• Breakpain

    Pokud tím nikomu nešlápnu na „kuří oko“, rád bych tu viděl ucelené vlákno na tyhle hodinky :).

    A jak lépe začít, než zoufalým dotazem…

    Umí někdo poradit, jak nastavit, aby hodinky notifikovaly pomocí vibrací (mám nastaveno) a při aktivitě to nevibrovalo pokaždé, když se aktivuje automatický start/stop (auto pauza)? Když jdu blbnout (skákat), vibruje to každou chvíli při tlačení kola zpět do kopce. Zároveň chci mít notifikace na hovory zapnuté… neustále.

    A zatím jsem to nevymyslel, díky za případné tipy.

    0 0
    • danis7  

      Předpokládám, že je vlastníš. Může tady napsat své zkušenosti s 935kami? Hodně nad nim uvažuji, resp mezi F5 a 935

      0 0
      • Jarda636  

        Padlo rozhodnutí jaké pořídit?

        Mám podobně dilema, jestli F5 + nebo 935

        0 0
        • Breakpain  

          Jestli behas 935 jestli chces vic ochrany pri padech, Fenixy. Pouzivam na sjezd a 935 zatim drzi i pri padech.

          0 0
      • Breakpain  

        Viz nize, jde jen o vzhled a vahu. Jinak spokojenost ;)

        0 0
        • plzakj  

          Presne. 935 funkcne super. Mel jsem na ruce oboje a rozhodl se pro 935 kvuli vaze a decentnejsimu vzhledu. S hnedym kozenym reminkem vypadaj fakt dobre.

          Funkncne jim neni, co vytknout. Nekomu by mohly chybet platby a mapa, ale to nejsou funkce, ktere ja bych od hodinek potreboval.

          V nejaky recenzi jsem cetl, ze 935 snad i lip hospodari s baterkou, nez F5.

          0 0
          • Breakpain  

            Mno, elegantneji vypadaji F5, ale beru to jako sporttester a se silikonakem chodim i do prace. Jsem radovy IT, nepredpoklada se u me kosile, kalhoty od obleku atp… :). Kdyby ano, hodinky do prace nebudu nosit a vyreseno, ale to uz je na kazdem, jak to udela :)…

            0 0
          • Jarda636  

            Dík za reference

            0 0
            • ra.ma1  

              Ahoj, na bike24.de jsou ted FR935 za nejakych 270E, a tak se chci zeptat zda-li je to jeste dnes dobry kup, popripade jit do neceho jineho (np f6,isntinct solar,…)?

              V zivote jsem zaden sporttester nemel a myslenka jejich porizeni me nahlodala az po kaufu venu2 k narozeninam pro tchana… takze jsem v tom uplny outsider.

              vyuzti:

              amater/hoby bike, obcas nejaky ten vyslap, beh, lyze(skituury)…nic pro­fi.

              Chci aby vydrzela baterka a nemusel je porad nabijet, nebyly moc tezke(?)

              …jak tak hledam a koukam podle funkci, tak nejvetsi pecka ideal budou f6 pro solar (ale ty jsou cenove 1× tolik) = a to bych si sam pred sebou asi neobhajil

              0 0
              • Breakpain  

                Jestli opravdu potřebuješ minimální nabíjení, tak ten solár pomůže – ale jak moc – neměl jsem.

                Osobně mám rád lehké hodinky, ale ruku v ruce s tím jde menší odolnost. Na druhou stranu mají ty moje myslím 3 sezóny na DH / enduro ježdění s občasnými pády a přežily (míněno – nikdy nedošlo k přímému nárazu a mám ochranné sklíčko, které občas praskne).

                Osobně bych dnes volil levnější model (protože jsem zjistil, že to chci jen na logy … nepoužívám to jako pomůcku při tréninku, na to mám klasickej cyklo počítač na silničce).

                Kdybych kupoval teď, asi vezmu G Instinct , ale jako neměl jsem to na ruce, díval jsem se jen papírově ;-) …

                0 0
              • plzakj  

                Za me super. Univerzalni na vsechny sporty a kvuli baterce a polovicni hmotnosti a nensim rozmerum, nez f5 jsem je kupoval.

                Dneska bych si asi koupil fr945 kvuli lepsimu optickymu cipu a par fcim navic. Ale stoji vic. 935 jsou dostacujici.

                Edge dedikovanej pro kolo toho umi treba vic s radarem, ale i na 935 je to dostacujici. Ja preferuju pouziti na vic sportu.

                0 0
              • Barak  

                Na použití, které jsi vypsal jsou naprosto ok. Stejný typ mam taky a jsem spokojený, vše funguje bez jedineho problemu.

                Otázka je, jestli je chceš nosit i mimo sport. Pokud ano, může vadit plastový vzhled. Fénix je v tomhle jinde…

                Potom chybí ty ficury smart watch jako muzika v hodinkách nebo platba kartou. Pokud nic z toho nepotřebuješ a chceš primárně super hodinky na sport, můžu doporučit.

                0 0
                • plzakj  

                  Ono zas s origo kozenym reminkem zas tolik plastove nepusobi. Koupil jsem si k tomu jeste na Ali cernej quickfit a prehazuju podle potreby.

                  0 0
              • johnny_B1  

                Solar zvýší výdrž cca o 10%. Řekl bych, že se to vyplatí spíš jen na nějaké ultra závody. Ty FR935 jsou lehké a výdrž mají slušnou. Za ty peníze a vzhledem k tvým požadavkům bych řekl, že to je docela dobrý kauf. Nicméně je otázkou, jestli nejít spíš do nějakého novějšího modelu. Záleží na rozpočtu :-)

                0 0
                • ra.ma1  

                  smart funkce jako:

                  platby (jsem stara skola a preferuju stale cash:), hudbu (jsem se u sportu odnaucil poslouchat), mapy (potrebuji minimalne- a kdyz uz se ztratim, tak jsou na telefonu),…- nepotrebuji

                  vzhled neresim (jsem nejak ne-reprezentantativni typ) -a dosud nenosim na ruce nic…takze vahu bych ocenil co nejnizsi (zkousel jsem si kamosovy 5 a je to uz gewicht)…jiny ma solar instinct a ty mi byly urcite prijemnejsi

                  rozpocet jako takovy neni fix…jde hlavne o to vyuziti..

                  kazdopadne dekuji moc za postrehy a zkusenosti

                  0 0
    • jarouš2  

      935 jsou parádní, ale budeš furt reklamovat kvůli praskajícímu snímači tepu. Já reklamoval 3× a dostal jsem peníze zpět..

      0 0
      • Barak  

        Nevím, co s nimi děláš, já nemusel reklamovat ani jednou.

        0 0
        • Breakpain  

          Zcela normální .. bohužel třetí reklamaci jsem nestihl ve 2 letech :-/ …

          0 0
      • plzakj  

        Ja reklamoval jdnou. Druhej uz je “bohuzel” ok :-D

        0 0
    • ra.ma1  

      hmmm…a resit pak treba reklamaci se shopem v DE asi nechcu…- jsem na to linej ;)…kdyby se tak podarilo garminu stahnout vahu f6 na kolem 50g..a nebo vyresit 6skama a *****…

      0 0
      • kejda  

        Hele 270 éček není zase taková šupa, ano, je tam rozdíl dvojka proti obchodům v Česku, ale jak píšeš, reklamovat do DE (doprava, čekání atd.), to by mi ty dva litry za to nestály.

        Jinak na Tvoje specifikum, cos napsal, jsou ideální. Měl jsem 935, teď mám 945, a mapy nepoužívám, neplatím hodinkami, akorát jsem chtěl novější typ :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.