• drb

    Přeci jen bych rád založil nový dread jen na noční listopadovou vyjíždku na severu. Navazuje na oznámení bike-forum.cz/forum/noc­ni-vyjizdky/696197/f­orum.html#unre­ad1

    Stručně shrnu základní data:

    datum: So 3.11.

    sraz: Kobylisy, 18:15, u jezírka (výlez směr tram Kobylisy)

    odjezd: 18:30

    trasa: Dablicky les, Cimicky les, Drahan, Kanalove udoli,… hospoda, Nadrazi Holesovice <M>; vede (doufám) Ječňák

    hospoda: je předjednaná v loděnici v Troji, ale je třeba v předstihu nahlásit kolik nás bude, pokud to bude stát za to, nechají otevřeno déle a mohou nám uvařit nějaké jídlo. Proto se naklikejte do středy 31.10. do 16 hodin na adrese www.mff.cuni.cz/ a za to ~drb/klikadlo­.php/bfnight (pro přihlášení klidně použijte nick z BF)

    0 0
    • jecnak  

      Takze jo.

      0 0
    • tulda  

      premyslim ze bych vyrazil s vama, ale nejak nevim jestli mi vystaci osvetleni :) mam klasickou blikacku a celovku

      0 0
      • drb  

        Premejslej, ale rovnou si sezen lepsi svetlo, tohle by na minulych vyjizdkach, zvlast te posledni, kde nas nebylo moc, rozhodne nestacilo.

        0 0
    • heretik  

      Up, zatím se tu moc lidí neozvalo na to, že je to zítra :-P

      0 0
    • McBlacky  

      škoda že nemůžu v sobotu, ale budu ted než začne být opravdu hnusně jezdit v týdnu popráci, rád bych alespon jeden den. Trasy tak 2 hodinky od Barandáku k Barandáku. Pifko na trase je jasná věc. Včera na mě u pigiho docela koukali jsem tam vtrhnul se třema světlama na rodlách :)

      0 0
      • heretik  

        Jestli po Kladnu přijede Ječňák (a já s Gyngym), tak bys moh taky, nebo už máš něco jinýho?

        Když chceš jezdit v týdnu po práci, v kolik asi od mostu?

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • gyngy  

      Tak to bola luxusna vyjizdka! Skoda, ze nam ju zmaril dazd. Vyhlady na nocnu Prahu + singliky …

      Dik!

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • drb  

      Diky vsem, co se dovalili. I kdyz jsme to zabalili po dukladne, destem poporene, debate na 20. km, snad to stalo za to. Narozdil od predchozich night-bike akci to tentokrat bylo o svetylkach, ktera byla vsude kolem. Roztoky, Suchdol, Bohnice .. kam se clovek podival, tam sama svetylka ;)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.