• Bzikna

    Ahoj, jake Oakleye na kolo by jste mi doporucili? Predevsim do terenu. Ma cenu si priplatit za polarizovana skla? Kdo je jezdi, tak se prosim vas podelte o vase zkusenosti (jak snadno se daji poskrabat a kolik toho vydrzi). A objednaval je nekdo z vas odsud?: www.slunecnibryle.info/…chod/oakley/ Diky vsem.

    0 0
    • nika  

      zrovna ted je nekdo prodava na cyklobazaru: www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
    • mosquito  

      mozna blby dotaz, jake je kouzlo tak drahych bryli ?

      0 0
      • Sobi  

        jj dík, napsal jsi to dřív! :-))) Taky jsem to nějak nepobral… Třeba je to doplňek k threadu ohledně balení roštěněk na bike! :-)))

        0 0
      • Bzikna  

        Kazdy na necem ujizdi ;-). Tak mi poradte prosim. Nerikejte mi, ze je nekdo z vas nema…

        0 0
        • Lister  

          si fakt myslíš že tu najdeš zástup lidí, kteří vozí brýle za 5 klacků ??? :o)

          0 0
          • Bzikna  

            No tak to nevim. Proc ne? Jsou tu lidi co maji kolo treba i za vic nez 150 tisic, tak proc by nemohli mit brejle okolo peti. Kvalitni dioptricky stojej okolo dvanacti klidne… Tak dobre…nekoukejte na cenu, jen mi reknete, jestli se vyplati si priplatit za ty polarizovany skla…

            0 0
            • RedAce  

              co myslíš „kvalitní dioptrický“? od Armaniho, co máj diamanty poboku :)))

              0 0
              • Bzikna  

                Myslim spis jako kvalitni ty skla pripadne i obroucky. S diamantama by to asi bylo trochu drazsi :-P.

                0 0
              • palkac  

                normální obroučky kolem 3kkč a více. Pak za jedno kvalitní sklo s antireflexem cca 1500.. pokud máš více dioptrií a nechceš mít hodně tlustý skla, tak za každé ztenčení platíš hodně. Táta má dost tenký skla s 6 dioptriema a stálo ho 6kkč. Takže když máš blbý obě oči.. Pokud nevidíš ještě nablízko a chceš bifokální skla, tak se připrav na další vír v peněžence.. Nedávno jsem to s přítelkou řešil a je to fakt dost drahý.. ale na druhou stranu si myslím, že za blbý sluneční brýle není třeba vyhazovat tolik peněz.. Kdyby asipň měli nějaký dioptrický adaptér.. ale za obyč sluneční brýle víc než 1500 ne..

                0 0
                • Rychlej turista  

                  Tak to potom jo, když to opravdu potřebuješ. Ale tady to bylo podané podobně jako ten bajk za 100 litrů :-D

                  0 0
            • mosquito  

              polarizovany skla jsou relativni – zalezi kde jezdis a k cemu to jeste budes pouzivat, kdyz si o nich neco prectes tak uvidis jestli jsou vhodny nebo ne – hlavni funkcni je eliminace odlesku (od vodni hladiny, snehu – coz je dobry pro oci) ale take prinasi snizeni kontrastu (spatny po tom co neco za sera prehlidnes), takze jsou urcite skvely k mori, nekdo tvrdi ze na snih – ale skrz kontrast druha pulka tvrdi ze je to spatny pac nevidis detaily

              0 0
          • scret  

            divil by ses,ale lidi co vozej nebo nosej Oakleye je dost! sam mam dvoje:))

            0 0
      • Manas  

        Funkcnost. Nenasel sem funkcne stejne bryle co by vydrzely to co ty co mam. Neni to vubec ve pridane zmrdi hodnote, skutecne je to desne znat. Muzu je mit celej den na ocich a nemam problem. S levnejsima brylema sem mel hodne problemu. Nehlede na to, ze vubec nezkresluji. Moje oci za ty prachy stojej.

        0 0
        • Manas  

          Mno. Ale taky za ne nerad davam vic nez 4 :-) Proto je nekupuju tady a nebo jen v sezonni sleve :-)

          0 0
      • gobike  

        Treba protoze je vozi Hurikova :)

        0 0
    • Blade  

      Poslední dobou je to tady jak kdyby všichni dědili :-) Bajk na XTčku za 100, Brejle za 4,5 :-)

      0 0
      • Lister  

        :o))))

        co takhle nějaké tretry za sedmičku ?????

        0 0
      • mosquito  

        jestli to nebude tim ze nase ekonomika roste a zvedali se platy? ;-) doslo teda i na me, ale ja si teda muzu doprat tydne navic dalsi pivko, ocividne se pridavalo jinde vic :-D :(

        0 0
      • gándhí  

        Na Sportpragu jsem koupil brejle za kilo a jsem spokojenej…A to k nim bylo tvrdé pouzdro, troje zorníky a hadřík.

        0 0
        • Rychlej turista  

          Ale proti někomu, kdo vidí 45 krát líp nemáš šanci :-D

          0 0
        • mosquito  

          taky kupuju bryle do 4 stovek (s vymenitelnyma barevnyma sklama) nebo treba za 150 klasicky pevny, vydrzi rok, nekdy dva – proste se poskrabou treba na ledu nebo padu na silnici a leti do kose

          driv sem mel strach o kvalitu resp absenci UV filtru ale je to dobry ekonomika.idnes­.cz/uv-filtr-cena-bryli-nerozhoduje-dnt-/test.asp?c=A060602_­512427_test_plz

          jediny co je mozna u drazsich bryli lepsi je ochrana proti rozbiti, ze jsou z kvalitnejsich materialu – jenze to je haluz, verim ze je mozny aby blbe kruply i ty nejdrazsi a poskodili oko :(

          a jedinym konkretnim duvodem je fakt ze nektery kvalitni bryle umoznuji vlozeni dioptrickych skel

          0 0
          • Manas  

            Oakleye mam rok, padly mi dostkrat i do sterku, parkrat se od nich odrazil kamen a nejsou poskrabane. A u bryly nerozhoduje pouze UV filtr. Zkresleni okraju je taky dost vyrazny.

            0 0
          • Lenka.05  

            No já si teď koupila brýle Breeze za tisícovku (3 výměnná skla: tmavá, oranžová „race“ a světlá, nožičky akorát, nikde nepřečnívaj, pod přilbou netlačí) a myslela jsem si, kdoví co nemám za nobl brýle:o) Fakt je, že je to velký rozdíl oproti např. Relax za tři-čtyři kila. Tyhle dražší nezkreslujou a jsou velmi příjemný na oči. Dříve jsem měla tendenci třeba v lese brýle sundavat i když nebyly extra tmavý..tyhle jsou bezva na slunci i v lese (vozím nejvíc ty „race“). Podle výrobce jsou to vysoce jakostní polykarbonáty, vycentrované. Takže drahý a kvalitní brýle…proč ne. Lepší to utratit za dobrý brýle než nějaký rádoby „značkový“ tričko. Oči máme jen jedny:))

            0 0
    • cat  

      No ja doporucuju Rudy Project. Dokonale ostrej obraz. Velka moznost prizpusobeni jakemukoliv obliceji. Oakleye me pripadaj na prvni pohled strasne laciny. Ale asi budou taky dobry :)

      0 0
    • Ice-goofy  

      Ja vozim M-Frame a jsems nima max spokojenej.. takze pokud Oakley tak ja hlasuje za M-Frame

      0 0
      • Bzikna  

        Ty M-framy zrovna není to co bych zrovna chtěl… Váhám mezi těmito www.slunecnibryle.info/…/03-725.html a těmito www.slunecnibryle.info/…/03-619.html (ne přesně mezi těmito modely,ale mezi těmito typy:half jacket a celoobroučky)

        0 0
        • Ice-goofy  

          S tema Ti neporadim.Zadna zkusenost. Ja si vybral tyhle a zatim velka spokojenost a neni duvod menit…

          0 0
        • Tinker  

          Jestli to chceš na kolo, tak z těhle dvou ber ty Splice. Pod ty Half Jackety ti bude dost foukat. Ale ani ty Splice nejsou podle mě na kolo úplně super. Odzkoušený a nejlepší jsou fakt ty M-Framy. I těch ale existuje spoustu druhů, co se tvaru skel týče.

          0 0
        • kubad  

          Pokud chceš brýle na kolo, tak tyhle asi nebudou úplně ideální. M-Frame nebo pro M-Frame, popř Racing Jacket. Dlouho sem vozil STREIGHT JACKET ale není to na kolo ono. Polarizační skla na kole nevyužiješ, možná na silnici. Nějaké sa lepší cenu jsou tady, třeba si vybereš. www.cyklobazar.cz/inzeraty.php?…

          0 0
    • scret  

      ahoj, mam Racing Jacket a Monster Dog. Racing Jackety jsou dobre odvetrany,slusnej rozhled,jediny co chce vyzkouset,jak je nacpes „pod helmu“ kazda je trochu jina a nekde by mohly delsi nozicky vadit…

      Monster Dogy jsem videl na na lidech na fotkach v nem. BIKE, jsou spis na normalni noseni nez na bajka…

      Zkusil bych Half Jackety a rozhodne M Framy jsou asi na sport nejlepsi! a vyberes si z mnoha tvaru skel,barev atd…

      Jinak slusny jsou treba i Ekynoxy od Rudy Project,Briko Lucifer…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.