Čeho chcete dosáhnout v r. 2023?

171 nepřečtených
  • Radez

    Čau,

    chtěl bych se zeptat, jestli máte nějaký cíl, co se týče kola pro následující rok?

    Primárně mě teda zajímá jestli máte nějaký cíl ohledně výkonosti – ujet trasu/závod x,y v určitým čase.

    Stát poprvé/zase na bedně, nebo se vůbec zůčastnit nějakýho závodu atd.

    Dojet s partou/rodinou k moři nebo k babičce do jinýho kraje/okresu/měs­ta..

    (Kdo z nás pak bude na konci roku ještě živej, tak pak může zhodnotit, jestli cíle dosáhl.)

    Případně jestli máte nějaký jiný cíl, který se týká nějakýho jinýho sportovního výkonu – uběhnout maraton, vyšvihnout human flag, udělat x kliků na jedné ruce…, jít se konečně potápět do zamrzlýho rybníka, když trénujete ve sprše od jara (udělat z toho kůl fotky na internet :-))…

    Nepiště sem, prosím, něco, jako postavit barák, koupit/prodat akcie – čehokoliv atd.. politice, válce a jiným tématům se věnuje dost jiných témat.

    0 0
    • DonE  

      Donutit se každý den jezdit do práce na kole. 3km tam a třeba 30 zpátky. Šťastný nový rok.

      0 0
    • MTBIKER doporučuje

    • H88  

      Letos to bylo dat 100km v kuse. To se mi povedlo nakonec 3× v závěru roku. (113km). Celkový nájezd 2700.

      Příští rok bych chtěl dat v kuse 120 a celkový min 3000.

      1 0
      • VojtaXY  

        A jaky bude cil 2024?

        0 0
        • H88  

          Podle toho, jak se povede 2023. Chodím na směny a letos na 17 prescasu, takže toho času není moc. Navíc dům a dvě děti. Kolo mám rad, ale nebude na úkor rodiny.

          A pokud se podaří. Tak si dam cíl 4000 na 2024 a obhájit případně těch 120 :) zase jsem nohama na zemi :D

          Navíc ty letošní stovky byly všechny bez přípravy – bez jídla piti nářadí apod. Takže zastávky pořad někde na piti apod

          0 0
          • VojtaXY  

            Jidlo se da vyresit par tycinkami do dresu. Piti se da resit pomoci 2 bidonu. V pripade nedostatku, koupit nekde v obchode 1,5l a doplnit.

            0 0
            • H88  

              Jasné. Jenže já se jedu projet s cílem 30–40km a pak se mi jede dobře, tak pokračují. Na 30–40km nepotrebuju nic, protože je to do cca 2hod jízdy.

              0 0
              • cyklista86  

                Jenze pokud nejis a nepijes dopredu, tak se ti po te druhe hodine dal pojede hodne blbe a uz to nedojis nedopijes. Takze je lepsi si dopredu urcit jestli mam chut na 4–5 hodin a nebo 1–2 hodiny. Ikdyz budes jist a pit jako kdyby jsi mel jet tech 5 hodin a pojedes jen 2 tak tim nic nepokazis. Aspon z te jizdy rychleji zregenerujes a hlavne kdyz prijedes domu, tak nebudes met nutkani vecer vyzrat lednicku. Kazdej profik/vyzivar/tre­ner o tom vyklada ze profici se neboji jist a pit na kole, ale pak se hlidaji mimo kolo. Hobby cyklisti to maji vetsinou naopak a to je spatne. Snazit se jist a pit co nejmin na kole a pak sezrat lednicku i s deckama doma.. :D

                2 0
                • H88  

                  Je to tak. Netvrdím opak, ale když začnu plánovat delší tripy, tak prostě nikdy nedopadnou. A s plným žaludkem jezdit neumím. Pak neustále krkam a chce se mi blejt.

                  Edit: Každopádně teď už mám nakoupene věci (tyčinky, sirup apod) abych byl připraven.

                  0 0
                  • VojtaXY  

                    Tycinka je mala a skoro nic nevazi. Neni problem ji vozit porad a v pripade potreby snist.

                    1 0
      • H88  

        Ještě bych si mohl dat za cíl 100km tydne. Při dlouhém tydnu v práci se mi to daří. Při krátkém ne.

        0 0
      • H88  

        Tak letošní nájezd menší než loni. 2037 km s tím, ze od listopadu nejezdim.

        Za to se mi povedlo navýšit mé maximum z loňských 113 na letošních 134km, takže 50% splněno :-)

        Nastoupano letos 10 238m.

        1 0
    • novas752  

      Víc hodin. Letos jen 350, ve druhym pololetí jsem to letos flákal, příští rok 400+, 450 by bylo parádní.

      0 0
    • Sistematicx  

      Dolitnout gap v Koutech, co se letos nepovedlo. Na Peklaku ten nejvetsi prescestak.

      A mozna trochu omezit bike parky a vic neco za svoje.

      0 0
    • Jáchym 1  

      Já to už poslední roky beru den po dni a když na konci roku na kalkulačce naskočí zajímavá cifra,jsem spokojen.

      0 0
    • tigermoth  

      Kvalitně zrehabilitovat koleno a hlavně ho nestrhat. A jezdit.

      0 0
    • theedge  

      Jezdit často a nezranit se.

      0 0
    • šlapatko  

      Letos mám jen 5000km, ale moc jsem si je užil. Když bude příští rok stejný, budu spokojen. Byl bych rád za více času na kolo.

      1 0
    • iron.hide  

      Mam tie iste ciele ako pre tento rok – 10000 km a aspon 130k vyskovych (chyba mi cca 300 km)

      Tento rok sa mi ani jedno z toho nepodarilo tak snad buduci. Pokial teda nebudem musiet ist na front.

      0 0
      • iron.hide  

        Btw vsetkym vam prajem vela vela zdravia do noveho roku, aby ste mohli jazdit kolko chcete. Pretoze ked je zdravicko, vsetko ide hladko.

        1 0
    • Johny.Merida  

      Příští rok tedy alespoň stejně a nebo ještě lépe více i když to po padesátce bolí víc a víc :-))…a hlavně ve zdraví, to přeju i všem ostatním.

      2 0
    • TK75  

      Najít sedlo… dokonalé

      0 0
    • Pety  

      Letos sem chtěl dát 5000km/shodit pár kilo/ujet kilo v kuse.

      Skončím s cca 4600/-12/neujeto, takže cíl pro 2023 je 6000/-5/120…

      2 0
    • Coural  

      Dožít se roku 2024.

      6 0
    • Kysky  

      Já mám cíl jasný, aby mi to ježdění přinášelo pořád stejnou radost a pokud né stejnou, tak ještě větší :-)

      …no a 15 000km by taky trochu potěšilo :D

      0 0
    • Lister  

      Nikdy si nedávám malé cíle, takže třeba:

      Nekoupit si další kolo!

      0 0
      • iron.hide  

        Aha, tak co sa tyka hardwaru, tak v novom roku chcem novy karbonovy ram :)

        0 0
    • enjoy  

      Mně bylo letos 40..

      Co ti budu povídat, těch předsevzetí je víc než dost :-))

      0 0
    • Luboscykloamater  

      Mít o 23,5% větší radost z jízdy, po sjetí stávajícího pláště zvýšit šíři předního pláště na 45mm. A když se povede, tak jet v rámci dne nějakou zajímavou trasu a ujet třeba 200km.

      Zvýšil jsem nájezd na gravelu na nevýznamných ca. 4500km za 12 měsíců a před pár měsíci jsem přestal zkoumat celkový nájezd a data z jednotlivých jízd, už ta čísla tak neprožívám.

      0 0
    • Petr L2  

      Konečně se vyhrabat ze všech různých sraček, co mě už skoro čtyři roky provázejí a žerou mě většinu času a dostat se zpět k tomu, abych měl čas na tak 3–5 000 km za rok. Firmy jsem se zbavil, děti jsou dospělé, tak ještě to zdraví, což tedy bude asi dost dřina a pak to snad klapne. Doufám…

      6 0
    • Enron  

      Dojet Moravia Divide v nejakym slusnym case a kdyby vyšlo Loudaní,tak taky vidět cil. Chtel bych zkusit Bike Hero za den. A kolem se hlavne bavit. Ujet venku tak 6000. Vsechno nejlepsi do noveho roku.

      1 0
      • Mohy  

        Tak to se asi uvidíme na obou akcích ????

        1 0
        • andy97  

          Též pojedu Moravia divide, chtěl bych to zkusit jet nonstop bez spaní. Tak uvidím jestli se povede.

          2 0
          • Melvin  

            Dívám se dobře, že ti nejlepší jezdí tu trasu 3 dny? Kategorie gravel a MTB.

            1 0
          • Mohy  

            Přesně to sem si říkal…bez spaní pod 2 dny..ale jesi to je reálný kdo ví:) musíš mít vysoký cíle abys měl kde slevovat;)

            0 0
            • Enron  

              Jo tak vaše cíle nemám, ale chci to taky zkusit trochu popohnat.

              0 0
        • Enron  

          Na Moravě ano, na Loudání záleží jestli se tam dostanu. Chtěl bych ho zase zkusit.

          0 0
          • Mohy  

            Poslední 2 ročníky se na Loudani dostali úplně všichni;)

            1 0
    • JakeF  

      Já se přihlásil na dlouhou Salzku… Po letech na enduru to počítám bude celkem na srdíčko.

      4 0
    • jIrI___  

      Já se řídím heslem, že splněný cíl je špatně nastavený cíl. Takže pro příští rok zůstává cíl stejný jako pro letošek, protože jsem ho nedokázal splnit – ujet 150 km na jeden zátah bez zastavení.

      1 0
      • Lišák  

        Chtěl bych se zeptat, jak to budeš řešit s pitím a močením. To s sebou povezeš vodu na cca 6 hodin jízdy? A močit nebudeš? Nebo za jízdy?

        Výjimečně nerýpu, fakt mě to zajímá! ;-)

        1 0
        • cyklista86  

          Predpokladam, ze to nemysli az tak doslovne. Tzn. kdyz se mu bude chtit chcat, tak na minutu zastavi.. Ja to tak driv mel taky. Zavodnici prece taky nikde nestoji, tak muj cil kazde jizdy byl taky nezastavovat. Nastesti jsem si to z te hlavy vybil a uklidnil se trochu. :D

          0 1
        • jIrI___  

          Letos jsem to zkoušel, ale nepovedlo se zejména kvůli křižovatkám, chce to výrazně lépe naplánovat trasu. Ideálně udělat okruh po směru hodinových ručiček a co nejvíce se vyhýbat přejíždění silnic s větším provozem. Pití není problém, to mám dlouholetě vyzkoušeno, že ho moc nepotřebuju (dva 0,7 bidony v rámu a k tomu 2 l v camelu v ledvince je dostatečné i v letním vedru). A s tím souvisí i ta nepotřeba močení :)

          0 0
          • Jáchym 1  

            Když nečůráš,jsi dehydrovanej.

            0 0
          • cyklista86  

            Aha takze si to myslel doslova. :D Ja myslel, ze se az moc vsude zastavujes a kochas a obcerstvujes, tak ted chces jezdit trochu vic sportovneji, ale ne tvuj cil je fakt ujet 150km i bez zastaveni na krizovatce.. Zajimavy cil. :D Jinak to ze nemas potrebu v letnim vedru chcat je prvni znamka dehydratace. Coz je spatne. Jasne kdyz je to extrem, tak kolikrat muzes glgat i litr a pul za hodinu a stejne nemas potrebu jit na malou a az pak treba po dvou hodinach co jsi doma jdes na zachod a moc je tmave zlute nebo az hnede barvy. To je proste silna dehydratace a to je spatne. Zaprve vykon jde uz jen pri lehke dehydrataci do haje ne tak pri silne dehydrataci a zadruhe si tim odrovnavas ledviny.. Takze z toho mam 2 bidony a tak budu pit tolik, aby me to vydrzelo 4 hodiny z toho uz jsem nastesti vyrostl. Piju hned od zacatku jizdy dostatecne a neresim jestli musim stavet nekde ve vecerce a kupvat si piti. Kdyz behem toho svihu normalne chciju svetle zlutou moc, tak je to ukazatel, ze nejsu nejak vyzname dehydratovanej. Proste nestoji to za to nestavet pro piti. Ten rozdil ve vykonu a jak se citis jestli jsi a nebo nejsi dehydratovanej je obrovsky..

            1 0
            • J1RKA  

              a proto dava smysl se zavodnit pred, pak ale hrozi, ze behem prvni pulhodky jdes na malou klidne 2X

              0 0
              • Jáchym 1  

                Na to si člověk musí dát pozor.Může to být kontraproduktivní.

                Rozjedeš si ledviny a je problém.

                Já tede mám zvýšenou potŕebu cvrkat v chladným počasí.

                0 0
              • cyklista86  

                Ano byt hydratovanej a ne dehydratovanej uz pred jizdou je dulezity, ale problem je, ze vetsina lidi absolutne nechape jak se hydratovat. Nevim jak si to zavodneni predstavujes ty? Ze budes pred jizdou pit hodne ciste vody nebo jak? To te prave spis vic odvodni nez zavodni, protoze s tou vodou vymocis i eletrolyty a to zejmena sodik. Jak si myslis, ze se odvodnuji treba zapasnici nebo kulturisti pred soutezi? Zacnou se prepijet cistou vodou. Treba 10–15 litru vody denne. Tim z tela vyplavis veskerej sodik a sodik je zasadni pro udrzeni tekutin v tele. Kam jde sul tam ho voda nasleduje.. Takze zavodneni by melo vypadat tak, ze ano pijes dostatecne, ale urcite ne cistou vodu a urcite ne prehnane mnozstvi.. Aby ta voda v tobe zustala potrebujes glukozu a sodik. Takze proste primerene sladky piti s pridanim soli idealne nerafinovane, ktera ma i ostatni mineraly ne jen sodik.. Proste prdstava, ze vypijes pred jizdou 3L vody a budes vic zavodnenej je uplne mimo..

                0 0
                • Lišák  

                  Já většinou než vyjedu, tak vypiju 1/2 l vody se sirupem. Nebo jednoho lahváča. Co je lepší? Podle toho, co píšeš, tak asi to pivo, ne?

                  0 0
                  • cyklista86  

                    Jestli to je nealko tak je lepsi to nealko nez voda se sirupem. Jestli to je normalni pivo tak nema cenu resit nejakou hydrataci to nema s optimalizaci vykonu/zdravi pro jizdu na kole nic spolecnyho.

                    1 1
                    • Lišák  

                      Pivo normální. Neberu svoji jízdu na kole jako sportovní výkon, jezdím pro zábavu. To opravdu to minimální množství alkoholu v desítce pivu zlikviduje všechny jeho příznivé účinky?

                      Na kole jezdím aktivně pětařticet let. Vždycky na vyjížďce pivo piju. Někdy i před, proto jsem se ptal, jestli je před lepší pivo, nebo ta voda se sirupem.

                      Na konzumaci piva při cyklistice po těch letech už nehodlám nic měnit. Vyhovuje mi to.

                      1 0
                      • cyklista86  

                        " Neberu svoji jízdu na kole jako sportovní výkon, jezdím pro zábavu."

                        Tak si pij co mas rad a co ti chutna, ale neptej se co je optimalni. Jinak tvoje argumentace je na urovni „celej zivot snidam kafe s cigarem“

                        1 0
                    • roman 3D  

                      Někde jsem četl že omývání přirození vlažnou vodou zvyšuje výkon o 20%

                      0 1
                  • va-bo  

                    Vlastimil Moravec, vitez Zavodu miru, rodak z nedalekych Spy u Noveho Mesta nad Metuji, jezdil na pivo. To je vseobecne znamo.

                    0 0
          • jIrI___  

            Tak letos se opět nepovedlo, za každých okolností to chce zvolit start i cíl mimo město. Příští rok na to už nejspíš kašlu, je to o nervy.

            0 0
        • ladys  

          Močení je ten nejmenší problém. Horší je, že to pojede na gravelu 10h. Na silničce se to dá. Hlavní problém je voda.

          0 0
          • cyklista86  

            Jasny gravel te tak zpomali oproti silnicce, ze to pojede 1× tak pomalu. No a na MTB to uz nema cenu zkouset vubec co. To by couval..

            0 1
          • Melvin  

            10 hodin jet 150 km? To si nedovedu představit v jakém terénu bych to musel jet, aby to trvalo tak dlouho.

            0 0
            • va-bo  

              Prumer 15 na MTB po horach neni tak spatny.

              1 0
              • Melvin  

                Píše o gravelu.

                0 0
                • va-bo  

                  I na sterkoletu se da litat po horach. Zalezi kde jezdi. Borci v cyklokrosu jsou namakany a jedou jen hodinu, prumer treba je 25 – 27.

                  0 0
                  • Melvin  

                    Tak u cyklokrosu se běhá, navíc se jezdí v blátě, v písku atd. To asi nebude terén, který si vyberu na to, abych jel 150 km.

                    0 0
                    • ladys  

                      Jiří si určitě vybral rozumný terén a profil. A určitě rozumným tempem. Třeba napíše jak dlouho to jel. Já si ty dlouhé trasy trochu komlikuji ;)

                      0 0
                  • McBlacky  

                    Ale hlavne proto, ze nejdelsi rovinka trati ma 100m a to je ta cilova.

                    0 0
            • Lister  

              To máš pravdu, taky si nedokážu představit opravdový terén, kde by se dalo jezdit takhle rychle.

              3 0
        • jeniiiik  

          No bez zastavení to úplně nebylo, křižovatky a chcani. Ale v době kdy jsem jezdil a běhal jak magor mi těch 150 km vyšlo. Jel jsem z Opavy na nekam na Vysočinu, zastavil jsem poprvé na kofolu až jak mi došel půllitrový bidon. Ve stínu bylo asi třicet stupňů, ale voda mi nechyběla. Byl jsem zvyklý z běhání. Hřeben Fatry na litr vody v běžeckém ruksaku a podobné nesmysly, prostě jsem si zvyknul a víc nepotřeboval. Bylo mi tak i lépe, normálně se extrémně potím, takhle skoro nic.

          0 0
          • cyklista86  

            „normálně se extrémně potím, takhle skoro nic.“

            Neochlazovat se potem ve velkem vedru to musi byt super..

            0 0
    • Deadlift  

      Osobním cílem je udržet se zdravý- fyzicky i psychicky.

      Dobře se rozhodnout, zda stojí za to mít dvě náročná povolání.

      Dospět do stádia kdy budu spokojený sám se sebou.

      Shodit tak 10 kg.

      Více sportovat.

      No, nejsem neskromný.

      5 0
    • Jason Voorhees  

      Nepoblejt se na prvním kopci.

      3 0
    • ms82  

      Najet neco vic nez letos. Zlepsit cas na Revnicaku. Vic posilovat. Kolo si uzivat, aspon tak jak letos do dubna (a aby to uzivani vydrzelo dele nez do dubna).

      0 0
    • rumik  

      Jezdit

      Dotáhnout střídavku.

      Jezdit.

      Doléčit ruku.

      Jezdit.

      Navrátit se do výrobního procesu.

      Jezdit.

      Běhat.

      Jezdit.

      Ušetřit nějaký prašule.

      Jezdit.

      Zhubnout.

      Jezdit.

      Tímto přeji všem šťastný nový rok. A jdu jezdit :)

      0 0
      • Lister  

        Jestli 2 řádek souvisí s tím 4., tak bych asi nechtěl být tvým bývalým partnerem?

        0 1
        • rumik  

          Nesouvisí byť u soudu ti 50 letý bolševický krávy jsou schopny tvrdit že jo.

          0 4
          • oberleutnant Weiss  

            Padesátiletý bolševický krávy? Padesátileteý krávy byly na konci vlády bolševika sotva plnoletý…

            0 1
            • rumik  

              Ale jejich kantoři na rádoby vysoké plzeňské právní je tyhle hovna učí. Přišel jsem k soudu a první věta ,,ale pane Houra dítě patří mámě ne otci, to vám 4 dny v měsíci nestači?,,. No ale zase jsme mimo téma.

              0 1
    • PetrMi  

      Zase přidat nějaký další kilometry, ale „víc pro zábavu“. Zatím je to tak 90% do práce/z práce. A udělat nějakej pořádnej vejlet zatím mám max 80 za den.

      3 0
    • va-bo  

      Prezit.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Zhubnout se mi povedlo aniz bych chtel.

      Takze niceho.

      0 0
    • mais  

      Najezdit spon tolik km, co letos

      0 0
    • Hagner  

      Mám spíš nějakej plán než cíl ;-) Dát 15.000 km a na podzim konečně vyrazit do Pyrenejí :-)

      0 0
    • Lišák  

      Letos jsem měl cíl 8000 na kolech a 1200 s hůlkama. Oboje jsem splnil, ale na příští rok žádný cíl nebude. Ke konci už jsem si připadal jako sportovec (což nejsem a nechci být) – i když bych třeba raději jel na kole, tak jsem musel s hůlkama, protože se blížil konec roku a dost mi chybělo, kus zahrady zůstal neporytý atd… Takže dělat něco, co se mi zrovna nechce, už nemíním dělat ve svém volnu. To si užiju dost v práci. Chci se zase na kola a na chůzi těšit a užívat si to.

      1 2
    • FOSA  

      Cílů je spousta, od menších počínaje 80km a kávou v oblíbeném podniku, až po nereálné věci.

      • 300km švih
      • další účast na lokálním MTB maratonu
      • 2× MTB bikepacking závod (cca 2×700km)
      • vyzkoušet silniční gravel setup a zkusit více silničních kilometrů
      • Gerlaching, 1/2 Everesting
      • vložit více běhu, turistiky, plavání

      A spousta dalších, zatím se těším, chystám stroje a čekám na počasí!

      0 0
    • J1RKA  

      uzit si to s pritelkou, stejne jako letos, loni, predloni … :D

      0 0
    • honzabike  

      postavit motorové molo

      0 0
    • Radez  

      Díky všem, co to vzali vážně a za reakce. Znovu bych chtěl poprosit, aby tu to vlákno nikdo nezasíral, pokud máte potřebu se s někým bavit – tak od toho máte x jiných vláken, nebo soukromý zprávy.

      Tím, že třeba někomu radíte, jak dosáhnout jeho cíle – jídlo, pití, spánek… cokoliv je samozřejmě OK, ale zas jako k smrti to nevětvěte, aby tu zase nedocházelo k hádkám – jako všude jinde.

      Jinak jsem fakt zvědavej, jak to dopadne na konci roku, pokud se tu ještě ti, co si tu stanovili cíl, sejdou.

      0 0
    • roman 3D  

      Pořídit si k eht a eenduro ještě egravel ať to mám komplet

      0 0
    • Raf  

      Naučit prcka na odrážedle.

      Odstartovat Míle, dojet Míle, dojet Míle pod 7 dnů, dojet zase do Čech na bonusové variantě.

      3 0
    • BikerM  

      Ja bych v roce 2023 rad natocil 2500 km. Samozrejme bych radsi mnohem vic, ale je mi jasne, ze tech 17 tisic, ktere jsem tocil pred lety uz nedam. Neni cas. No a teda moc rad bych si poridil zase gravela a dal nejakou prodlouzenou vikendovku s brasnama.

      A co se tyce lokaci, tak bych rad zase zavital se silnickou do Orlicek. A pak hlavne se silnickou do Luzickych hor, ktere jsem letos nestihl. Aspon na 3–4 dny. :)

      0 0
    • Spartak  

      Je mi přes 80, takže zas těch 2500 a vyjet ty kopce, co letos.

      19 0
      • Lišák  

        Klobouček!

        1 0
      • TK75  

        Paráda…to mi dává sílu, přestat se cítit v 47 jako na pokraji konce :⁠-⁠)

        2 0
      • Melvin  

        Tak to je husté v tom věku.

        0 0
      • Lister  

        Tak to velká gratulace a obdiv.

        Když ti na začátku zazněli ty kliky – tak mám dlouhodobý cíl – zvládnout jich vždy udělat v jednom kuse víc, než kolik mi bude let. Doufám, že mi to vydrží do podobného věku.

        0 0
      • Peslezedirou  

        Dobře! Ať to lítá v roce 2023…

        0 0
      • Radez  

        Věřím, že se tu za rok sejdeme a to číslo budeš mít překonáno. Seš borec!

        0 0
    • Smejči  

      Tak já se přidám. Není to nějaké předsevzetí, ale cyklo plány mám, vezmu to podle kalendáře:

      1. Krakonošův cyklomaraton
      2. Přejet na kole s rodinou (manželka, 4leté a 1roční dítě) jednu cyklostezku ve Švédsku (600km)
      3. pokud vyjde trénink a plán a) i b), tak by mohlo být dostatečně natrénováno na Wolfkinga.
      0 0
    • Laras  

      Za dva dny dorazit k moři (asi Trieste). Letos padla pětistovka do Budapeště tak když to rozložím tak by to za dva dny mělo jít. Hlavně dodržovat jídlo a pití, s tím mám stále potíže.

      0 0
    • wego1991  
      1. alespoň 4000 km na kole
      2. alespoň 70 Lysých hor jako letos
      3. nastoupat zase +120k výškových za všechny aktivity dohromady jako letos a loni
      4. jezdit více do práce na kole
      5. podniknout pár dní bikepacking po CZ, PL nebo SVK
      6. dojet zase k moři na kole a zpět s rodinou autem

      (7. možná absolvovat nějaký bikepacking závod na gravelu)

      2 0
    • Radez  

      Ještě teda přihodím svou vizi, která se týká nějakých fyzických dovedností v r.2023.

      Sice nevím jestli budu v r. 2023 ještě jezdit závody, ale strašně bych zase chtěl stát na bedně.

      Chtěl bych skutečně dát solidní human flag – o to už jsem se kdysi pokoušel, ale motivace nebyla moc velká, ale zase si říkám, že pokud to nedám teď, tak už nikdy. S tím možná ještě souvisí znovu umět provaz > to je asi z toho všeho nejlehčí.

      Kdysi sem měl vizi zajet na jeden zátah k moři – ale to aktuálně není reálný, když mám dvě práce, tak to nedokážu vymyslet. Dřív jsem sice dal pětikilo na jeden zátah, ale do toho bych se už bez nějakýho plánování teď určitě nepustil.

      0 0
      • Radez  

        Tak ze třech cílů, který jsem chtěl dosáhnout jsem několikrát dokázal ještě bednu.

        Vlajku a provaz jsem sice trochu trénoval, ale pak nebyla vůbec vůle (čas by se našel). Takže toto je velký rest.

        0 0
    • Ter-exx  

      Zlepšit strečink.najit v tom něco jako zábavu,bo mě to strašně nebaví. Tak to bych rád zase já.

      3 0
      • ms82  

        Zarid si to jako ja. Na kole neexistuje posed, ktery by mi vydrzel dele nez dva dny, nez s tim zase hybu. Pak Te strecink zacne bavit ;-)

        1 0
        • Melvin  

          Jsem před nějakou dobou vypustil protahování a když sem pak sedl na krosku, tak mi ten posed přišel nějaký přísný. Jinak kupodivu od té doby co chodím plavat, tak je to v pohodě. U těch obrátek se člověk celkem nenásilně protáhne.

          0 0
          • cyklista86  

            To je spis o tom, ze pri plavani posilujes dost stred tela. Coz je pro jezdeni na kole se sportovnim posedem docela zasadni..

            0 0
    • dalinv  

      Po 5 letech jsem se vrátil zpět na kolo, ale tentokrát na gravela-toho budu mít na škaredé počasí a vícedenní jízdy a taky jsem si pořídil silničku, na které jsem kdysi začínal. Od května mám nalítáno 3639 km, dostal jsem se jaksi zpět do formy..v mých 48 letech :o)) a jsem za to nesmírně rád.

      No a přeju si, aby ten další rok-vlastně už tento, byl minimálně taky tak úspěšný, zdravíčko stále sloužilo a plánů mám hafo..např objet republiku-asi na 2× kvůli času a nějaké další výletky atak. Samozřejmě do léta se to ještě může různě pozměnit.

      Dnes jsem samozřejmě taky vyjel a snad to bude platit: že jak na Nový rok, tak po celý rok ;o)

      0 0
    • Domingos  

      Three peaks bike Race do 7 dní.

      2 0
    • MilanT  

      Cíle mám jednoduché až prostinké:

      Když to drobet půjde tak bych rád překonal svůj, zatím rekordní, nájezd z roku 2022 – 7500km na biku

      Účast na minimálně pěti závodech a je jedno jest-li lokální anebo KPŽ

      Najít si dost času na focení fauny,to mi letos krutě časově nevycházelo

      Udržet se drobet ve zdraví a to samé v rodině

      Nejdůležitější bod,v žádném případě si letos nekoupit nové kolo :-)

      2 0
    • mr.antik  

      Já jsem si dal jako hec enduro verzi Trilogy. S tim se tak nějak svezou ty všechny ostatní cíle – pojezdit víc na silničce, na enduru, zhubnout a nějak se dát fyzicky dokupy. Co jde proti tomu – tak bych rád víc polítal na padáku. A proti tomu všemu – co nejvíc pohnout s barákem :-)

      0 0
      • J1RKA  

        zvazil bych koupe maringotky :D

        0 0
      • TK75  

        No jo ..na barák jsem zapomněl, tak taky přidávám :⁠-⁠D

        0 0
      • JakeF  

        Trilogy je spravnej hec!

        Ja jsem letos prihlasenej pro zmenu na XC variantu.

        0 0
      • Radek Broz  

        Tam chcípneš! Jsem to dal asi před 5 lety a od tý doby vždycky chci, ale vykašlu se na to, protože „mám na to málo najeto“ a to i přesto, že dám na jaře třeba 5 týdnů Finále :) Loni už jsem zase chtěl, než jsem zjistil, že to prodloužili.

        1 0
        • JakeF  

          Letos to zas zkratili a navic zrusili prolog, mas sanci :))

          0 0
          • Radek Broz  

            Po podzimní Itálii, kdy jsem jezdil denně 6 týdnů v kuse, jsem byl v top formě za posledních 20 let, ale je extra hnusná zima, flákám se, na běžky nemůžu, na kole v zimě a dešti nechci, už mám 3kg nahoře…

            Co škrtli? Jeden ten den toho úvodního mě nebavil vůbec (Sudety?). Jestli škrtli to a nechali Thank you, tak super a jedu.

            0 0
            • JakeF  

              Sudety bejvaly druhej den. Skrtli myslim Trutnov Trails, ktery byl pridany. Takze to bude ta asi ± ta puvodni verze jen bez prologu.

              1 0
    • ladys  

      Tak jak jste v letošním roce splnili cíle? Nebyl to u mne samý úspěch, ale na biku jsem dal 400km nonstop. Přes 9000m nastoupáno v aktivitě. Přes 1000km na silnici skoro v kuse :)

      2 0
      • mr.antik  

        Docela jo. Trilogy sem zaregistroval už i na 2024. A cíle trošku zmodifikovat v neprospěch kola, protože upřímně, už mě ta šíleně dlouhá sezóna ke konci celkem nebavila.

        0 0
        • andy97  

          Ideální je si dat v půlce větší pauzu bez kola. Pak tam bude zase ta chuť.

          0 0
      • rumik  

        Řekněme že nadpoloviční cíle splněny. Stále čas dohnat resty ;)

        0 0
      • ms82  

        Najel jsem, jak jsem planoval a bavilo me to taky vic a az do konce roku. Ale nevyresil jsem stale posed a zhorsil jsem se. Takze na Revnicak jsem letos ani nejel (nebo si to radeji nepamatuji).

        0 0
      • DePaX  

        Nejhorší rok, stoupá spotřeba AD, km se blíží 0, nejméně škopků a koncertů od SŠ. Asi předčasná andropauza.

        0 0
    • DaD  

      Trojky padnou, spokojenost:)

      11 0
    • keymaker  

      Najet 7 tis. km – aktuálně 6,7 tis., zvětšit čtverec na 25×25 – hotovo. Užít si L´Etape – hotovo, užít si Tour de Bechyně – hotovo :-)

      U mě dobrý :-)

      2 0
    • Hagner  

      Já kilometry nesplním :-(

      Chtěl jsem dát 15.000, ale blbá hlava způsobila, že mi bude ve finále cca. 500 chybět :-)

      Jinak kam jsem se chtěl s kolem podívat, tak v podstatě všechno vyšlo ;-)

      1 0
      • ms82  

        Na tohle jsem zapomnel. Podival jsem se taky na dost cyklisticky zajimavych mist. V tomhle ohledu byl ten rok nejlepsi.

        2 0
    • DaD  

      Nejde jen o kilometry, jde o to si to umět užívat. Ve finále je úplně jedno, kolik jich za ten rok bude, když každý bude bavit:)

      4 0
    • Raf  

      Já čekám na potvrzení výsledků mého snažení na příští týden :D

      https://www.ceskatelevize.cz/…71291189102/

      3 1
    • Sulka  

      Jezdit na nem. Alespon na jednom.

      0 0
    • VojtaRC  

      Najet 5000km

      Dojet Hard 200 pod 15 hodin

      Stát zase na bedně na nějakém scorelaufu

      Konečně realizovat cestu Říp – Dvůr Králové podel Labe na jeden zátah

      Naučit se plavat kraula!!

      0 0
    • ferlikster  

      Najet 6000+ km – hotovo

      Několik dvoukil – hotovo

      Konečně objet Belasitsu: hotovo

      Zlepšit si čas na Glocknerkönig: fail :(

      L'etape BG: hotovo

      Další lokální „hnojáky“: hotovo

      Letošní půlmaraton: neúčast :(

      2 0
      • DaD  

        Dobré skóre, většinu máš odškrtnutou:)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse