Garmin 830 - problem s komunikaci

4 nepřečtené
  • r6r6r6

    Mam uz vice jak rok Garmin 830. Vzdycky bylo vsechno OK, ale leto na jare se mi 1× objevil problem, ktery popsiu nize. Dalsi jizdu vse OK, a dalsi jizku znovu a dale pretrvava neustale: Nyni o co se jedna:

    Garmin 830 spravne komunikuje s: hrudnim pasem garmin, wattmetrem na klice, radarem, ukazuje spravne rychlost, teplotu, frekvenci slapani, GPS, proste vseno OK, ale:

    Nekomunikuje s bezdratovou ultegrou (11) a neustale zobrazuje pri jizde hlasku „Světlo – proběhlo odpojení od sítě“. Radar ale blika a spravne mi zobrazuje auta. Oba problemy se zacaly projevovat ve stejny okamzik.

    Nabil jsem ultregru, radar i 830ku, problem se nevyresil. Nenapada vas, co s tim? Bude tam urcite nejaka spolecna pricina obou problemu. Jeste doplnim, ze zadne jine svetlo garmin jsem nikdy nemel, a drive (vice jak rok) se mi to nikdy nestalo.

    Co se tyce komunikace s ultegrou, tak ta je pro me dulezita, protoze diky ni vidim aktualni prevod, muzu na 830ce listovat na pakach a taky mi to pipnutim signalizuje posledni prevod (nejlehci, nebo nejtezsi).

    Predem dekuji za tipy.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.