• filipik

    Prosím o pomoc s výběrem MTB pro slečnu. Nájezd cca 2–3tkm/rok převážně na Vysočině – 60% lesní cesty, 20% méně náročné singletracky, 20% asflat. Hledáme lehký, rychlý bike na HT rámu, s co možná nejlepší vidlicí. Nemusí to být model 2011, nejsou nezbytně nutné kotoučové brzdy ani dámská geometrie rámu. Budoucí majitelka má cyklistiku jako doplňkový sport v průběhu letní přípravy. Cenovka by měla být do 25.000kč.

    0 0
    • Pumsc  

      Merida HFS-2000,lepší vidlu jsem na jiným bajku v týhle ceně neviděl(Fox f100),a zbytek osazení taky není špatný…

      0 0
      • Deus  

        JJ dobrý kolo

        0 0
      • jachymk  

        Je to kolo pro slečnu tahle merida je osazením skvělá ale po stránce estetický nevim aby se slečně líbilo :D

        0 0
    • Ruprt2  

      taky to teď řeším a bral bych tento Kdyby nebyl tak pekelně dlouhý :-(

      Moje žena je malá.

      ale je to o 100€ přes tvůj limit bez pošty.

      0 0
    • oldaka  

      http://www.bradsky.cz/…-p-1961.html

      a jeste usetris :)

      0 0
    • siafu  

      v této ceně Merida Matts HFS XC 2000-D

      0 0
    • Kamikaze 591  

      Ber mého supa, 5 klacků pak do něj ještě můžeš vrazit, já bych to viděl na lepší kola a kliky, protože to co tam je je paskvil. Jinak osazení se mi zdá slušné http://www.cyklobazar.cz/…rior-xp-930/ ceně bych možná ještě polemizoval…

      0 0
      • filipik  

        promiň, ale chceme nové kolo.. mmj i kvůli odpočtu dph

        0 0
      • Evilcleaner  

        tyjo nevím kolikátý thread to tvoje kolo tu už tlačíš. myslím že je na čase změnit strategii a nepodstrkovat to furt lidem co chtějí nové kolo;)

        0 0
    • Nainen  

      Co takhkle Scott Scale 50

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • filipik  

      tak je tu pokračování… chtěli jsme koupit tu meridu, ale v 18" jí někde za levno nemají (našli jsme jí vlastně jen přímo na meridě za 27k), takže uvítám radu – vybrat něco jiného (co?), nebo koupit za těch 23.000 20", za 4.500 18" rám, přeskládat to a 20ku prodat…?

      0 0
    • Mr.Infernal  

      Rozhodně tu Meridu Matts HFS XC 2000-D, v současnosti neznám jiné kolo které by v téhle cenové hladině tomu mohlo konkurovat.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.