• Novy4

    Zdravím, mám letos zájem účastnit se celého seriálu Nova Cup. Je tu taky někdo takový? Hledám parťáka. Případně doporučujete nějaký jiný seriál? Kolo pro život nechci, nedá se to objet, je to každý víkend.

    Viz. kopíruji termíny níže:

    Kalendář seriálu Nova Cup 2018:

    14. 04. 2018 – Mitas Hradec Králové,

    13. 05. 2018 – Stolové hory,

    16. 06. 2018 – Sázava,

    28. 09. 2018 – Mitas Gočárovy schody,

    06. 10. 2018 – Mikulov,

    30. 11. 2018 – Závěrečné vyhlášení v Hradci Králové.

    0 0
    • JFtryall  

      Stolovky jasna volba. :-)

      0 0
    • Michall85  

      Ahoj jedeš teď Hradec? Nevíš jak to tam vypadá? Terén atd? Chtěl bych jet trasu 60 kilometru

      0 0
      • JFtryall  

        HK je leteckej den, jedu radsi v nedeli Aprilovku.

        0 0
        • Michall85  

          Tak to jsi mně moc nepotěšil, ale diky aspoň vím do čeho jdu

          0 0
          • Kaizr  

            Tak jak jsi dneska letěl? Já asi třikrát ale přes řídítka

            0 0
            • Kaizr  

              Piskovna bylo dobrá! Snad jen 6 borců to sjelo tvrdil kameraman

              0 0
              • orm  

                Vena daval na FB fotku jak to jel dolu na ctyrkolce s vozikem :-).

                0 0
            • Michall85  

              No nic moc, ta piskovna mně uplně rozsekala a přišli křeče. Pád naštěstí žádnej, ale ty prudký kopce v pisku jsem radši běžel, na to jsem fakt neměl koule

              0 0
    • Fran7  

      Mám v plánu pouze Mikulov, dle mě v dosahu, kromě ČT Author Cupu v Bedřichově, jezdím jen ty na Moravě.

      0 0
    • Samsanek  

      Jedu jen 30km,přeci jen jsem po problémech se zády a budu to brát jako sviznejsi trénink.

      0 0
    • BikeClubKovacek  

      Kdo zitra jede ? :-)

      0 0
    • tom xtr  

      Dal jsem si včera Nova Cup Mikulov, jakože poslední akci letos.

      Musím říct, že nebezpečnější závod jsem dlouho nejel (jestli vůbec), jak byla ta první půlka: start z kopce společně dlouhá a krátká, v předu spousta lidí (i děcka) evidentně bez nějaké zkušeností v peletonu a o to větší ambice (asi honili body do toho seriálu nebo co), 2 kiláky po startu zúžení na úzkou rovinatou rychlou cyklostezku, … No výsledek zaručený = hodně nebezpečných pádů, sanitky v akci, rozbité hlavy, prý nějaké bezvědomí s vrtulníkem … Podle mě hodně nevhodná trasa po startu pro tento typ akce.

      V druhý půlce už to celkem šlo (navíc peleton nadělil i nákladní vlak:) – taková rychlá projížďka kolem Pálavy, bajking sice nula (tak na krosku), ale bylo hezky, výhledy fajn, když to člověk pojal s rozumem, tak na závěr sezóny a v tomto počasí „hezká závěrečné vyjížďka“.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.