Měl by někdo zájem koupit moje RB CRR 290 vel. 19"?

27 nepřečtených
  • chosee1986

    Chtěl bych vyměnit moje RB za fatbike a tak bych chtěl tímto zjistit jestli by o něj byla nějaká poptávka. O kolo se pečlivě starám. Mám ho od léta 2015 a najeto má tak 2000km. Teď bylo na velkém servise v Brně. Představoval bych si cenu 25 – 30 tis.

    Co myslíte?

    http://www.bike-forum.cz/…crr-290-team

    0 0
    • zdenal8  

      Co je velký servis? A už po 2tis. km?

      0 0
    • chosee1986  

      Spis bych to chtel pojmout jako pruzkum trhu pred prodejem…

      0 0
    • chosee1986  

      myslel jsem kontrola vseho na kole, promazani, dotazeni, vymena brzd. desticek atd. Kolo je naprosto v poradku. takovy servis delam 2× rocne.

      0 0
      •  

        takyto servis vyjde na vela penazi ked si na nom najel 2 tisice kilometrov takyto kompletne servisy kol niesu kvalitne ako vykontrolujes stav bowdenu to se normalne vyhodza ven a natiahne novy nic ine sa s bowdenmi nerobi kontrola celkoveho stavu bicygla asi zahrnuje kompletny servis vidlice vsak celkovo to vyzera vela vtipno

        0 0
      • Jezevec70  

        To jako necháváš dělat každých 500km?

        Co vlastně taková sranda stojí?

        0 0
        • chosee1986  

          nechavam…mam rad veci v poradku…nechal jsem to udelat po sezone na podzim a potom na jare kdyz jsem jezdil v zime…

          0 0
          •  

            narazol som na to ze takyto primitivne ukony ako vycestenie od bordela a namazanie lozisok a ostatne drobne prace si kazdy najlip urobi sam doma lebo v servise se na to kazdemu vyseru

            0 0
    •  

      asi tezko snielok daky mix deore rf ride co tam vocpali v racebiku s xxx nabojmi nigdo nechca posluchaj kamarat nechaj si bajk a neburin tuna forum somarinma uvazoval by som o nom keby bol si to daval za 16 tisicov vasich korun

      0 0
    • Dakar  

      Zajem nemam, cena je mimo. Dle meho 15–18.

      0 0
    • Rubi  

      cena max 20K…

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Bubaaak  

      Ne, 19" je malá, víc jsem nečetl

      0 0
    • Vilém  

      Ja ne, to jen abys se mnou nepocital.

      EDIT: Jo a k te cene, budes rad kdyz bys dostal 20, spis ale tak 15–17.

      0 0
    • chosee1986  

      diky vsem za jakykoliv nazor. Uz mi to asi stacilo…

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce