Jak se vám líbí nový Genius 2013?

22 nepřečtených
  • police

    Co říkáte na nového „Geniusa“ http://www.kola-scott.cz/…-genius-2013 od Scottu? Především mě zajímá co říkáte na to, že už nebude k mání v klasické 26" nýbrž 27,5" a 29"?

    0 0
    • roman 3D  

      už i ve švajcu vědí že 27,5 je budoucnost, naše ovce na to budou teprve muset přijít:-)

      Ač by si někdo mohl myslet, že Scott zůstane s rozměrem 27,5 palce jen u modelu Scale vyvinutým čistě pro Nino Schurtera a olympiádu, pravda je jinde. Ve Švýcarsku už není nový průměr kol avantgardou kvasící pod povrchem, nýbrž jsou přesvědčeni, že právě tento rozměr je budoucností horských kol. Thomas Frischknecht se nebál použít ani silnější prohlášení, ale o tom příště…

      jinak pěkný,jsem zvědavej jestli přijdou i s HT 27,5

      0 0
    • Ruprt2  

      No a Cube se Stereem to udělali úplně stejně. Tak teď už vím proč.

      Co ale nevím je na čem teď bude jezdit MlokCZ příště.

      0 0
      • Danikklotz  

        Ptáš se na čem bude jezdit teď nebo příště? :)

        teď určitě na AMS a příště taky…nemyslím si, že by ho velký kola uhranuly…

        0 0
        • MlokCZ  

          Přesně tak, teď určitě nějaký čas zůstanu u AMS 150tek a rozhodně u 26" u fullů…

          0 0
    • Člověk a jeho svět  

      Kolo to bude určitě dobré, ale vzhledově to není můj šálek kávy. Ale to je tím, že mně se líbí víc HT a úplně nejvíc silnice :).

      0 0
    • martinpav  

      Moc pekné, určite pohľadnejšie ako nové Stereo. Snáď mi staré ešte nejaký ten rok poslúži.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • mr.antik  

      asi je potřeba nakoupit nějaké rámy do zásoby :-)

      0 0
    • Kosta  

      týjo, u některých modelů dělá samotná sleva cenu dvou mých kol, sakra dobrá akce…

      0 0
    • Jones  

      Scott se mi celkove nejak extra nelibi. A ta 2013 uz vubec ne :(

      0 0
    • Kubiczech  

      Líbí.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.