• Paja

    Tentokrát opět ve „správný“ čas ;-)

    0 0
    • Smazaný účet  

      Došla mi pozvánka na školní sraz po třiceti letech, omg.

      …ahoj, tys byl takový šikovný v té výtvarce, kde makáš?

      Ukaž fotku manželky a dětí, vilky a SUV…

      Můžu tam dojet kolmo v baleťáckým, ovšem jako nadopovaný nárazový alkoholik, nevím jestli bych trefil dom :)

      0 0
    • RomanH  

      Dnes rano na baraku 3 stupne, vymetena obloha a misty na trave jinovatka. Pecka :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        No, úplně mám chuť večír vytáhnout spacák a přespat na Kraváku pod hvězdičkama :)

        0 0
      • obda  

        Jo, pěkné podzimní poježdění i dnes ráno (i když modro nebylo) :) Jen to listí na trailech nějak zakrývá volné šutry…

        0 0
    • Smazaný účet  

      Jak jsem ho zahlíd na bazaru…, má ho LM, takže musí být dost dobrý :)

      0 0
      • Paja  

        Budeš šredit v bahně? ;)

        0 0
      • Polka  

        Takový to bylo relativně pěkný kolo a ty to doprzníš blatníkama.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Věřím, že na něm něco najdeš. :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tak jistěže: klasický sedlovkový musí být na fullu daleko od gumy, je věčně nakřivo, tento zas nejde jednoduše oddělávat/nan­dávat :)

          0 0
          • LM  

            Namontuješ v listopadu a sundáš v březnu :-).

            Ale jestli bude taková bláto-zima jako loni, tak budu tentokrát jezdit spíš na plěčce (s blatníkama) po zpevněnejch cestách. Už jsem z toho bláta byl tak znechucen, že jsem v prosinci přestal jezdit úplně a začal zas až v lednu jak to zmrzlo.

            0 0
    • Smazaný účet  

      Sobotní insta…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Máte taky „rekordní“ rok? Vlastně si nevybavuji žádnou společnou „větší“ akci.

      0 0
      • Paja  

        Já si vybavuju jednu parádní v Kruškách.

        0 0
        • RomanH  

          Presne. Po tech Kruskach jsem mel tak nejak krajinkarsky prazdno, u nas diky tezarum skoda mluvit, a Jizerky me zase tak nenadchly. Ale uz se to zacina lepsit, pekna modra TZ mezi Zdarem a NMnM, podhuri Orlicek, vcera pekna projizdka okolo komina.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Máte to tam pěkný, pane. Taky jsem tam prohrčel o víkendu od Deblína nad Orlím hnízdem až do Tišnova a výhledy krásný, lidi žádný, jen ty cesty by chtěly některý po těžbě trochu zhrabat od toho největšího bordelu. My volejáři nemáme klacky rádi. A od Orlího hnízda dolů místy zbytečně moc velký šutry na cestě. Takže do příště prosím o nápravu. :-)

            0 0
            • pepek  

              Na to tam nemají lidi. Tam je pustina. Prý šutry:-) Minule jsem si tam na mapě našel pěknou cestičku-a když jsem se tam vydrápal, tak na cestě rostly 4 cm stromky nahusto.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Náhodou, začátek byla moc pěkná šotka, ale pak začali přitvrzovat, od Orlího hnízda už mě chvilkama přepadaly myšlenky na odkup p@Xova nepotřebnýho fullu. To jsem naštěstí rychle potlačil hned po najetí na slušnou cestu.

                Stromky na cestě? Asi to byla lesní cestička – tzv. stromková :-)

                0 0
                • RomanH  

                  Vzdyt to je nudna siroka dalnice :-)

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  Za to já ale nemohu, že mě bývalý kamarýti nedokážou namotivovat :) Max. třetí Buk po sobě nedávám mentálně a jinak nebylo v podstatě nic. Ale mám několikrát projetý CZ bikeparky… na trubce.

                  0 0
                  • RomanH  

                    A proc si to nejedes odskrtnout v realu, ?

                    0 0
                    • Macik  

                      Myslím, že bez toho je celkem hovadina to sledovat.

                      0 0
                      • JSt  

                        si myslim, ze i s tim. ;-)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Býval jsem TV maniak, ale už to fakt stojí za h, všechno donekonečna zreprízované, nejnovější CZ seroše, to je tragédie, s výjimkou Ochránce. Tak sleduju POV z veškerých přemísťovadel na trubce a talkshow. Byl jsem u doktora, ptal se, jak se cítím, řekl jsem nic moc, a pak už jen zvedal telefon, pouštěl bzučákem další pacoše a vydával antabus, napsal recepis a nashle.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Kdyby komunisti před a těsně po revoluci nenatočili tolik filmů, seriálů a zábavných pořadů, nemají český kanály co vysílat.

                            0 0
                    • Smazaný účet  

                      Sám nepojedu a každý mě začne po určité době s*át :)

                      0 0
                    • Karaya  

                      Hmm, tam to ještě nemám odškrtnuté a to bych teda měl napravit :-)

                      0 0
                  • Paja  

                    Od konce prázdnin jsme na Buku byli 2×, zatímco Bílovice – Útěchov – Vranov 3×, takže možností jet jinam než na Buk bylo víc než dost.

                    Podzimní víkendovka termínově neklapla, ale klidně jsi s námi mohl jet na Drtiče, jedna postel v penzionu byla k dispozici.

                    0 0
                    • obda  

                      Po roce a půl, kdy jsem měl výjimečně volné středy, začnou od září místo na V jezdit Útěchov a Vranov :-/ To skoro vypadá, jako záměr ;)

                      0 0
                • novcze  

                  modrá ze Stanoviska směr Drásov taky vypadá ze začátku dobře a pak to bylo tak na downhill kolo, jestli se p@x nemá kde realizovat tak doporučuji

                  0 0
                  • Excel  

                    Tam se jezdilo odjakživa jen nahoru.

                    0 0
                    • Lišák  

                      Sorry, že vám zasahuju do diskuse, ale s tímto postem souhlasím. Vždycky to šlo, nebo skoro šlo vyjet, takže je jasné, že daný kopec nemá cenu sjíždět. Možná zapůsobila eroze, ale jinak je to fakt výjezdový kopec.

                      0 0
                    • novcze  

                      to bych chtěl vidět, všude ostrý šutry na volno i trčící z cesty, normálně jsem se bál o pneu, ani na Stravě není segment

                      0 0
                      • obda  

                        Jo, jezdilo se to normálně navrch. Povrch byl teda o dost lepší :-/ Namátkou si pamatuju, jak jsme tam odhadem v 2008 jeli s klukama do Jamného k Vlachům, a já ve sjezdu ze Stanoviska poprvé cítil pálit se brzdy :D

                        0 0
                        • RomanH  

                          Jonys to dal bez slapnuti, ja si tam tenkrat 1×-2× slapnul. Dnes s 30×42 uz asi bez sance.

                          0 0
                          • obda  

                            JJ, Jonys to tehdy dal, ale já si taky šlápl. Nicméně s 30×50 by šance byla, kdyby se vrátil původní povrch.

                            0 0
                    • Excel  

                      Ja sice napsal, ze se to jezdi odjakziva nahoru, ale ja jsem to jaktezive nevyjel a nebyl ani naznak, koncival jsem tam hodne brzo.

                      0 0
      • obda  

        Mrzí mne, že jsem nemohl Krušky, ale jinak jsem spokojen :) A nové kolo splnilo očekávání :)

        0 0
    • bagr84  

      O víkendu jsem si odskrtl Žďár. Ten kůrovec je strašný svinstvo :(

      0 0
      • obda  

        Ten Štarkov se cení :)

        0 0
        • bagr84  

          Nekde jsem tam nahore blbe zahnul a vylezl s kolem nahore na hradbach :D

          Letos jsem to poprve absolvoval poctive cely po cervene a asi i naposled.

          0 0
          • obda  

            Vím přesně kde, taky jsem tam letos zahnul :D

            0 0
            • babicak  

              Já letos taky :-) :-)

              0 0
              • bagr84  

                A taky jste řešili jestli hodit dolů jen kolo nebo skočit taky?

                0 0
              • Paja  

                To je samej Garmin…a stejně všichni bloudí :D

                0 0
                • RomanH  

                  A pritom by to meli znat uz z pameti (coz je na te trase dalsi hrebicek).

                  U Bagrika to jeste beru, ten to jezdi s velkym casovym odstupem.

                  0 0
          • Excel  

            :-D:-D:-D

            0 0
          • obda  

            Ještě k tomu „asi i naposled“. Měl jsem takovou vtipnou konverzaci se dvěma slečnami, když mne viděly tlačit kolo z Malínské skály:

            • „To jste si nevybral na kolo nejvhodnější cestu“
            • „Já vím, nejsem tu s kolem poprvé“ ;)
            0 0
      • RomanH  

        My ten nejhezci sjezd z Ostre skaly (viz. prvni foto) jeste dali, byt bordelu tam taky bylo celkem dost. Je to takova odmena za tu louku za Dalecinem a za ten nasledujici hnusnej stoupak.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Trocha teorie o fullech od Štěrby: https://youtu.be/o904tbtYhUQ

      Dokonalé odpružení neexistuje, vždy je to festival kompromisů.

      Tím to pro mě padá :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Ono se teď jelo blátivé Roubaix? Kurňa, já si budu muset zaplatit Eurosport, na ČT už není vůbec nic, ani světový krosy, MTB taky minimálně.

        0 0
      • Paja  

        Jedeme dnes, kdybys měl zájem i o jiný pohyb než klikání myší…

        0 0
        • Smazaný účet  

          Dík, ale momentálně mám trochu nekoordinované pohyby a rovnováhu.

          0 0
        • Smazaný účet  

          To vypadá jak nabídka kvalitního sexu…štípání bambusu, poloha mléka a vody…

          0 0
          • Paja  

            Takový komplexní cyklomechanic­kostriptérský služby jako ty, bohužel nejsme schopni nabídnout :D

            0 0
            • Smazaný účet  

              Šampónuje bajk před manželkou nahý v laxové masce pejska nebo koníka?

              0 0
              • Smazaný účet  

                Jen jsem 2× dotahoval hlávko po dojetí a sundání mokrých hader a svěřil se s tímto postupem tady. Známá chyba. Cokoli sem napíšeš, je okamžitě znásobeno ve svým významu a použito proti tobě, někdy i vícekrát :-)

                0 0
            • Macik  

              jj. To takhle člověk v dobré víře odprezentuje jednu fotku a už se to s ním veze :)))

              0 0
              • pepek  

                To je jak s tou kozou:

                Stěžuje si irský dědeček: Vidíte támhle tu ohradu? Tak tu jsem celou postavil já!

                Kámen po kameni nanosil, poskládal.A řekne tady někdo „To je O"Brien, co postavil plot“?Neřekne!

                A to molo dole u vody, tak to jsem taky udělal já!Každý trám,každé prkno jsem vzal do ruky, dva měsíce jsem ho dělal.

                A taky tady nikdo neřekne „To je ten O"Brien, co postavil molo“.

                Ale jednou, jedinkrát, člověk ošuká kozu …" :-)

                0 0
              • Paja  

                On se u toho i fotil? :D

                0 0
            • Smazaný účet  

              :-)

              0 0
    • Smazaný účet  

      Budu zas za bleska, ale zjistil jsem, že když si vemu funkční spodní tričko mimo kolo, tak mě pocitově chladí a je mi větší zima jak ve zpocené bavlně, je to možné? :)

      0 0
      • obda  

        Jasně. Teda záleží, co je to za triko. Ale třeba Coolmax chladí.

        0 0
        • LM  

          Přesně. Mám tu slabounká scampola, ve kterých mi v létě není o moc tepleji, než kdybych jel bez nich – tj. „jen“ to odvádí pot. A naopak fukční trička, která i (trochu) hřejí, takže je vozím jen podzim-jaro. V létě bych v tom chcípnul :-)

          0 0
          • pepek  

            Nevím, zda je to možné, ale v Jiri__m doporučeném tričku si připadám, že je tam zamontovaná klima, která drží furt teplotu a není v tom ani zima, ani teplo. Jako bonus je to příjemný a vůbec to neškrabe. Jel jsem v tom třeba na Lysou a horekopcom, nahoře i dolekopcom jsem se cítil furt optimálně.

            0 0
      • Excel  

        Klasicky funkcni natelnik bych dost pochyboval, ze te ochladi, pokud to opravdu neni special ochlazovaci ridkej jak vodnikovo sperma. Ja to niky nemel, bo to bylo v ruce takovy vetchy nic, ze jsem pochyboval, ze to prezije vic vyjizdek. U tebe bych spis tipnul rozhozenej termostat z tech pataku.

        0 0
        • obda  

          Pokud se z toho trika rychleji odpařuje voda (nasaje a pot a přitom má velkej povrch, na rozdíl od bavlny), tak proč ne. Skupenské teplo je skupenské teplo.

          0 0
          • RomanH  

            Zni to vedecky, ale my takto drive v praveku chladili becku :-)

            0 0
            • obda  

              Tak filcové obaly na vojenskou feldflašku tam taky zbytečně ;) Tady je ale podstatný ten rozdíl mezi bavlnou a fčním trikem.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Nechci nějak narušovat vědeckou debatu, ale máš zprávy o tom převodníku a jde o zítřek, tak abyste to neprošvihl, pane prodejce. :-)

                0 0
    • Smazaný účet  

      Do prčic, zase jsem si neudělal prntscrn, měl jsem včera nejlepší hodnocení u novýho „biku“.

      0 0
      • Macik  

        Já jsem myslel, že doufáš v BAN ;-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          To se ještě jakožto pacifista chystám na IDET :) Měly by tam být i hasičský top speciály v akci.

          0 0
          • chemik_mara  

            A ty kočky u stánku Tatry, aůůů :-D

            0 0
          • chemik_mara  

            Je tu i tenhle zajimavy bicykl.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Stojí to za test a 250,–? V TV reportáži jsem neviděl náhubky…

              0 0
              • chemik_mara  

                Nahubky nejsou, ale jestli to za to stoji nedokazu posoudit. Vozidel je tu spousta, venku i nejaka „dakarova“ Tatra

                0 0
              • RomanH  

                Nahubky se snad uz mimo MHD nenosi, ne ? Vzdyt i v TV, kdyz ukazovali premieru filmu Karel, tak byli vsichni bez.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  V supermarketech jo.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Z osobní zkušenosti můžu říct, že je to čistě na Tobě. :-)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Z osobní zkušenosti jsem viděl vyhození z Kaufu…

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Tam moc často nechodím, ale párkrát jo a nikdo nic neřešil. Billa, Lidl, benzinky taktéž. Co vím od jiných, nikdo neměl nikde problém. Asi jsi viděl ojedinělou akci.

                        0 0
                        • Paja  

                          Včera jsem byl v Lidlu a myslím, že nikoho bez náhubku jsem tam neviděl.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            V Lidlu Šumavská večír studenti s, fronty přes půlku prodejny.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Jako nepracující důchodce máš chodit dopoledne. To jsou študenti jinde. Krom toho sis vybral nejvíc přeplněnej obchod v Brně. Co jsem teda kdy viděl. Kauf u Boby bývá skoro prázdnej, nebo mám pokaždé štěstí. :-)

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Já sám moc nechodím, protože se vracím s poloprázným košíkem :)

                                Nejradši se opírám o vozík a pečovatelka tam něco háže.

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Pak nechápu k čemu tam jsi. Jestli dobře pamatuju, tak neřídíš, takže jen jako řidič vozíku?

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Borec úplně k hounu, utratit :)

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Až tak jsem to nemyslel. Já jsem třeba jako řidič. Když nejedu sám na komplet nákup, drahá si tam jako neřidič (i když má řidičák) zajde sama a až má zaplaceno, tak pro ni zajedu. Proč se motat po ochodě ve dvou? Ještě po tak blbě malým, plným lidí.

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        Gadžo more, proč by nemohla běžná rodina 6+ lidí do obchodu? (byl jsem dnes v Romsparu :-)

                                        0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          To musel být zážitek. Tam jsem byl tak 2× a stačilo. Taková ZOO bez vstupného.

                                          0 0
                                          • Karaya  

                                            No no, já tam chodil několik let a jsou to lidi úplně stejně jako my.

                                            0 0
                                            • Smazaný účet  

                                              Bydlel jsem v Černých polích 14 let, takže mi nemusíš nic vysvětlovat. Stezky odvahy do klavíru na Vranovskou 2× týdně, noční rozjezdy šalinou č. 15 a další kratochvíle si budu pamatovat celej život. Přepadení za bílýho dne jen kvůli novým digitálkám nebo že jsem měl mezi prvníma skateboard. Obojí dočasně. Tak moc se jim to líbilo, že mi to za pár ran pěstí vyměnili. Jo, ještě koloběžka se jim líbila. Tu si taky půjčili navždy. Ale prý už je Bratislavská a Francouzská velice drahá a lukrativní lokalita. Takže asi ty lidi jako Ty už odsunuli někam jinam. :-)

                                              Samozřejmě základka na Merhautce pár slušnějších dětí pojala, takže jsme mezi nima měli i kamarády, ti horší chodili na Vranovskou nebo spíš nikam. :-)

                                              0 0
                                              • Karaya  

                                                Já jsem v blekfildu žil 25 let a moje dojmy jsou teda jiné. Francouzská ani Vranovská ani Cejl mě nějak neděsily a neděsí. Noční 15/9 jsem se najezdil dost. Loupežně přepaden jsem byl v Brně jen jednou a to za poledne v neděli, na Panské a bílými spoluobčany.

                                                A když jsem za měsíčního pobytu v FDN měl romského spolubydlícího, tak jsem se něco naučil a to ti klidně řeknu „tu sal dilino“ :-)

                                                no flame ;-)

                                                0 0
                                                • Smazaný účet  

                                                  Možná jiných 25 let než já těch 14. Stěhoval jsem se od tam asi 1990, pak to tam začali radikálně redukovat. Jak jsem napsal, ne všichni jsou zmetci, ale ne nadarmo byl Bronx nazván Bronxem. Třeba máme každej jiný zkušenosti a pak máme jinej náhled. Pro mě když přistoupí skupina určitýho etnika do MHD, automaticky si kontroluju kapsy a držím peněženku. Asi jsem rasista.

                                                  0 0
                                  • Excel  

                                    Myslím ne.

                                    Kde je asi největší shluk milfek? Na Kuleho, Francii nebo Kaštánku? Hovno. V Lídláču nebo Kaufáču, v určitej čas.

                                    S rouškou na ksichtě možeš za ženskou v klidu kmitat jazykem a v hlučným obchodě si v klidesu brblat pod nos „Kristepaneco­todlejezakurvis­ko jábychjivojel­jaknikdo, projelbychjirošt, hezkynazaďurachcceš­totakhleděvko?! “

                                    0 0
                          • Smazaný účet  

                            Tak budeš první, a co? Jestli budete všichni čekat až vám to povolí zpěvák, tak se nedočkáte :-)

                            0 0
                            • Paja  

                              Aha, ty jsi to myslel tak, že nikdo neřešil, že ho nemáš, já to pochopil, že nikdo neřešil náhubky a neměli je.

                              Zpěvák jde po volbách zpívat do Finska ;)

                              0 0
                      • RomanH  

                        Tak pujdes jinam. Hadat se a kazit si den (byt bys to u soudu asi vyhral) nema smysl. Ja nahubek uz vubec nikde nenosim od pocatku srpna (vcetne MHD, ale tou jsem jel jen asi 10×) a nikde zadnej problem.

                        Nicmene jsem ted fakt zil v domeni (po tech zaberech v TV), ze uz je to jen doporuceni. Sladka nevedomost :-)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Co vím od lidí, kteří jezdí častěji, tak začíná být pro vyvrhely a zabijáky babiček zadní vůz, přední pro zahadrovaný.

                          0 0
                          • Paja  

                            Zadní vůz, to ještě někde jezdí?

                            0 0
                          • obda  

                            Tak nevím, právě jedu půlnočním rozjezdem, a respirátor mají úplně všichni.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              MHD nejezdím skoro vůbec, ale když se náhodou stalo, tak vzadu neměla nic tak třetina lidí. To stejný vím i od ratolesti, že to tak dělají děcka cestou do a ze školy. Neříkám, že jde o pravidlo, asi rozjezd plašanů.

                              To stejný v obchodech, někdy potkám pár lidí bez, někdy jsou pohledově zarouškovaní všichni, jak kdyby dělali transplantaci srdce. Jindy to má pár lidí pod nosem nebo na bradě, pak je úplná blbost to vůbec nosit. Nepotřebuju se v tom nějak rozepisovat, téma Koronavirus je jinde a radši to blokuju, jen jsem chtěl napsat původně to, že pokud ho nosit nechce, tak nemusí. Jen riskuje kecy samozvaných ochránců pořádku, vyvedení z obchodu nějakým nemehlem z ochranky nebo přivolaný policajty (podle různých interních předpisů obchodů je to velmi nízká pravděpodobnost). Ani jedno se mi zatím nestalo. Jinak samozřejmě ať si každej dělá jak uzná za vhodný. Svýho času taky fanoušci nesmyslných opatření jezdili na kolech a chodili po lesích jak šašci s vlhkýma hadrama na hubách a ještě tu vypisovali jak tím musí všechny v lese zachránit. S odstupem času se to jeví čím dál víc směšný, ale i dnes potkáš zarouškovanou famílii na výletě. Už jsou to naštěstí spíš exotický druhy a výsledky úplných výplachů mozků, ale někdy se stane.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Svět se změnil: Na obálce Playboye bude poprvé gay

                                0 0
                                • RomanH  

                                  A samo barevnej. Svet se v prdel obraci, holt se mame moc dobre. Jestli si to takto nerikali i ve starem Rime.

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    Přesně.

                                    0 0
                                  • pepek  

                                    Počkej, až nám zavedou ty válečný příděly masa, to bude peklo.

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      Tak to je asi jedna z mala veci, ktera nas na lontu snad trapit nebude.

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        Jestli si myslíš, že si na tajňačku vykrmíš prasce, tak to ti zelená policie nedovolí. Prase zabaví a ty pudeš bručet-v lepším případě. :-) Si děláme prdel, ale kdyby ti někdo před lety tvrdil, že tě bude Brusel sledovat kde a jak jezdíš a šlapat ti na brzdu, tak by ses mu vysmál. No a už je to tu. Maso bude následovat.

                                        0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Musí jít s dobou a doba je zlá :-)

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    S nostalgií vzpomínám na Leoša plnýho osamělých bobrů :)

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      :-)

                                      0 0
                                    • RomanH  

                                      Pato, hod, pls, odkaz na tu Tvoji mechanicku. Budu si nechavat zapletat novej zadni rafek, tak kdyby mi to nahodou casove neklaplo v Exikove oblibenem servisu, at mam nejakou zalohu. Dikec.

                                      0 0
                                      • LM  

                                        Jak to plánuješ nechat předělat? Nový ráfek (EX 471) na stávající dráty a střed?

                                        0 0
                                        • RomanH  

                                          Ano. Ty draty jsou teda otazka (ja chtel vzit nove, o tec cca 700 Kc uz nejde, ale dostupnost na dotaz). Na tech starych Arch MK3 vychazi tabulkove o 1–2mm delsi (a netusim, co mi tam zapletli), tak to necham na mechanikovi. Niple + podlozky jsou spesl, ty jsou v cene rafku.

                                          0 0
                                • JSt  

                                  dyt to neni gej ale normalni ********.

                                  0 0
                                • Jaroslávek  

                                  Jj, už mohu jen vzpomínat na staré dobré časy …

                                  0 0
                            • JSt  

                              krom tech, co sedi na volnych sedadlech. ;-)

                              0 0
            • Paja  

              Tak to si na nic nehraje, místo pedálů to má stupačky.

              Taky s tou onýtovanou širokou kisnou by na tom možná mohl šlapat nějakej čutálista ;)

              0 0
              • pepek  

                To je tichý taktický bike 2 × 2, čutálista asi nemůže do války.

                0 0
                • Paja  

                  Jo to je vlastně armádní veletrh, tak to je v tom případě ok ;) Čutálisty občas někteří „fanoušci“ posílají do dolů nebo do Mišelinky, tak proč ne do války :)

                  0 0
              • pepek  

                Vzadu brzda z motorky, vpředu šimrátko. To je voĺaké čudné.

                0 0
            • RomanH  

              Obcas vidivam dva podobne stroje na Smelcu

              0 0
      • mastihuba  

        Když pominu tu sedou zakladovku, tak ta nevkusně omotana zadni stavba to je fakt bida. Vystrelis raketu do vybaveni a nezbude ti par stovek na neco funkcniho a vkusnyho. Kor takova cita jako ty. :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Řeč ale byla o jiném stroji ;)

          Jinak TR má většinu komponentů poděděnou, zbytek kliky, vidla, forbec jsou z bazaru. Jediná přepálená věc je sedlovka, za kterou stejně může Roman, jelikož kdysi napsal, že je top :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Mimochodem tu vyreklamovanou jsem prodal nějakýmu borcovi na éčko, který vůbec neřešil průměr. Prej beru, já si tam dám isolepu :) Vůbec jsem nepochopil, proč kupuje takovou drahou.

            0 0
            • Macik  

              No vidíš, když si počkáš, tak prodáš vše a nemusí to být s velkou ztrátou.

              0 0
    • Smazaný účet  

      Apple Watch LTE s Vodafonem lze používat bez telefénu? A telefonovat jde i bez AirPods?

      Né, že by mě to nějak zvlášť zajímalo :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Daniel Vávra předvolební: https://youtu.be/awDzOznYPRo

      Fuck veškerý TV superdebaty.

      0 0
      • Excel  

        Tož šup šup!

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jakožto schizoid bez vlastního názoru nevolím. Navíc Tišnov je hrozně daleko.

          0 0
          • babicak  

            Voličský průkaz a měl bys po starostech. Příště. Přijeď odpoledne na špekáček.

            0 0
            • JSt  

              milosovi to vyrizujou preventivne. ;-)

              0 0
            • Smazaný účet  

              Já vyjedu až s liškou, ale nechce se mi do toho vrtat, takže taková tradiční paxova patová situace.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Ani to tam nemontuj. Nedávno tu řešili nějakou šplouchající a vůbec na hovno vidlu. Nějaká Fox. :-P

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Sup v našich bajcích: vyměnil jsem patronu ve vidli, takže upgrade na PIKE což výrazně zlepšilo chod, ale se-u se furt s lazenim a stále to neni ono – v podobné kategorii RockShox nemá na FOX vidle v té jemnosti chodu – jak nůž do másla (tedy fox)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Tak vidlu budeš mít i na přípravu snídaně. Nůž do másla…nebo kudla do zad? :-) No nic, dopiju kafe, vezmu hypermarket bakelit s Rebou a jdu se projet po nějakých těch volejích.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      No nic, pustím si pár videí a dám si šlofíka.

                      0 0
                      • Polka  

                        Pusť si třeba tohle, ať vidíš, jak tomu dali kolem Víru na prdel, když se tam na kole stejně už nikdy nepodíváš :-)

                        0 0
                        • pepek  

                          Vždy jsem si říkal, že bych se v tom rád vozil po lese, ale totok už je trochu přes čáru, to bych se bál.

                          0 0
                        • Karaya  

                          Traily Vír už mi radši ani nepřipomínej. Takový krásný odpoledne a já ho zabiju tam, WTF. Nechápu jak to může mít takový promo. I kdyby ty traily byly v kondici (jakože nejsou) tak stejně za moc nestojí.

                          0 0
                          • Polka  

                            Tam se ta situace asi docela hodně změnila během tohoto roku, že jim to tam bohužel fest nerušila. Já se tam chtěl taky jet podívat, ale teď je to úplně beze smyslu.

                            0 0
    • Smazaný účet  

      Může se hodit: jakou AA/AAA volíte vy? Včetně tabulky pod videem.

      https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
    • Polka  

      Borci, ten enduro dojezd na Karáskovi je tohle nebo něco jinýho?

      0 0
    • Smazaný účet  

      Důležitá zpráva, jsem netušil, že moje oblíbená značka musí kvůli emisím spolupracovat s Toyodou.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Jé, kousek od sídla Treku koloběží v TV culíkajdy (pudl, Kačena..) na jakýchsi grevlech a ve mně to nevzbuzuje žádné emoce.

      0 0
    • mastihuba  

      Prej vas mam vsechny pozdravovat vod Míry :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      TH už poletuje a zapalují se mu lýtka: https://youtu.be/z3yqvn8ylU8

      Třeba to nejsou trans lesbien feminist.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Jak z low-cost teréňáčku Suzuki (Samurai) udělat exklusiv: https://www.autorevue.cz/…nasobek-ceny

      https://www.dajbych.cz/…-4at-glx-4wd

      To by mohlo platit i pro TR :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Pak že nic není, Giant store musí innzerovat na cyklobazaru: https://www.cyklobazar.cz/…rance-29-2a3

      0 0
      • Macik  

        Valíš pro Trenclíka? ;-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          To jsou beztak okrajové vel., jen mi přijde zvláštní, že takový obchod má zapotřebí inzerovat na bazaru.

          0 0
          • Smazaný účet  

            0 0
            • Smazaný účet  

              :)

              0 0
              • RomanH  

                Do Mikulasske to prehazes a treba zadna depka neprijde. Kua, skoda, ze mas ty ramy o cislo vetsi, nez bych potreboval :-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Snads to nesežral? :) Mikulajda je tabu. Nějak se to obrátilo, zatímco dřív jsem býval měsíc v roce down, teď jsem jen 2 up.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Doufal jsem, ze si delas jen prdel, ale u Tebe je vsechno mozny :-)

                    0 0
                    • Macik  

                      Byl jsem v pokušení p@Xovi napsat ať od tama okamžitě praská do Zmije, nebo zas něco koupí. Pak jsem si ale řekl, že už má jistě rozum i zkušenosti ;-)

                      0 0
                  • Paja  

                    To sis měl půjčit včera a jet s náma šredit na Kolohnáta.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Vrabci si cvrdlikali, že i jeden hustej endurista něco chodil pěšky, tak nevím, jestli by to dovádění u křížku bylo úplně tady pro pána. :-)

                      0 0
                • Motyll  

                  Jarda už by měl založit vlákno.

                  0 0
      • obda  

        Těžkej hliník (přes 15 kg na bezduších) s brzdami MT5×x a základníma kolama (2,5 kg!) za 73 klacků? To chápu, že jim to moc lidí nekupuje ;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Ale má to laminátový vahadlo :)

          0 0
          • obda  

            To moje je.ka z Dekáče taky :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Teď maj šedýho s ošulenou kazetou, stojí o litr víc jak HT, ty máš vidlu 120?

              0 0
              • obda  

                Jo, 120.

                0 0
              • Smazaný účet  

                Aha, to má i vzadu 120! Celoodpružený laminát za 46, to jde.

                0 0
                • mastihuba  

                  Za to sem v 2006 kupoval spesla na deorecku, takze v zasade zadna inflace neexistuje :)

                  0 0
                    • LM  

                      Marketingové kecy jsou k tomu hrozné a to osazení je ještě horší :-D

                      • Vidlice Reba RL rozdává zdvih s pevnou rukou díky tlumiči Motion Control od RockShoxu a jednoduchost nastavení SoloAir dělá z naladění hračku.
                      • Pohon NX Eagle společnosti SRAM je měřítkem pro cenově dostupný vysoký výkon, který poskytuje ostré řazení a masivní 450% řadicí rozsah.
                      0 0
                      • Macik  

                        Hmmm sem myslel, že ten rozsah je 454%. :-)

                        0 0
                        • pepek  

                          To je pokrok, v roce 1993 jsem měl 509% a myslel jsem, že je to málo. A teď, po 28 letech je 450 masivní rozsah :-)

                          0 0
                      • Smazaný účet  

                        Soudruzi z marketingového dali chytré hlavy dohromady a už je z toho závodní speciál.

                        0 0
                    • mastihuba  

                      je potřeba porovnávat porovnatelný. Já teda měl ošizený FSR XC ale i tak jsem z toho byl nadšen.

                      stump byl tenkrát nedosažitelná modla

                      https://www.specialized.com/…loy/p/199784?…

                      https://www.bikeradar.com/…odel-review/

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Začali jsem karb. dekáčem za 46, nejl. karb. S na pod. zdvizích je za 120.

                        Top kola S a C přes 300, WTF?

                        0 0
                        • Excel  

                          Ten lehkej za 410 tyčí by sis moh pořídit.

                          0 0
                        • JSt  

                          furt plati, ze z baziku do dvojky poridis na takovy to nase sontani slusny stroj. ;-)

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            V eurech.

                            0 0
                            • JSt  

                              zene jsem koupil dvacet let staryho amuleta fanatica ve stavu novyho kusu za 1500 Kc. oproti novymu kolu za desetitisice to je lehci, skladnejsi, rekl bych i spolehlivejsi a neboji se to nechat zamceny u kandelabru. sam jezdim taky na celopevnem 26" kole. s mtb jsem zacinal na starsi verzi fanatica jeste se zavitovou vidli a kantikama. jezdim furt to samy, spis min. ;-)

                              a to jsem zcela opomenul, ze oproti patasovi je z kola nadsena ve vsech smerech. ;-)

                              0 0
                              • mastihuba  

                                1*

                                0 0
                              • Smazaný účet  

                                To jo, žena šťastnější být ani nemůže. To musí být radost. Obzvlášť ty ráfkový brzdy, vidla a 3×8(9) – to mají ženy vůbec nejraději. 1×12 by ji nudilo.

                                Jak tady pán: Potkají se dva:

                                „Ahoj, slyšel jsem, že jsi se oženil, to musíš být šťastnej, že?“

                                „Jó, to musím…“

                                0 0
                                • pepek  

                                  Musíš ženu naučit jezdit, dokud je mladá (tak do 15 let). Moje dcery neměly nikdy problém s 3×8, SPD, nebo brzděním oběma brzdama. Což, jak je tady často uváděno, jsou neřešitelný problémy. Učit babu bicyglovat v pozdějším věku je asi podobně nešťastné, jak učit ji řídit auto.

                                  1 0
                                • JSt  

                                  razeni tam je jeste blbuvzdornejsi nez si myslis, 3×7. :-P

                                  kotouce jsem pro sebe vyhodnotil jako naprosto zbytecne a odesel zpet k rafkovym brzdam. od tech jsem se zas pokorne vratil ke kotoucum, pac vymenit probrzdenej kotouc zvladnu, narozdil od deravyho rafu, behem okamziku sam se 100 % vysledkem a vyjde to levneji. ;-) zena toho najede min a spis bych ji furt rovnal ohly kotouce ze stojanu. ;-)

                                  bezny cykloturista pohybujici se po cyklostezkach opravdu nepotrebuje odpruzenou vidlici a vpodstate nikdy doopravdy nebrzdi, jen pribrzduje, ze i ty vecka jsou naddimenzovany. co ty zminujes, vubec neni problem, spis naopak. ;-)

                                  v principu je jeji kolo uplne to samy jako moje. ;-)

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Tak hlavně když jsou všichni spokojení. Chudák Patrik, takových prachů a přitom stačí tak málo.

                                    0 0
                                    • JSt  

                                      patas se snazi jit proti proudu, ale s davem. ;-)

                                      1 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Ne, jedno z mých několika vnitřních já furt touží po fullu, ale ani napotřetí to neklaplo :)

                                        0 0
                      • Excel  

                        Po dlouhé době Spešl, kterej se mi líbí, nechtěl bych ho, ale je pěknej.

                        0 0
    • Smazaný účet  

      Již za chvíli, děj mě nezajímá :)

      0 0
    • scoty  

      Včera jsem si šel pro řidičák a při pohledu na rostoucí brněnský Manhatten jsem si vzpomněl, jak jsme skoro před 25ti lety na bajku v Č. Ráji přemýšleli s klukama ze Sipralu o strukturálním zasklení Cheposu.. :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Vyrazils po dlouhé době z „centra“? ;) Už máte modrý lajny? Karoš tam mává za sklem.

        0 0
        • scoty  

          To je ještě v podstatě centrum sudruh…;-) Já daleko nechodím.

          Jen jsem si vzpomněl na kluky, lecos jsme spolu na kolech prožili. Dneska dělají zajímavé věci:

          https://www.sipral.cz/cz/jednotka?…

          0 0
          • Macik  

            Ta sjezdovka na střeše by měla bejt poviná ;-)

            0 0
            • scoty  

              Po straně je tam i nějaký sjezdík, či co..:-)

              0 0
            • RomanH  

              Vubec bych se to nebal umistit nekam do Zabin, za dalnicni privadec smerem k rece naproti sjezdovce :-)

              0 0
              • Paja  

                Tak v Žabinách nemají potřebu stavět sjezdovku na baráku ;)

                0 0
                • RomanH  

                  Prave aby si clovek mohl vybrat podle slunce a front, samo plynule prejizdet

                  0 0
                • pepek  

                  Sjezdovku mají, tak ještě parkoviště a pumpu s odpočivadlem pro kamiony (Žabiny drive?) Místa tam mají dost.

                  0 0
                  • scoty  

                    Až bude novej trail nad zasypanou norou pro šaliny tak tam bud pěrvój… ;-)

                    0 0
              • mastihuba  

                Jako ze mu tam nestaci dalnice, ale ještě bys mu tam postavil spalovnu? Jsem dnes nejakej pomalejsi :)

                0 0
                • RomanH  

                  Je tam zbytecne nevyuzitej prostor a sjezdovky by se v Brne taky sikly, z okna by na ne byl pohled jako v Aspenu :-)

                  0 0
        • Karaya  

          Já po 18 letech čerstvě mávám odjinud

          0 0
    • Smazaný účet  

      Tady byl svět ještě v pořádku, krom toho, že jste mě zas ožrali. Fox a FSA sedlovka. Následující jaro se vše roz*rdalo.

      0 0
      • LM  

        Až budeš chtít vyzkoušet zase nějakou chujovinu, tak si to nejdříve někde půjč a projeď, namísto „roz*rdání“ stávajícího kola a následného zklamání :-)

        0 0
        • Macik  

          To mu radí všichni furt dokola, bohužel p@X jedná impulzivně, takže to nemá řešení.

          0 0
        • Smazaný účet  

          Pořád stejná písnička. Skoro všichni říkali, ať si Gena nechá. Ať je možnost nápravy toho RB omylu.

          0 0
          • mastihuba  

            Nebav se s volem kdyz nemas v ruce klacek…

            0 0
          • Smazaný účet  

            … ale holky říkaly, no, to snad není možný.

            Jakožto mladý optimistický extrovert s břicháčama jsem poslal přihlášku do Love Island.

            Barevní tam jsou, čekám, kdy tam pošlou nějaký LGBT.

            0 0
      • novcze  

        už si dneska vyjel? …dneska jsem potkával spoustu bajkerů na něčem toho typu co máš ty a dokonce do kopce jeli

        0 0
    • Smazaný účet  

      Kam to spěje? :)

      Extra china hnus. Grevl s malýma kolama, cena servisu a hmotnost lefty kvůli 3cm, extrémně namáhaná ložiska? z. stavby.

      0 0
    • kankrlicek  

      Byl jsem se podívat na východ, bylo tam moc pěkně.

      0 0
    • RomanH  

      Kdyz chci maznout rohatku na DT350 s XD orechem, staci zatahnout za kazetu a cele i s ni to sundam ?

      0 0
      • Motyll  

        Ju

        0 0
        • RomanH  

          Dikec. Ted jsem nasel i pekne video

          0 0
          • Smazaný účet  

            Hlavně „musíš“ mít jejich origo sjůpr trůpr lubrikant :) Mají jiný pro rohatky a jiný na praporky.

            Pak taky potřebuješ spešl vazelínu do brzdy hazky (do jedenáctky se možná ještě nelezlo), a asi dalších 20 typů mazacích prostředků :)

            0 0
          • Excel  

            To je ale fejk, nebo je to sestříhaný. Spolek pro uvádění videí na pravou míru zná přesný průbeh takového operace v terénu.

            1. ta kazeta úplně tak snadno nešla, nakonec ji se strženými nehty vyrazil, ozvalo se „pňónk“ a ta pružinová podložka odletěla někam úplně do hajzlu (půl denní pauza v natáčení vyplněná hledáním a pak vrtulník musel přiletět s novou podložkou, produkčnímu začíná cukat v koutku)
            2. pak to mělo hodně podobný průběh a dalo hodně práce zbavit zubatky směsi nové vazelíny, prachu a všeho toho bordelu z okolí, z pěti piksliček vazeliny určených pro natáčení zůstala nezabordelená ta poslední a tu už produkční nepustil z ruky a jen mu dovolil střih kdy do toho šahá prackou
            3. na konci měl borec na tom odjet, což se nestalo a video končí, ale já vidím za tou přetvářkou ten jeho ztrápený ksicht a v odrazu na brýlích tam produkční jebe do toho Yetiho trubkou vstřikovací z toho vrtulníku.
            0 0
      • Smazaný účet  

        Zeptej se Exíka, ten je specialista na rohatkový systémy, obzvlášť Mavic. Má i speciální chvat, jak tu kazetu vyklepnout :-P

        0 0
        • Excel  

          říkám mu Exíkova padina

          1 0
          • RomanH  

            :-D

            0 0
          • Smazaný účet  

            :-)

            Já si dělám srandu, ale u prvních kol s tímto systémem mi taky vypadl celej ořech i s kazetou a zasekl se největším pastorkem do lina, těsně vedle mé nohy. Jsou tam pěkně seřazený 4 díry. Od té doby to mám každý montování kola na talíři, proč musím montovat doma, že zas udělám nějakou škodu. Přitom si myslím, že když mi vylítla hadička se stříkačkou plnou minerálu do brzd během odvzdušňování, tak to byl větší tanec. Všechno klouzalo ještě měsíc po nehodě. :-D

            0 0
            • pepek  

              To si vytisknu a budu s tím argumentovat, až žena bude zase prudit :-)

              0 0
              • RomanH  

                Tak Tobe zena dovolila doma vyrabet surf, tu nejaka drobnost na kole nemuze rozhodit ;-)

                0 0
                • pepek  

                  To bylo těsně po svatbě. Sám víš, že manželky postupně utahují šroubek.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Kdo má doma povolený vařit řetězy ve vosku, nemůže si stěžovat :-)

                    1 0
                    • pepek  

                      Já si nestěžuju, ale ty řetězy vařím když není doma.

                      0 0
                    • obda  

                      To někdo povolený nemá? :-O

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Mám povolený jen vařit obědy pro celou rodinu. O řetězech nebyla řeč, ale radši jsem se neptal. :-)

                        0 0
                    • Karaya  

                      Normálně i na nové indukci :D

                      Ale musím říct, že ze skla ten vosk jde pěkně blbě, už si tam dávám hadru…

                      A to na fotce už je taky promlčené 0:-)

                      0 0
                      • pepek  

                        Tos ale nahrál Scotymu na smeč :-(

                        0 0
                        • Karaya  

                          Proč, s hadrou už žádný problém není, čistá práce.

                          No a to umyvadlo je od kazety, to je spíš proti bezduším :-)

                          Kdybyste to ještě nevěděli, tak po tmelu klouže podlaha stejně dobře, jak po vosku. Děcka se na to vždycky těší :D

                          Pak to stačí vzít mopem a je to zas neklouzavé.

                          0 0
                        • scoty  

                          Tak to máme:

                          najít kleště na řetěz spojku, rozpáčit ji a zvětšit vůli, otevřít odmašťovák,

                          .............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.........

                          Znovu vše uložit, poznačit řetězy, .............­.............­.............­.............­.............­.............­...........

                          Začít retušovat stopy než přijde manželka: Vyvětrat mrtvolný pach z patologie, kde se rovněž taví vosk (z peřin to nejde), nakapaný vosk z podlahy vyžehlit žehličkou do savého papíru (to jde dobře, do okamžiku než si žena přežehlí bílou halenku) , opravit hranu umyvadla tavnou tužkou (a znovu vyvětrat), zvyknout si na oddělené spaní vždy po akci… Atd

                          :-)))

                          0 0
                          • Excel  

                            Když použiješ svíčku s vůni vagíny Gwyneth Paltrow, tak to může doma utužit vztahy a spoustu mínusů se tím pro někoho vykompenzuje.

                            Z Patrika by se pak stal třeba zarytej vařič, pokud by se portfolio svíček rozšířilo na české herečky a moderátorky.

                            Teďka, vole, mažu Kaňokovou, už mám ve skříni 40 řetězů do foroty a jdu jich koupit dalších 10, nemůžu si pomoct.

                            0 0
                            • RomanH  

                              :-)

                              0 0
                            • scoty  

                              :)) To by byl ještě větší *******. Ženský hned vycíti konkurenci, když je něco ve vzduchu… :))

                              0 0
                              • Excel  

                                Proč *******, třeba bys měl hned ráno na stole pekáč kynutejch buchet. ;-)

                                0 0
                                • scoty  

                                  Rozhodně by se to mohlo na zkoušku přimíchat soudruhovi do směsi a kdyby reakce nebyla pozitivní, tak se může vymluvit že mu omylem dali v Ikea vánoční svíčky… ;-)

                                  0 0
                          • Karaya  

                            Ty jsi vlastně ten olejomazač, že?

                            Ve skutečnosti je to strašně jednoduché a řetězům se věnuju tak 6× do roka. Zbytek roku se na rozdíl od tebe o mazání vůbec nemusím starat :P

                            0 0
                            •  jarek1  

                              Dvanáctkovou spojku opakovaně rozpojuješ po 200 km?

                              0 0
                              • RomanH  

                                Hadam, ze toci retezy. A s klestemi na spojky (nedam na ne dopustit, s blickami/dratkem to byl boj) to neni problem.

                                Nicmene porad jednodussi mi prijde ojet retez hadrem a maznout olej z kapatka (pro me je svaty gral Brunox Top Kett). Z toho pohledu by mozna nemusel byt spatny ten Squirt, ale cena je nesmysl.

                                0 0
                                • obda  

                                  Na fullu se jeví squirt ok, spotřeba není nic, co by mi lezlo do peněz. Ale jezdím řetěz dost do sucha.

                                  0 0
                              • scoty  

                                Rozpojil jsem ji jednou, když jsem po instalaci shi 12s potřeboval zkrátit řetěz. Druhé zaklapnutí bylo značně volnější. Tak se nedivím, že to shi nedoporučuje.

                                0 0
                              • Karaya  

                                Jasně, uz tak 2 roky a i 11s. Eagle spojka i Shimano spojka pořád klade docela velký odpor, tak ji neměním, ale mám jich víc, až to bude potřeba 

                                0 0
                                •  jarek1  

                                  Díky za odpověď, nerad bych při záběru uletěl z kola, tak se ptám praktikujících voskérů.

                                  0 0
                            • scoty  

                              Olejem jsem mazal naposledy někdy před r 2000.

                              Tak 6× do roka ho namažu aniž by to zjevně potřeboval. Nesundavám, neodmašťuju, nevyvařuju atd, atd

                              0 0
                              • obda  

                                …nejezdím ;)

                                0 0
                              • Karaya  

                                No a z čeho ten Bel-Ray Super Clean Chain Lube vlastně je, máš tam složení?

                                0 0
                                • scoty  

                                  To budou taky svíčky…:)

                                  Substance or mixture Mixture

                                  Chemical property CAS Number Concentration (%)

                                  n-Hexane 110–54–3 20 – < 30

                                  N-hexane

                                  3-Methylpentane 96–14–0 5 – < 10

                                  3-methylpentane

                                  Isobutane 75–28–5 5 – < 10

                                  Solvent Naphtha, Petroleum, Medium Aliphatic 64742–88–7 5 – < 10

                                  Zinc oxide 1314–13–2 3 – < 5

                                  Zinc Oxide

                                  2-methylpentane 107–83–5 1 – < 3

                                  Distillates (petroleum), solvent-refined heavy paraffinic 64741–88–4 1 – < 3

                                  Distillates (petroleum), Solvent-refined Heavy Paraffinic

                                  Other components below reportable levels

                                  < 0.3

                                  40 – < 50

                                  2,3-dimethylbutane 79–29–8

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    O smrtelném nebezpečí parafínu jsi tady psal ty?

                                    0 0
                                  • mastihuba  

                                    Tyto cisla pramalo vypovidaji o expozici v nejakym casovym horizontu ani o aditivnim ucinku vsech dohromady, nicmene strasit se da daleko jednoduseji migrantama :)

                                    0 0
                      • Excel  

                        Au..tak to zabolí.

                        0 0
            • Smazaný účet  

              U origo buchny je pojistný kroužek :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Nevím kterou myslíš stranu. Mně vyletěla hadička z konce stříkačky. Na čudlu na brzdě jsem hadičku držel. Nemám 3 ruce. Ale víš jak to je, mačkáš stříkačku, sleduješ kalíšek, jestli už není plnej a prsk! 20 ml oleje všude. :-)

                0 0
                • mastihuba  

                  Zadarmo ti dam dobrou radu. Ve stavebninach nebo v jinech doma cich potrebach prodavaji zakrivaci folie 4× 5m v kombinaci s olejem a tvejma oblikacima zvyklostma by z toho mohlo být zpestření manzelskych erotickych hratek, jen si nejsem jistej jesti by se vam nesmaly decka. :)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Piss voe :D

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    Už radši dělám servis, u kterýho se dá očekávat větší nehoda, na chodbě. I když.. teda.. minulej týden proběhl servis rohatek taky v předsíni, ale už jsem věděl do čeho jdu. :-)

                    Antikoncepční pilulku mám doma jednu a s ohledem na její věk 16 let a moje stáří se radši do žádných větších akcí nepouštím. Už vůbec ne nějaký hrátky na instalatéry. :-)

                    0 0
            • Paja  

              Jo tak proto teď můžeš dělat servis jenom v kombinaci se striptýzem :D

              0 0
          • RomanH  

            Toz to byla detska hra, az me zarazilo, ze to slo tak lehce. Cekal jsem nejaky chvat, aby to povolilo, a ono stacilo jen lehounce zatahnout. Jen doufam, ze jsem to s tim lubrikantem neprehnal, bo i pres to, ze jsem to maznul jen zlehka, je to uplne tichoucke.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Na Mavicu mi to udělalo taky skoro němýho cvrčka. Až mi to vadí, že skoro nemám čím plašit chodce. A taky jsem mazal jen málo – dle doporučení a tím předraženým zázrakem od DT Swiss. Po asi 150 km se začíná probírat k životu a už zase trochu cvrčí. Ještě jde z Mavicu vyndat tlumící gumový kolečko z pod rohatky a pak cvrček není potichu ani po namazání, ale nevím, jestli má i DT podobný tlumení.

              0 0
      • novcze  

        to je nějaký enduro, to pro nás turisty nebude :)

        0 0
      • Paja  

        Tam by sis konečně mohl pěkně zašredit a i to.video by třeba klaplo ;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jj, grafik s Corelem,

          autíčkář bez řidičáku,

          endurista 120mm s ultralehkou silniční helmou, elasťákama a s lebkama v očích :)

          0 0
    • Smazaný účet  

      V TV valí legendární Ano, šéfe! z Bohémy, nedávno jsem tam byl na testu. Tehdy by asi těžko Polhreich uvěřil, že se mu jednou zastaví na čas nóbl restaurační business. Teď má zas seznamovací show První večeře, což je imho jen reklama na jeho podnik, seznámení chtivým borcům se tam při placení protáčí panenky.

      0 0
      • RomanH  

        Ta castka za veceri je jen takova rozplavba pred svatbou :-)

        Jinak, dnes jsem byl na otocku autem v Brne a docela jsem Ti pri dnesnim pocasi zavidel ten cas. Kolem Pryglu bylo nadherne.

        0 0
        • Paja  

          Jakej čas jsi mu záviděl, čas ležení na gauči u televize nebo sezení u youtube?

          0 0
          • RomanH  

            Tak hadam, ze pres den vyjel/vysel.

            0 0
            • Paja  

              Podle toho, co tu poslední dobou píše a jak reaguje na to, aby s náma vyrazil, bych si na to moc nevsadil.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Nechám se zaživa zasypat v rakvi s plastickým logem RB, co mi chybí na hlavovce.

                0 0
              • Karaya  

                A dneska pojedete, že bych se letos alespoň jednou přidal?

                0 0
                • Paja  

                  Pojedeme, ale sraz je už v (před) 15 u Polky.

                  0 0
                  • RomanH  

                    No pekne, s novym kolem i nova pracovni doba, chvalim ;-)

                    0 0
                    • Paja  

                      Cca ve 3 už jezdíme tak rok a půl ;)

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      Kecá norek, co já se ve Slatině načekal ;)

                      0 0
                      • Paja  

                        Tvoje výjezdy s náma by se daly spočítat na prstech, a protože čas před vyjížďkou trávíme v práci a ne na gauči, někdy se prostě v zamýšlený čas odjet nedá.

                        Odjezdy vím na minutu přesně, srazy ve 3 začaly od 5/2020.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Tobě ten gauč nějak leží v žaludku. Holt existují jedinci, kterým je nejlíp ve spánku v embryonální poloze. Taky jsem kdysi míval bílou koženou sedačku… Určitý části roku, který od sarsu dost narostly, jsem prostě nepoužitelný.

                          0 0
                          • RomanH  

                            Je to samo Tvuj zivot, ale venku je ted pocasi jak vino, ktere nebude trvat vecne.

                            0 0
                          • Paja  

                            Ale vůbec, jenže ty si vždycky začneš :)

                            0 0
                          • Smazaný účet  

                            Škoda že jsme se neznali dřív. Tady na fotce ještě vypadáš k nakousnutí.

                            0 0
                            • babicak  

                              :-)

                              0 0
                            • Smazaný účet  

                              Jdu z psycho vyšetření, 2 hodiny jsem čuměl do skvrn a ještě to bude pokračovat.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Co v tom Vidíte? Co přesně? Konkrétně v které části? Co dalšího Vám to pripomíná??????????­?????

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Presne tak si pripadam, kdyz ted cucim do mapy a spekuluju, kudy autem z Bystrce do Recek. Cesta pres letiste by byla jasna volba, ale ani za *****, vole…

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    Vidíš? A kdybys sis koupil ofroud a ne suvíčko, tak nemáš problém a ještě by ses na cestu přes Babu těšil :-)

                                    0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Beneli máš? Včera to bylo akýsi hustý u čerpaček.

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      Nemam chrochtaka, vsichni jsou vyplaseni z nedostatku AdBlue. U Dusana bych to pochopil, ale u osobaku tu cenu nama smysl resit (a jak jsem z vlakna pochopil, tak kdyz nepujdes na emise, muzes tam v nouzi jebnout destilku).

                                      0 0
                                      • Paja  

                                        Dnes už to většina čerpaček nemá vůbec.

                                        0 0
                                      • pepek  

                                        Na STK měří pouze kouřivost, ne?

                                        0 0
                                        • babicak  

                                          Emise, Ty nechodíš? Zkušební emisař napojí auto na počítač a vyčte závady, on-line se napojí do nějakého programu MD, který buď auto schválí, nebo sdělí, že je nezpůsobilé k provozu. A ta kouřivost se také měří, s ní nebývá problém.

                                          0 0
                                          • pepek  

                                            Já nevím, co tam zkoumají, myslel jsem, že jen kouřivost. No a protože v autě nekouřím, tak to vyjde vždy dobře.

                                            0 0
                                      • babicak  

                                        Destilku tam jebnout opravdu nemůžeš :-). AdBlue sice je, ale jen někde – hledej šmudlo, hledej – vás osobáky to neohrozí. U kamionů je spotřeba 4– 5 l na 100 km a skokové zdražení mi teď dělá nárust nákladů od 2,50 Kč na kilometr až po nekonečno. Každý kamion, aby byl rentabilní, musí měsíčně najet minimálně 10 tis. km. Dám sem ještě jednou fotku ze včerejšího večera. P.S. Duslo Šala, které AdBlue vyrábí, a teď je na desetinové produkci, patří do holdingu Agrofert . A ten patří – nepatří – komu asi:-) ?

                                        0 0
                                        • Macik  

                                          Kudla co to je? Dyk to stávalo 6,90. To je bordel todlencto. Bez tak za to můžou číňani.

                                          0 0
                                          • pepek  

                                            Tady to opravdu vypadá, že na tu jedničku už tam není místo.

                                            0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          To mátě za to, že stě ně nězvolili :-P

                                          0 0
                                        • Motyll  

                                          Tohle je trochu extrém. U Svitav 19.90, MOL Litomyšl 29.90, stejná cena Benzina HK.

                                          Raději jsem dobral.

                                          0 0
                                          • obda  

                                            Globus 29.90

                                            0 0
                                            • Paja  

                                              …a na stojanu „mimo provoz“.

                                              0 0
                                              • babicak  

                                                Benzina u Autonovy za 60 Káčé

                                                0 0
                                              • obda  

                                                Vedle jak ta jedle. Před hodinou jsem u Globusu bral benzín, a Ad Blue tam borec normálně za těch 29,90 tankoval.

                                                0 0
                                                • Paja  

                                                  Si ze mě děláš prdel? Byl jsem tam ráno a na kisně s nápisem adblue, která je u stojanu, kterej je od vjezdu úplně napravo, bylo na obou stranách „mimo provoz“. Jinej stojan na adblue jsem tam neviděl, ale jestli to zprovoznili, tak tam zítra zajedu znovu. Hlášku o dojezdu 2400 km očekávám bohužel každým dnem.

                                                  0 0
                                                  • obda  

                                                    Nedělám prdel, fakt to na tom pravém stojanu borec bral. Každopádně jako majitel atmosférického benzínu bych si normálně ani nevšiml, ale když už jsme se o tom tady bavili…

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Tak já tam zejtra zajedu znovu, ale jak to bude zas mimo provoz, tak si ťa najdu, aj v Praze nebo v televizi ;)

                                                    0 0
                                                  • obda  

                                                    Informace jsou bez záruky a poskytovatel nenese následky za žádné případné škody ;)

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    No fakt, natankováno na další rok, včera ráno to teda skutečně znamenalo „mimo provoz“ a ne „adblue není“, máš u mě pivo ;)

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Expert Vaculík o chcankách v Oktě III: https://youtu.be/s8z855jD-Hg?…

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Jakej zbytek? Ta nádrž je na 17 l, tohle je ještě dražší než to Dušanovo Japo.

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    26. října bude zase jiná situace, třeba těch 120,– bude zalevno.

                                                    0 0
                                        • Karaya  

                                          V neděli jsem čekal u TankOno ve Slatině snad 5 minut, než ženská natočila 2l do kanystru. To bylo snad vyčurala dřív :-)

                                          Tak asi vysávala poslední zbytky z nádrže, protože kanystr měla 5l a natočila 3l za 30,–?

                                          0 0
                                • Smazaný účet  

                                  :-D

                                  Vidím *****, ale asi to je tím, že bych asi potřeboval brýle.

                                  0 0
                                • Excel  

                                  Mně to připomíná, že už na tom gauču ležíš příliš dlouho. :-)

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Nechceš mi říci, že jediné, co mi může pomoci je hokna a kolo? :)

                                    0 0
                                    • Excel  

                                      ne-e

                                      0 0
                                      • Motyll  

                                        Imho by stačila nějaká majitelka toho vyfoceného přirození a makal bys jak šroubek.

                                        0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        On ten test je veřejný, pak je imho bezvýznamný: https://www.stoplusjednicka.cz/…zradi-skvrny

                                        0 0
                                        • novcze  

                                          třetí z vrchu jasný kyčle :) … jinak co si ten doktor představuje, že z těch reakcí na skvrny zjistí?

                                          0 0
                                          • RomanH  

                                            Mas doma akvarko ?

                                            0 0
                                            • novcze  

                                              jsem se ptal jako vážně, jsem myslel, že pax je už pokročilý a tohle bych dělal tak u začínajících, nebo byla změna doktora?

                                              0 0
                                              • Smazaný účet  

                                                To je kvůli důchodu, který stejně nedostanu, navrhl mi to doktor i paní na pracáku.

                                                Ten test je starý 100 let, medikace snad přes 50, dodnes netuší, jak přesně fungují, ale předepisují to ve velkým.

                                                Psycholog si povídá nad obrázkama, psychiatr rovnou ťuká recept, protože nemá čas.

                                                0 0
                                                • novcze  

                                                  tak to jo a třeba to klapne…

                                                  0 0
                                                • RomanH  

                                                  Pato, my tu samo zadni psychiatri nejsme, ale pokazde, kdyz se tocim v kruhu, tak mi pomuze zabavit se / zamestnat hlavu. Proste v ten cas nemas prostor na vymysleni. Klidne si tam muzes dosadit praci nebo kolo (byt mas na ta slova averzi), ale i takova brigada u kamose (jen tak, za pivo, at nemas pocit, ze jsi zamestnan) treba v lese, vymalovani bytu,… muze byt reseni, stejne jako vylet. Idealne cim vice ruznorodych veci, tim lepe, at v tom nemas stereotyp.

                                                  Kdyz jsme loni spali na zastavce u Stvoridel, narazili jsme tam na jednoho duchodce – trempika. Ten nam rikal, ze nekolikrat do roka se sbali, rekne zene, ze nevi, kdy se vrati, sedne na libovolny vlak, parkrat prestoupi, a kde se mu libi, tam vyleze.

                                                  0 0
                                                • Excel  

                                                  Jenze na duchod to chce vyvinout nejakou cinnost typu hospitalizace, idealne opakovane a ten pasr doktor by te mel zneschopnit, ne?

                                                  Jinak to bude furt tak akorat na chinín, výplach žaludku a dva klystýry na cestu.

                                                  0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Sem se těšil na Kaňókovou, celý díl řešili studenta bukvicu a příště bude cikán :/

                                                    0 0
                                        • JSt  

                                          Takovy vobrazky vonehda donesly dom decka ze skolky.

                                          0 0
                  • Karaya  

                    15h nešlo, měl jsem do 16h školení v nové práci.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      Co ted děláš? Pokud to neni tajny :)

                      0 0
                      • Karaya  

                        Pojišťováka, ale ještě není jistý, že u toho zůstanu. Takových možností je, akorát abych pak nevypadal jak notorický fluktuant :-)

                        0 0
                        • mastihuba  

                          trochu skok, ale pokud ti to vic casove vyhovuje tak asi v pořádku. Pořád splnujes tu definici hospodskyho ze smelcu, tak se nic neděje. :)

                          0 0
                        • Smazaný účet  

                          Co říkáš na tu kališnici ve Stardance, to maj podobně volný jak ve vaší crew :)

                          0 0
                          • Karaya  

                            Ja TV nemám a nesleduji. Ale četl jsem nějaký rozhovor a je to asi dobrá borka!

                            0 0
            • Polka  

              O tom silně pochybuju :-)

              0 0
    • Smazaný účet  

      Kurde, to je trochu moc i na jednu zkušební jízdu :)

      To můžu zrovna objednat nesnížený forbec, ať to zbytečně nezařezávám. Sypem, sypem dál :)

      0 0
      • RomanH  

        Co resis ? Rizni to max. 1.5 podlozky nad a uvidis.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Řeším to, že já to potřebuji říznout nejníž, jak to jde, ale krátký krk snižuje cenu, podložky nad nesnesu. Už tam mám nejnižší vršek hlávka na trhu.

          0 0
          • RomanH  

            No vsak proto rikam, at to riznes ten 1.5 nad, pripadne teda 2. To ti cenu nijak nesnizi (to bys to musel prodavat cahounovi s XXL ramem), a na vyzkouseni to bude v pohode a nerozerves si o to koule.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Já nic na 2× řezat ale nebudu, to by mě mohlo osrat.

              0 0
              • RomanH  

                Tak to je pak jina :-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Takže buď neřešit a řezat nebo kúpiť forbec skloněný dolů a dát pod něj podložky.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Ja bych rezal 2× (nebo jen 1×), podle toho, na kolik Ti to vyjde a zda si ji ponechas.

                    Ty osobne presah krku nad predstavec nesneses, mne to naopak na dvou kolech zabranilo povolovani hlavka (a nemel jsem ten krk zriznutej malo, ze by na nej dosedalo vicko).

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Jakožto gramař a nechci do toho vrážet, jsem dávno rozhodlý pro první variantu, ale jen vás tady budu chvíli ***** a prokrastinovat :)

                      0 0
                      • RomanH  

                        Tak sup sup, ja ted nahodil novej retez a plast na novej EX471 (velka pochvala Birotariusu, v utery v poledne jsem to tam zavezl, ve ctvrtek odpoledne vyzvednul, vcerne novych dratu, ktere museli objednat).

                        0 0
                        • Polka  

                          Dle čeho usoudili, že musí být nové dráty? Nějak ty staré před vypletením přeměřovali? Jen mě to jako amatérského servismana zajímá.

                          0 0
                          • RomanH  

                            Pani mi hned po telefonu rekla, ze neni problem, ze mi to se starymi draty klidne zaplete, ale ze to delaji neradi kvuli pripadnym problemum, kdyby byly nejak nacate.

                            Mne v DT Spoke kalkulacce vychazely draty 303mm, stare mely mit 305mm (a pritom je ten Arch nizzsi, asi jinej tvar). Ty stare draty jsem uz jednou pouzil (Arch za Arch), tak jsme se domluvili, ze pokud se ji je povede v rozumne dobe sehnat, at mi da nove. Hadam, ze tento rafek uz snad vydrzi, tak at za rok/dva netesim praskajici draty (nahoda je samo blbec, ze chytnu klacek to samo neresi).

                            0 0
                            • pepek  

                              To je to „bezudržbové kolo“, neřešíš tlumič a vidlu, ale pak ti odejdou dráty, zápěstí a chrbtica :-(

                              0 0
                              • RomanH  

                                Draty nejak souvisi s typem kola ?

                                Jinak, ten Arch byl proste (minimalne na zadku) slapnuti vedle (evidentne v tom nejsem sam), stejne jako Exikuv Mavic. Pak jeste dlouhodobe asi dvacet let vozim Time pedaly, ktere daji tak 5 let a kufry 3, ale tak nejak mi vyhovuji a nechci je menit. Dat tam 540, bylo by to vecne.

                                0 0
                                • pepek  

                                  Tak určitě je rozdíl, když to dostane ránu a ta se přenese na tlumič, než když to všechno narazí do 90kg tvrdého masa :-) Pak něco musí povolit.

                                  0 0
                                  • RomanH  

                                    Mlok nekde tvrdil, ze na fullu trpi matros vice, pac jedes rychleji a vice na prasaka.

                                    0 0
                                    • pepek  

                                      Aha, no to je možný. Já jezdím furt stejně turisticky

                                      0 0
                            • mastihuba  

                              mě se furt nechce věřit že je novej arch o tolik slabší než původní starej. Nemyslim že jezdíš takovou kudlu aby to nemohl vydržet a mám neodbytnej pocit žes to měl přetažený… ale samozřejmě nemusím mít pravdu

                              0 0
                              • RomanH  

                                Zapletal to David (nebo nejakej jeho overenej servisak). Tu na foru jsme minimalne 3. Ja to loni hledal i MTBR.com a tech pripadu tam taky bylo vice.

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  Hmmam zazity stary archy 26 ktery sem mel dlouho. Nic neni na veky?..

                                  0 0
                                • LM  

                                  Ještě jsem ohledně toho Arch MK3 googlil a prý je to kvůli tomu, že ten ráfek je hodně pružnej a když se po nárazu srovná zpět, tak díra dostane ránu od niple a časem to kvůli tomu prdne.

                                  Když se mezi ráfek a nipl dá podložka, která ty nárazy rozprostře na větší plochu, tak by to mělo už držet. Asi zkusím jít touto cestou.

                                  0 0
                          • JSt  

                            profik by nikdy nezaplital spice podruhe. jako servisak amater muzes draty pouzivat furt dokola. jen ti nesmi vadit, ze treba budes za suldu, kdyz vyplet popraska. ;-)

                            0 0
                            • mastihuba  

                              pac nikdy nevíš kam to dostalo bombu nebo na kterou stranu to mohlo být víc přitažený a kde je mez pevnosti drátu vyčerpaná. Kdo by pak u reklamací ze sebe dělal ***** že…

                              0 0
                              • pepek  

                                kdy je mez pevnosti drátu vyčerpaná poznáš snadno, drát je pak takový nespojitý, na dva kusy.

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  to ovšem muže nastat až těsně po vypletení novýho ráfku a to pak nasere…

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Nebo se to taky může povolovat při použití starýho výpletu, jak mně ty pluska. DT dráty se prodávaj dohromady i s niplama a podložkama ne? To už nikoho nezrujnuje.

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      Rafek se prodava s niplama a podlozkama. Spice jsou samostatne.

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Jo vlastně. Já nechal v HaPe přeplítat DT ráfek na širší Bontrager, tam to leželo přes první vlnu a pak se to stejně furt povolovalo, pak chtěli platit to docentrovávání, Chemik poradil mechaničku, ta objednala podložky, niple, dráty DT, pak jsem se projel s Pájou, a kola šly ke Kubádoj, tak snad s nima je spoko :)

                                        0 0
                              • Polka  

                                Vlastně jo…to je ten důvod proč to nedávám do servisu, sebe můžu seřvat kdykoli a pořádně :-)

                                V neděli soused donesl přední kolo bo ňáká ***** mu na to stoupla, takže zohlej ráfek, prej jestli si má koupit novej. Jezdí jen do práce a lehkou turistiku, tak jsem povolil niple, ráfek srovnal mezi dřevama ve svěráku, utáhl niple, docentroval a má to jako nový. Konev kropí, šetří vodou.

                                0 0
                                • JSt  

                                  takhle jsem vezl kamosa do nemalu, kdyz podobne rovnanej predni raf pri naskoceni na rantl se vratil do zapamatovane rozkople pozice a poryl ksichtem chodnik. v momente „spraveni“ kola byl na sebe hrdej, ze to zachranil. ;-)

                                  0 0
                              • JSt  

                                ono ty draty pravdepodobne jinak a v jinych mistech naohybas, coz hned muze byt zdrojem problemu aji kdyby spicam nakrasno nic nebylo. druha vec, ze komu by se chtelo kolo rozplitat, kdyz ho muze vystrihat. ;-)

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  Preplitalo se to drat po dratu na vedlejsi rafek, v dnesni dobe akuvrtacek dilo chvilky :)

                                  0 0
                                • Polka  

                                  Tak ruční rozpletení mě teda nesralo, záležitost max. na 10min. když si největší blbec na zeměguli. I starý drát se může hodit na zimáka ;-)

                                  0 0
                                  • JSt  

                                    sak rikas, ze jsi amater. ;-) kdybys byl profik a pletl denne, co ted rocne, mluvil bys jinak.

                                    sam si taky kolo rozpletu, ale kdyby me to melo zivit, ani by me to nenapadlo. ;-)

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      No, ja kdysi bral vyplet flexou, a uplne pocit sucha a bezpeci jsem u toho nemel.

                                      0 0
                    • Polka  

                      Co 2×, bytná by ho měla řezat každej den! Pak by z baráku vypadl na kolo v tu ranu. Akorát by zas řešil problém se sedlem a seřezanou zadnicí :-)

                      0 0
        • Paja  

          Buď rád, že konečně řeší aspoň kolo…;)

          0 0
      • Polka  

        Neřešitelný problém pyčo!

        0 0
        • Smazaný účet  

          Kolik kopců je na vidlu s krkem 155mm? To se dozvím u Reby.

          0 0
        • Smazaný účet  

          Nechce se :) Řezat na zemi bez přípravku na rovný řez. Neměl LM řezačku? Něco se mi mate, ale že mu to jelo do spirály.

          0 0
          • obda  

            Ty nNemáš doma nějakej starej forbec?

            0 0
          • LM  

            Měl jsem řezačku, která vyřezávala spirály :-). Pak jsem na to dal dva plechové stahovací pásky, které jsem použil jako vodítko a říznul to normálně pilkou. Nakonec jsem to trochu srovnal pilníkem do roviny. Nemám tu žádný představec, který bych chtěl zničit.

            0 0
          • JSt  

            v bauhausu jeste pred pokladnama mas pilku s voditkem. ;-)

            0 0
    • mastihuba  

      Apropo vymena desek na 3min ještě onehda je drzim v ruce a ten zasranej nemec mi je někam položil a už to bude hodina co je hledam :(

      0 0
    • Smazaný účet  

      Prokrastinujeme, David ve Vysočina aréně, tam se taky nepodívám: https://youtu.be/MVu1-XQrYoo?t=19

      0 0
    • Smazaný účet  

      Konečně sympatické tester :) https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
      • Vilém  

        To je masochismus, koukat na takovy srance.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tak vypadá recenze bez dárků. Trochu jsem se v tom borcovi viděl.

          0 0
        • scoty  

          Komentář:

          gripy…hmmnahovno

          geometrie, pedál furt na zemi…hmmnahovno

          vidlice, netlumí a mlátí…hmmnahovno

          tlumič, furt odpouštím a přifukuju…hmmna­hovno

          gumy moc úzký…hmmnahovno

          brzdy skoro nebrzdí…hmmnahovno

          cena, 80tis?!…úplně nahovno

          Závěr: no pěkně se na tom jezdí, dovedl bych si takové kolo pro sebe představit…

          :-)))

          0 0
    • Hammond  

      Jedu.Na výlov.

      0 0
    • Smazaný účet  

      0 0
      • mastihuba  

        Ještě bych vymenil ty xc gumy :)

        0 0
        • novcze  

          to má jen 120mm není nutné si na něco hrát :)

          0 0
        • Smazaný účet  

          To by znamenalo u pí mechanikové nechat zaplést širší ráfy a přeskilové balony.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Neposlouchej je, víš jak to vždycky dopadne. Zas to bude drahý a nepojede to. :-) Máš to pěkný. Obzvlášť podložky.

            0 0
          • Polka  

            Přitom ani jedno není potřeba. Já teď budu na užších ráfcích než máš teď ty zkoušet 2.35 a 2.4" kolem 800g a myslím, že nebude problém.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Jenže to z gumy uděláš v řezu vysokou žárovku a musíš foukat více, takže to nefunguje jak má. I já teď musím foukat vzadu s 2,25" vyšší tlak, než bych chtěl.

              0 0
              • Polka  

                Ale *****.

                1 0
                • Smazaný účet  

                  Lízat :)

                  Opraski od DT…

                  0 0
                  • Polka  

                    Ajo vlastně, nepůjde na tom vůbec jezdit…měl bych to radši zavčas prodat.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      To netvrdím, jen to nepřinese požadované vlastnosti. Ono v té naší kategorii, kdy se chceme svižně přesunovat po asfaltu ale i odškrtávat z Trailforksu se gumy volí dost těžko.

                      0 0
                      • LM  

                        Zkus přes léto dát na zadní kolo nějakej semi-slick plášť.

                        Já takhle spokojeně vozím Specialized Slaughter 2,3'' na tom užším 21 mm ráfku (schválně aby boční špunty nebyly na tvrdém povrchu skoro v kontaktu se zemí v přímém směru a dobře to valilo). Při naklopení se chytnou boční špunty, do kopce je potřeba zadní kolo malinko více zatížit a s kopce používáš mnohem víc přední brzdu. Zadní kolo jde totiž snadno do smyku. Ale je to spíš na takové „výletování“ po trailech, na prudké sjezdy je bezpečnější mít vzorek i vzadu.

                        0 0
                  • LM  

                    Hodně záleží jaké na to dáš pláště:

                    • Do bahna vozím úzké Maxxis EXO TR 2,3'' (Shorty + DHR II) na 21 mm ráfcích a no problem.
                    • Schwalbe 2,25'' se ale lépe chovali na 26 mm ráfku. A na Schwalbe 2,35'' by to chtělo asi ještě trochu širší ráfek (nebo pevnější bok pláště:-)).
                    0 0
                    • scoty  

                      U NN je mezi mírně jetým/vytahaným pláštěm 2,25 a novým 2,35 prakticky nulový rozdíl v šířce. Fakt je, že 2,35 má tak o

                      2 mm vyšší figury, ale do zadní stavby jsem to dostal, s mezerou 3/4mm:) 2,25 nebyly no:)

                      0 0
                      • Polka  

                        Dneska jsem to nahodil. U mě teda na 21mm ráfku sjetej Ralph Performance 2.25" měl 57mm a novej (teda bazarovej) NN Performance 2.35" má 59mm a do stavby se ještě v poho vlezl. Parádní balón se štuplema…myslím, že i tlaky uberu.

                        0 0
                          • Smazaný účet  

                            Je rychlejší EN bike na XC gumách nebo XC bike na EN gumách: https://youtu.be/h4hj0qDQQHQ

                            0 0
                            • LM  

                              V obou případech to kolo „zabiješ“:

                              • EN s XC gumama nebude držet
                              • a XC s EN gumama nepojede :-)

                              Můžeš zkusit dát dopředu trochu zubatější plášť pro pocit sucha a bezpečí a vzadu nechat co máš.

                              ps: mám dvoje záplety ale primárně prohazuju jen zadní kolo. Vepředu to musí držet.

                              0 0
                          • Polka  

                            Mitas nebrat, jsem až na pár vyjímek věrný vlaštovkám a jeden kus jsem měl za 400,–. Tohle už je příliš široký, i ty NN 2.4 myslím budou hraniční a třeba je použiju jen na předek. Ty 2.35 vypadají pěkně a jsou tak akorát, jsem zvědavej na praxi v terénu.

                            0 0
                            • scoty  

                              Tak jsou trochu těžší, ale odolnější. O 10% hůř jedou, ale o 20 lépe brzdí a o 30 lépe drži nahoru i dolů.

                              0 0
                        • scoty  

                          Jj, 59 má i ten můj 2,35 2×SS

                          0 0
                          • Polka  

                            Teď mi přišly ještě NN Performance 2.4" a světe div se, na stejným 21mm ráfku mají taky 59mm, ačkoli papírově mají mít 62–622, ale co je ještě zajímavější, jsou o 90g lehčí jak ty NN Performance 2.35"…to už si z nás ti němci dělají uplnou prdel :-)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Beztak jsou to dušové za tu cenu :)

                              https://youtu.be/wE_6NwOdh2E

                              Ale je mi jasné, že to budou nejlíp těsnící a nejlehčí 2,4" na 21 mm ráfu absolutně bez náznaku plaváčka ;)

                              0 0
                              • Polka  

                                TLR už jsou snad všechny, ne? Plaváček by nastal tak možná při podhuštění, dlouhodobě vozím 20/35psů a cajk. Po stranách chčijou Krakeny než se zacelí…nemusím kritizovat za každou cenu, když není co ;-)

                                0 0
                            • Paja  

                              Tak 2,4" by mělo být spíš 61 mm a pokud to dáš třeba na 30mm ráfek, ty 2 mm to možná udělá.

                              0 0
                              • Polka  

                                Výměna za širší ráfky až rozstřelím ty starý.

                                0 0
                            • Paja  

                              Jo a jakou váhu udává Schwalbe? Je ta 2,4 moc lehká nebo naopak ta 2,35 těžká?

                              0 0
                              • Polka  

                                Ve váhách je tradičně docela bordel, přímo Schwalbe má asi 800g, ale český shopy někde 850, 870 a 890g. Já naměřil tohle, oboje Addix Performance:

                                • 29 × 2.35“, 60–622, 59mm, 802g a 824g
                                • 29 × 2.40“, 62–622, 59mm, 715g a 796g

                                A asi jsou to fakt jakýsi dušový, nápis TLE ani TLR tam není, ale na to sere pes, zamlíkování cajk a nic nechcalo. To by Depyč nepřežil…

                                0 0
                                • Paja  

                                  Podle Schwalbe má ve verzi performance 2,35 i 2,4 stejnou váhu, dušová verze 800 g, TLR 960 g.

                                  Toho 715g bych se možná trochu bál, kdysi jsem měl takhle výrazně lehčí 2 Mountainkingy od Conti – v obou případech byly vadný boky a plášť jsem reklamoval.

                                  0 0
                                • Paja  

                                  Má ten 2,4 jinej (vyšší) vzorek?

                                  0 0
                                  • scoty  

                                    Tento ano, proti 2,25

                                    https://www.koloshop.cz/…-kevlar.html

                                    A diky pevnějšim bokům lze foukat fakt na málo, jen kolem 25, hmotnost ještě jde, docela jede. Neměli 2,25 tak jsem ho zkusil, bude ok.

                                    0 0
                                  • Polka  

                                    Nemá, oba 5mm na běhounu a celkově mi přijde zcela stejně vysoký.

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      Tak to nechápu, jakej má smysl dělat stejnej plášť 2,35 i 2,4.

                                      0 0
                                      • Polka  

                                        Ani já ne, právě proto jsem to chtěl zkusit jakej v tom bude rozdíl :-)

                                        0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        2,35 v současné nabídce nevidím. Taky to má nový dezén se třema čtverečkama vedle sebe.

                                        Kdoví, co to koupil za zpuchřelý ležáky, bez jakéhokoli zesílení a bez spešl patek :)

                                        0 0
                                        • Polka  

                                          Nový pláště pyčo! Ty bys nepřežil ani čtvereček a mm navíc oproti technické specifikaci :-D

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            Kua to bude kotva :)

                                            0 0
                                            • mastihuba  

                                              Todle rychle nepojede :)

                                              0 0
                                              • Karaya  

                                                Tohle může jet docela rychle, ale v bahně se to brzo zalepí.

                                                Kdyby někdo chtěl, tak nabízím lehce jetého Wolfpack Cross 2.4 s podobným dezénem. Váha 730g a jede překvapivě dobře. Na suchém povrchu excelentní, v bahně slabší.

                                                0 0
                                                • Polka  

                                                  Proč ho dáváš pryč, když je tak excelentní?

                                                  0 0
                                                  • Karaya  

                                                    No, leží mi tu ladem. Stejně jako třeba Forekaster – mám na víc 2.2 i 2.3. Na zavody mám Speed, který je ještě rychlejší a taky nějak drží. I když teda teď na Kolohnatovi se to s ním v jednom místě nedalo ubrzdit

                                                    0 0
                                            • Paja  

                                              Dopředu perfektní plášť.

                                              0 0
                                            • scoty  

                                              Kdybych jezdil XC, to znamená „aby to jelo“, tak bych na zadek nikdy nic hrubějšího než Ralph neobul…

                                              0 0
                                            • RomanH  

                                              No a 4 roky nemusis predni plast resit

                                              0 0
                                              • Vilém  

                                                Max do mesice je na bazaru.

                                                0 0
                                                • Smazaný účet  

                                                  :) Jsem Ti kdysi nějakou vezl, co to bylo, NN?

                                                  Trailová pneumatika Agarro, která poskytuje podstatně větší přilnavost než XC pneumatika, ale s menším objemem než běhoun Enduro. Tím, že si Agarro vypůjčil ty nejlepší vlastnosti z oblíbených modelů Martello, Barzo a Gato, využívá osvědčené technologie z kategorií Enduro i XC. https://youtu.be/oy6-a2NT2_4?t=50

                                                  Gato ani tu Pájovu na webu nevidím.

                                                  0 0
                                        • Paja  

                                          To, že to tam ty nevidíš, neznamená, že to tam Němci nemají.

                                          A ano, jestli váží cca 800 g, tak je to dušová verze.

                                          0 0
              • pepek  

                Žárovka je kulatější než guma ála motorka a jizdní odpor je pak co? Nižší, ku*wa nižší! Máš to i na tom obrázku.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Proč zrovna ty řešíš odpor a né grip, když si všude popojedeš autem, a pak jezdíš hustý EN? ;)

                  0 0
                  • pepek  

                    To si asi pleteš s Janouchem. Já si popojedu autem a pak jezdím hustou turistiku.

                    0 0
              • mastihuba  

                Pokud chces neco skakat tak stejne musis fucet tak abys ten rafek nerozmrdnul o prvni sutr, takze potrebujes nafucenou gumu s haribovzorkem :)

                0 0
              • novcze  

                kolik tak foukáš na zadku s těma 90+kg co teď máš

                0 0
                • babicak  

                  Necelé 2 atm

                  0 0
                  • scoty  

                    no 27 psi je na 2,25 a 90+kg poměrně málo…

                    0 0
                    • RomanH  

                      Tak to ani omylem. 25 na zadku je jistota, ale tak 18 je ideal

                      0 0
                      • scoty  

                        17 + 27 dávám já na 2,35 a váhu 87 i s batohem :)

                        0 0
                        • RomanH  

                          No ja fucim na to stejne 20 a 25, ale vypozorovany ideal (kdy se mi fakt dobre jede a ma to super prilnavost) je 13/18. Akorat nemam koule vozit to cilene.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            13/18? Pak stačí nějakej bordel na cestě (obzvlášť teď pod listím je vidět kulový) a ráfek je v… tahu. Řekl bych, že při 80 kg jezdce na ráfku 25 vnitřní šířky, plášť 2,25 dávám 20/30, ale co ukazuje pumpa, to je ve hvězdách. Takže kdo ví kolik foukám. :-)

                            0 0
                            • RomanH  

                              No ohledne manometru mam ted jistotu. Prehodil jsem na aute zimaky, kompresorem s manometrem jsem nafuce 2.5 Bar, a tyden jsem jezdil (samo jsem odkontroloval, ze mi ventilky neutikaji). No a po tydnu mi auto zacalo hlasit maly tlak. Vzal jsem na to digitalni manometr, ktery pouzivam na kolo, a ten mi ukazoval 2.3 Bar, coz je pro moje auto hranicni hodnota. Dojel jsem na pumpu, tam mi to ukazovalo 2.29, nafucel na 2.5, a cajk. Cili ten muj digital je celkem presnej.

                              0 0
          • Karaya  

            ráfky 30mm, pláště 2.4 700g

            0 0
            • Smazaný účet  

              Tak jo, koupím nový kola za 15, gumy za 2,5, pak mirelony za 2, spešl. ventilky a budu jezdit furt stejný voleje. Takže nakonec objednám středový Bafang jako mezistupeň k origo éčku :)

              0 0
              • JSt  

                zbytecne to moc resis. kdybys na kole umel jezdit, je ti jedno, na cem sedis. naucit se jezdit da na cemkoliv, kdyz budes hledat chyby u sebe. sam jsem skoncil s tim, ze i do lesa mne s nadsazkou staci silnicka. cokoliv odpruzenyho je pro me kanon na vrabce. ;-)

                0 0
              • Smazaný účet  

                Neřešit, jezdit! Mazej ven. Je tam nula. Začneš řešit místo blbostí s pláštěm a novýma kolama nový zimní hadry a tretry. :-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Téma obuvi vůbec nenahazuj. O 2cm širší kopyto než standard + ještě extra vysoký nárt. Čekám na 3D tisk jako na smilování.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Na to vubec nemusis cekat. Zaplat si kurz siti bot, běžně dostupnej u pani clena vychodni kliky co je u tebe na černé listině, kopyto si vyrob podle sve nohy(kopyta se dělají daleko déle než 3D tisk) a neco si zpichni? Nikdo netvrdi že na svuj styl jizdy nutně potrebujes kufry. :) Jen si nejsem jistej jestli bych te nebohe duši přál do kurzu takovy vemeno :)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Spíchlý boty měl bob, ten nevím, proč by měl být na listině. To ještě nevíš jak jsem posunoval ježka pomocí nezkrácené závitové tyče. Umotané z matek, několikrát jsem strhl závit a tyč rupla. Je mi jasné, že pro vás je to záležitost minuty a rovně i bez narážeče.

                      0 0
                    • JSt  

                      to je samo dalsi vec, ze spousta cyklistu vozi ty divny boty, v kerych krupou jak stepar, uplne zbytecne a na kole se da vpohode jezdit i v tech keen sandalkach. ;-P

                      0 0
                      • RomanH  

                        No je pravda, ze jedine nepromokave boty jsou sandaly – on Howgh moc dobre vi, proc je vozi. Mne treba po tech trech promacenych dnech na Dukle popraskaly paty, a to na to nijak netrpim.

                        Na druhou stranu, nam, kteri neumime jezdit, se kolo v SPD lepe ovlada.

                        0 0
                • Polka  

                  Ježiš to mu nepřipomínej, to zas bude další týden vlákno zajebaný botama, omg.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Však jsem si právě vzpomněl. Proto to píšu. :-)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Hajzle :)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        :-)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Viktorka má jakousi downcountry gumu 2,4": https://www.vittoria.com/…tb-xc/syerra

                          Agarro by se mi líbilo na předek: https://www.vittoria.com/…trail/agarro

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Málo špuntů, to bude vrčet. Krom toho, dávám většinou Barzo nový na předek a po mírným ojetí dozadu, takže potřebuju obojí stejný. Tento postup se mi osvědčil.

                            0 0
                            • RomanH  

                              To jsem delal drive. Ted jsem linej prezouvat (a plytvat tmelem), plast na predku mi vydrzi cca 2 roky.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Jsem zvyklej po asi 2 – 3 měsících dolívat. Jednou doliju přes ventilek a podruhé už plášť sundám, zadní je po té době na vyhození a přední očistím od největšího svinstva a hodím ho dozadu, předek novej. Jednou za půlrok to není tak náročný. Jezdit s kdo ví čím v plášti se mi nechce. Buďto je to po 3 měsících suchý, nebo tam lítají kousky v kapalině. Takto se mi ještě nestalo, abych musel řešit někde defekt. Což je asi 7 let. Někdo zase namítne, že je to zbytečný a kdo ví co se tu zase dozvím, ale prostě to tak dělám.

                                0 0
                                • RomanH  

                                  V pohode, kazdyho vec. Ja se postupne dopracoval k tomu, ze u novyho plaste naliju cca 100ml, a pak uz nedolivam, pokud nejedu na nejakou velkou vicedenni akci ala Dukla/Krusky, kde to proste nechces resit. Knoty, original malou flasku tmelu + Tubolito pro pripad posledni zachrany vozim (a doufam, ze to UL Tubolito nebudu muset nikdy pouzit).

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Těch 100 ml dávám taky, ale mám vyzkoušeno, že pokud jezdím, tak je tam po 2 měsících dost málo, po 3 většinou už nic. Nechápu, jak tady někteří píšou, že dají na začátku sezóny a celej rok ok. Asi když stojí kolo v garáži, pak to nemizí. Já si většinou všimnu jen pár kapek na rámu nebo na oblečení, takže někdy tmel defekt řeší, pak je jasný, že tmel mizí. Na dolívání až se něco stane někde v lese nemám asi chuť. V létě člověku teče hned pot do ksichtu a ani nevidí, v zimě je zas zima…no prostě radši si s tmelem hraju v pohodlí domova.

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      Mne tmel mizel u gheto reseni. U Archu se to nedelo, ani jezci. Ted u toho DT uvidim.

                                      1 0
                                    • mastihuba  

                                      Ja ted jezdim novej plast od maxisu 3den zcela bez mlika a vubec nicemu to nevadi, takze je celkem jedno jestli jezdis nebo stojis v garazi :) spis mne zklamal vigliante, ze do takovyho pláště musim srat mliko. :)

                                      0 0
                                      • scoty  

                                        Bez mlíka? 3 dny? A když píchneš, tak dáš duši? Zajímavý systém…:-)

                                        0 0
                                        • RomanH  

                                          Kdyz pichne, tak tam pres ventilek dolije original zavrene mliko z lahvicky. Proc ne, pokud ma uz utesnej ventilek a pasku z predchozich instalaci a plast mu drzi tlak. Tmel stejne v supr kondici vydrzi jen chvili (dle teploty a dalsich podminek).

                                          0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          Původní UST byl na to stavěnej. Žádný díry na niple, správně tvarovaný patky, pořádná guma atd Až pozdější nekvalitní rádoby bezduše (často papíráky) a systém lepení pásky do ráfku potřeboval tmel. Pak od UST výrobci ustoupili. Nebo tak nějak si ten příběh pamatuju.

                                          0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Nepochopil jsi jak to myslím, nevadí. Když kolo stojí, tak nemá defekty a tmel nemusí zacelovat díry. Tím pádem nemůže kromě vyschnutí přes plášť a drobnou netěsností ve spojích mizet. Pokud občas vidím pár kapek na rámu nebo na oblečení, asi tmel před zacpáním defektu trochu zmizel. Sám výrobce píše, že se má po 2 – 3 měsících kontrolovat a doplnit. Takže nic zvláštního.

                                        0 0
                                        • mastihuba  

                                          Ale pochopil. :) Nový plášť a jeho usazeni si kontroluju nafouknutim bez mlika. Po chybach s unikama pres pasku nebo pres zavit ventilkusi hlidam aby proste mliko resilo jen ty defekty a ne systemovy veci. Když zjisim ze nikde nic nefici tak naleju trochu mlika 80ml? Na vetsi defekty vozim knoty. Na bezdusich funguju cca od 2010 a knot jsem pouzil asi 4× max 5×.

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            Dělám to stejně, nafouknu bez tmelu a doplním 100 ml až mám jistotu, že to drží, ale mírnej únik kolem patek je celkem normální, obzvlášť u už použitých plášťů. Patka není úplně hladká, čistá. 3 dny bez dofukování si myslím, že moc kombinací plášť – ráfek nedá. Ale třeba se zase mýlím.

                                            0 0
                                            • mastihuba  

                                              No ja netvrdim ze to je standart :) spis prijemny prekvapeni

                                              1 0
                                            • scoty  

                                              Zavěsím kolo

                                              Přetáhnu plášť přes první hranu ráfku

                                              Naliju tmel

                                              Bříšky prstů namáčím v tmelu a potřu oba falce pláště, aby dobře zaskočil do ráfku a zároveň se utěsnil

                                              Přetáhnu od spodu druhou stranu pláště do ráfku

                                              Nahodím kompresorem

                                              Přes ventilek doplňuji jen když nesundám plášť v intervalu 3 měsíců.

                                              0 0
                                              • Excel  

                                                Čoveče tento postup by u mě končil tak, že mlíko by bylo všude, jen ne v gumě. :-)

                                                Jak máš to kolo pověšený abys na něj mohl navlíkat gumu?

                                                0 0
                                                • scoty  

                                                  Buď zavěsím na aretační kolečko montážního stojanu, nebo to yebnu na kus latě co čučí z regálu.

                                                  Nevadí že se to hýbe. Stačí když kolo drží svislou polohu. Na No Tubes videu to dělají stejně.

                                                  0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Ja teda mliko až tehdy když vim ze se nebude srat neco jinyho. Od te doby co mam flasu mlika race s tkaninou to napoustet pres ventilek stejne moc nejde.

                                                    0 0
                                                  • bagr84  

                                                    Jak moc ten RACE zasira vlozky do ventilku v porovnani s normal tmelem?

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Máš nějaký problém s klasiským tmelem? Vadí ti průchozí ventilky? Mlok stejně dávno doporučuje něco jinýho :)

                                                    0 0
                                                  • bagr84  

                                                    Mas pravdu :)

                                                    Co doporucuje Mlok?

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Nevím, borci tady jezdí už na sucho s butylkama v baťůžkách…

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Mlok, pokud vím, používá Orange Seal.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Vlozku do ventilku to nijak extra netrapi, ale ta tkanina neprojde pres trubicku a pres ventilek, tak je potreba shodit patku a zase nahodit. Příště vemu normalni bez tkaniny nebo zkusim ten oranž. Ten race ale kvuli tomu vylejvat do kanalu nebudu :)

                                                    0 0
                                                  • bagr84  

                                                    To neprojde ani ventilkem bez vlozky? Tak to fakt asi nic. Navic klasika funguje (jen me stvou ty zanasejici se vlozky).

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Me ten race prijde trochu řidší, ale moc to neresim. Posledne kdyz jsem tahal ze zadni gumy hrebik(aha uz vim od ceho byla poskozena paska) tak jsem jen misto hrebiku vrazil knot a jel sem dal. Patlat se s lahvickou mlika je zbytečný zdrzovani.

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Ty vlozky tak po dvou trech letech stejne menim. Po te, co me to takto skoro vypeklo na Dukle (nastesti to zacalo uchazet tesne pred odjezdem v garazi) vozim i jednu nahradni.

                                                    0 0
                                                  • bagr84  

                                                    Mám to tak, že někdy je zanesenej po roce a někdy je za rok vyměním 4.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Stačí parkovat kolo ventilkem na 4 h nebo 8 h. Pak tmel vyteče a neucpe ventilek. Nejdřív jsem tomu nevěřil, ale od té doby co to dělám, tak jsem ventilek ucpanej neměl. Nemyslím třeba na červené, ale delší zastavení.

                                                    1 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Gumu nasazuju vodorovně na klíně, pak namočím patky jarovó vodó, a když se mi chce, dám tyčku ze šuplíku, zavěsím a pomocí boosteru nahodím, chvíli nechám na max. tlaku a pak až dodám semenec krz ventil. Dávání tmelu předem moc vhodné do bytu není.

                                                    0 0
                                                  • babicak  

                                                    Dělám to stejně, jen místo jarové vody mydlinkovou vodu, ta podle mého lépe klouže.

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Já na nahození používám Cyklostar, bublinky to dělá přímo z rozprašovače a objet tím plášt je hned.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    To ja su hovado a delam to nasucho :)

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    +1

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Tak, proti gustu…Ale jestli jde o nahazování pláště tak taky. :-)

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    :-)

                                                    +1

                                                    Taky jsem hovado.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Jarovou penu pouzivam na zjištění kudy to utíká, ojedu smetackem cely kolo a je videt jestli to jde od patky nebo z bocnice pláště nebo od ventilku.

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Kdyz hledam defekt, tak do loutny napustim z hadice vodu a pomalu tam otacim kolem

                                                    0 0
                          • Paja  

                            Kdybys místo vymejšlení pičovin jel s náma, mohl jsi už mít Kaštánka, Francii a Happy hill za sebou a Markétu z Gruntu v sobě ;)

                            0 0
    • Smazaný účet  

      Syndrom Petra Pana: https://www.idnes.cz/…ADEC44E791D9

      0 0
      • novcze  

        to ty nemáš a nedávají na to invalidní důchod

        0 0
        • Smazaný účet  

          99%

          Mívají deprese, úzkosti, sklon k závislostem na alkoholu, drogách…

          Je potlačena schopnost tvořit svůj život, což je velmi frustruje.

          Na jedné straně viny stojí příliš pečující rodiče (matka), chránící své potomky natolik,

          až jim nedají možnost získat potřebné dovednosti, které jsou ale pro konfrontaci se životem potřeba.

          A tak se „přerostlé děti“ skutečnému životu v budoucnu vyhýbají,

          svět dospělých se jim jeví jako příliš problematický, náročný.

          Mají utkvělou představu o svých talentech. Věří, že jejich jedinečnost svět ještě neobjevil.

          Velké profesní sny jsou často výmluvou pro nicnedělání nebo nedělání běžné práce, do které se jim nechce.

          Své neúspěchy házejí na šéfa, kolegy, rodiče a partnery.

          Dokážou působit prvním okouzlujícím dojmem (na ženy). Jenže zapomínat na zodpovědnost nelze věčně.

          Dříve či později přichází vystřízlivění. Najednou vidíte, kolik vás tohle okouzlení stálo peněz, nervů, slz a času.

          Touží naplňovat hlavně svoje potřeby a na druhé nebere ohledy.

          Existují mezi ženami ale věčné pečovatelky a opatrovnice, které si z dětství přinesly zas jiný podvědomý vzorec: Musím se starat, snažit, zavděčovat (bytná).

          Pořád mění plány, žije pro přítomný okamžik a o budoucnosti se s ním moc mluvit nedá.

          Té se totiž bojí nejvíc! Má hrůzu z jakýchkoli závazků – svatba nebo nedejbože děti ho děsí.

          Možná právem, protože děti by neměly mít děti.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Kdyby někdo náhodou chtěl Rebu s minimálním nájezdem, po jednom servisu, bez oděrek, krk 155 mm …

      0 0
    • Smazaný účet  

      Mám dnes úklidový den, takže mě pro změnu magicky přitahuje PC.

      Kurňa, ta oránž vč. pružiny, to je tak hezký…

      0 0
      • Smazaný účet  

        A vůbec… je čas… dospět!

        0 0
        • scoty  

          Do toho bych možná někdy šel, v sedmdesáti…:-)

          0 0
        • Smazaný účet  

          Ale vždyť je to jen další hračka. :-)

          0 0
        • RomanH  

          Kdyz Indian, tak FTR R Carbon.

          Ale ja bych byl stastny za neco noveho okolo 150 – 160 Kg suche hmotnosti, klasickymi dratenymi koly 21 a 18", obsahem 400 – 700 ccm, vykonem od cca 30 kW, minimem elektroniky, a cenou do 250t Kc.

          0 0
          • pepek  

            Sem si to vyguglil, ale nikde není fotka nové motorky. Všude jsou jen ty přejeté traktorem

            0 0
            • RomanH  

              Zde mas na toho Indiana i peknou recenzi. Ale to uz tim samo clovek musi zit, nebo vedet, kam s munici.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Oranž pružinu to má, ale nějaký malý kolečka :)

                0 0
              • pepek  

                Tady tento člověk a ještě Hrubis umějí hrozně pěkně mluvit – a to tak, že bys jim to všechno snad i věřil. Pěkný to ale není, asi jako kdyby nějaký umělec na šrotišti udělal motorku podle svých představ, z dílů, které tam najde (nebrat doslova, Akrap a Öhlins tam nenajdeš). A ten tlumič nakřivo – to je vrchol nevkusu (i ten starej epic ho měl rovně) A hlavně by to mělo mít dva kulatý, stříbrný budíky a ne smartfoun naležato, kua !

                0 0
                • RomanH  

                  No, zrovna Jindrovi ty recenze docela verim. S budiky souhlas, ty by tam patrily. Ale co bys za ty prachy chtel, ze…

                  0 0
              • pepek  

                Kromě toho se střelili sami do nohy s tím výkonem: 120Nm při 6000 je 101 koníků (když pominu nesmyslný údaj výkonu a krouťáku při stejných otáčkách)

                0 0
          • mastihuba  

            Par let zpatky k nam na tom prijel jeden plzenak a moc sympatická motorka.

            http://www.ccm450.cz/modely/

            0 0
            • RomanH  

              Jj, na to jsem se zrovna dneska dival. Ja ted cekam na EICMU, jak budou papirove Husqva (Norden 501), nebo KTM 490 Adv R. Uvidim, neco holt budu muset ozelet.

              0 0
            • Karaya  

              No ty woe, s češtinou si teda hlavu moc nelámou :D. Tady už muselo umřít koťátek…

              0 0
              • Smazaný účet  

                Kdyby to byly kola, tak ten web ihned zavřu, protože to na mě celé působí jako China, Anglie neanglie.

                0 0
                • RomanH  

                  Ja si hlavne myslim, ze treba Husqva 701 za podobny prachy (nebo i mensi, ve Slavkove v Dypree ji meli ve vyprodeji za 265t, pac uz Husqvy delat nebudou/nesmeji) by byla rozumnejsi volba s kultivovanejsim chodem.

                  Ale toto vylozene neni to, co hledam. Mne by se (a ted voda na Tvuj mlyn), libilo neco jako Suzuki DR-Z400s Ale holt se jim to asi jen kvuli Evrope nevyplati predelavat.

                  Zatim to vypada, ze pokud se na te EICME neobjevi neco rozumneho (a nenatrefim na rozumnej bazar), ozelim vykon a vezmu CRF 300 Rally Dam tam ppradny blastry, asi budu muset podle reakci vymenit i tlumak, a pod 200t budu mit motku, se kterou budu snad v 90% spokojenej. Tech 10% bude tyden/ctrnact dni cesty ve dvou po okreskach k mori.

                  0 0
                  • scoty  

                    A co třeba Adventure 390 za 165 nová…?

                    http://www.univok.cz/cz/bazar

                    Měl jsem od něj kdysi 450 EXC, dobrá zkušenost.

                    0 0
                    • RomanH  

                      To prave uvidim po te EICME. Ma vyjit prepracovana 390, nova 490 (ta bude ve dvouvalu). Motor z te 490 ma byt v te Husqve Norden 501 (dvouval).

                      Jen se trosku bojim spolehlivosti. U te 390, ktera se vyrabela v Indii, se objevovalo par much.

                      Ale kdyby se ted objevila 390 Adv R (ta soucasna moc do lesa neni), asi bych to risknul :-)

                      0 0
                  • Smazaný účet  

                    Sůza je jak z osmdesátek :) Ta Honda nesvítí do zatáčky?

                    0 0
                    • RomanH  

                      A cemu ty 80tky vadi ? Kawa KLR 650 vazila v te dobe okolo tech 150 Kg. Dnes ma pres 200 :-( (a do EU se teda uz taky nedodava).

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Ničemu, pokud to má i jednoduchou techniku. Já jen nemám moc rád design osmdesátek a hlavně módu :)

                        Např. hranatý skůtry, to je peklo.

                        0 0
                      • babicak  

                        DR-Z 400 jsme asi před 10 lety měli, hodná a spolehlivá motorka, design skoro stejný, myslím, že motoricky stejné. Jediná nevýhoda byl velký řidičák. Dalo se s ní pěkně v lese, na trati, skoky si taky nechala líbit, tu bych doporučil. A kámoš s ní dojel do Le Mans a zpět :-)

                        0 0
                        • RomanH  

                          Budu muset sledovat bazary. Ze by v listopadu Suzina prekvapila s Euro5 a ABS neverim, ten EU trh v tomto segmentu pro ni nebude tak vyznamny.

                          0 0
                  • Excel  

                    Garáž máš, čas si uděláš…bejt tebou šel bych do nějaké pořádné stylovky a možná bych vybíral i podle roku narození.

                    Edit: Toto je taky paráda.

                    0 0
                    • RomanH  

                      Ta Yamaha je paradni, o tom zadna, to by se radilo :-)

                      0 0
                      • pepek  

                        No asi moc ne: zdvihy jak na bicyglu, brzdy jak na pionýru, podivný výfuk-to nepojede ani jak 125.

                        0 0
                      • Excel  

                        Ináč letos jsem snad vyjel 3×, to je skoro jak Patrik na kole, teď bych to měl vyziglit vod much, dolejt nádrž, dát to na nabíječku…to je strašnej vopruz :-)

                        0 0
                        • RomanH  

                          No my za letosek pres 3t, vse kolem komina. Najel bych vice, ale nechci tam zbytecne najizdet Km, kdyz to pujde za dva roky do sveta.

                          0 0
                          • JSt  

                            kolik ztrati motorka na cene, kdyz bude mit vo pet tisic vic najeto?

                            0 0
                            • RomanH  

                              U tech malorazek prave dost. A pritom je to kolikrat zbytecna obava. Samo nejvic rozhoduje, jak se o to kdo stara.

                              0 0
                      • babicak  

                        Nechci být špatný prorok, ale myslím, že jen nastartovat by byl cekem velký problém a zvládnutí 500 ccm ve dvoutaktu již celkem nezvládnutelné. Cena je dobrá, jako investici do budoucna to ber. Fantica si pamatuji ještě v reálu, cena se mi zdá malá, ten bys zvládnul.

                        0 0
                        • Vilém  

                          Ne moc lichotiva zminka o SC500 zde.

                          0 0
                          • Excel  

                            Aha…slušná past :-) Ale cenu to mít bude.

                            0 0
                          • babicak  

                            Pěkný článek.

                            0 0
                            • RomanH  

                              Ad novej Fantic :

                              Toto taky nevypada na vycisteni hlavy kolem komina marne, ale Italo-Cinana za 200 tacu se bojim vice nez Rakusaka s Indem :-)

                              0 0
                              • Vilém  

                                Na SWM jsi se nedival?

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Jj, dival, Superdual 650 X by se mi libil, ale podle italskych stranek ho uz nedelaji.

                                  U starsiho mam zase trosku obavy o servis – na FB ma ceske zastoupeni posledni prispevek pred rokem, stranky jim nefunguji.

                                  Pak jeste TM Racing z Jablonce, tam maji na strankach alespon ten Superdual T (motardovy kola).

                                  0 0
                        • RomanH  

                          Jj. Mne stacila ve dvoutaktu ta stara svarova ostra Husqva 250 (uz ani nevim, co to konkretne bylo za model). Hrozny :-)

                          0 0
                          • Vilém  

                            V jakym smeru hrozny? Mam postarsi WR250 :)

                            0 0
                            • RomanH  

                              Porad hrabacka, stavelo se to, az moc kratouckej plyn. Ja s tim v podstate dokazal jezdit jen po zoranem poli. Kdyz pak klucina od netere prijel na skoro nove dvoutaktni Kawe KX 250 (jezdil zavodne MX), tak jsem na to nasedal s podobnyma obavama, ale to uz bylo neco uplne jineho.

                              Jasne, neumim jezdit, MX by se tak asi mela chovat, ale ta stara Husqva (modelove urcite pod rokem 2000) mi proste nesedela (byt sem si ji pujcoval nekolikrat do roka).

                              0 0
                              • Vilém  

                                Dik za osvetleni. To co mam ma prave takovy strasne hodny, linearni, motor, ktery si toho necha libit strasne moc. Ale mam tu posledni verzi motoru co delali skoro 15 roku beze zmen.

                                0 0
                                • scoty  

                                  Ty máš asi 4takt a on mluvil o 2taktu…:)

                                  0 0
                                  • Vilém  

                                    Ne, opravdu nemam 4 takt.

                                    0 0
                                    • babicak  

                                      Taky jsem ho měl, ve 250 asi 2 roky, ale o lineárním motoru mám trošku jiné představy, spodek to moc nemělo, vytočené to jelo parádně, možná byla přívěra špatně nastavená, ale tam snad ani nastavit nešla. Pak jsem předělal na 300, ale představoval jsem si to jinačí, že bude ještě větší spodek. Teď mám již několikátého čtyřtakta 250 a to mi vyhovuje.

                                      0 0
                      • scoty  

                        Na řádění jedině něco do 70ti kg… ;-)

                        https://www.enduromarket.cz/…rr-300-2021/

                        0 0
                        • Excel  

                          To ski kup, ať budeš mít na čem skákat přes tubuse. ;-)

                          0 0
                          • scoty  

                            Opravíme po třetí.. :)

                            Jako největší ******* tohoto řešení vidím megakřižovatku u přístaviště kam se kvůli nájezdu na dálnici bude stahovat cestou kolem řeky a přes Bystrc polovina Brna mířící ven na S a Z.....

                            0 0
                            • pepek  

                              Ty asi nechápeš příznivý synergický efekt spojení silniční, kolejové a vodní dopravy. Po připojení Svratky k vodnímu dílu DOL se stane Bystrc takovým českým Rotterdamem.

                              0 0
                              • scoty  

                                :-)

                                Bude to fungovat jako výcuc plecháčů na jedno místo, a ještě k tomu v rekreační zóně města…

                                A další proud vozidel v Bystrcké.

                                0 0
                                • pepek  

                                  Pokud se začne kopat na nejdražším nádraží v Evropě, tak na R34 nebudou peníze.

                                  0 0
                                  • scoty  

                                    Na tom nádru vystoupí babka s nůší a pojede 20min šalinou do města…

                                    0 0
                                    • Karaya  

                                      To teda hrubě zkresluješ, bude tam za 3 minuty. A za dalších 20 minut je na Jírové v Líšni a od tam je za dalších 5 minut za hranicí města.

                                      Tak nevím, kde ty teda vidíš to centrum :D

                                      0 0
                                      • scoty  

                                        Vsaď se, že babka co vyleze z vlaku na starým bude na Svoboďáku o dvacet min dřív, než ta co vystoupí na novým u řeky… ;-)

                                        0 0
                                        • Karaya  

                                          Challenge accepted :-).Vzhledem k tomu, že obě pojedou MHD, tak beru.

                                          0 0
                                          • scoty  

                                            No, myslím že za ty tři minuty horko těžko vystoupí z vlaku přejde perón a začne hledat správnou refýž… :)

                                            0 0
                                            • mastihuba  

                                              otazka je to ty baby na tom svobodaku budou hledat. O tom ze z kokota padaji kulicky nevi a rozkvet uz tam davno neni. :)

                                              0 0
                                            • Karaya  

                                              To všechno ale musí udělat i na starém nádraží, to můžeme zanedbat. Počítá se až nástup do šaliny. Neočekáváš doufám, že babka se bude belhat ze starého pěšky až na Svoboďák :-).

                                              0 0
                                              • scoty  

                                                Říkám, že babka ze starého ujde za 3min v jedné rovině 50m a je ve městě. Do betonového monstra 3km od města žádná babka nepojede… :)

                                                Navíc do doby dopravy počítat až nástup do konkrétní šaliny na konkrétním místě nedává smysl.

                                                To je jako bych koupil byt v Jihlavě s důvěrou v kalkulaci, že budu každý den za 35min v Brně budu-li jezdit tam a zpět po nové dálnici 150km/h.

                                                Párkrát to vyjde, ale většinou to bude o těch zmíněných 20min delší cesta + stres a námaha stejně jako u té babky, která bude absolvovat jeden spoj navíc…

                                                0 0
                                                • chemik_mara  

                                                  Jak jsi přišel na ty 3 km? Většina z nás tu umí pracovat s mapou, tak zkus tu vzdálenost znova. ;-)

                                                  0 0
                                                • Karaya  

                                                  A ani těch 50m nesouhlasí. Bavíme se o Svobodaku, ne o stávající zastávce MHD Hlavní nádraží. A ani tam to 50m není, pokud teda babka nepřijela EC na 1.kolej :D

                                                  Zkus přestat být tak zaujatý…

                                                  0 0
                                                  • scoty  

                                                    Někdy to chce méně matematiky za to více reality…

                                                    0 0
                                • obda  

                                  Zato teď jedou všichni do Pisáreckého tunelu a všechno je v pořádku ;)

                                  0 0
                          • babicak  

                            Že ho pořád dráždíš :-)

                            0 0
                            • Excel  

                              To bylo jen takové přátelské pošťouchnutí.

                              Ona se do toho stejně nasere Voda z Tetčic, takže do důchodu to nevidím moc reálný.

                              0 0
                              • babicak  

                                Děti země se přidají. Hitlerovy dálnice se nedočkáme, než začnou stavět, budou auta a spalovací motory zakázány a elektro budou jen pro bohaté.

                                0 0
                                • pepek  

                                  prý chtějí zakázat i motorové pily a sekačky. to se pak kůrovcová kalamita trochu protáhne, když v lese dojdou baterky

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Nebinární vegan lidé neutrální barvy s našitými náhubky nastálo, silnice plné odstavených vybitých éček…to je budoucnost :)

                                    0 0
                                  • RomanH  

                                    Jo, to me taky pobavilo. Myslel jsem si, ze je to nejaky Aprilovy clanek. To si jako do lesa budem vozit agregat, nebo plnej kufr baterek ?

                                    Jinak na zahrade el. pilou (do zasuvky) rezu a je to fajn. Proc ale ta touha porad neco narizovat a zakazovat. Dobre veci se prosadi samy.

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      Místo benzínové pily si vezmeš benzínovou centrálu ;-)

                                      Dole lesa benzín jo, ale letos jsem si koupil akumotorovku a na pořez dřeva na topení jsem Husqvarnu nevytáhl ani jednou, a to jsem doma + tchánovi na chalupě pořezal cca 20 kubíků.

                                      0 0
                                    • pepek  

                                      Agregáty budou taky zakázaný, to pak budou ty blackouty ještě veselejší. Zvedne se porodnost – populace půjde nahoru – zvýší se produkce CO2. . . . .

                                      0 0
              • RomanH  

                To naznacuje, ze ten vikend bude tvrdej, no :-)

                0 0
    • Smazaný účet  

      Moto fórum cé zet :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Nejaktivnější influencer tlačí v magazínu ledvinku, měli bychom přejít, peprle a hustí EN ji mají dávno… :)

      Až si půjdu něco novýho koupit, taky budu prosit o nějaký bonus za objektivní recenzi :)

      Třeba zimní tretry…

      0 0
      • pepek  

        Já jsem ji měl jen proto, ptž batoh nebyl použitelný qulivá zlomeným žebrom a klíčence. Chceš ju koupit? Prý je to dobrá značka :-)

        0 0
      • Paja  

        O jednom zasloužilým testerovi bych věděl…jdi do toho ;)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Mně nenaskočil kanál Prima SHOW, co budu dělat?

      0 0
    • mastihuba  

      Pane Lorenc uvezu to? :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Ještě si dám sem do archivu: panťák 50 let!

      Jsem si ani neuvědomil, že na severu jsou stejnosměrné a na jihu střídavé.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Otázky dne: chcete Alenku v čele radnice?

      A mám se načipovat?

      0 0
    • Smazaný účet  

      Z. tretry už jedou, každoroční diskuze jak přes kopírák. Rady velikosti přes net :)

      https://www.bike-forum.cz/…e-v-44-za-45

      Chce se mi brečet.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Čípak je to stopa KEENu a na jaké ulici? https://www.bike-forum.cz/…90xfd5t0.jpg?v=1

      0 0
    • pepek  

      Rok stará škodůvka, která stála venku na dešti a sněhu, za +600000? To se vyplatí.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Jak málo stačí, aby pracoviště dobře vypadalo, fajn industriálek: https://youtu.be/W_HC6H37gNs

      0 0
    • Smazaný účet  

      Nechcete někdo cestovní tiskárnu Canon PIXMA iP100? Nepoužitý ležák.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Ha, Vyskoč s nima ještě jezdí, ale už se schovává: https://youtu.be/l7KzWu1CpvI?…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Našel jsem si nový krb…

      0 0
      • Motyll  

        Moc spřízněných duší tam nemáš…

        0 0
      • RomanH  

        V patek jsem jel okolo. Akorat ted uz budou mit az do Velikonoc zavreno, ne ?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Přijímali rezervace na svatomartinské hody 12. – 14.11.2021. Ot­víračku maj psanou do konce listopadu.

          V té chajdalópce jsem trávil víkendy na cca 2 stupni ZŠ.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.