• Bernycz

    Zdravím chci mou 830 využít na plno a přemýšlím jak využít nejvíce při závodech .

    To že si můžu sledovat kadenci , tepy , rychlost na datové obrazovce a podle toho se řídit je jasné , ale je něco kde si naplánuji celý závod a dané pasáže např v jakých zónach atd… Viděl jsem v garmin connect něco podobného pro běhání ale je něco na cyklo ? Popř jak si plánujete závody vy ? Ještě jsem našel možnost přidávat poznámky do trasy .

    Budu rád za inspiraci děkuji

    0 0
    • snas89  

      Na zavod?

      Uplne nahore tepy (waty) a pod to cas.

      Nic vic snad neni potreba ne?:)

      Poznamka k trase zni zajimave, ale jestli tu trat neznas (napr tady pod kopcem jet prvni ve skupine a behem nej se nechat prosit, abys byl nahore v haku), tak ti to asi taky moc nerekne.

      0 0
    • rdx  

      Jediny co obcas pouziju nad ramec beznych funkci je widget s textovou poznamkou. Do ni vetsinou pres garmin c. datluju kde jsou obcerstvovacky, pripadne nejaky zasadnejsi kopce apod. Ale loni jsem to udelal udelal tusim jen pro dlouhy Krusnoton a Malevil ktery jsem jel poprvy …

      0 0
    • BB  

      možná by se hodily coursepointy. Označit si vrcholy kopců (například) a udělat si na obrazovce pole s údajem vzdálenosti k příštímu coursepointu a výškové metry k němu. Předpokládám, že k závodu lze získat gpx soubor s trasou, pak lze snadno připravit course s coursepointama. Využívám to při navigaci po trase hlavně pro označení hospod :-)

      0 0
      • zdsamct  

        Course co?

        Trasu si vytvorit a vše kolem toho dovedu .. jen co s ní dál aby tam ten course (hospoda) byl/a

        Dik

        0 0
    • Bernycz  

      Děkuji moc za rady . popř jakou formu snídaně máte před závodem a jakých se držíte zónách tepu . Díky

      0 0
      • milan.v  

        Jo, tak zrovna o tom tu nic nikde není…

        0 0
      • Alojs01  

        Snídám chleba s máslem a medem. Od začátku jedu v nekomfortní zóně a zhruba od poslední třetiny jedu v krizové zóně… Není zač.

        0 0
    • nzg  

      Pri zavode se sleduji vytipovani souperi, ne Garmin. Pokud to teda neni casovka, pak si udelej plan treba pomoci bestbikesplit.com

      0 0
      • Bernycz  

        už jsem na to došel Garmin connect naplánovat trasu a spustit ji v Tréninku na edge 830 a dá se stím už lépe hrát

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.