HT XC bike pro amatera 20 000+-

8 nepřečtených
  • mtb_amateur

    Ahoj, pročítal jsem tady několik témat, ale nějak jsem nebyl schopnej se dopátrat odpovědi, popřípadě jsem měl o kole jiný představy. Prosím vás tedy o pomoc. Nějaké info o mě/požadavcích na kolo:

    • Do teď jsem mám jen nějaký obyč. kolo Attack (asi Makro edice :) ), natom shimano alivio, hrozný V brzdy, CrMo (udajně) rám a vidlici RST Omega,takže takovej šunt na kterym mě přestalo bavit jezdit, když jsem viděl,jak to jezdí lidem, co mají kola kolem 20tis a vejš
    • měřím 180cm, váha kolem 75kg, nemám výrazně dlouhý nohyani ruce
    • na kole budu jezdit především zpevněný hrubý povrch a asfalt, semtamles, ale budu si dělat i občasný výlety na Luž nebo Jedlovou a plánujus tim dovolenou v Krkonoších (na slušný celopero nemám, a takvolim HT)
    • jsem ochotný na to za nějaký čas pořídit nějaké lepší díly(vidlice?)

    Jak jsou na tom jednotlivé značky kvalitativně popravdě vůbec nevím, co mi tak radil jeden kamarád, tak koukám třeba po Pells, Cube, Author, GT. Co se týče znalosti komponentů je to to bohužel to samé.

    Tedy např.:

    http://www.sport-bilek.cz/…e/acid-2011/

    http://www.bike-eshop.cz/…elite-d-2010

    http://www.bike-eshop.cz/…r-elite-2009

    Díky moc za rady

    0 0
    • Kamikaze 591  

      Ty Pellsy jsou na tebe imho malé, a já jako vždy sem mlasknu mého SUPa . To co tam píšu je opravdu nyní téměř nové, má to zatím nějakých 150 km najet, kliky mají tak 40 km. Už bych si moc přál koupit silnici, proto se toho chci zbavit.

      0 0
    • Výběr z produktů

      Marin Rift Zone Carbon XR 29 kolo, šedé/karbon Skladem > 2 ks

      Akce -25% Marin Rift Zone Carbon XR 29 kolo, šedé/karbon

      od 86 699 Kč -25% MOC 126 999 Kč

      Giant Talon 1 GE 29 kolo, černé Skladem 2 ks

      Akce -17% Giant Talon 1 GE 29 kolo, černé

      od 20 199 Kč -17% MOC 28 399 Kč

      GHOST NIRVANA Base 27,5 kolo, grey/grey Skladem > 2 ks

      -12% GHOST NIRVANA Base 27,5 kolo, grey/grey

      28 099 Kč -12% MOC 35 999 Kč

      Přejít do shopu (Kola / Horská)
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • martin_bakov  

      koukni se po znacce Haibike, casto tu je doporucovana ze ma dobre nakombinovany komponenty a cenu.

      0 0
    • Azmir  

      Myslím že ten SUP od Kamikaze 591 by nemusel být špatbý popřípadě zmíněná Merida HFS 2000-D což je v tuto dobu nejlepší kolo poměr cena/výkon.

      0 0
    • mtb_amateur  

      Ten SUP vypadá opravdu dobře. Bohužel je to tedy dost štreka do Zlína :) Ta Merida HFS XC 2000-D vypadá taky moc dobře, bohužel jak tak koukám, tak už na mě zbyla akorát bílo-stříbrná kombinace a to se mi zrovna nelíbí, ale jestli to je opravdu to nejlepší co za ty peníze můžu mít, tak bych to zkousnul. Pak je tedy ještě možnost koupit kolo s o něco horší výbavou a pak dokoupit lepší.

      0 0
      • Kamikaze 591  

        He, jestli tě mám pobídnout, tak když budeš rychle jednat tak 800kč dolů. PS: vlaky jezdí.

        0 0
      • Georrge  

        ten sup vypadá velmi dobře (já bych tam radši viděl černou vidli ale není to pro mě), je postavený na velmi dobrých komponentech které na jiném kole do 20k neuvidíš, a že je jetý tak toho bych se nebál, jestli majitel nekecá s těma kilometrama, tak není jetý, ale spíše zajetý :) a cesta vlakem za kolem je krásný zážitek :D a velikost ti taky bude sedět.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.