• Esi

    Ahoj

    Chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s tímto typem pedálů ( z jedné strany SPD z druhé obyčějné boty) chtěl bych to použít na krosové kolo (author mission). Najezdím toho celkem dost tak 5–6 tisíc za rok, ale občas potřebuju použít i obyčejné boty a víme všichni že na klasických SPD pedálech je to utrpení i na 4 kiláky. Jestli už tady toto téma bylo tak se omlouvám, nenašel jsem :-)

    Předem díky za rady

    0 0
    • Hornet  

      Hornetka ich jazdila minulu sezonu a este ich ma zatial nahodene, funguju v pohode, ale vyuziva v podstate len naslapnu cast, bala sa ze sa nenauci jazdit nacvaknuta, tak som jej tam dal 324-ky, su to dobre pedale, drzia, ziaden vakel, akurat su trochu tazke…chce teraz obojstranne, tak asi to budu xt, ze nech sa jej hodia ku klukam :-) takze 324-ky pojdu dolu z biku

      0 0
    • Featherbed  

      Hlavně bývá docela sranda naštelovat pedál nášlapnou půlkou nahoru když chceš nacvaknout, než se to člověk trochu naučí tak je to dost porod :-)

      0 0
      • Hornet  

        A vies ze ani nie? Nemala s tym vobec problem, pedal zostane v takej skoro zvislej polohe, takze to ide fajn, rychlo sa to naucila.

        0 0
    • Hornet  

      az by si ich chcel, budu volne :-)

      0 0
    • JakeF  

      Jezdim je třetí rok a drží. Zezačátku jsem jezdil hlavně klasickou stranu, teď prakticky výhradně našlapávací a s otáčenim nemám problém. Až budu kupovat nový, tak o nich asi budu uvažovat znovu, ale spíš půjdou klasický nášlapy, na klasickejch botách už na kole nejezdim až na pár výjimek vůbec,

      0 0
      • Esi  

        No já právě jezdím bez treter taky vyjímečně, tak že asi nechám zatím klasické SPD zajímali mě zkušenosti s tímto typem pedálů, občas potřebuju jet pár kilometrů v normálních botách a to je potom utrpení :-(

        0 0
        • Hornet  

          az by si ich chcel(tie jazdene) tak maju necelych 2000km,aj to len cez leto

          0 0
          • koudak  

            Ja bych je vzal, jestli jsou ještě k mání, co by jsi za ně chtěl ?

            0 0
          • Esi  

            díky za nabíku zatím asi letošní sezonu vydržím s těma co mám, narazil sem na tenhle typ a spíš mě zajímal názor jestli jsou ty pedály použitelné. Potřebuju něco odolného jsem trošku těžší na cyklistu :-) mám asi tak 105Kg

            0 0
    • Vilém  

      Vozil jsem kdysi, uz bych se k tomu nevratil.

      0 0
      • pepek  

        Vezl je JEDNOU kamarád a už by se k nim nevrátil :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.