Fulcrum Red Metal 5 nebo DT SWISS X1900

32 nepřečtených
  • dr.t.t.

    co by jste mi doporučili? Dost lidí tu chválí Fulcrum ale DT Swiss se mi líbí víc:)…ale moc jsem se tu o nich nedočet:-/

    …jezdím rekreačně (stezky-lesní cesty) cca 100km tydně, 82kg

    http://www.kolokram.cz/…uct_info.php?…

    http://www.kolokram.cz/…uct_info.php?…

    …díky!

    0 0
    • Ricci  

      Isiel by som do tych DT, mam Fulcrum RM5 a loziska nic moc, DT je na tom urcite lepsie…

      0 0
      • dr.t.t.  

        a jsou fakt tak uřvaný jak tu hodne lidí píše?

        0 0
        • kubad  

          až tak ne

          0 0
          • dr.t.t.  

            a co neco od Hnoje? neco kolem 4tis. na XTéčkách…třeba:)

            0 0
            • zipoman  

              Na X.9 s magic ráfkama třeba

              0 0
              • dr.t.t.  

                to jsem tu pravě nekde viděl…lepší varianta nez DT SWISS?…váhově asi nastejno ne?

                0 0
                • zipoman  

                  míň, koukni tu

                  0 0
                  • dr.t.t.  

                    jak dlouho se na ně tak čeká?

                    0 0
                    • zipoman  

                      Bohužel to ti neporadím, napiš Hnojovi kterej je zaplejtá a budeš to vědět přesně, nebo se zastav u něj v obchodu a pokud tam bude tak ti určitě poradí a řekne co kdy jak a proč.

                      0 0
            • kubad  

              na XT fakt ne :-)

              osobně bych z těch dvou variant vzal RM5

              0 0
            • Luk02  

              Myslím že Hnoj Ti Shimano náboje rozhodně nedoporučí:)

              0 0
        • blisterexist  

          řekl bych že tak jsou 370 a ty uřvaný nejsou, vlastně už žádné DT náboje nejsou uřvané jako dřív kuli jinému uložení západek

          0 0
        • marapara  

          moje FRM5 jsou potichu, nejsou téměř slyšet

          0 0
          • Ricci  

            jj, niekto dobre maze :-)

            0 0
          • Hrabex1  

            FRM3 jsou z vyroby uz taky tichy, jsou mazany vazelinou.

            pote, co jsem vazelinu vyplach a namazal jen olejem, zacaly rvat a to tak ze dost.

            Nedelal jsem to kvuli tomu, ale prijde mi to jednodussi, 2× za rok to prostiknu olejem, aby se vyplavily necistoty a namazalo se to. Je to prace na 5 min.

            0 0
    • roud  

      RM5

      0 0
    • lens  

      mam dt 4.2 cca 3roky, najeto asi 30 000km, zatim žadny problem. na zimaka budu kupovat zase dt swiss,ale asi bazar.

      0 0
    • jonti  

      Vzal bych DT kola, ale z nove z bazaru a lepsi model(x1800 nebo 1700), spousta lidi se jich zbavuje ze scottu a speslu, nove za malo penez.

      0 0
      • dr.t.t.  

        jj vím…vídával jsem je často ale to jsem je ještě nepotřeboval:)…ted vů­bec

        0 0
    • Jan Marx  

      Oživuju téma, je pro mě aktuální otázka jestli RM5 nebo X1900. O RM5 bylo napsáno hodně, od X1900 ne, uvítal bych osobní zkušenosti, nebo případně jestli někdo nemáte Peloton 7/2011 kde má být výsledek dlouhodobého testu X1900. Kola chci na XC ježdění a hobby závody, vážím cca 85kilo oblečenej.

      0 0
      • Hnoj  

        Z této dvojice 100% RM5.

        X1900 jsou náby DT370 (Cerit) + DT m480 + DT Swiss Competition… Imho SUPER TĚŽKÉ a zadní nába není zrovna úžasná…

        0 0
        • Kamikaze 591  

          Souhlas, já je právě posílal do světa za 2700kč. Vážily 2050g bez RU.

          0 0
        • xshreck  

          těžké jsou, jak je na tom nába nvm – ale gygle se mi na ořechu kazeta :D

          Na zimáka mi to stačí, rozdíl mezi tímto a 475+mavic317 je dost velký. A závod by to taky sneslo.

          0 0
      • Fojas  

        RM 5 … nesmrtelný , vážím 93 kg , vůbec je nešetřím a drží . DT jsem sundal z Kubíka a daroval manželce ať si je užije :-))

        0 0
    • prochyz  

      Nechal bych něco raději zaplést.Musím říci že to co mi ,,upletl,, Hnoj je super a jsem s těmi koly spokojen.

      (ráfky remerx magic,dráty Ritchey WCS+zelené niple a náboje Novatec D711/D712SB)

      0 0
      • xshreck  

        zelené niple, to by byly orgie. Jojo… Závist .)

        0 0
        • Jan Marx  

          Díky za názory a zkušenosti, vypadá to na objednávku RM5 :)

          0 0
    • sdasty  

      DT Swiss zkušenost žádná, mám 3roky RM5…96kg bez centrování. :-) Údržba, po 3letech rozborka promazání ložisek a ořechu, který dělal již pěknej kravál. :-)Pořádná dávka měděné vazelíny a tiše vrká.:-) Podle mne tuhý a nesmrtelný…

      0 0
    • flyman  

      RM 5 jsou v cajku.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.