• jecnak

    Ahoj všem, zvažuju, že zas letos spáchám kemp v Kokoříně v autokempu.

    Jak to vypadalo v minulosti? https://www.bike-forum.cz/…kokorin-2016

    Obdobná akce na Mácháči. https://www.bike-forum.cz/…-camp-machac

    Možný termín 4.-6.10. Buď možno dorazit už v pátek nebo přespat jen ze soboty na neděli.

    Dejte vědět, kdo byste jel a v jakém počtu.

    0 0
    • McBlacky  

      Já a Zuzu bychom se přidali, možná i jen bez kola na sobotní večerní posezení+nějaký výlet po svých.

      Kdybych se dal do kupy do tý doby, tak si vezmu i XCčko na lehčí pojezd.

      takže 2× ubytko na sobotu (se snídaní)

      0 0
      • 01carbon  

        a Zuzku nám na kolo půjčíš :-)

        buď mě někdo adoptuje nebo samostatná bojová 1ks

        0 0
        • jecnak  

          Adoptujes Zuzku?

          0 0
        • Bee  

          To by bylo Milanovi smutno:-) Jestli nebude moci na kolo, vyrazime nekam spis pesky… Navic ja letos jezdila porad jen na silnicce a bajk provetrala snad pouze 2× :-)

          0 0
    • Atilla  

      Zrovna plánuji bikepacking na tenhle datum a navíc mám i planovanou trasu přes KOKO, tak by jsem se taky mohl v sobotu zastavit. Jak moc to máte do terénu? Spíš jako Camp Toulovcovy Maštale s Jirkou Fikejzem, nebo víc do XC? Díky

      0 0
      • jecnak  

        Normalni XCcko. Stav se vecer a nebo klidne na cely vikend. Pro bikepackingovy silence se ted otevira nejkrasnejsi obdobi roku – zima, kdy bude dost casu otestovat limity vybaveni.

        0 0
    • plzakj  

      Kurnik, kliknul jsem na “Ano”, ale nejedu. :S

      0 0
    • Darkson  

      to zní dobře! :-)

      píšu si termín a dám vědět

      0 0
    • teepeex  

      čus,

      je to jedinej termín, kterej teoreticky můžu(-em s Em)

      dorazímě po ose v sobotu, Ema ty singly stejně nedá a pokecáme večer, a v neděli po ose zase odjedem:)

      Takže za mě jasně lidovecké asi určitě a to 2 místa v chajdě ze So na Ne

      ps: Fany pojeď srrrrabe:)

      0 0
      • crom  

        cus

        pro me uz je zlutej a zelenej singlik nad me sily

        ale pivko by jsme tam dat mohli,tak ještě uvidim

        jecnak:da se to potvrdit na poslední chvili?

        0 0
        • jecnak  

          Mame rezevaci na 3 chajdy. Prednost dostanou samozrejme ti, co daji vedet driv. Rad bych mel hrubou predstavu tento tyden, abych mohl potvrdit a pripadne zaplatit.

          0 0
    • hawrda  

      Už jsi do Kokorinskeho dolu volal?

      Mám pocit,ze až do půlky října jsou tam nějaký akce.

      Třeba se pletu:).

      0 0
      • jecnak  

        Volal. Předběžně máme 3 chajdy. Tj nějakých 12 osob. Dalo se na chajdě ale přespat i v 6.

        0 0
    • jonti  

      Dal bych to i s rodinou, teda pro mě prosím celou chatku od soboty do neděle. Kolo beru, ale počítám jeden den spíš s pěší turistikou.

      0 0
      • jonti  

        Pokud je kapacita omezená, tak není problém se omezit taky, jsme 2 dospělý, jedno skoro 3r dítě a jedno malé 6m dítě v cestovní postýlce. Nebo bych přespal jen já a rodinu poslal večer domů.

        0 0
        • jecnak  

          V nejhorším bychom vám dal někoho dolů na gauč.. Spaní je v patře, kde budete mít aspoň trochu soukromí.

          0 0
          • jonti  

            Ok, spis nez nase soukromi je problem, ze kdyz se nahodou nektere z deti probudi ve dve v noci a ma nejaky problem, tak se moc nevyspime :D

            0 0
    • snas89  

      To zni lakave!:)

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Bych se taky přidal :-) Pátek – Neděle

      0 0
    • creek  

      Po roce se podívám na BF a je to tam, mohlo by to klapnout.

      0 0
    • jecnak  

      Takže rezervacku na 3 chajdy máme potvrzenou. 1 je pro Jontiho s rodinou a zbytek obsadíme dle možností.

      0 0
    • šimlos  

      Rád vás všechny uvidím,prosím o čas startu sobotní vyjížďky, doufám že večer trochu popijete a nebude to v osm :-)

      0 0
    • JirkaD  

      Jel bych rád, ale jsem pracovně v Brně. Užijte si to!

      0 0
    • Xfantasy  

      Ten víkend mám pracovní. Teď jsem tam byl s dvěma kámoši a bylo to tam moc krásný.

      S „průvodcem“ by to bylo ještě úžasnější. Tedy pokud by vám nevadil enduro ebike. Ale volno stejně nedostanu :<)

      Užijte si to kluci :)

      0 0
    • AleZ80  

      Asi bych se přijel kouknout zase na otočku, když bude nějaká pomalejší, techničtější skupina.

      0 0
    • jecnak  

      Zdravim ucastniky zajezdu. Kdo dorazi uz v patek, tak budu v kempu cca od 15h. Jeste asi nekam vyrazim na bajka.

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Jak je to prosím tě se spaním, nějak si nevzpomínám jestli spacáky ano/ne ?

        0 0
        • Xfantasy  

          V chatách jsou peřiny, ale vlastní spacák je si myslím lepší

          0 0
        • jecnak  

          Spacaky si vezmete. Zvlast vy, co jste zimomrivi stejne jak ja.

          0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Poptávám dopravu, kdo má volno v autě ? :-)

      0 0
    • jonti  

      Kdy asi v sobotu ráno dorazíte a plánujete vyrazit na kolo? Počasí zatím vypadá nic moc, mi dělá problém přesvědčit ženu, ať vůbec někam jedeme.

      0 0
    • hawrda  

      Budete tam mít veselo.

      https://www.kudyznudy.cz/…ark--3-.aspx

      0 0
      • Janes  

        Ale chystá se jim to tam sežrat nějaký otesánek, píšou ..Máme tady další podzim a sním i tradiční Kokořínský jarmark!

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Nuda :-/ Měli jsme tam německou rockovou kapelu :-)

        0 0
        • Xfantasy  

          Tak jestli byli i holky :D

          0 0
          • jecnak  

            Nebyli, byly.

            0 0
            • Goob  

              Pozor, německá rocková kapela ty holky klidně bít může :D.

              Hele, už se dá jet ten úsek nad kempem k hradu? Nebo furt napadáno?

              0 0
              • Atilla  

                Černá od hradu jet nejde. Pro mě trochu zklamání čekal jsem terén a jsou to samé cestičky.

                0 0
                • Goob  

                  No, najdou se tam peklíčka, pekla, najdou. Ale „oficiální“ kokostezky jsou většinou klasické traily, ne že by se tam nedalo vyndat, ale většinou se musí šlapat.

                  0 0
                  • Atilla  

                    Tak je jasný, že se tam dá něco najít, ale jediné zajímavé co jsem jel bylo z kamenného hradu Nedamy na silnici po zelené.

                    0 0
                    • Goob  

                      Jo, to je parádní úsek, zvlášť ty schody nahoře a pak dole skála :D.

                      0 0
                      • Atilla  

                        Čeče, já jel asi na druhou stranu, žádné skalky jsem si nevšiml. Napřed schody do hradu a pak taková přírodní sekce dole.

                        0 0
              • jecnak  

                Tim se nam to vlastne rozsiruje na ruzne zcela odlisne scenare:

                holky byly – tady je to asi jasne

                holky bili – nejsem si jisty pohlavim holek, asi to bude to treti a jeste s nejakym nasilim

                holky bily – opet jasne

                holky byli – zas nechapu co se vlastne delo a hlavne komu, asi nic pro staromilce, co zna jen dve pohlavi

                0 0
                • Goob  

                  „holky bili“ je jasné, není to podmět, ale předmět. Např. „Holky žertovně bili přes zadek gumovou hadicí tři snědí* chlapci“

                  *čímž se dostáváme do další úrovně díky absenci diakritiky.

                  Zbyle nezbite bile holky byly bity v byte.

                  Jěště do doho můžeš zamíchat bity a bajty :D.

                  0 0
            • Xfantasy  

              To se mi stává často :D

              0 0
    • jecnak  

      Prijemna akce. Doufam, ze za rok zase ale za lepsiho pocasi. Zkusime se tentokrat trochu posunout na severozapad.

      0 0
    • Xfantasy  

      Jak to dopadlo klucí? Počasí nic moc, tedy alespoň na Mostecku, co jsem si z práce všiml.

      Doufám že to někdo natáčel, rád bych se alespoň podíval, když už jsem nemohl.

      0 0
    • Xfantasy  

      Nikdo nic netočil?

      0 0
    • Xfantasy  

      Takže nic

      0 0
    • Xfantasy  

      Koukám že je to stejné jako s milenkou… Celou dobu se svádí a po sexu ani písmenko :D

      To je ale zájmu, komunito ;)

      0 0
    • Elwing  

      Ahoj, co letos nejel by někdo?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.