          0 0
          • JIRA  

            Jsme se smáli těm, co vzdali před startem, že si jako koupili ponožky za 500. Kdybych věděl, co všechno pak budu muset na kole vyměnit… :)

            Kromě prvního ročníku jsem jel všechny, ale kdyby mělo být stejně jako 2001, tak asi ani nevstávám. ;)

            0 0
        • petebike  

          na tenhle rocnik nikdy nezapomenu, cestou domu sem vymeslel slogan pro bazar : prodam zavodni kolo, prodam casti zavodniho kola :-)))

          0 0
        • Omen  

          ten co byl 4 v kat b je muj známý říkal že to byl masakr

          0 0
      • Splinter  

        Jo mě taky :/ Njn sem se přihlásil tak ste nemohli čekat, že bude hezky:) Achjo… Nemám doma nic jinýho než nanoraptory:/

        0 0
        • Daf  

          No na tech jsem to prave jel v 01 a to ze v blate vubec nedrzely me tenkrat trapilo ze vseho nejmin ;)

          0 0
        • JIRA  

          Ještě v pohodě stíháš objednat něco, co má v názvu „MUD“! :)

          0 0
          • Splinter  

            Chtělo by to spíš „MAD“ :-)

            0 0
          • Cryzyy  

            a nelita od takovejch plastu zbytecne moc bahna a pisku, kterej zustava v tom jejich zubatem vzorku ? :) prasit se letos asi opravdu nebude…

            0 0
            • Mug  

              A spálený ani uhřátý asi taky nebudeme. Tady čtí co hodinu. :-(( Ale letos nebylo úplný sucho nikde. Tedy žádná velká změna.

              0 0
            • JIRA  

              Od téhle to celkem lítá – to je pravda. :) www.mitas.at/…mitasc18.jpg

              Jestli bude pršet, tak Ti alespoň oplatím fandění na Hvězdě. ;) Umyl jsem kolo a nechci ho ušpinit. :)

              0 0
              • Cryzyy  

                Predpoved pocasi na dva dny dopredu je celkem jasna, beru dve kola i kdyz nevim proc ne jenom zimaka. Na zimaka dam blatniky, kdyz bude prset, jako ze regulerne prset, tak nejedu… ono i tech skoro novejch rafku a bezne ojetejch prevodu by bylo na zimaku skoda… 8–10h placani v bahne a pisku neni moc cyklistika a silnicni uz vubec ne :) Jenom nevim zda jsem cim dal vetsi PSko, nebo to je zkusenostma :)

                0 0
                • JIRA  

                  Jsem si prohlédl to video z 2001 a to byl fakt hnus. Divný je, že mi tenkrát zima nebyla a teď u počítače jo. :)

                  „Kytara“ je rozebraná a je to škoda, jelikož FSR si tohle nezaslouží. :(

                  0 0
      • Greyhound  

        Mě taky – vzpomínky na 2001 jsou stále živé. Já to celkem rozumně vzdal po 65km, ale kamarád z fotografie dorazil do cíle po 10h:43min, rty modrý, ráfky probržděný,pře­vodníky ohoblovaný. On se po deseti kouscích vzpamatoval celkem rychle, ale kolo už ne…

        On si v tom nicméně libuje a od té doby jel (a já bohužel taky…) z dlouhejch maratonů už jen podobně pohodového předloňskýho Drásala, teď v pátek jede se mnou a právě psal, že počasí vypadá „dobře“ a nakupuje zásobu špalíků takže myslím, že ohledně počasí není co řešit :-D

        0 0
        • petebike  

          ja vypadal podobne, kupodivu to odnesly jen prevody, rafky a spalky vydzeli :-)

          0 0
      • Martinkaa  

        Vidite to moc cerne. Ja myslim, ze prset nebude ;-)

        0 0
      • jakub  

        tak esli te to zajima, tedkom polojasno. +16 stupnu… mokro jak svine…

        0 0
        • jakub  

          inac dneska jdu doznačit Hvězdu , tak řeknu jak je mokro…

          0 0
      • Meesha  

        www.novinky.cz/…5_1qedm.html hmmm, zacinam se tesit cim dal tim vic! Radsi pribalim plastenku :-)

        0 0
      • Čapíno  

        Kluci, moc vás asi nepotěším, celá trať je hodně mokrá a když jenom pomyslím, že např. Bor je mokrý i za sucha, tak nás čeká malé-velké peklo;) Nejhorší je všudepřítomný písek:((

        0 0
        • Omen  

          dneska si jdu pro neoprén na boty co jsem slyšel a četl o ročníku 2001 tak se za mokra máme na co těšit bude to asi masakr

          0 0
        • jakub  

          ehm dovolím si tě poopravit, dneska jsem procházel hvězdu, je to takový polosuchý, díky písku se voda hodně vsakuje, ale dyž bude takhle pršet dál bude to asi záhul a hlavně na psychiku… Jinak dneska jsem na Hvězdě nevěřil svým očím, je tak vyježděná, že bych ji dal snad i po slepu… nejtěžší úsek už není teda skoro řekl bych až tak těžkej…

          0 0
    • smallbrother  

      NEPANIKAŘTE! …je teprve úterý…

      0 0
      • Mug  

        Tomu říkám včasnej „starťák“. Taky se mi o tom dnes v noci zdálo, jak chodím po pískovcovejch kamenech s kolem na zádech, protože se kola netočila. Teda počítat s nejhorším a pak bejt příjemně překvapenej. Jen mám tušení, že tady se to naplní!

        0 0
        • smallbrother  

          já teda, čím je horší počasí, tím jsem před závodem klidnější. :)

          0 0
          • Daf  

            Ja teda ne :)

            0 0
          • Mug  

            No jo jenže já mám na prd techniku (jízdy), ale při scházeni se snad nezabiju. Tretry i já asi dostaneme pokouřit :-(( Survival!

            0 0
    • tk  

      b-fisti, čemba bude mit v podobě mify a moji osoby (tk) na sudetech zastoupeni. mame v sobotu prislibeny kinosal pred nebo po vyhlaseni vysledku (ted nevim) a chteli bychom usporadat mensi sezeni s cleny a evt. dalsimi zajemci o nasi bajkulibou cinnost. zajmeci hledejte na nastenkach na miste plakat cemby s upresnenim casu schuzky.

      jestli rozchodime techniku, budou mimojine diacky z USA – tedy poustene pres pocitac.

      0 0
    • Omen  

      a vůbec jede někdo z ČB ???

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Vyprší se a o víkendu bude pěkně.

      0 0
    • petebike  

      tak se tak koukam ven z okna a zacinam se dost tesit na videa, fotky z tohoto rocniku, obavam se ze budete mit stejne pocasi jak v roce 01 :-(

      buh s vami :-)

      0 0
      • Meesha  

        rek bych, ze ty budes mit taky zle vosoupany bocky! :-D

        0 0
        • petebike  

          nj nebude to sranda, ale aspon bez pisku a bahna :-)

          0 0
          • Cryzyy  

            bez pisku a bahna, ale zase bude foukat… tak nejak nevim co je horsi, na Sudetech je trosku vyhoda, ze pokud to clovek nekde zabali, neni to do cile tak daleko… ale hospody jsou vsude :)

            0 0
        • petebike  

          yo a pokud bude v sobotu chcat tak se na start prijdu mozna tak podivat :-)

          0 0
          • jakub  

            ale ale, vydržte, je to o vůli… taky pojedu dokud bude fungovat kolo, gdyž to budu nucenej vzdát, tak jedině kvuli poruchám na bajku… a hlavu vzhůru…

            0 0
            • Splinter  

              No já třeba nezlikviduju půl kola kvůli závodu, kde mi nejde o umístění… :) Beru zimáka:)

              0 0
            • Cryzyy  

              Otazka je zda stoji za to za jeden zavod znicit: kotouce, desticky, hlavove slozeni, stredove slozeni, prevodniky, kazetu, retez, kladky na prehazovacce, loziska v nabach, to vse za predpokladu, ze si clovek nikde neustele…

              0 0
              • jakub  

                hmmm na tom neco je… přezto… ja jedu…

                0 0
              • Mug  

                740 přihlášených si myslí, že ano.

                0 0
              • Darkson  

                když mi někdo uhradí škody na biku, dojedu klidně i na samotným rámu. jelikož to ale nehrozí, tak na to kašlu:-/

                0 0
                • Mug  

                  To to vzdáváš předem?

                  0 0
                  • Darkson  

                    měl jsem tu čest několikrát odstartovat za podobných podmínek a asi na takový dobrodružství nejsem příliš bohatej a ani samotný dojetí do cíle mne neuspokojuje. NEVER MORE!

                    0 0
                    • Mug  

                      Já ty důvody chápu. Jen jsem se ptal, zda už jsi se rozhodnul. Letos toho bláta bylo dost všude. Jel jsem jen jeden suchej maraton (Beskyd). To opotřebení materiální je silný.

                      0 0
                • Greyhound  

                  vidím to úplně stejně, startovné jsem prodal – místo trati bojovat se špinavejma brejlema a nefungujícím kolem, to mě nebaví, o nákladech nemluvě. Škoda, těšil jsem se, ale každopádně jedu aspoň jako support&divák a budu zevlovat kolem trati. Ani bych se nedivil kdyby se ke mně v sobotu ráno někdo připojil…Ale nechci malovat čerta na zeď, třeba to fakt tak hrozný nebude.

                  0 0
            • kolda  

              jel jsi někdy maraton za podobných podmínek?

              já jednou drásala a stačilo. zařekl jsem se, že už nikdy.

              jak píše dole darkson, až mi někdo zasponzoruje výměnu dílů, tak se klidně hecnu:)

              za ty prachy, co by mě stála obnova kola budu mít dost dílů na novou silničku.

              nicméně nadšení ti nechybí, tak to zkus. rozhodně na to hned tak nezapomeneš :))

              0 0
            • petebike  

              jedu KS na druhy strane Republiky i za hezkyho pocasi to bude 8 hodin :-)

              0 0
      • goood  

        Ja myslim, ze tak hrozny to nebude, v sobotu by prset nemelo. I tak ale bude dost bahna. Kazdopadne ja nejedu :D

        0 0
        • Čapíno  

          Včera i dneska v noci tady prší o 106:)) Bude klouzačka, ale chce to nějaké staré kolo;)

          0 0
    • McBlacky  

      no vypadá to že jsem to odpískal včas :)

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Co přespání v tělocvičně, chystá se k tomu někdo z vás nebo tam budu z BF sama? :-) Můžu dovnitř s kolem? Je tam zima nebo teplota přiměřená počasí? Co sprchy, záchody, bývají i v den závodu ještě funkční? A je možnost úschovy věcí u pořadatelů během závodu?

      0 0
      • drb  

        Telocvicna byvala super, kola uskjaldnena spolecne na chodbe, cely den/cast noci je nekdo hlidal, sprchy byly velke, doknce i pro lidi s casem 9:45 byly teple. Mam pocit, ze byly spolecne. Teplota bych oznacil jako temperovano, zadny hic, ale venkovni teplota to nebyla (bylo tam tepleji ;-).

        Jinak, u nas na pokoji je jedno misto volne, 290/noc sprch/wc vlastni. Kdyztak pisni na mail. (cena je s priplatkem za prespani jen jednu noc)

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Díky za odpovědi a za nabídku. Tři stovky je na mě před výplatou moc. :-)

          0 0
        • Bulda  

          telocvicna byla sice temperovana, ale neptej se cim :))) …jak se rika, smradek, ale teplicko :))))

          0 0
      • Daf  

        Lepsi to je v penzionu Metuje v chatickach ve vlastnim spacaku za 100kc. Asi km od startu. Vecer se tam da i najist ;) Ja tam jezdim rad a kolo si muzes dat dovnitr.

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Tam asi spí ti, ke kterým jsem se přifařila do auta. Ale místo na spaní už v chatce nemají.

          0 0
          • Čapíno  

            Se přitulíte a když nebudeš v noci chrápat, tak Tě vezmou:))

            0 0
          • Daf  

            Ja pro jistotu zamluvil 2 chatky. Kam se teoreticky vejde 8 lidi. Zatim vim ze tam budeme spat 3. Takze misto je.

            0 0
            • kámen úrazu1  

              Pokud nebudíš ostatní dlouho před dobou vhodnou k slušnýmu vstávání pod záminkou dostatečného času na strávení snídaně jako jeden zdejší výborný biker a dobrý kamarád, kterého sice jmenovat nebudu, ale všichni ví, o koho se jedná, tak by to mohlo být lepší než tělocvična. :-)))

              Minimálně nemusím shánět svůj dovoz a odvoz kvůli nutnosti uschování věcí během závodu mimo tělocvičnu. Takže jo, přijímám. :-) A díky, Dafe.

              0 0
              • Daf  

                2h pred startem, stejne jak Beeda to je akorat :)))

                0 0
                • kámen úrazu1  

                  Hmm. ;-) Posílám Ti mejl s telef. číslem. Nevím, kdy přijedeme. Ale do pěti by to mělo být.

                  0 0
                  • Daf  

                    No my budem tak kolem 17 teprve vyjizdet. Takze tam budem az tak v 19:30.

                    0 0
                  • kankrlicek  

                    S tím nepočítej :), řídič je velmi busy. Budem rádi, když v 5 vyjedeme z Pardubic.

                    0 0
            • Bulda  

              a me se ani nezeptas …ja chci chaticku celou pro sebe!!! :))??

              0 0
              • Máca  

                Nechceš tu moju? Mám zamluveno a váhám, jestli jo nebo ne – 3 lůžková, M

                0 0
        • drb  

          Jj, chatky jsou super, taky jsme ji malei zamluvenou, ale ve Ct prisla nabidka na kvuli nemoci volny pokoj, tak jsem prepnuli. Mimochodem,v chta­kach se netopi, zatim v te telocvicne trochu jo.

          0 0
    • Daf  

      Lidi nepanikarte. Vzdyd zitra a v sobotu prset nema. Jako blato nejaky bude, ale takovy porod jak v roce 01 to nebude.

      0 0
    • Santus  

      nadseni nevladne a proto otazecka…nevite, posilaji triko ?

      0 0
      • rasto  

        taky jsem si zadaval tuto otazku :-) triko by se mi hodilo :-) ale: na 99% tam pojedu. muzu Ti ho vyzvednout a zaslat postou (kdyz to tedy nedelaji oni)

        0 0
    • Mike TB  

      Prosim, prosim, mate nekdo kontakt na penzion, ci nejake chatky kvuli ubytovani v pa na so v okoli startu?

      0 0
    • RADO77  

      Jsem nemocný-nejedu, přepustím startovní číslo zadarmo, resp. za to, když mi někdo přiveze triko. Detaily přes mail v profilu.

      0 0
    • petebike  

      hm tak dneska sem si zkusil co to je kdyz cely den leje a v tom jezdit (makat) kdybych za to nemel prachy tak to nedela, jestli bude opravdu v sobotu prset tak vsem co to dojedou „klobouk dolu“…ja doufam ze prset nebude, jedu KS 240…tak trochu taky maso…(pro me)

      0 0
      • Manas  

        Kdyz jsem jel dneska do prace tak jsem si rikal. ze bejt kuryrem tak se na to dneska snad vyseru.

        0 0
        • petebike  

          nj to si pár kolegů taky řeklo, takže práce bylo požehnaně…naš­těstí…dalo se vydělat :-))

          navíc mám takový rčení „NEEXISTUJE SPATNE POCASI ALE SPATNE OBLECENI“

          0 0
        • petebike  

          nj to si pár kolegů taky řeklo, takže práce bylo požehnaně…naš­těstí…dalo se vydělat :-))

          navíc mám takový rčení „NEEXISTUJE SPATNE POCASI ALE SPATNE OBLECENI“

          0 0
        • petebike  

          nj to si pár kolegů taky řeklo, takže práce bylo požehnaně…naš­těstí…dalo se vydělat :-))

          navíc mám takový rčení „NEEXISTUJE SPATNE POCASI ALE SPATNE OBLECENI“

          0 0
      • drb  

        Jo tak maso, jo? Nedelej, ze jsi vegetarian ;-)) Zlomte vaz!

        0 0
    • Mike TB  

      Kolega mi to vzdal. Mam od Tomase Cady vip reciprocni startovne na 62km. Kdo ma zajem, at napise na mail. Jedu tam zitra a je potreba to jen prepsat. Vic na meilu.

      0 0
    • kolda  

      zdar místní borci, jaká je aktuální situace? v jeseníkách máme docela dost vody…

      jak to vypadá na trati? vysychá?

      0 0
      • kankrlicek  

        :) Už je to na troud

        0 0
      • Čapíno  

        Teď od včerejšího večera neprší, ale hodně fouká, tak to snad bude schnout, ale v lese bude stejně hodně bláta a toho xxx písku.

        0 0
        • jakub  

          Tyjo fakt těžko říct, pořád věřím tomu, že ten písek toho hodně vysaje… myslím si že bude takovy polosucho, nachvíli ai vylezlo sluníško, tak uvidíme… určetě to ale nebude taková hrozná masňárny, kvuli který bych to vzdal a prodal startovný (nic proti…)

          0 0
    • Splinter  

      No trocha optimizmu… Webkamera v Úpici… www.upice.cz/webcam2.php?…

      0 0
    • JancA  

      štve mě to, ale taky nejedu. Mám před sebou 4 nebo 5 krátkých závodů a kupovat kvůli tomu půlku novýho kola se mi nechce:(..i když je to výzva jako prase, nechám to na příští rok,achjo

      0 0
      • jakub  

        tyjo už toho fakt nechte, dyk je to cely na kamenech… nevim (vyjma BORu), kde by bylo takovy blato…

        0 0
        • petebike  

          jel si nulajednicku?

          0 0
          • jakub  

            ja vim, ale tohle je uplně něco jinyho, dyk uz den neprší… a zítra pršet taky nemá…, 01 se s tímto podle mne nedá srovnávat…

            0 0
            • petebike  

              hele jasne, ja jen ze pred 6 lety bylo stejny pocasi jako je letos (tyden predem), samo budu drzet palce aby neprselo, jedu taky zavodit (i kdyz jinam) a bude to delsi nez sudety takze taky verim ze prset nebude ! (kdyz bude prset tak proste nejedu – nejsem profik a kolo mi nikdo novy neda)

              0 0
          • rasto  

            taky jsem nejel. az 2006. ale dle zkusenosti/ indikaci, voda by se mela do pisku vsaknout? tj. jestli nebude prset, mohlo by to byt good? bahno bude, ale to bylo i loni na malevilu/ ks a i tech sudetech…

            0 0
            • jakub  

              přesně tak, navíc myslím si že další debata na toto téma je naprosto zbitečná, pojedeme a uvidíme… třeba to bude špatný třeba ne… já se z vlastní zkušenosti (bydlím 300m od trati) přikláním spíš k druhé variantě…

              0 0
              • Čapíno  

                Hajpik přece říkala, že bude sucho a ona nikdy nelže:))))

                0 0
                • jakub  

                  hehe rano jsem s ni mluvil… Hajpik říkal že má docela strach že bude dost zraněnejch… tak nevím…asi to není přesná odpověď na tvojí poznamku ale ledacos se z toho dá odvodit.. ((((-:

                  0 0
                  • JIRA  

                    Podle lidí co si to najíždí už od včerejška to není tak hrozný. Tím pádem jsem dneska dal zbytečně 1500 za nový díly na starý kolo. :)

                    Jedu domů přezout pláště, dát nový destičky, ..........a pokud bude zítra ráno lejt', tak ještě stihnu vyjížďku na motorce protože v 11 už budu zase doma. :)

                    0 0
              • Bulda  

                mě napsal Míra Hornych asi toto …když pojedeš do 30ky, tak to bude v poho, jak před tebou projede hodně lidí, tak to bude rozježděný – bláto jak šlehačka :))))))

                0 0
                • Gorgov  

                  tak to aby sis na startu pospisil:)

                  0 0
                  • petebike  

                    tj 30ka bude velkej uspech :-)

                    0 0
                    • Beeda  

                      to na krali a jevisovce taky;)

                      0 0
                      • petebike  

                        kamo na krali to bude velky, Je tam Svobodak,starej Krizak,Vitacek, pak nejaky Novotny…no sama elita… :-DDD

                        0 0
                        • Beeda  

                          na jevisovce nakej Moravskej, Uzenej, Bilej, Cewrvenej a favorit je Burcak;-))

                          0 0
                          • petebike  

                            tak to bude stat za to takovej MIx :-D ale bacha na papiry, vis ze ridit pod vlivem a jeste pres hranice se nema :-D

                            0 0
                        • přišlapávač  

                          Kubánec jede krále? tak proto jezdí v dešti a kládě 130 kilákový švihy :-)

                          0 0
                • jakub  

                  tyjo nechápu jak může Venouch něco takovýho vypustit z úst, dyk vživotě nedojel ani snad dva¨cátej, tak jak může vědět, jak to vypadá po 30tým umístění (((((-:

                  0 0
    • smallbrother  

      tak v Teplicích právě „chčije a chčije“

      0 0
    • Martula  

      Tak jsem si jela do Žďáru pro kolo na mistrák do Loun u Phy na časovku a brácha-Splinter-zmizel z domu ne ze ZIMÁKEM, nýbrž se Supem… takže tak… :)) asi jej někdo přemluvil…nebo se zbláznil.

      Tak hodně štěstí všem!

      0 0
      • Karaya  

        Podlehl nemistnemu optimismu pane Cady .-) a peknemu pocasi v Brne. Alespon nam to usnadnilo rano rozhodovani :-)

        0 0
        • pepek  

          A jaká byla skutečnost? Kolik komponentů zůstalo použitelných?

          0 0
          • Karaya  

            Všechny a ještě jich několik přibylo :D, pojali jsme to drobet nakupne :-)

            0 0
      • miťo  

        Tak píšu trochu s křížkem po funuse. Vzdal jsem to v Machově. Došly mi baterky a už od 40.km tahaly křeče, to není normální… …asi nemám svůj den. Bejt hezky tak zastavím, nadlábnu se a dojedu to, ale v té zimě by bylo zvolnění smrt podchlazením. Kolo fungovalo, nohy ne. Když se mi začaly dělat mžitky před očima, řekl jsem si DOST. Navíc včera jsem večer v deset letěl autem domů do HK, protože Davídek měl horečky přez 40st.C., bylo to trochu stresující (spíš jsem byl v noci morální oporou manželce) a dnes ráno brzy vstával(horečka spadla na 38,5st.), abych to z HK nějak stihl. Ale to asi nebyl důvod mého fyzického vyhoření, prostě mi to nesedlo. Zdravím tímto ještě Muga a Dafa, se kterými jsem kousek jel. A taky Jana Hrušku, který dvakrát bodl a dvakrát kolem mě proletěl dopředu.

        0 0
    • Splinter  

      Tak dobrý to bylo… Ujel sem asi 100metrů na kole kolem tělocvičny, ty schody vevnitř mi nedaly:) Na trať sem se radši ani nevydal.. Karaya taky… Nakonec sme byli rádi… Polka vyjel.. Má můj obdiv, do takovýho humusu bych se nevydal..

      0 0
    • Eva  

      Gratulace brachovi nejen k peknemu umisteni,25ty celkove,ale hlavne k zajeti modrozluteho dabla :-)

      0 0
      • Bulda  

        ty pestry dresy, to je dycky motivace, a tenhle zvlast :))) navic to jmeno …Fajt-fight

        0 0
    • tulda  

      Bylo to super, počasí sice nic moc (ale pořád lepší než na Malevilu), dalo se to uplně v pohodě. Materiál ok, nevim co ste z toho byli všichni tak vyplašený :-)

      0 0
      • Cryzyy  

        Pocasi lepsi nez na Malevilu ? no pocasi mozna jo, ale na Malevilu jsem v tom byl necelejch 5 hodin… a k materialu mi to taky neprislo moc setrne… asi jsi jel jinej zavod.

        0 0
    • Polka  

      Toz toto sem nezazil! Sudety musel vymyslet snad sam dabel :-)

      Pri odjezdu v patek v odpolednich hodinach z Brna se zdalo, ze vse bude supr, chcat nebude a mozna i to slunko a 15–20 stupnu bude. Omyl! Pres noc chcalo a brzo rano bylo skrz otevreny okno slyset auta projizdejici kaluzema :( Kolegove Splinter a Karaya se rozhodli, ze na to asi serou. Ja jsem chtel za svych 500,– dojet do cile za kazdou cenu a mit za sebou zkusenost zvanou 123km na Sudetech.

      Kdyby byly cely dlouhy Sudety jako prvnich 40km, tak by to nebyly Sudety, i kdyz i tato prvni cast se me libila, pac se me i jeste jelo dobre. Ovsem za odbockou trasy pro 63km se rozpoutalo „peklo“. Ten „mini“ korenovej vyjezd na Honsky Spicak me vzal sil jako zadnej kopec – sem nechapal, no a pak uz se to se mnou tahlo. Vyjezd na Panovu Vez sem taky nechapal – tlacil sem skoro celou dobu :) Pak se chvili pred Vaclavem rozechcalo…no bomba voe rikam si. Na Vaclavovi sem sjel jen konec a ty placaty sutyrky. Do kopca uz me to najednou totalne nejelo, brejle zamlzeny, mokrej jak svina, kosa jak prase :) Predjizdi me Martinkaa a pak vidim i Pekacka. Nejak to smrdlam dal a na obcerstvovacce ve Slavnym potkavam Koldu jak to bali. Balim to taky, pac neni moral a fyzicky si na dojeti taky netroufam. Pivka v hospode na zapiti odstoupeni bodly. No nepodarilo se, tak snad za rok Sudetaci ;-)

      0 0
      • kolda  

        zapichli jsme to prave vcas.hospoda byla lakavejsi:)

        akorat me stvalo, ze jsem se po najeti do terenu zacal rozjizdet.

        ale taky jsem nemel svuj den, po startu jsem se hrozne trapil.

        0 0
      • jakub  

        tak jsem taky heh nedojel..... vrátil jsem se po 24 z práce, převlík jsem se do kůže a hned na start.., protože jsem chtěl maličko zabojovat s kamarádem (Kaufim) a nechtěl jsem nikde čekat, jenže ouha, únava jako svině se projevila už v kopci na bišik… hrozně jsem se trápil, no ale říkal jsem si že to ñajak dopadne… pomalu mne všichni předjížděli, nakonec jsem už hned zezačátku musel sáhnout po chemii proti křečím… a to jsem jel fakt pomalu…, no po příjezdu do Teplic už za mnou jela zavírací motorka, a byl jsem smířenej s tím, že to prostě letos nedám… za každou cenu jsem ale chtěl dojet aspoň co nejdál… křeče se mi pomalu střídali v lýtkách, pak ve stehnech… no a při sjezdu do Ameriky jsem totalne ztuhnul křečema na třísla… fakt jsem byl unavenej… v Americe jsem to vzdal… už to fakt nešlo, moje Helča pro mne dojela autem, doma jsem okamžitě usnul a spal až do vyhlášení, tak jsme se tam jeli podívat, zatleskat a pro tombolu…na kterou jsem poprvé na maratonech už nevydržel čekat a poprvé v životě jsem vyhrál v tombole větrovku od Pearl Izumi, přesně takovou, jakou potřebuju super.. tak příští rok zase ale ne noční..jinak bláto bylo v pohodě, při dobrým obutí žídnej problém

        0 0
        • Čapíno  

          Ahoj Kubo, to se nadá nic dělat, snad to dopadne příští rok. Já měl zase nehorázné žaludeční problémy od Ameriky, kde jsem vyhodil svoji láhev a dostal něco od Penca. Mám dojem že to byl nějaký „mišmaš“ a od Pánovky jsem měl šílené žaludeční problémy (i v lesíku mimo trať jsem se ocital). Nakonec jsem se doplazil do cíle něco kolem 7 hod a byl rád, že jsem přežil.

          0 0
          • kankrlicek  

            Taky bych se chtěl v blátě doplazit do cíle za 7 hodin :)

            0 0
          • Martinkaa  

            Nevim, jestli to bylo iontakama, ale taky mi bylo pri zavode pekne blbe. Jeste vcera vecer jsem mela zaludek jak na vode…

            0 0
            • Čapíno  

              Koukám že nejsem jediný, už se to opakuje po několikáte na Sudetech. Dostavají láhve od penca a je velký problém novou láhev vymýt. Ona leží někde x let ve skladu…atd. Poučení pro příští rok:((

              0 0
              • kankrlicek  

                To chce velblouda :)

                0 0
                • Martinkaa  

                  Ja se nadru sama se sebou. Jeste abych mela velblouda na zadech :-))

                  0 0
                  • Omen  

                    já ho mám na 3 litry a pití jsem vůbec nepotřeboval bylo bezva že jsem kvůli němu nemusel stavět :-))

                    0 0
      • Jaroslávek  

        HRDINO ! Jak já debil jsem si mohl na tótó troufat ? Jel jsem v sobotu Golema 57, (Pája jako dycky třída), a už od Hraběnky mě braly takový křeče jak nigdy v životě ! Jak to tady čtu, tak v sobotu byla špatná konstelace všude. A já teď mám týden na rozmyšlení co s těmi mými 5oo,– na Jedovnice ! Nejradši bych si podal inzerát, že hledám parťáka na stovku, zn. 6 – 7 hodinový pokec za 5oo,– !

        0 0
        • Haryk  

          Nápodobně. Ty Petrovice byly letos začarovaný. Křeče takový, že jsem kvůli nim musel zastavit. To se mně ještě nestalo…

          0 0
        • Splinter  

          :-D:-D

          0 0
        • Santus  

          kdyz budu mit vic natrenovany, tak se na ten 6ti hodinovej pokec prihlasim, jedu kratkou, priste.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Spíše k těm sedmi.-) Nebo, že by osmi ?-)

            0 0
          • JSt  

            ty voe. ty me dovedes rozesmat. az budu mit vic natrenovany, pry :-)). kolik mas, 7000, vic? ;-)

            0 0
        • Polka  

          Pojed stovku voe, ja uz su taky prihlasenej, abych dojel aspon jednu zavodni stovku letos :-D

          0 0
          • Jaroslávek  

            Dyť já sem už přihlášenej, ale tento dred mě úplně šokuje a od toho odrazuje, např. Santus, prej nemá natrénovaný ? Ha, ha. Opakuji, musím sehnat nějakej přijatelnej doprovod, aby to nebylo jako v sobotu, když jsem jel posl. 15 km v křečích sám a opuštěný jako to kačátko .))

            0 0
        • Paja  

          Paja jako vzdycky, ale trida ani moc ne, spis standartne ve 2. ctvrtine pole, holt bolo to moc kratke;-D, narozdil od prvniho me ve druhym kole uz nikdo nepredjel a naopak jsem se uz jen pomalu posunoval dopredu. cau v jedovnicich

          0 0
    • Meesha  

      dobre to bylo. jen bacha na ty srnky…

      0 0
      • kolda  

        asi se lekly tvych zlutych botek:))pak skacou po bajkerech..

        0 0
        • bestom  

          A jak to nakonec dopadlo s tou srnou ,stalo se někomu něco ? Zaslech sem akorat neco o zlomeným rámu.

          0 0
          • kankrlicek  

            Rám to asi už nerozdejchá :(, chlap měl něco s kolenem, vyvrácený, ale byl bolavý celý. Srnka odběhla.

            0 0
          • Meesha  

            zlomena noha a snad pretrhany vazy v koleni

            0 0
            • Hajpi  

              Tohle mne vždycky děsně baví, jak se informace nabalují až vznikne mrtvá srna a zlomený bikerský vaz. Kolo mne moc nezajímalo. Pána jsme ošetřili-odřeniny a malé tržné ranky a převezli k sanitě RZP, tak ho odvezla do broumovské nemocnice, kde se přišlo na to, že má přetrhané vazy v koleni. Pán si vybral variantu, ošetření popř. operace v místě bydliště a ještě v sobotu broum. nemocnici opustil. Srnka se asi lekla a dobré. Omluvit se mu mohla, to zas jo.

              0 0
              • rasto  

                karbonoveho zlomeneho spesla jsem videl na vlastni oci. leda ze by byl z jine kolize :-)

                0 0
                • kankrlicek  

                  Kubis u toho ,,lovce" stál dokud nepřijela sanitka a říkal, že rám držel v kuse jen díky lankům :)

                  0 0
              • JIRA  

                Tohle posílal ten zraněný svým kamarádům.

                www.bike-forum.cz/…big/7476.jpg

                Přátelé, kamarádi,

                Posílám dokumentaci kde pln radostného očekávání na startu Sudet netuším důsledků svých činů při nedání přednosti zprava lani, kterou jsem ve sjezdu potkal…

                Vyhrála, dostal jsem dvouměsíční zdravotní „dištanc“ na zamyšlení se nad svým dalším přístupem k životu…: :) :) :)

                Kdo neprožil, neuvěří… :) :) :) :)

                Opatrujte se…!!!

                Bike…!

                Jirka

                0 0
    • smallbrother  

      Tak letos Sudety konečně jako pozitivní zážitek. To první kolo jsem ještě jel ve skupině s Buldou a Dafem, ale pak jsem si představil v jakým stavu bych asi přijel do cíle a tak jsem zvolnil a jel si jen tak. Někde za Vodními Zámky mě dojel Štepán Trmata (Mug) tak jsem přidal a jeli sme spolu střídavě skoro až do cíle. Terén bez problémů, kolo kromě bahna na nejmejším převodníku taky, bahno ani déšť mi nevadli. Hutchinsom Bulldog se ukázal jako ideální plášť do těhle podmínek. Celkově 57. místo.

      0 0
      • Mug  

        Ty jo se divim, ze jsi neumrzl. Kdyz jsem te dojel a dost prselo tak jsem myslel, ze se na ten Machov natoz do cile nedostanem celi. Jel jsem furt stejne (teda pomalu) neznal jsem to a hlavne jsem chtel dojet celej.

        0 0
        • smallbrother  

          …jsem si původně myslel že mě výkon zahřeje o něco víc. :) Namazal jsem se emulzí, nechtělo se mi jet v mokrejch návlekách.

          0 0
          • Mug  

            Tam by zahral jen rum nebo teplo mlade roby. :-)) Emulzi ti to omylo hned pri prvni preprsce. Pak uz musis topit sam a stoji to dost energie. Kazdopadne jsme jeli jak ponocny ;-)

            0 0
            • smallbrother  

              …ale kdepak emulze vydrží i brod! Žádná sláva to nebyla, ale tys byl na bedně i se slečnou! Za co to bylo?

              0 0
              • Mug  

                No byl jsem trochu prejetej takze vecer uz nic, ale rano jsem to napravoval a snad taky uspesne ;-)

                0 0
    • Eva  

      Tak se priznejte,kdo si vypujcil Spesla na zavod? To mohla byt docela vyhra,neznicit vlastni kolo :-)))

      0 0
      • Omen  

        přemýšlel jsem o tom nakonec jsem jel na rb a v pohodě myslím že až umeju ty 2 kg bahna bude vše ok .Je fakt že už mi trochu dělalao problémy řadit a co se týče sil myslel jsem že ty poslední 2 kopce už nedám a na 113 to vzdám, ale nějak jsem to nakonec dokvedlal.Spal jsem u kámaráda v HK a šel jsem spát 1:15 a těšíl jse na 4 a 1/4 hodiny spánku .Kamarádi měli soudek a tak mě preventivně budili každou půl hodinu tzn že jsem celou noc jen prodřímal. No jinak terén ůžasný a 99,5%tratě jsem jel .Celkově pro mě slušný 169 místo

        0 0
        • Omen  

          oprava tak jsem 170 aby někdo nerýpal včera to bylo 169

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Ty si dojel ještě s někým, co? Pamatuju si na Tvůj dres. Pěknej. :-) Stáli jsme s Kankrlíčkem u odebíraček čipů a čekali na kamaráda dlouhotraťaře.

            0 0
            • Omen  

              jo potkal jsem se s nějakým pohodářem tak jsme jeli spolu .Jo a díky za pochvalu.Jsi dobrá že jsi to dojela hodně jich vzdalo

              0 0
      • Běžec  

        Já. Blackyho poznámka o zimákovi mě demoralizovala, ale s cizím kolem jsem neměl zábrany. :-)) Přesně jak říkáš, fakt se to vyplatilo, i když jsem musel zaplatit cenu nejvyšší a umýt ho. X0 bude asi dobrej matroš, přehazuje, i když je to jedna velká hrouda bahna a trávy. Akorát bych si lisknul, že jsem na něm nechal ty původní pláště, jsem si ustlal tak dvacetkrát, ideál by byly asi Wetscreamy. Bylo to teda nejtěžší co jsem kdy jel, ale stejně jsem byl o 43 minut rychlejší než loni. K trati není co dodat, zejména úsek pouze dlouhé, to jsou hotový MTB bonbónky v okolí Broumova, myslím, že skoro všechno je za sucha a mimo závod jetelné (no pro borce i za mokra při závodě). Jsem teda rád, že jsem to vůbec objel, obdivuju všechny, co jsou schopný něco takovýho jet závodně. P.S.: Nevíte jak dopadl ten hustodezolát na favoritce? Dojel jsem ho na Americe a docela si to dával…

        0 0
        • McBlacky  

          LOL taky si kolikrát říkám, že by se to závodilo jinak mít sponzory na materiál. Pak na to při závodě zapomenu a následně pláču nad výpisem z účtu…

          0 0
        • gargamel  

          Co jsem slyšel, tak borci na favoritu kus před cílem rupnul rám, ale prej ten kousek doběhl:-) Když mi v tom prvnim výjezdu předjížděl, tak sem docela čuměl, co je to za mazáka:))

          0 0
          • Omen  

            no nevím já jsem ho viděl dojet do cíle na kole asi 10:45 myslím

            0 0
          • drb  

            Mm, takovej „kousek“ pred cilem bych te chtel videt. Co ja vim, jeli jsme s nim, to bylo dobrejch 40. Po silinic moh jet, v lese ved. Silenec.

            0 0
    • kámen úrazu1  

      Jela jsem jen dětskou trasu a pojala to svým „závodním“ tempem, tj. sice s větším úsilím než výletně, ale tak aby mně nebylo blbě a nic nebolelo. S tím, že případně v kopci před rozdělením trasy zrychlím a zkusím „opravdu závodit“. (Kolikrát jsem si to už říkala, ale psyché mně to zatím nedovolilo).

      K tomu ale nedošlo, protože jsem se v dotyčném kopci stala kostičkou domina. V této hře jsem vyhrála naštěstí jen na pár minut bolavá záda, několik nových modřin včetně malé, tvarově esteticky velmi vydařené na zadku, a jako bonus jsem získala polofunkční přední brzdu. Kdy bude fungovat a kdy ne si určovala sama, takže když se přidal deštík a zjistila jsem, že toho moc nevidím, radši jsem zbaběle jediné dva úseky ve sjezdech krátké trati, který se daly klasifikovat jinak než jako nenáročné, tlačila. :-(

      Ještě se v mezidobí mezi dominem a tlačendou přidalo moje první zakufrování. Trať sice byla pěkně značená, ale za deště kombinace místy vybledlá modrá s žlutou přes orosený brejle s klipem moc vidět není. Obměna značení a výměna modré třeba za jasně červenou by pomohla. Nebo přidání přenosných značek na kritická místa, což onen kufrovací sjezdík byl.

      Když se k tomu přidala pozdější, už zmiňovaná, tlačenda, moje nálada klesla k bodu mrazu a vydržela tam až do cíle. Prostě jsem včera neměla dobrou náladu a nechala se rozladit malichernostmi. Ona ta krátká trať nebyla tak strašná. Sice netechnická, poměrně nudná, ale pár malých dokopečků tam bylo a ty mám ráda. No, ale se SUDETY to nemá nic společnýho. Celou zpáteční cestu jsem bájila nad Úpicí, kde i krátká trasa je pěkná.

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Abych nebyla jen negativní…

        Pořadatelsky to bylo zvldádnuto dobře, skoro na každým rohu (kromě toho mýho kufrovacího ;-)) někdo stál. Občerstvovačky byly dobře zásobený, lidé tam taky ochotní, i papírovej ubrousek na otření brýlí s rychlostí blesku zapůjčili. Atmoféra na trati byla moc hezká, se spoustou povzbuzujích fanoušků. Těstovinky s kuřetem byly báječný. :-)

        0 0
      • vt  

        V takovymhle pocasi nemuzes spolehat na brejle, chce to cocky. Ja s nima v sobotu na Krali trochu vahal, ale nakonec mi zachranily zavod.

        0 0
        • kámen úrazu1  
          1. Čočky bych si nenandala. Mám po úraze jedno oko přecitlivělý, dost bolí i když do něj kápne voda.
          2. A ještě – myslela jsem si, že když prší, chce to při čočkách taky nechat nasazený brejle. Bylo mně to na BF vymlouváno, ale po Sudetech mně to potvrdila druhá ženská ze dvou, kterých jsem se na to ptala. :-)

          Bahno a voda v oku s čočkou je prý horší než orosený nebo zamlžený brejličky.

          Takže pro mě by čočky měly výhodu jen většího zornýho pole. Což by určitě bylo lepší než malý dioptrický klip, na kterým je znát už pár kapek. Nebo velký dioptrický klip, který byl při drobném chvilkovém mrholení fajn, bo jsem neměla nadále zmenšené už tak malé zorný pole, ale při normálním dešti se mlžil a nebylo vidět nic, nebylo to ani na jízdu po lehký široký lesní cestě. Čočky by v tomhle měly mít výhodu, ale viz bod jedna…

          0 0
          • vt  

            No kdyz nenandas, tak nenandas :-) skoda, v takovyvh podminkach je to neprijemny handicap. Ja jel Krale do pulky v brejlich, ale na Javorniku sem pres ne uz skoro nevidel a sjezdu sem se bal, tak sem bryle pokusne sundal a nakonec tak dojel az do Klatov ;-) bylo to uplne bez problemu i v baliku a desti. Vlastne poprve v zivote na kole ‚bez‘ :-) Na mtb je mozna situace horsi, nevim.

            0 0
          • drb  

            Mm, ja to jel cely v brajlich a nemnel jsme problem. Nejak mi ty kapky na zorniku moc nevadej, kdyz jsem si na jedny obcerstvovacce priplacnul kelimek na oblicej, tak se mi pri vydechu trochu mlzily, ale stacilo si kelimek sundat a uz to zase bylo ok ;-)

            0 0
            • kámen úrazu1  

              Máš dioptrie? On dioptrický klip dost zmenšuje zorný úhel. A když na vrchní sklo zaprší, je ten zorný úhel zase o něco menší. Plus se přidává klasické zhoršení pohledu přes kapky.

              Některé brýle se navíc při dešti mezi klipem a vrchní folií zamlží i na rovině při pohodový jízdě, kdy si pod ně „nefoukáš“. To dělaly moje starý brýle a to pak byl horor. Na Sudetech s novými jsem mohla v pohodě jet aspoň do kopců a po rovině. I při lehkých sjezdech, ale jak se k tomu přidalo něco techničtějšího, deštěm zmenšený už tak malý zorný úhel a kapkami trochu rozostřený pohled mně nestačil.

              0 0
              • drb  

                D. mam, sice ne moc, ale dost na to, abychom bez ni nich nemohli jet.

                Jo, nektery brejle sou blby, s tim muzu souhlasit ;-)

                Klip zorny uhel zmensuje, to je fakt, ale priznam se, ze mi to pri jizde az takmoc neprijde, nevim asi jde o zvyk.

                Dest podle mne ani tak nezmensuej zorny uhel, jako obecne zhorsuje videni, to se obcas stane, leto jsem si myslim na dvou zavodech brejle kvyli sajrajtu otiral: na Malevilu a na Sudetech (na tech ale spise kosmeticky).

                0 0
    • kankrlicek  

      Jel jsem krátkou, trať nic moc spíš nic než moc. Trošku to stálo za to po Ostaši, tam jsem si spravil náladu. Ale na dlouhou bych neměl ani kdyby bylo naprosté sucho. Za Dědovou mě braly takové křeče, že jsem si připadal, že mám místo nohy dřevěnou protézu :).

      Aspoň jsem viděl známé tváře, poznal Drby :) a nakonec mě mládí nepředjelo, prý kufrovala… :)

      Příště jedině dlouhou – když se mě podaří natrénovat, abych to přežil :)

      0 0
      • kankrlicek  

        P.S.: Rychlost nesedí, něco mě tam furt hapruje, ukazuje to úplné nesmysly, ale vzdálenost je dobrá. Pošlu to na servis.

        0 0
      • kámen úrazu1  

        Kdyby kdosi nejel od začátku na krev, nemusel by pak na občerstvovačkách trávit polovinu času ze závodu a polykat tuny šátečků, bo by neměl hlaďák, ani by ho nechytali křeče. :-) Pak by mládí natřel ještě víc. I kdyby se mládí stavělo na hlavu a rozhodlo se jet naplno. Ale to néé, když von je strašnej prestižák a musí od prvního kopce šlapat co to dá. :-)

        PS: Kankrlíčku, vidím to stejně… příští rok na nás bude v cíli čekat Jirka. :-)

        0 0
    • Omen  

      už jsou nějaké fotky nevíte??

      0 0
    • Daf  

      Jak to shrnout. Rano mrholilo, bylo mokro, tak jsem moc dobre vedel, co me ceka. Obliknul jsem se teple a nelitoval jsem. Asi do 60km se mi jelo fakt pekne, jenze pak pak teprve prisel poradny teren a sily zacaly pomalu dochazet. Na 90km uz jsem na tom nebyl vubec dobre. Navic jsem v jednom miste prejel odbocku, ktera nanestesti byla z kopce. Kdyz mi doslo ze tudy cesta nevede, otocil jsem to a na kasparka jsem ten kopec jel nazpet. Tezko rict kolik jsem ztratil, ale nekolik minut urcite. Do cile jsem prijel nastvanej, ale rad, ze to mam za sebou. Jel jsem na Pythonech a bylo to naprosto v pohode. Na Sudetech neni lepive bahno, takze se nezanasely. Bike fungoval dobre, ale minimalne retez je na vyhozeni. Dnes ho budu muset dat do kopy.

      0 0
      • Cryzyy  

        Kde se Ti povedlo zabloudit ? Ja jsem ze zacatku asi zbytecne panikaril a jel pomalu az do Machova (3:51), i kdyz nekde pred Machovem me nejak zavodeni prestalo bavit, zacal jsem pocitat skody co budou na kole a asi 5minut jsem to chtel zabalit , ale vzhledem k tomu, ze se mi jelo docela dobre jsem zase na Boru zacal malinko zavodit a trosku za to vzal. Pri vyjezdu na Ostas se mi zdalo, ze jsem Te zahledl predsebou…

        0 0
        • Daf  

          No nekde v tech mistech jsem zabloudil i loni :) Proste 2 cesty. A sipka ukazovala, jako ze mam jet tou levou, ale uplne jsem prehlid ze tam byla i treti cesta (jeste vic vlevo) takovej vracacek :)

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Kde v těch místech? Já kufrovala v prvním sjezdu po spojení tratí. Nebyla ta cesta na hluboký šotolině, místy pevným kamení? Bohužel jsem si všimla až později, že tudy cesta nevede.

            0 0
            • Daf  

              No to ja prave nevim :) Myslim ze to mohlo byt kolem 110km Zadna hluboka sotolina. Celkem normalni lesni cesta.

              0 0
              • kámen úrazu1  

                To by mohlo být ono. Krátce po občerstvovačce v Ostaši. Koukám na mapu a opětovné spojení tras bylo zhruba na 105 km. To by odpovídalo. Podle mapy jsem to zahla směrem ke skalám. Šotolina byla až po delší době sjezdu. Říkala jsem si sice, že jsem už dlouho neviděla značku, ale utěšovala jsem se tím, že pár stop tudy vedlo. A že ve sjezdu nemám čas koukat se po stromech, hlavně když jsem právě zjistila polofunkčnost přední brzdy. Že tam značka určitě byla o strom dřív než jsem se zrovna koukla. :-) A když jsem dojela na tu šotolinu, nechtělo se mně vracet, že značka určitě bude opodál, hned v další zatáčce. No, pak mně hrabání se nahoru zabralo nějaký ten čas. :-)

                0 0
                • Daf  

                  Mozna to bylo ono. To co pises byly presne me pocity… Stopy od kol tady jsou ale doprcic kde je ta znacka :) Jeste si vzpominam ze tam byla vetev pres cestu, ale byla moc tenka na to, aby mi hned doslo, ze tam byla z nejakeho duvodu :)))

                  0 0
          • Bulda  

            neboj, napotreti uz to vyjde :)))) aspon mas proc se vracet :)))

            0 0
    • Greyhound  

      Když příště na závody jako divák, tak jedině bez kola – samozřejmě jsem podlehl atmosféře, optimismu ohledně počasí a bahna a postavil se ráno na start :-) Dva měsíce bez kola se pochopitelně krutě projevily takže jsem se obzvlášť na začátku a na konci dost trápil, ještě že mě po defektu v Machově dojel Eda Pinkava a dost dlouho mě táhnul – díky! Na druhou stranu byl zase čas v klidu zastavit v lese u sudu a dát si pivo a pořádně využít tradičně skvělé občerstvovačky. No zkrátka čas ostudnej, kolo našrot, rameno po pádu na mokrých kořenech naražený, ale stálo to za to, Sudety jsou zkrátka nejlepší!

      0 0
      • Bulda  

        jo, týhle občerstvovačce dávám taky plný počet bodů, Prazdroj, či co to bylo, takhle vzorně, kdyby podávali pití i na těch oficiálních, to by bylo :)))) …a jak to na to jelo :)))

        0 0
    • Martinkaa  

      Takze moje dojmy… Nevim jestli jsem si toho nikdy nevsimla, ale letos se mi zdalo, ze je na tom prvnim okruhu jaksi moc asfaltu. Po najezdu do terenu za Teplicema se to nastesti zlomilo a zaclo me to aji dokonce bavit :-) Dobry byl jeden typek, co zahucel kousek za Amerikou, jak se prelizaly ty spadle stromy, aji s kolem do strze. Tri metry volneho padu do propasti. Napred vsichni trnuli jestli zije, ale nakonec vylezl vysmaty :-)) Jinak jsem tak od pulky zavodu bojovala s pedalama. Nesly zacvaknout jak byly zalepene v bahnem. Bylo to blbe hlavne ve sjezdech, kde jsem se nekolikrat malem zabila :-(. Priste nesmim tak moc tlacit :-) No a razeni fungovalo nad ocekavani dobre. Az ve stoupani na Hvezdu mi nejak zacal drhnout presmyk. Myslela jsem, ze jsem ho zohla, kdyz se mi namotal retaz, ale az v cili jsem si vsimla, ze to bylo trosku jinak: bike-forum.cz/img/u­pload/fotogale­rie/1/big/7430­.jpg Mela jsem stesti :-) Nakonec jsem dorazila do cile za necelych devet hodin jako sesta baba, takze spokojenost. Ukol jsem splnila – dojet do cile :-)

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Už jsem to psala i k fotce roztřepoenýho lanka, ale patří to i sem.

        Martinko, jseš borec. Sudety jsem sice nejela, ale určitě nejsou lehký a není zadarmo je nějak objet. Natož je nejen objet, ale zajet perfektní čas v bahně, při problémech s kolem, žaludečních potížích. A pokud se to podaří babě tak dvojnásobný respekt!

        0 0
        • Martinkaa  

          Ty jsi taky borka ;-). Pekny vysledek! Vsecko co pises je sice pravda, ale nebylo to zas az tak zle, uz bylo i hur ;-).

          0 0
      • JirkaD  

        Tvůj osud visel vyložene, jak se říká, „na vlásku“ :-)

        0 0
      • Cryzyy  

        spadle stromy za Amerikou ? Amerika je ten bufet na cca 51 km a pak se stoupa na Panovku… asi jsem jel jinudy :)

        0 0
        • gargamel  

          padlé stromy byly tuším pod Honským špičákem?

          0 0
        • Martinkaa  

          No zas o moc kilaku jsem se nespletla :-). To jsem tak zhruba odhadla. Nejsem mistni, takze neznam presne ty nazvy. Nevim proc, ale akorat Hvezdou a Vaclavem jsem si stoprocentne jista :-))

          0 0
          • Cryzyy  

            ani ja nejsem „mistni“, az tuhle srandu pojedes po x te a obcas tam prijedes na vineknd, tak si to taky budes pamatovat :)

            0 0
            • JIRA  

              …právě proto mě děsí až nějak změní trať – když to jezdím skoro po paměti. :)

              Ten první okruh je ale pro nezávodníka nuda nudovatá. Chybí mi tam kořenovka, „myší“ díra, stoupání za Ádrem, kořeny po hranici, sjezd z Čapího vrchu, … Co mi ale nechybí je sjezd na koupaliště. ;)

              0 0
      • Splinter  

        Na startu sem na tebe volal Martiii jeeeď:-)

        0 0
    • Běžec  

      Pěknej report i foto, jak se jezdí Hvězda :-) www.mtbs.cz/…x0607cl.html

      0 0
      • blue  

        jo, tak tomu říkám z pekla štěstí…

        Po vyhlášení výsledků následovala tombola s cenami v hodnotě 70 tisíc korun. Velmi příjemnou tečkou bylo, že hlavní cenu – bike Specialized – vyhrál člověk, který v závodě nestartoval a to proto, že mu v pátek zloději jeho kolo ukradli.

        0 0
        • JIRA  

          …a nebyl sám. :(

          Stejně tak se osvědčila i úschovna kol, ale přes varování policie bylo z pátka na sobotu pět kol v okolí penzionů odcizeno.

          0 0
          • gargamel  

            To se ani nedivim, když někdo nechá kola na střeše auta…To pak má zloděj hodně jednoduchý:-(

            0 0
      • Jirik123  

        by me zajimalo kdo je ta statecna bajkerka?

        „Velké peklo předvedla žena či slečna s plyšovým tygrem na velbloudovi. Zcela na férovku to poslala snad po přímce od nejvyššího bodu k nejnižšímu. Balvan nebalvan, kořen nekořen. Zřejmě nejrychlejší a rozhodně nejdivočejší průjezd. Jak tohle ustála jsem dosud nepochopil…“

        0 0
        • Běžec  

          V diskuzi se objevila vyčerpávající odpověď: jo,ta baba co sjela jako jediná holka Hvězdu si shodou okolností říká Hvězda a je to Eva Syslová (9:22:16),tak bycha na ni pánové,je fakt dobrá… a mimo ni a pár dalších to sjel taky Jirka Krauss na singlespeedu s pevnou vidlicí (9:38:06),to je taky docela dobrý, ne? a ten borec co to objel na silničním favoritu se jmenuje Honza Šplíchal,sice mu prasknul rám, ale dokončil to po svých za 10:44:51!i takový šílence u nás v Sudetech máme :-)

          0 0
    • Dlhý pes  

      Nějaké foto zde: www.petr1967.estranky.cz/…/sudety-2007

      0 0
      • JIRA  

        Jestli se fakt dostal do cíle, tak to je frajer. :)

        www.petr1967.estranky.cz/…hled/774.jpg

        0 0
        • goood  

          398. st.č.450 ŠPLÍC­HAL Jan 83 MH 118. TJ STARKOČ 1:59:00.3 10:44:51.2 5:13:47.5 11.4 Takze asi jo :)

          0 0
        • drb  

          Jasne, to je ten s tim prasklym ramem, bouchac, prej normalne jezdi silnicku…

          0 0
        • vt  

          na Krali se mnou jel 250ku kluk taky na starym Favoritu. Asi na tech kolech neco bude :-)

          0 0
          • petebike  

            ja videl na krali takovejch kol, lehokolo na 150km trati nebyl problem, predjizdel sem ho nekde na Simanove a chudak to na horu musel vytlacit… jak si dojel ?

            0 0
            • vt  

              dojel jsem spolu s tim Favoritem nekde 50+

              0 0
        • Čapíno  

          No jasně že ano, to je Honzík Šplíchalu. na této silničce jezdí všechny MTB závody tady na Náchodsku a mám dojem, že dojel i kolem 250 místa na Malevilu. Malinko blázen, ale jinak super kluk.

          0 0
    • Pekáček  

      Nu teď se dostávám ke kompu, tak pár slov ze Sudet jaxem to viděl já. Počasí jsem čekal lepší, ale což, jel jsem na zimáku – ale i toho mě bylo líto, poslouchat zvuky jako když se třou mlýnský kameny je fakt hrůza :o) Martinkaa mi ujela kus za Amerikou a mě se jelo čím dál blbějc, chtěl jsem se na to v Machově vy…, volal mi Kolda i brácha že na to kalí, ale v Machově jsem si řekl, že to zkusím dál. A na první lávce jsem hodil tlamu, nadával si že jsem to raději nevzdal. Jenže jak jsem se vrátil podruhé do Machova, už by bylo blbé zabalit, tak jsem to dojel. Koleno mě bolelo, takže jsem se plazil a kecal s lidma (díky jim za podporu!) a nějak se domotal :o) Příště se snad bude zase prášit ;o)

      0 0
    • Omen  

      nemáte nějaké další odkazy na fotky moc toho zatím nejni přitom se tam fotilo jak o život

      0 0
        • Běžec  

          Tak tahle je suverénně nejlepší www.apollodoldy.info/…MG_7879_.jpg

          0 0
          • McBlacky  

            takový krásný kolo a takovej lama styl :/

            0 0
            • JIRA  

              Spíš „tlama“ styl… :) …ale alespoň to zkusil.

              0 0
          • Mug  

            Ted uz chapu proc pak schazel Hvezdu tak opatrne ;-)

            0 0
          • Cryzyy  

            To co tam Radek predvadel jsem vazne nechapal, byl to nejvetsi plasak co jsem letos na Sudetech potkal… Za Amerikou jsem mu rikal, ze to pojedeme tak 7h na cez on predvedl mega nastup a na Panovce z kola slezl, kus vytlacil, potom jak se to lehce polozi tak zase mega nastup… dolu jsme si ho dojizdel, ritil se tam jak magor a najednou leti vzduchem… Pak prej spadnul jeste dvakrat a pri jednom z tech padnu se mu povedlo nastipnout zadni stavbu (nevim jak moc). A v nedeli jel zavod na silnicce… az ten clovek jednou zacne jezdit hlavou tak zacne vyhravat aspon v kategorii, kde na Sudetech dojel osmej.

            0 0
            • JIRA  

              Tam jak se to „lehce položí“ se tuším rozsekal Kříva. Když jsem ho tam předjížděl, tak kolo nesl. Kudy jsi to jel? Vlevo nebo prostředkem?

              0 0
              • Cryzyy  

                uplne vlevo, veprostred se valel Spesl… na pohodu, to je v pravo, ale jak to porad jezdim vlevo, tak jsem to ani letos nechtel menit… sice se tam schudky kazdej rok trosku zvysuji, ale porad se staci drzet riditek a nechat fungovat vidli :)

                0 0
                • JIRA  

                  Óóóóoo jak snadnéééé! :) To bude asi tou vidlicí… ;) Já jsem to nechtěl (tak jako poslední 4 roky) snášet vlevo, tak jsem jel prostředkem ale „něco“ přede mnou spadlo .........a tak jsem se proběhnul do borůvčí.

                  0 0
                • Mug  

                  V pravo tam zas sotjej lidi, zejmena pokud objizdis ten malej stromecek. Musel jsem tam na pani trochu kriknout aby uhnula.

                  0 0
          • Polka  

            jj, bomba 193.165.250.26/tom/brn/­vaclaf.gif :-D

            0 0
            • Masi  

              Sakra, ten animovanej gif, to je cukatůra jako hrom. Jinak je dobrý, jak dopadá s nohama od sebe po vycvaknutí :)

              0 0
            • Čapíno  

              Nešikovný cyklista na krásném kole:)))

              0 0
    • Darkson  

      opět luxusní galerka: www.mtbs.cz/…0607gal.html

      0 0
      • kankrlicek  

        Se mi líbila tahle fotka: www.mtbs.cz/…_detail.html?… :)

        0 0
        • TinkTink  

          JJ, ten napis lze :-D

          0 0
          • Pekáček  

            Ten nápis nelže, jakožto údržbář tohoto zařízení si za tímto svým tvrzením stojím! :o))) PS: navíc dostal po Sudetech molitanové kroužky do manžetek ;o)

            0 0
            • TinkTink  

              Ja vim ze to udrzujes pri zivote, protoze kdyby ne, tak ta vidle je davno mrtva (konecne) :-D…

              0 0
              • Pekáček  

                Ale prdlačky, ta vidle má nalítáno přes 20000km a funguje dobře. S ohledem na pořizovací cenu. Teda bylo nutné upravit tlumič aby tlumila, ale to dělala celá série. Komu vidle vydrží tolik co Martince tahle?

                0 0
                • TinkTink  

                  Funguje dobre jenom proto, protoze se o ni staras a upravil jsi ji, nic jineho nejsem ochotny uznat.

                  A nevymluvis mi, ze pro M je to tezky bazmek :)…ale muzes to zkusit :)

                  0 0
                  • Pekáček  

                    Namazal jsem jí někdy před sezónou, pak po Horalovi a teď po Sudetech, to bylo potřeba, Reba taky nějakej bordel na Horalovi nacucla, která vidle ne, že (Maruna). Navíc v téhle vidli je měkkoučká pružina, fakt akorát na blešky jako je Martinkaa. Neuchází, nelupe v ní, nepouští olej, funguje, jediné mínus je hmotnost, no. Uznejte, že zkušenosti s nahrazováním věcí „lepšími“ mám veskrze špatné, myslím, že je lepší se držet toho co funguje ;o)

                    0 0
                    • TinkTink  

                      No jo no…ale M neni Ty :-D…staci kdyz to objedna ona, ne Ty :)…hele ja sem asi fakt zvyklej vidli ted nerozebirat…FOXe max mazu…v zime ji akorat poslu na garancku, to je vse…asi sem zhyralej :-D

                      0 0
                • McBlacky  

                  njn my co nalítáme na vidli dvě sezony a jen sem tam stříknem stíráky a pak ji pošlem dál nemusíme řešit žádnej servis :)

                  0 0
                  • jakub  

                    oka uz vim od koho vidlu nee (((-:

                    0 0
                    • McBlacky  

                      :) zas tak tragický to není, samo že olej na mazání a nad vzduchovým pístkem hlídám, pokud vidle nemá vakl nebo nepřidírá není důvod se v ní hrabat…

                      0 0
          • Martinkaa  

            Abych to uvedla na pravou miru… ;-). Na vidli uz je nalitano urcite vic jak 30000km. Pekacek se mi o ni stara teprve 2 roky. Predtim byla kazdy rok po sezone v servisu na vycisteni. Jinak zadna zvlastni udrzba, obcas kapka silikonoveho oleje. Nikdo mi to nechce verit, ze pruzi, tak jsem to tam musela napsat :-)). Menit zatim nebudu, protoze gramy nehonim, image je na nic a funkcni veci nevyhazuju bo jsem sama sobe sponzorem :-)). Takze dokud nas smrt nerozdeli ;-).

            0 0
            • petebike  

              co to je za vidlu ? ja mel na RS Judy SL – model 99 nejto pres 5 sezon – tj tak odhadem 90–100 tisic…tusim ze nekomu jeste slouzi do ted, prodal sem ji…

              0 0
              • Martinkaa  

                To bych taky nekdy chtela mit najeto za pet sezon 90 – 100 tisic :-) Je to Manitou Axel elite 2003.

                0 0
                • petebike  

                  no a to je jen na jednom kole :-D hehe, pojd delat mesika do prahy a najezdis taky :-)

                  0 0
                  • Martinkaa  

                    Ted si rikam, ze kdyby byli mesici aji u nas, tak bych tech kilaku najezdila tak petkrat tolik, nez bych rozvozila ty zasilky po tech nasich kotehulkach :-))

                    0 0
    • Omen  

      tak lidi kolik jste toho po sudetech měnili??U mě to odnesl řetěz a měním lanka a bovdeny u řazení jinak asi v poho.

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Ještě se k Sudetům vracím, tentokrát svými postřehy shrnutými do článku. www.bike-forum.cz/…/povidky.htm?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.