• Paja

    Asi jsem včera usnul už před půlnocí nebo co ;)

    Něco sem pište ať nejsou kankrlíček a Patrik v úkrytu smutní :D

    0 0
    • RomanH  

      Az Patas vyladi svuj smyk, muze vylezt z ukrytu a vrhnout se na muj :-)

      0 0
      • babicak  

        Patrik nemá čas :-)

        0 0
      • LM  

        Co máš špatně se smykem? Svůj MicroSHIFT jsem vyladil podle tohodle a chodí to teď úplně parádně :-)

        0 0
    • kankrlicek  

      Jj, malinko jsem nervil.

      Dik

      0 0
    • mastihuba  

      Me to tady bez nej a bez pepka moc nebavi, nemam se do koho srat. :)

      0 0
      • Paja  

        Ty si vždycky někoho najdeš, brňáky, byťáky,… ;P

        0 0
        • mastihuba  

          Starim se ostří otupuje a kurvy liny co se jim nechce delat už jsou i na dědině, už to nikdy nebude jak za mlada

          0 0
      • Smazaný účet  

        :-)

        0 0
    • mastihuba  

      Apropo mohli byste sem obcas hodit foto z nejake vyjizdky i když to ma paja zakazany, smirovat stravu mne nejak nebavi :)

      0 0
      • Paja  

        Co mám zakázaný? Já myslel, že musím jen říct dopředu abyste stihli zatáhnout pupek a nabrat luft do hrudi :D

        0 0
        • mastihuba  

          Vy ted krom vyjizdek poradate i brigady na drevo? Na provaznikove prekopli trubku vod plynu:)

          0 0
          • Paja  

            Ne, uklizíme si na Lichtejštejnovi, aby se tam dalo jezdit.

            0 0
            • mastihuba  

              Ja reknu hajnymu aby vas pochvalil :)

              0 0
              • pepek  

                Dyť vidíš, že to je jen póza. Tam by museli dřít 2 týdny, aby to k něčemu bylo.

                0 0
                • Paja  

                  Tak jasně, že je to póza, něco jako toto :D

                  0 0
                  • RomanH  

                    Kua, to je archeologie :-)

                    0 0
                    • Paja  

                      To mám u pepy jako fotku v telefonu :D

                      0 0
                      • RomanH  

                        Pro me uz zustane veselym netopejrem :-) To nam jeste patril Svet.

                        0 0
                        • Paja  

                          Co je to za negativistický kecy?-)

                          Nicméně tuto fotku bohužel nemám ;)

                          0 0
                          • RomanH  

                            Zadny negativisticky, proste jsem i jen vzpomnel na veseleho Pepka a spolecne vyjizdky, kdy jsme se vsichni spolecne bavili, mimo Cervenou treba Trebic, Podyji, o X Holednych ani nemluve

                            0 0
                            • Paja  

                              Já myslel tu druhou větu, třeba minulej víkend nám možná nepatřil svět, ale Krušky trochu jo…a taky těm komárům :D

                              0 0
                              • RomanH  

                                Jo taaak, ja to myslel na tu spolecnou sirsi grupu. I kdyz, vis jak, jeste dvoje zimni tretry… :-D

                                0 0
                  • JSt  

                    to skace pres svihadlo?

                    0 0
                    • LM  

                      Ne, to jde nejspíš zkusit ruční řezací řetěz na tom stromu :-)

                      0 0
      • Paja  

        Tady máš ještě povodeň v Marihuánským minulej týden ;)

        0 0
        • LM  

          To je ta „nečekaná voda z lesa“ bez předchozího deště?

          0 0
          • Paja  

            To někdo říkal? Ten předchozí déšť nebyl asi jinde, ale na Buku spadlo 55 mm, což je přesně do sběrnýho území Říčky…

            0 0
            • LM  

              Na novinkách to tak podali…

              0 0
              • Paja  

                Tak ono to nějakou dobu trvá než se to nasbírá a doteče těch 15 km k Eldorádu, po cestě to ještě možná muselo trochu doplnit rybníky.

                Faktem je, že tu noc jiná srážkoměrná stanice takový úhrny neměla, jen tuším dvě měly asi polovinu.

                0 0
        • mastihuba  

          Tak u nas taky dobry, bob rika ze se to neda zastavit 

          0 0
    • mastihuba  

      Koukam ze presunem saliny z dornychu bravurně vyresili dopravu u zvonarky

      0 0
      • Macik  

        No na tom Dornychu budou ty semafory ještě muset doseřizovat, páč takovejch aut po sedmý ráno o prázdninách na tý křižovatce s okruhem nepamatuju. :-)

        0 0
    • babicak  

      Hoši, jde na Stravě poslat něco jako tady SZ? Tak, aby zprávu četl pouze uživatel a nemusela do veřejných komentářů?

      0 0
      • mastihuba  

        Co mu napsat normalni sms :)

        0 0
        • LM  

          Do úkrytu :-)

          0 0
        • babicak  

          No, ale kde získám číslo, nebo e-mail? To jsem na Stravě právě nenašel. Nemyslím tim, že nevím, jak napsat Frantovi, Polkovi, Motyllovi :-).

          0 0
          • chemik_mara  

            Leda stalking pomoci googlu. Nekteri maji treba ucet pres facebook a je tam stejna profilova fotka.

            0 0
      • Polka  

        SZ nejsou, jedině zmínit daného usera pomocí @ ve svém komentu a doufat, že zareaguje a ozve se.

        0 0
    • LM  

      V lese krása fantazie:

      • po předchozích deštích ideální grip
      • předpověd s možností deště zahnala lidi dom, nikde ani noha
      • 16 stupňů je na dlouhý rukáv do kopřiv ideální teplota
      • snad by to jen nemuselo být tak zarostlé, tolik větví nahnutých do cesty ve výšce hlavy nebo hrudníku nepamatuju…
      0 0
      • obda  

        Jo, včera odpoledne to bylo super. Akorát bych ještě jemně ubral na vlhkosti :)

        0 0
        • LM  

          Vyšší polohy cajk, ale zkratka kolem Mokré Hory je zase pěkná blátopast. Ale až v závěru kus od silnice, víc jak do půlky to vypadá úplně v pohodě a pak najednou zleva keř, zprava keř a mezí tím 15 cm hluboké sračky se stopama od kol a hlubokýma stopama od noh :-D. Poučen z předchozích nezdarů jsem to otočil, vrátil se a objel to po asfaltu.

          0 0
    • mastihuba  

      Dneska drzim palce motylovi, polka je v trasovani nelitostnej :

      0 0
      • Paja  

        Jako, že mu udělá orienťák? ;)

        0 0
        • babicak  

          Potřebuje zvětšovat ty svoje čtverce :-). Františku, Ty nejedeš?

          0 0
          • mastihuba  

            My sme jeli včera… Dneska se jim posmivame z pivcu :)

            0 0
          • mastihuba  

            A su na moto, jednou za rok je potřeba to vyvětrat :)

            0 0
            • babicak  

              V podělí bys nechtěl někam vyjet? Zprovoznil bych BMW 650 Dakar a vzal i moju ssebou.

              0 0
              • mastihuba  

                no v pondělí už jsem ve vincku a v praci :( popravdě řečeno na moto už jsem asi starej prijde mi to jako ztrata času.

                0 0
                • babicak  

                  Ty a starej? :-) :-)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Ze zvedavosti, kam bys chtěl jet? Treba na buk na nealko? :)

                    0 0
          • Paja  

            Noli tangere quadros meos ;)

            0 0
      • JSt  

        hygienik ;-)

        0 0
    • LM  

      Měnil jsem včera odrbaný kus bowdenu, co vede pod středem skrz zadní stavbu k hazce a když jsem z toho vytahoval lanko, tak se ven sypalo instantní dehydrované bahno v prášku – to by mně zajímalo, jak se to tam dostalo.

      Že by následky minulého bláto-léta a bahno-podzimu? :-)

      0 0
    • LM  

      V 21:20 jsem v lese kousek za Jehnicema zase říznul bok zadního pláště (už 2× sešívaného, teď třetí šlic asi o klacek).

      „Prozíravě“ jsem s sebou neměl duši ani jehlu a niť. No alespoň že jsem měl světlo a až do Zamilce na tom prázdném plášti ještě opatrně dojel :-).

      0 0
      • pepek  

        V takovém případku se doporučovalo, nacpat plášť suchou trávou. Nevěřím, že to někdy někomu fungovalo. (Ale za Jehnicama je nějaké rákosí, to by možná šlo :-)

        0 0
        • Jenda_T  

          Smrkové větve s jehličím (samozřejmě čerstvé) funguje. Teda kdysi na 26" :-D

          0 0
          • LM  

            No možná by to bylo lepší než několikrát zastavovat a roztahovat slepené bočnice od sebe (tmel ZeroFlats), abych jel zase po vypuštěné gumě a né místama rovnou po ráfku.

            A pokud by někoho napadlo s prázdným zadním kolem zkusit malinko naklopit kolo do zatáčky, tak nedoporučuju :-) (ustál jsem to, ale po nouzovém srovnání kola jsem se tam málem nevešel)

            0 0
            • LM  

              Víte co udělá čerstě dolité mlíko v plášti, který je proříznutý a jedete s tím ještě několik kilometrů dál?

              Všechen latex zaschne v různých chuchvalcích zevnitř pláště a na pásce/ráfku. Dneska jsem z toho postupně „vyloupal“ skoro 5 cm super lepivou kouli a ráfek ještě budu muset nějak dočistit :-/

              0 0
              • mastihuba  

                Muzes uvest co to je za plášť? Říznout bok se mi povedlo naposled v roce 2010 na zterelym plasti co byl z druhe ruky…vod motyla :)

                0 0
                • LM  

                  Starej Specialized Butcher Control. Tj. druhá nejslabší bočnice, co Specialized vyrábí. První je S-Works bok :-)

                  Už je šitej 3×:

                  • prvně se trochu rozjela kostra, když jsem s tím nedoskočil dvoják (sešito)
                  • pak jsem to říznul o nějakej šutr na šotolinové cestě z Baby do Jinačovic
                  • a naposled jsem projel nějakejma popadejma větvema částečně schovanýma v bujné vegetaci kolem (měl jsem vytáhnout světlo dřív)

                  Ale už je taky trochu zteřelej (před tou jízdou po prázdném kole vypadal asi lépe:-))

                  0 0
                  • LM  

                    Mám tu ještě jeden skoro novej ten samej plášť, už víc jak rok na bazaru za 3 kila a nikdo to nechce…

                    Navíc jsem včera po sešití zjistil, že mi zatuhly obě tuby se zbytky vulkanizačního roztoku, takže jsem to něměl jak přelepit. Tak jsem to nasranej hodil do kouta a vyrazil na silničce :-)

                    0 0
                • Motyll  

                  Pavouček?

                  0 0
              • mastihuba  

                Skok na prase do ostryho kameni spis neprezije rafek.…

                0 0
        • JSt  

          jediny,co funguje, vodriznout nekomu na zahrade par metru hadice a tu tam stocit. ;-P

          0 0
          • kankrlicek  

            Funguje to.

            Ještě v mé plášťové éře jsem defektil zadek, všechno jsem měl, jen pumpička chyběla. Kdesí úplně mimo civilizaci. Nacpal jsem tam trávu, musel ji ještě třikrát doplňovat, ale dojel jsem k záchraně. :)

            0 0
      • RomanH  

        To je ten duvod, kvuli kteremu si rikam, ze by XC vlozka do rafku mohla byt fajn.

        0 0
        • pepek  

          Duša v batohu je jednodušší a nemusíš s ní točit.

          0 0
          • RomanH  

            Ve Svajcu kamoska rizla, dali jsme dusi, vypodlozili vizitkou i kusem duse, nicmene i tak se to „boulilo“ ven. Totez i pred par lety kamos, kdyz jsme jeli bikovy Praded. V obou pripadech se teda opatrne dojelo, ale pro rychly „navrat do civilizace“ mi ta vlozka neprijde uplne marna (viz. Karos)

            0 0
            • Excel  

              Jj, to si pamatuju, ten Praděd jsme z Předklášteří dojížděli už velmi opatrně.:-D

              0 0
            • pepek  

              My, co vozíme jednu duši aji v plášti si toho řezu všimneme většinou až doma. (Což je nebezpečný, když jedeš 3km sjezd 50kmh po šotolině a až v hospodě si všimneš, že duša leze ven. Ale když jsem tam dal šmirgl z lepení, tak se to moc nesnažilo rozjet, akorát je třeba ty drobky potom pečlivě vyčistit.

              0 0
            • obda  

              Tehdy na Chvojnici jsem řezanec vypodložil, dal duši, a dál jel normálně. Teda až na ty dva další defekty, které jsem pak dostal :D Nicméně s tím podloženým místem neměly nic společného.

              0 0
            • Karaya  

              Ta vložka, co mám já, ale tohle neudělá, nebo ne s 2.4 pláštěm. Nicméně jsem ještě na bezduších nedefektil tak, že by tam alespoň minimální tlak nezůstal.

              Btw na Trutnov trails jsem si půjčil Qayron na duších, vyjedu první výjezd a co myslíte? Duše jsou prostě na ho*no.

              0 0
            • Karaya  

              Btw jel jsem tento týden kolem povědomého místa, tak jsem to hned vyfotil a taky že jo. Určitě budeš vědět, která památná událost se tam stala :-)

              0 0
              • RomanH  

                :-)

                Ano, vim, byl jsem tam pred cca trema lety

                0 0
    • mastihuba  

      Jakej je rozdil mezi temahle aku? V celovce sviti obě a v emisarovi jen ta stara ncr

      0 0
      • JSt  

        strc je na dylku do suflery.

        0 0
        • LM  

          mastihuba: A pokud máš plastovou šupleru, tak to můžeš změřit i přes kontakty :-D

          0 0
        • mastihuba  

          To nemusim merit abych videl ze ty novy sou delsi :)

          0 0
    • Motyll  

      Tak ať to Polka šlape! Na všech frontách i tratích.

      0 0
      • mastihuba  

        Kam jede? Stihne se do zítra vratit? :)

        0 0
      • Paja  

        …a ať mu nic nepraská, ani náby ani kosti ;)

        0 0
      • Jaroslávek  

        … a ať je milej na starší lidi :-))

        0 0
        • Paja  

          :D

          0 0
        • kankrlicek  

          :)

          0 0
        • babicak  

          Já si nestěžuji, je přísný, ale spravedlivý.

          0 0
        • mastihuba  

          Ja teda nevim kdo komu rekl uhni *****, ale myslim ze zrovna polka by todle nerekl, myslim ze mu trochu krivdis v souvislosti s minulostí :)

          0 0
          • Jaroslávek  

            To bylo v úplně jiným kontextu.

            0 0
            • mastihuba  

              Minulost se na souvislosti neptá :)

              0 0
            • Paja  

              Přesně tam, bylo to v kontextu jako nevymejšlej si ****** ;)

              0 0
      • babicak  

        Prostě zůstaň v pohodě!

        0 0
      • pepek  

        A trochu té empatie k soudruhům.

        0 0
      • Polka  

        Děkuji soudruzi! Nába už je objednaná :-)

        0 0
    • novcze  

      tak jsem jel po delší době přes Pekárnu a kromě jako vždy nových kusů padlých stromů jsem uklízel nastražené větve v jedné objížďce několika padlých stromů a ještě tam byly střepy jako bonus, tak ty jsem taky vyházel, prostě jako vždy lidi jsou hovada… a nechápu, že si tam hrajou na PP, když je to hned vedle sídláku na jedné straně a stájema na druhé, chodí tam lidi i koně a je tam asi tak milion cestiček, lepší by bylo udělat z toho nějaký lesopark s udržovanými cestami a porostem, prospělo by to tomu lesu mnohem víc

      0 0
    • Jaroslávek  

      Rozmohl se nám tady takový nešvar: chaoticky se jezdí ČTZ ZR – Brno, na srazy BF … :-( Taky si asi zajedu ČTZ sólo.

      0 0
      • Paja  

        Ten se rozmáhá i v RomanTyčce, o týden později další červená a první info o akci je fotka bistra v Jimramově…

        0 0
        • Jaroslávek  

          :-(

          0 0
        • RomanH  

          Dusan dal prvni fotku z Darka :-)

          0 0
          • mastihuba  

            Mel by sis udelat poradek predsedo :)

            0 0
            • RomanH  

              Cajk, ja byl v jeho terminu na dovci, Dusan by to podruhe za sebou nejel (je sice srdcar, ale ne blazen :-)), Depka se chystal (za)milovat na festaku, a nikdo jinej to uz mimo Exe nejezdi.

              0 0
              • Paja  

                Tak já bych třeba, když nastane dobrá konjunkce Jupitera se Saturnem…ale musel bych o tom vědět ;) ale i jinak byste mohli dát vědět, abychom vás mohli aspoň mentálně podpořit (nebo si třeba představovat jak se ti z… šťaví na louce za Dalečínem, že Exíku ;-).

                0 0
                • Excel  

                  Tu jsme vyjeli na velkou, na klid, voe :-p

                  0 0
                  • Paja  

                    Teď už taky jezdím všechno na velkou, voe ;)

                    0 0
          • Paja  

            Dušan to avizoval ve vlakně III. BF sraz.

            0 0
      • babicak  

        29.8. jedeme na Kuks. Silničky s sebou!

        0 0
        • Polka  

          Copak ty nějakou máš? :-)

          0 0
        • Karaya  

          +1, včera jsem naklikal trasu, je tam krásně, teď jsem od tam přijel :-)

          0 0
      • Excel  

        Dušan holt navnadil, tak to bylo takovy rychlý rozhodnutí po návratu z dovči. Voni si to tu všeci idealizujou, ale není vlastně vo co stát, jen utrpení, sebehana a masochismus. By mě však zajímalo kdo by v tu sobotu jel abych věděél pro příště kemu dát echo. Ale dlouhodobá zkušenost je, že víkendy može Roman, Dušan a když je Jupiter v konjunkci s teleskopem tak Patrik.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Sem jen píšu, abyste se mnou nepočítali. :-)

          0 0
          • Excel  

            Ty bys nejel, to vím, to mi nemusíš hlásit! :,–)

            0 0
            • pepek  

              Já tedy asi taky, možná, pravděpodobně, zcela jistě nepojedu.

              0 0
              • babicak  

                A to já zas jo, nejlépe konec září, začátek října, aby se dalo ještě spát venku, třeba pro změnu nějaké pivce.

                0 0
              • RomanH  

                A to je skoda, netopejry ja rad :-)

                0 0
                • Paja  

                  Kdyby jel pepa s tím, že v Honekerovi pojede na netopýra, tak jedu 100% ;D

                  0 0
            • Smazaný účet  

              :-)

              0 0
    • pepek  

      Takto asi skončil i ten náš Kryštof

      0 0
    • Gwaihir  

      Kde jezdíte svoje xc vyjíždˇky? Jsem limitován začátkem na Monte Bú a jezdím obvykle směr prígl, ale moc mimo silnici to není nebo je to daleko. Máte svůj oblíbený okruh – cestu? Chtěl bych ujet něco mezi 20–40km, víc asi nedám :(

      0 0
      • Excel  

        XC jsme jezdili v čase Iráku napadení, teď už jezdíme jen takovy maly backcountry…v pod­statě :,–)

        0 0
        • Gwaihir  

          Já jen že XC okruh Anthropos je na mě moc těžký.

          0 0
          • Excel  

            No vidíš, o ten jsem se nepokoušel a ani to neplánuju. :-)

            0 0
      • chemik_mara  

        Z Kravaku jsi cobydup na Holedne, Baba pres Komin se da taky a smer Sobesice pres Zabiny a Krpole jakbysmet. Pri trose snahy se da asfalt limitovat na minimum nebo ho brat jako nutne zlo k presunu ;-)

        0 0
        • Gwaihir  

          Na Holednou jsem ještě nejel, dík za tip. Baba přes Komín je asi fajn taky – jen je tam nahoře u té lípy v Medlánkách blbej kopec kolem těch zahrádek. Ty Sobůlky jsem vlastně už párkrát jel (přes Krpole, pak most přes Sportovní, trochu nahoru Pod zaječí horou a kolem Antoníčka na Lesnou a po červené do Soběšic a dolů do Zamilca.

          0 0
          • Excel  

            Jeď to od Komína, rozcestník U letiště, napoj se na modrou TZ hřebenovka Pod Chocholu pak žlutá až do Kuřima, pak si vodfrkni cyklostezka do Mor. Knínic a pak XC modrá tz k Rumunům a pak směle ZTZ ( tu možeš objet po lesní cestě, nahoře se to spojí) na Trnůvku a šup na Prigl…tisíce děkovných dopisů.

            0 0
            • Gwaihir  

              Co jsou Rumuni a co je to ztz?

              Většinou z baby jedu Jinacovice, Knínice, Veverská Bítýška a pak po pravé straně pryglu domů.

              0 0
              • babicak  

                Rumuni – pomník padlých rumunských vojáků při osvobození Brna( ano, nebyla to jen Rudá armáda s tanky Sherman a bombardéry Boston) a ZTZ by mohla být zelená turistická značka.

                0 0
              • Lišák  

                Rumuni jsou na modré (MTZ) z M. Knínic směrem k Oboře. Nahoru se dostaneš po zelené (ZTZ), ovšem ta není zadarmo. Lze objet zleva po cestě bez značky.

                0 0
                • Gwaihir  

                  Dík. Tama jsem asi nejel nebo nepamatuji.

                  0 0
            • Gwaihir  

              Něco takového?

              Trasa z 49°11'50.657"N, 16°35'21.277"E do 49°12'15.643"N, 16°35'1.614"E

              Trasa 38 km • 2:58 hod

              https://mapy.cz/s/lajotokero

              0 0
              • Lišák  

                Po Kuřimské Hoře to jeď po žluté (ŽTZ) je to fajn singlík. To, cos naklikal, Tě hodí zbytečně rychle dolu.

                0 0
                • Gwaihir  

                  Tam je chyba, mapy mě cpou mimo, pojedu po žluté.

                  0 0
                  • LM  

                    Když už jedeš nahoru k Oboře Kuřim, tak bys tam mohl zakomponovat i Prygl trail (místama je to trochu těžší, ale většinou pohoda)

                    0 0
              • Macik  

                Já třeba nemusím tu žlutou mezi zahrádkama na Babu mezi body 7 a 8. Tam musím tlačit, proto to raději mírně objedu:

                https://mapy.cz/s/modupudago

                0 0
                • Gwaihir  

                  To jde objet? :D Dík. Vždycky jsem na to nadával – málo místa a kolikrát tlačit.

                  0 0
                  • LM  

                    :-D

                    Já to „objíždím“ takto (mezi body 2–5 jedu teda jinak:-))

                    0 0
                    • RomanH  

                      Ja teda tudy asi dva tri roky nejel, tak netusim, jak to tam vypada aktualne, ale mne se ta zluta naopak libila – krasne otestovala plaste, Tvoji prositost, techniku. Stacilo, aby zahradkari navezli cerstvy makadam, a byla to past :-)

                      0 0
                      • LM  

                        Jsem tam taky několik let nejel, takže jsem zapomněl, jak to tam vypadá a pak tudy zhruba před měsícem jel směrem z České na „gravelu“ :-).

                        Na lesní cestě zatuhlý vzorek traktoru, naklepanej jak sviň (ještě s dušema). No alespoň že jsem si pamatoval ty debilní schody na začátku zahrádek hned u lesa (tam jsem slezl), makadam jsem nějak prodriftoval, a přesně v místě, kde se pěšinka rozširuje na cestu, měl nějakej tydýt uprostřed cesty odstavené auto. Když jsem brzdil a koukal kudy ho objet, tak jsem píchnul zadní kolo (╯°□°)╯︵ ┻━┻

                        0 0
                    • RomanH  

                      .

                      0 0
      • novcze  

        spousta možností na všechny strany, jako doslova

        0 0
        • babicak  

          Dá sa kolem Brna na všechny strany a všude je hezky :-)

          0 0
          • Excel  

            Cos to tam delal za Boskovicema, jels pro kamion? Vidim tam bile mista u Letonic a Bučovic.

            0 0
            • babicak  

              Máš pravdu. Stydím se za ta bílá místa u Letonic, měl bych jít do sebe a něco s tím udělat.

              0 0
              • pepek  

                Nestyď se, tam má bílá místa úplně každý. Tam se stačí podívat z dálnice a jseš rád, že tam nemusíš jezdit.

                0 0
                • Excel  

                  :-D

                  0 0
                • Polka  

                  Nemá ;-)

                  0 0
                  • pepek  

                    Ty bys kvůli dlaždicím jezdil aji v Polabské nížině.

                    0 0
                    • Motyll  

                      Cesta je cíl…

                      0 0
                      • Excel  

                        Dneska jedu hore, jestli mi rozumíš.

                        0 0
                        • Polka  

                          Smůla, je v chorvatském úkrytu :-)

                          0 0
      • Smazaný účet  

        Pokud Ti nevadí tzv. nudný voleje, tak můžeš mrknout třeba ke mně na Stravu (odkaz v profilu). Pár vyjížděk z Krpole tam mám. Což není úplně daleko z Monte Bů. Mix všeho možnýho.Ale spíš asi delší výjezdy. Zkrátit to můžeš někde dle libosti.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Chci dnes vidět oba Rockridery a Jaroslava s cen. nab. na Svoradu. Stop.

      0 0
      • Excel  

        Mám se ***** do Rousínova nebo možu stoupat jak dým vod Nemojan?

        0 0
      • Vilém  

        To se da zase obnovit, kdyz si smazes profil?

        0 0
        • babicak  

          No tvl, Patrik je zpět :-)

          0 0
        • Excel  

          Jo, ale musíš nejdřív na někoho ukázat prstem a nechat ho smazat. ;-) qiu pro quo

          0 0
      • Paja  

        Hele, Patrik už není v úkrytu ;-)

        0 0
      • LM  

        Kdybys chtěl vidět i Triban plečko-allroad, tak ho teoreticky taky můžu dovézt. Pokud mi teda masérka dneska po masáži nezakáže kolo :-)

        0 0
      • mastihuba  

        Jestli ti to pomůže, tak já tam dnes taky nebudu :D

        0 0
      • Smazaný účet  

        Ha, p@X leze z úkrytu! Dneska jsem na Buku byl, ale kolem poledne. :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        Díky chlapci za nejsluníčkovatější večír.

        Jako TR jede parádně s RS tlumičem (v podstatě je to okopčený starší spešl).

        Objednávku na novou sedlovku jsem nestihl zrušit, už přišla žádost o celní prohlášení, šaltr zkusím sehnat pro jistotu nový, jako klacek kousek před základnou, to mě vůbec nenasralo… :)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Nejkrásnější část cyklistiky, pak už to jen lupe, stárne a sere se to :)

      https://youtu.be/PSh1Wux3Y50

      Vasha a vesmířan Fikejz na grevlech:

      https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Pump Bástr

      0 0
    • Smazaný účet  

      Nesmyslný tuzing na Kuks. Jakmile si jednou zvykneš na hezčí, lehčí pedály s větší styčnou plochou nelze jinak.

      0 0
      • Motyll  

        Zkusil jsem, tyhle… Lehčí jak tvoje XTR ;)

        https://www.kupkolo.cz/…iska_z96768/

        0 0
        • Smazaný účet  

          Protože nemaj ty „placebo“ větší plošky :)

          0 0
          • LM  

            Tyhle jsou ještě o 37 g lehčí (256 g oba píšou jinde) a mají „placebo“ maximální.

            A největší styčnou plochu mají stejně platformy s bezpáskovýma klipsnama :-P

            0 0
        • mastihuba  

          A jako bonus z nich před hospodou nevycvaknes

          0 0
          • Paja  

            :D

            0 0
          • Motyll  

            To většinou u mne záleží na množství zakázaných látek v krvi :)

            Za dva týdny najeto 303,7 km a vycvakávání bez problémů. Ale znám jedince, co je nemohli mít.

            Ale znám jich více, co jsou spokojeni.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Jako pokud ta MTB tretra tam správně sedne, tak ten rozdíl v záběru jde znát. Měl jsem na Apachovi A600 a znát to bylo. Teď tady nějaký borec řeší barefooty na kolo, wtf?????

              0 0
              • Smazaný účet  

                Ať jezdí bez bot. Chce to jen trochu cviku. Když si našroubuje kufry na šlapky, může i s nášlapama.

                0 0
              • Motyll  

                Jak mám tyhle boty rád na civilní pohyb, tak na kole si je nedokážu představit… Tuhost podrážky je pro mne zásadní parametr.

                0 0
                • JSt  

                  kdybys nepouzival nacvakavaci minipedalky, upozadil bys tento parametr.;-)

                  0 0
        • Karaya  

          Až ten hliník trochu ošoupeš, tak budeš mít pěknou hudbu při šlapání. Ta ploška tam není pro nic za nic :-)

          0 0
          • Motyll  

            Mne nějaký zvuky z kola jen tak nerozhodí.

            0 0
      • pepek  

        Dominik Feri k tomu nepasuje. Řeší tam houkačky, měrku, kraviny a pičovinky – a o podvozku ani slovo. To by se museli sehnout, že :-)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Kdo pamatuje?

      https://www.ceskatelevize.cz/…video/852774

      Nechápu, jak se mi ten klub mohl vyhnout.

      0 0
      • tusiexet to xmetov cuez  

        No jo, tam to bylo zajímavé…

        0 0
      • poison  

        Kdo nezažil dobrodružství ve volze pod podiem neví o devadesátkách v Brně lautr nic.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Ještě bych přidal do klasiky klub Topas. :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Ten byl asi zajímavější a dobrodružnejší před revolucí (STB).

            V roce 1967 se skupina studentů rozhodla a za poměrně krátkou chvíli zřídila v suterénu bloku A KSK svůj „polosoukromý“ studentský klub. Jednalo se vůbec o první VŠ studentský klub zřízený na VŠ kolejích v rámci celé tehdejší ČSSR a jeden z prvních studentských klubů jako takových (PS: ani Praha v té době obdobný klub neměla)…

            http://www.topasclub.cz/sekce

            0 0
            • Smazaný účet  

              Jsem trochu později narozen, takže já tam chodil až trapně v devadesátkách. Žádná protistátní činnost. :-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                A Mersey (1993 – 2019), ale já až po devadesátkách. Klaustrofobie, probíjení na hajzl :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Tam jsem byl paradoxně snad jen 3× a nikdy se mi to tam nelíbilo. Po devadesátkách v Topasu jsme začali chodit na Favál. Pak už Fléda atd.

                  0 0
                • obda  

                  V Mersey jsem byl jednou i v obleku – rok 94 nebo 95. Tam to snad nikomu ani nepřišlo divné :D

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Nj, mně chybí ta VŠ, druhá polovina klubových devadesátek, ale to už bychom se s mamó umlátili.

                    0 0
                    • tusiexet to xmetov cuez  

                      A co teprve takový Yacht…

                      0 0
                      • vit.sklenar  

                        Jj a taky Sklenenka, Kashmir, nebo Oriskarna :-)

                        Jinak ohledne toho Topalu, nazev je zkratka „TO PAtri Studentum“ ;-)

                        A hned vedle hospoda Ambra – taky pojem …

                        0 0
                        • babicak  

                          Jj, Ambra, to už snad není pravda, pěkný kálky :-)

                          0 0
                        • Excel  

                          Do Sklenenky jsme dvakrat nahlidli, prislo nam to docela smazkoidni podnik. My si lili svoje na Devadesatce, U Hejmalu a v " Cukrarne" Pravda, jeden rok jsme pravidelne zavirali Yacht. Topas a Ambra vyjimecne.

                          0 0
                      • Smazaný účet  

                        No a v novým miléniu (už jsem bydlel v Brně) jsem se díky kamošce a jejímu DJ borcovi zku*vil stylem DnB (tehdy ještě Jungle), poprvé ve Sputniku na Pekandě.

                        https://soundcloud.com/xmorph_cz

                        0 0
                        • tusiexet to xmetov cuez  

                          Na hudbu byla Alterna, Musilka, Sklenenka. DJoviny jsem zakusil až s ženou, ale nijak mě to naštěstí nechytlo.

                          Nebyls náhodou v Boskovicích na Tygroo?

                          0 0
      • Macik  

        No tvl dík, Harlem klub, to už je tak dávno, že bych si sám ani nevzpomněl. A při tom jsme tam bývali docela často. :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          To jsem byl asi ještě mlád, bydlel na venkově, žil v zajetí death metalu a neznal páteční kamarády.

          0 0
      • obda  

        To už jsou novinky, klasika byla Šedá litina ;)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Kua, může mi někdo říct, jak se mám dozvědět o takových akcích?

      https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Tvl, oni mi obnovili i staré smazané fotky…

      0 0
      • chemik_mara  

        A ze jich tam mas! :-D

        0 0
      • LM  

        :-D

        0 0
        • Smazaný účet  

          Měl bych Felta přefotit, je dávno překopaný. A TýRexe též, snad už se konečně sejde nálada a doladění tech. stavu. U sedlovky byl asi problém v kabeláži a naposled se mi klacek spářil s hazkou.

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Smazaný účet  

      Jak jsme tu před časem s LM řešili napojení na „novou“ cyklostezku Kníničská (po druhé straně než je tramvaj), tak jsem nedávno jel po té nové straně a křižovatka Kníničská – Veslařská dostala na ostrůvky přejezdy a semafor pro chodce, takže jde přejet bezpečně a bez komplikací.

      0 0
      • novcze  

        jj, už před pár týdny to tam bylo, ale světla jsou jen na jednom přechodu, na druhém se musí dávat bacha … a ještě tam chyběl dodělat asfalt na jedné straně

        0 0
    • niner29  

      Last minute: v Pondeli 7/19 nekdo zajem na vyjezdku asi 4–6 hodin z Lesne, po obede....., smer na sever, popr Moravsky Kras, singletrack…

      Tempo svizne, avsak ne zavodni…

      Diky Petr

      0 0
      • niner29  

        …popr. v Utery 20.7 take…

        0 0
      • niner29  

        Tak co? kdo ma volno a chce se protahnout delsim vyslapen na kole na severu Brna..?

        0 0
    • Smazaný účet  

      Tak ty kladky do vrtule jsou z výroby (porovnával jsem s novou), ale je ohlý dorazový šroub ramínka a řetěz na nejtěžší převod koliduje s hazkou.

      Je k dispozici, najeto do 500km.

      0 0
      • mastihuba  

        tenhle spam mi tady chyběl :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          To je první věc po znovuzrození k cyklotématu voe. Shimano věci jsou v shopech buď levně v nedohlednu a nebo hned za nesmysly.

          0 0
          • mastihuba  

            to nic nemění na tom že to patří dosekce daruji za fidorku :)

            0 0
      • Jaroslávek  

        Máš ukrutnou sílu …

        0 0
      • novcze  

        ta namotaná tráva tam, to bych nesnesl, někdy to vytahuju už na cestě když si toho všimnu :))

        0 0
        • Smazaný účet  

          Taky to od dvanáctky po každé louce poctivě odmotávám, když jedu sám a nejedu ze základny.

          0 0
          • LM  

            Kouká na obouchanou X1 11s hazku, která je ze strany odřená od šutrů (ramínko taky), o něco jsem s ní vylomil 3 zuby spodního kolečka, zevnitř ramínka je to vyleštěné od bahna na řetězu a rolničkách a stále funguje krásně.

            Jenom patku rovnám celkem často, asi máš na RB moc tvrdou :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Když jedu silnic, nic neřeším. Když MTB, tak furt nějaký problém. Hmyz, kopřivy, ostružiny, blato, rozbitý stojky, zbabělost ve sjezdech, tech. problémy…

              0 0
              • LM  

                Njn, já mám poslední dobou nějakou smůlu na psí hovna. To se ti na silnici taky nestane :-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Já mám skoro každou jízdu někde rozmašírovanýho slimáka, naprsklýho na nějakou část kola, oblečení apod. Na plášti mám pokaždé fóbii z defektu, ale sliz naštěstí není tmel, ale živočich. RIP

                  0 0
                  • pepek  

                    No tvl. to jsou starosti. Já jsem např. prováděl takový průzkum, že jsem se motal dobře 20 min, abych vůbec našel svoje kolo. Bez GPSky bych tam bloudil do rána a sežrali by mně vlci. A vy tady o psích hovnech. :-)

                    0 0
                    • RomanH  

                      Na prochazce s kolem ;-)

                      0 0
                      • Paja  

                        Spíš to vypadá, že procházka byla bez kola, když ho nemohl najít :D

                        0 0
                    • Karaya  

                      Když jsem byl v Českém ráji a jel po trase doporučené nejmenovaným soudruhem, tak jsem si říkal zlaté Pepkovy pěšinky.

                      Na druhou stranu, možná že za to až tak nemůže ten soudruh, jako spíš to, že jim tam víc řádí vítr a bují vegetace, než tady u nás :-).

                      0 0
                      • pepek  

                        Tuto „pěšinku“ bych nedoporučil ani Polkovi :-)

                        0 0
                  • novcze  

                    ty jo leze mi tam hnědej slimák… uff, je to jen knot :))

                    btw. pět let s duší bez defektu, vyjedu na bezduších a po čtyřech měsících cpu knot do pneu, to je pech

                    0 0
                    • LM  

                      Jaký tam máš tmel?

                      S duší by to byl pech ještě větší: musel bys to rozebrat, dát náhradní duši, nebo lepit stávající :-)

                      0 0
                      • novcze  

                        muc off, byla to malá dirka, tlak vpodstatě držel (na poměry bezduší), ale bublalo to, tak jsem musel nacpat knot … ve vlákně o bezduších mi bylo sděleno, že muc off je shit i když podle recenzí je jeden z nejlepších

                        0 0
                        • LM  

                          Muc-Off mi taky skoro nefungoval. Aby to zatěsnilo patky pláště, tak jsem tam musel postupně natlačit víc jak půlku 140 ml balení (s jiným tmelem stačí v klidu 40–50 ml) a drobnou dírku to taky moc nedalo. No alespoň to šlo z pláště dobře vymejt vodou :-)

                          0 0
                          • novcze  

                            zrovna čtu uživatelský recenze na amazonu a ono na té neschopnosti zatěsnit malé dirky něco bude, uvidíme jak se bude projevovat dál, kdyžtak příště stans notubes i když ten je latexový a bude strašná prcačka s čištěním.

                            0 0
                            • LM  

                              Ne, „strašná prcačka s čištěním“ je ZeroFlats. Ten zalepí všechno a všude. Dokud ho jen dolejváš do pláště a jezdíš, tak je to super. Horší, když to pak potřebuješ sundat (patka přilepená k pásce, „šlupkoidní“ plášt se zevnitř občas přilepí sám k sobě do tvaru Y a nejde s tím pak skoro hnout – prostě radost :-).

                              Na „gravelu“ teď zkouším Vittoria Universal Tubeless Sealant a taky to není žádnej zázrak:

                              • lehce netěsnící ventilek to nezatěsnilo ani po důkladném protřepání a 2 vyjížďkách, musel jsem tam dát ještě podložku z duše
                              • zato když se při upouštění tlaku dostalo trochu tmelu na ten šroubovací váleček na konci ventilku, tak jsem to pak musel povolovat kleštičkama a použít ten váleček jako závitník
                              • jsou v tom třpytky dvou velikosti a barev (bílé menší, růžové větší): při manipulaci s pláštěm od tmelu jsou třpytky všude okolo (nejprve na rukách, později všude) a dělá to „disko-ježečky“ – už jsem vyndal 3 (prvního po týdnu, další 2 při prohazování pláštů na širší ráfky o 14 dní později)
                              0 0
                              • obda  

                                Však vy se ještě pokorně vrátíte ke klasickýmu NoTubes ;) Já teda nic lepšího nenašel.

                                0 0
                                • LM  

                                  Mne zatím nejlépe fungoval ten ZeroFlats, ale chce to ne moc často sundávat pláště a mít připravenou náhradní pásku do ráfku pro případ, že bys to sundal komplet. Zvažuju, že bych dal do zadního kola vložku, takže zkouším jiné tmely. Se ZeroFlats bych plášť s vložkou z ráfku pak asi už nedostal :-D

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    Mně teda moc ne, rád jsem se vrátil k NoTubes a zbytek Zeroflats kupodivu nikdo nechtěl ani za odvoz…

                                    0 0
    • Smazaný účet  

      Kdo se přidá, bude to hustý EN: https://www.youtube.com/…mdzVB4AaABCQ

      0 0
      • LM  

        Tam dojeď a řekni jim, že s nima rád pojezdíš, ale že si nepřeješ, aby tě přitom natáčeli :-D

        0 0
        • Smazaný účet  

          Mám nutkání zeptat se celé tady té gopro sdružené partičky, jestli tuší, že cyklistika je stále především o najíždění na silnici a kolik by asi tak ujeli na XC.

          0 0
          • babicak  

            V klidu, poslechni si https://youtu.be/1hwydDzkNbM, již pěkná historie.

            Zitra pojedu cestu do práce vyzkoušet e-bike, tak aby mi nakonec nezůstal :-)

            0 0
            • mastihuba  

              Ted, ted tu byl… Husqvarna neco moutain 5… Už je naockovanej od kamarada z Ovy ze to de odcipovat, motosquadra prolina cyklistiku a mashering, cyklisti jezdi na moto..... Takovy kvetinovy leta :)

              0 0
            • Smazaný účet  

              Jak jsem psal, tohle dávej na podzim, teď prověř aparaturu a sousedy: https://soundcloud.com/…rumnbass-mix :)

              0 0
    • Smazaný účet  

      Jaroslave, mám u nové sedlovky přiložené podložky i pro ližiny oval 8–9 a 9–10, to už je ti ale celkem info k hounu :)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Patriku, budeš je dávat na bazoš ? Nebo snad kamrádovi za škopek ?

        0 0
      • Paja  

        ;-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          No, zamakali na tom kanaďani, u té nové už se nemusí měnit (pilovat) kvůli oválům i ta „kolíbka“.

          0 0
          • babicak  

            Kamarádi, nemáte náhodou někdo na prodej jeté, ale použitelné plonkovní platformy?

            0 0
            • Smazaný účet  

              Mám dvoje M520 :)

              0 0
            • LM  

              Definuj „použitelné“ :-)

              0 0
            • Excel  

              já mám, úplně plonkovní BBB tuším někde zahrabané, jeté jednu zimu

              0 0
            • mastihuba  

              Bych ti mohl prodat svoje hope, na tak starym kole je skoda mit tak drahé pedaly :D

              0 0
    • novcze  

      mě z těch pneu jebne, předek s knotem po dnešku vyzkoušeno a dobrý, ale pro změnu na zadku (maxxis ikon) jsem našel bouli zevnitř… naposledy jsem měl něco takovýho na 26" kdy se na Kenda Karma trhlo vevnitř plátno, udělala se boule a přes ni jsem pak někde píchl duši.

      Je to na reklamaci (byla už na kole při koupi)? nebo doufat, že to vydrží… no asi objednám zase racekingy nebo crosskingy pro jistotu

      0 0
      • LM  

        Já jsem kdysi na Ardentu mnohem větší boule propíchnul jehlou zkrz, otočil kolo, počkal až se tam dostane latexovej tmel, zmáčknul to ke kostře pláště a nechal to zaschnout. Pak to drželo. Ale s tím tvým Muc-Offem by to mohla být past :-)

        0 0
        • novcze  

          propichovat rozhodně nic nebudu, spíš budu doufat, že to vydrží… spíš je problém, že kšeft co měl oem verze contíků za příznivé ceny, je už neprodává

          maxxis na mě nějak pozitivní dojem neudělal, co ty vittorie, dost lidí to tady vozí, ne?

          0 0
          • novcze  

            asi zkusím Mezcal, podle https://www.bike-forum.cz/…25-reference by měli být slušný a líbí se mi vzorek

            0 0
            • RomanH  

              Mezcal ? Jo, Pepek doporucuje :-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Zas nějaký robot :) Je to chrtí guma do sucha.

                0 0
              • novcze  

                a co měl pepek za problém s mezcalem?

                0 0
                • Smazaný účet  

                  20 let, možná víc, neřeš, směsi se mění, jsou různé verze…

                  0 0
                • pepek  

                  Nic vážného, od nasazení dobře jel po asfaltu až k podjezdu před Bilovicema. Pak jsem ovšem udělal chybu, zatočil doprava do Těsnohlídkova údolí a po 200 metrech byl řízlý z boku. Nějak jsem to podložil. A pak už jen pár defektů asi při každé třetí jízdě a utržená patka. Nic víc. Ale P@x má pravdu: ten asfalt byl suchý, ale u Těsnohlídka bylo trochu mokro-tak asi proto.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Je fakt, že se něco změnilo, Barzoja mám teď propolucovanýho jak sviň, což nebévalo, asi mu nesvědčí nečinnost.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      To udělá starej tmel, oddělená tekutá složka mírně tečkuje na starým plášti. Na hodně jetých to mám někdy mírně taky. Ne tak moc jak Ty, ale ničemu to nevadí. Když jsme u Barzoja, poslední nákup jsem zkusil kvůli ceně vzít tu verzi e-Barzo. Kromě zelenýho blesku na boku jsem si nevšiml žádné změny proti TNT verzi. Barvy, na omak, nasazení, chování pláště, vzorek… prostě podle mě TNT (nově XC-trail) s jiným potiskem.

                      0 0
                      • Paja  

                        Battery saving compound, to bude nějaká tvrdá směs, ne?

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Na voleje ideál, třeba dýl vydrží ;)

                          0 0
                          • pepek  

                            Čím víc green a eko, tím dřív si rozbiješ hubu :-)

                            0 0
                        • Smazaný účet  

                          Přijde mi to úplně stejný jak ty neelektrický. Má to i stejnej popis směsi. Asi tím myslí ve srovnání s konkurencí. Spíš jen potiskli původní pláště jiným nápisem, aby se mohli zmocnit i části e-trhu. Jinak bych v tom nic dalšího nehledal.

                          0 0
                      • Smazaný účet  

                        Čím větší blesk, tím větší odběr přibývajících producentů éček.

                        0 0
                        • Excel  

                          Když vidím, jak se daj koupit gravel tretry, pedály a dresy, tak možná se už brzo dočkáme i e-treter a urcite tu vznikne i oslavnej thread jak jezdeni s e-tretrama posunulo e-biking na dalsi level.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Jj, dnes bys měl mít odlišný ohoz a výbavu na žiletce, grevlu, XC, EN… hafo helem, treter x2… + pro zbytek rodiny éčka s veškerou výbavou… + pořádnou dodávku…

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Leda vlhký sen markeťáků. Poslední dovolená na Šumavě mě přesvědčila o tom, že dnešní jediná progresivní cesta je elektro MTB. Od důchodců po dětičky, všichni zařazeno na těžkej, pláště šířky minimálně 2,4 a perou to tam kopec nekopec, silnice, šotky… kolena a motor brečí, ale hajtra je k nezastavení, až mi oči z důlků lezly překvapením, co ten motor do kopce utáhne za náklad. Pupkáči všech kategorií. A jak řadí v tahu, to bylo jak střelba z kulometu. Ty e-řetězy a kazety musí být extra odolný. Takže, žádný silničky, gravely apod.. To tak možná na BF a specilizovaných fórech, ale masovej civil jede elektriku. Už je to vidět i v okolí Brna.

                              0 0
                              • JSt  

                                to jsou jen kokoti, keri chcou byt in. srdcari jezdi na trekingu s 3*7 acerou a neresi nesmysly, kery akorat stoji love a pridavaji starosti. ;-)

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Takový jsem tam neviděl. :-)

                                  0 0
                                  • mastihuba  

                                    Voni se vetsinou nepotrebuji kvuli jezdeni na kole ***** v aute pres celou republiku nekam na sumavu :)

                                    0 0
                      • novcze  

                        kupoval si někdy vittorie v dekáči?… mají tam barzo i mezcal za dobrou cenu, kdyby to náhodou dopadlo jak píše pepek, tak to nebude tak bolet :)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Spokojeně Roman.

                          0 0
                        • RomanH  

                          Jj, koupil jsem tam Barzo a spokojenost.

                          0 0
                        • Smazaný účet  

                          Celkem dobrá cena, ale co to je za další variantu nevím. Vyztužené v černé barvě je nějaký divný. Odolný boky (TNT) bývají šedý, béžový bez zesílení a černý s obyč. patkou, tak nevím co to je za další paskvil. Asi něco přímo pro Dekáč.

                          Pepek měl asi obyčejnou variantu, tak to prorval. Ten Mezcal bych asi nechal plavat, dal bych Barzo i dozadu, jede překvapivě celkem slušně i na asfaltu a k tomu se pěkně samočistí po projetí bahnem. I v zimě na sněhu a ledu bez problémů. Solidní univerzál.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            To jsou takový diskuze furt dokola :) Stresoval jsem s béžovýma bokama, a tady je spousta spokojených uživatelů papíráků. Zkušenosti s gumama jsou nepřenositelné a hlavně výrobci mění směsi a inovují.

                            https://mtbs.cz/…lnky-na-kolo

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Dávám síťce rok, maximálně dva roky…:-)

                              Tak ono záleží co kdo jezdí. Potřebuju maximálně odolnej plášť tak na 10 % vyjížďky (část trasy, bordel po těžbě atd.) a na zbytek mi taky stačí papírák, ale má to cenu riskovat díru v plášti 30 km od baráku kvůli jednomu klacku nebo ostrýmu šutru? Na to ať si každej odpoví sám.

                              0 0
                              • LM  

                                JJ, není nad to 15 minut před západem slunce říznout bok papírového pláště 10 km od bytu :-)

                                Jejich cena by se měla pohybovat někde kolem 1 750,– Kč.

                                TVL, za to mám 2,61 Schwalbe 35 mm bezdušáků anebo 2–4 zadní pláště na bika.

                                0 0
                                • Macik  

                                  Ciwe ať už jdou fakt do háje. 1750 za takovu gumičku…

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    Za to už by byla nějaká michelinka, která nehází, je testovaná a homologovaná do 240 a vyrábí se v evropě a ne u lovců lebek.

                                    0 0
                                    • obda  

                                      Na nějaké pidiauto… ;)

                                      0 0
                          • novcze  

                            mezcal má docela slušný čudle na bokách, v kombinaci s bezdušema to taková tragedie snad není?

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Záleží, co jezdíš. Jednolitý střed pro rychlost na tvrdým, ale pro přišlápnutí do kopce, na mokrým, ztrácí trakci.

                              Teď koukám dezén Mezcal má logo Fear Factory :)

                              0 0
                          • Polka  

                            Ten sníh a led možná tak fungl novej plášť ;-)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Já Tě varoval, že to je tak na cyklostezku do práce a zpět. Tyto exempláře !zdarma! měly dávno sjetou vrchní vrtsvu a jezdil jsi po další vrstvě, která už tam taky skoro nebyla. A pán si to hodí na zimáka a jede brázdit marast a klouzavý kameny kolem Mariánskýho. :-)

                              0 0
    • Smazaný účet  

      Jak to tedy teď je? Když objednám ramínko hazky z Taiwanu za 700,– budu něco doplácet?

      0 0
      • Vilém  

        Cokoli ted koupis na ali, tak ti pred zaplacenim je pripocitana polozka VAT (DPH). Jak je to se clem to netusim, ale predpokladam, ze tak jako driv.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Takže objednám půlku ramínka za 800,– a tady pak můžu celou hazku za 500,– střelit :)))))

          0 0
    • Smazaný účet  

      Číňani představili nejrychlejší vlak

      Co umíme my? Udržovat 50 let staré soupravy a objednávat z Ali.

      0 0
      • pepek  

        50 let stará záležitost. To nikdo neřeší, bo se to nikdy nezaplatí.

        Ale mladej už vyhrál – a to je zpráva měsíce

        0 0
      • Polka  

        Jsem včera vzpomínal na tvůj boj s RS tlumičem, ale nakonec se lisováním zadařilo. Nechápu proč dodávají tlumič i s nalisovaným čepy. Trocha broušení karbonu kvůli místu a výroba spodního čepu bo spešl atyp. Tlumič RS SIDluxe 190×45mm…pá pá braine :-) Dneska to projedu.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Pěkný, bude to jen horší, vše se integruje, přibývají spešl komponenty jen pro konkrétní rámy, aero kokpity na silničkách/gra­velech, kabeláž v představcích vstupující neviditelně do hlavy…

          0 0
          • Polka  

            Na bazaru nic a než čekat na nový kolo nebo vypálit raketu, tak jsem raději zvolil „odbrainění“ vzadu i vpředu s co nejmenší investicí. Na tu totální bídu s nabídkou na shopech i bazaru jsem to nakonec vyřešil snad ok, uvidíme co to bude dělat v praxi.

            Interní kabeláž a elektriku bych ale chtěl později na nové silničce, to se mi hodně líbí ten čistý rám bez sraček okolo. Ono by se to ale daleko víc hodilo na bajku z hlediska umývání bordelu, ale tam si zatím na elektriku netroufám…mentálně ani finančně :-)

            0 0
            • pepek  

              Nestačilo ten brain vypnout, nebo byl už tlumič kaput?

              0 0
              • Polka  

                Nestačilo. Už v zimě Švec hlásil, že to mám zahodit. Vydřená pístnice a přetěsnění pomohlo jen na chvíli.

                0 0
            • Smazaný účet  

              Ono je to všechno pěkný, ale do momentu, než potřebuješ jinou délku a sklon forbecu, měníš hadici…

              0 0
              • Polka  

                …a řídící karbonový kombo :-)

                0 0
              • JSt  

                abys potreboval na jednom kole jiny forstouch, musi se ve tvem zivote odehrat neco zasadniho. :-D

                0 0
            • Macik  

              S tou elektrikou to cítím podobně. Jako líbí se mi to, ale nejsem sponzorovaný jezdec. Zrovna včera jsem trochu Pepkoval v lesích mezi Kalečníkem a Hádkem, páč to tam moc neznám. Chvílama mrtě malý větví, byl jsem v tu chvíli dost rád, že nemám AXS, páč to bych to kolo asi nesl. Výhledově bych to byl ochoten zkusit na gravela (páky Rival AXS/ hazka a kazeta GX AXS), ale neumím sám sobě zdůvodnit praktické přínosy v porovnání s výdaji :)

              0 0
    • Smazaný účet  

      Orgsm, ještěže jezdím sám.

      0 0
      • babicak  

        To je fotka že základny?

        0 0
        • Smazaný účet  

          V r. 1981 bylo do postavení protiletadlového raketového oddílu Horákov umístěno 32 bojových (ostrých) raket S-125 Něva k ostraze vzdušného prostoru. Rakety a veškeré další přesuny technického zařízení byly z hlediska utajení prováděny v nočních hodinách.

          0 0
          • mastihuba  

            Asi by sis dobre pokecal s jednim znamym co tam ted dela pruvodca :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Nepokecal, všechny seru. Sám se v sobě nevyznám.

              Obdivuji voj. techniku, ale jsem pacifista,

              mám rád motorsport, ale nemám řidičák a jsem eko,

              jsem grafik, ale neumím základní g. soft,

              náladu mám buď jak na amfetaminu, nebo se mi nechce žít.

              0 0
              • Paja  

                …všechny sere, ale včera byl úplně v pohodě (alespoň navenek;)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Jen jsem to dopsal, přišlo mi tohle :)

                  0 0
                  • LM  

                    A to se vyplatí! :-)

                    Pokud neděláš na živnostňák nebo dohodu o provedení práce, tak by to mel cálovat zaměstnavatel, ne?

                    To ale nic nemění na tom, že to jsou hajzli nenažraní.

                    0 0
                    • Motyll  

                      Pokud někdo CS potřebuje, tak je 30 éček marginální částka. IMHO hodinová sazba v průměrném DTP-ku.

                      0 0
              • jonys  

                U toho posledního bodu je podstatný poměr délky těch period. Amfetamin vypadá jako dobrý nápad! :-)

                Zeptám se k tomu motorsportu: už se tam taky poklekává? Chtěl jsem si tuhle kouknout na pěknej fotbal, abych měl od té cyklistiky nějaký oraz, ale když jsem viděl klečící černochy v německých dresech s duhovýma páskama na rukách, spíš jsem padl do toho non-amfetamin stádia. Tak jestli si můžu pustit Moto GP třeba…

                0 0
                • Smazaný účet  

                  To je úplně jednoduchý, buď máš husinu nebo nemáš, než začnou „vysavače“: https://www.youtube.com/watch?…

                  0 0
                  • pepek  

                    Bohužel, před videem mi zrovna vyskočila reklama na elektroSUVíčko Audi. Takovej dost degres za těch 40 let :-(

                    0 0
                • pepek  

                  V F1 zelenočernej aktivista s dredama a zlatým řetězem na krku dělal agitaci, tak loni párkrát poklekli. Rajkoš, Leclerc, Verstappen a pár dalších zustalo stát, tak se to neujalo. Ale Mercedes přemaloval auta po 80 letech na černo :-(

                  V MotoGP nic nebylo. Zato ve 13 závodech bylo 9 různých vítězů!

                  0 0
                  • jonys  

                    To neva, příští rok už budou všechny auta povinně duhový. Možná i kola.

                    0 0
    • Smazaný účet  

      Asi naivní dotaz, ale neměl by prosím někdo na půjčení powerbanku? V pátek jedu long. Nepocházím z Brna a pobývám tu jen v pracovní dny a svoji powerbanku jsem zapomnel doma. Vrátil bych klidně ještě v pátek, ale vzhledem k tomu, že v pátek vyjíždím v 5 ráno, tak půjčit bych potřeboval už zítra odpoledne. Stačí nějaká malá, na mobil a sluchátka …

      0 0
    • Smazaný účet  

      Hraniční hřbet u Adršpachu + Trutnov Trails

      To by mohl být tak pekné prodlóžené vékend s obytným Barkasem a festivalem. Přesunuli ho ale za Anthropos, veškerá atmoška s posvátnou červenou hlínou po dešti vniveč :)

      0 0
      • RomanH  

        To uz mame davno odskrtnute, minimalne Jirik, Excel, a ja (dokonce asi 3× – 4×).

        0 0
    • LM  

      „Stroj času“ na mapách.cz – klikněte na šipku dopředu – aneb chtěl jsem se podívat, jak se u Decathlonu dá zamknout kolo :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      SOS, začínám být trochu vystresovanej vydrží řetězu Šrám GX 12s. Mám na tom natočený už skoro 1800 km a měrka Parktool CC-4 nezapadne ani zdaleka na 50 % (což má být výměna) Měřím podle videí a návodů, tak jen jestli je taková výdrž normální, nebo měřím špatně. Jestli vymelu kazetu za čtverku, tak budu na.ranej. Včera jsem zkusil i posuvku bez měření s dřívkem a ta ukázala 132.6. Někde trochu víc. Měrka ale počítá s vůlí válečků, posuvka ne, tak snad to měří dobře. Někdo tu psal, že X01 řetěz snad táhne i přes 3 tisíce. Tak snad to je možný. Ještě jsem zkusil test zvednutí řetězu na převodníku a na největším pastorku a ani se nehne, sedí jak novej. To taky bývala míra odhadu „vytažení“.

      0 0
      • Macik  

        Jak šuplerou naměřím 132,6mm,tak měním. Možná předčasně, ale kazeta je OK.

        0 0
      • pepek  

        Měl bys obnovit praxi rotace 11 řetězů :-) Je to opravdu nejvíc nejlepší řešení.

        0 0
        • babicak  

          Proč zrovna 11 řetězů, a ne 10, nebo 12? :-)

          0 0
          • Excel  

            Logicky na 1×11 jedenact retezu, na 1× 10 deset retezu a na 1 × 12 asi kolik, ne. Mysli, nez se zeptas. :,–)

            0 0
          • pepek  

            Dva k tomu přidáš – a máš 13řetězů. Jeden je na kole + 12 řetězů – to jsou 2 sady šesti řetězů. A 6 řetězů-to je 2×3 řetězy. 3 řetězy – to je akorát jedna várka do pekáče. Uděláš to dvakrát – a máš šest navoskovaných řetězů. Nic neměříš, jen vyměňuješ.

            0 0
            • LM  

              No ale jak pak budeš voskovat ten řětěz na kole? 13/3 není celé čislo :-)

              0 0
              • pepek  

                Hned mně napadlo, že do toho někdo začne šťourat, ku*wa! Jeden je plovoucí :)

                0 0
              • Smazaný účet  

                Ten vždycky rozděláš na díly (2 nebo 3 dle potřeby přepočtu).

                0 0
      • Excel  

        Bych tak řekl, že mě všeci s tou óbr výdrží řetězů začínáte pěkně *****.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Já sám sebe taky, až mě to vyděsilo, jestli není pokažená měrka. Ale v sekci výdrž GX komponent píšou, že to není nic zvláštního. Asi se už naučili dělat odolný řetězy, nebo nevím čím by to bylo. Jezdím pořád stejně, čistím a mažu taky.

          0 0
          • pepek  

            Řekl bych, že je to tím, že nemůžeš dát malou pilu. Tu ovšem prý nikdo z BF (asi jen kromě mně) nikdy nezařadil ani předtím. Tak nevím.

            0 0
            • Smazaný účet  

              S původním kolem max 36 vzadu jsem samozřejmě malou (2×10) jezdit musel a na kole předtím (3×8) taky. Je fakt, že teď mám na klikách 34 a k tomu do kopců musí padat daleko větší pastorky na kazetě, tím by to být i mohlo.

              0 0
      • mastihuba  

        Měrka ale počítá s vůlí válečků, posuvka ne

        tato úvaha mne teda zaujala, asi čtu málo BF o způsobech měření řetězu. :) marně přemejšlím nad teorií kde u měrky nebo u šuplery vzniká rozdíl, když měrka jen supluje roztahování šuplery lidem s gramlavejma rukama…

        0 0
        • Smazaný účet  

          Je více druhů měrek, některý měří jak posuvka, jen slepě rozteč. Některý vymezí vůli válečků proti měřenýmu místu. Místní vymysleli postup nacpat tam kus dřívka ze zmrzliny a pak už měří posuvkou.

          0 0
          • novcze  

            a žádná měrka nepočítá s opotřebením válečků :)

            já teď měnil deore řetěz po cca 1500km, podle dekáč měrky akorát na výměnu, podle rozteče čepů řetězu měřené šuplerou z boku by ještě šel, ale už ne moc dlouho… nahodil jsem xt tak se uvidí jestli budu pozorovat nějaký rozdíl ve výdrži

            0 0
          •  jarek1  

            Vidim po 150000 km ze mereni na retezu je raketova veda. Zahazuju supleru s noniusem a jdu nakupovat digitální merky.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Žádnou digitální měrku nevidím. Dřív se nastavovala i vzdálenost přehazky od oka a teď na to je přesná měrka, kazety nestály v řádu tisíc, ale pár set a řetězy jsem nedávno kupoval po 3 stovkách, teď stojí skoro litr. Takže eliminovat náklady přesným a správným měřením není úplně od věci. Ale klidně dělej jak myslíš. Já se rád příučím novým postupům, pokud budou přínosný. Teď zrovna nemyslím přímo od Tebe. Ale všeobecně.

              0 0
              • JSt  

                ale za to si muzes sam, ze mas na kole drahy spotrebak. ;-)

                0 0
              • tusiexet to xmetov cuez  

                V zimě jsem koupil tři řetězy po 250, teď stojí 290. Jestli budu měnit dvakrát za rok, tak mám na tři roky vystaráno (s dalšími třemi řetězy) a pak dám druhé kolo, pak možná třetí, takže druhou kazetu za 800 dám… to se mi spíš rozpadne rám. Měrku jsem použil dvakrát a vyhodnocuju to jako zbytečnou investic :-) Ale nemám 12s, nenajedu 10 tis. za rok, to asi bude tím…

                0 0
      • novcze  

        pro zajímavost, test zvednutí řetězu na převodníku jsem dělal na novém xt řetězu + převodník xtr a když chytnu v místě kde je váleček, tak s ním jde pohnout a to mám změřeno, že nový řetěz měl skutečně rozteč půl palce, to budou asi ty vůle váleček – čep :)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Takhle se to dělá, TH koupil nejlevnější Dekáč full za 14: https://www.youtube.com/watch?…

      Aukro

      0 0
      • slezah  

        Ale vyvolávací cenu měl nižší než pořizovací. Tohle není kolo po kdekom, ale po TH, kdyby to kolo prodával třeba takovej MVDP, tak bychom viděli tu cenu ještě výš :)

        0 0
      • Smazaný účet  

        Hmm, tak zatím 6000,– za kšiltovku, to má snad domluvený přihazování…

        0 0
      • Polka  

        Včera jsem se díval. Už dvacka :-)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Byl krásný úplněk, ale to já neumím vyfotit.

      0 0
      • Paja  

        Já to zkusil, ale ořez v telefonu to zkomprimoval a BF to určitě ještě vylepší ;)

        0 0
        • RomanH  

          Toz at Vam to dnes slape, Drtici ;-)

          0 0
        • babicak  

          Prý byl úplněk v sobotu, tak jsem to zkusil, bez úprav

          0 0
    • Smazaný účet  

      Sunset Trail

      Kdopa to brousí kajtru?

      0 0
    • Smazaný účet  

      To prostě nejde stíhat, co náměstí a park, všude nějaká kulturní akce: https://www.gotobrno.cz/kalendar-akci/?…

      0 0
      • Smazaný účet  

        Trochu doprasený nápady v Lužánkách. Dali od sebe pár metrů stage el.hudby a pak nějaký rock, etno, jazz a nevím co všechno naráz za hudbu. Výsledek byl, že jsi nepřišel o hudbu ani z jedné stage, ale když jsi chtěl slyšet jen jednu, tak to nešlo.

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
      • Motyll  

        Taxi představ, že na TREK-u byla prasklá zadní stavba.

        0 0
        • mastihuba  

          To zjistil novej najitel?

          0 0
        • Polka  

          Jsem si říkal, že to nemohlo vydržet věčnost :-)

          0 0
          • Motyll  

            Nic netrvá věčně… Nový majitel to věděl a ví.

            0 0
    • RomanH  

      Svata Anna – chladna z rana. Podzim uz klepe na dvere :-)

      0 0
      • chemik_mara  

        Kuš! ;-)

        0 0
      • mastihuba  

        To byla jen otazka casu kdy to zminis

        0 0
        • RomanH  

          Uz se tesim na barevne listi a prizemni mraziky

          0 0
          • Smazaný účet  

            X vrstev hader, zimní rukavice bez citu, opocenej do kopce, zima z kopce, zamlžený brýle, nasolený silnice, tma v pět, břečka, zmrzlá voda v bidonu, náledí i v lese…taky se těším. Už aby to bylo. …a pak zas to hnusný jaro. :-)

            0 0
          • Motyll  

            Podzim života…

            0 0
          • Lišák  

            V pátek ve 4:50 u nás 13°C. Tenký dlouhoprstý rukavice, tunešátek pod helmu, zateplený návleky na kolena, zateplený rukávky, tričko pod dres. Pro mě už podzim začal. Večer domů 27°C thermodoplňky s sebou domů v baťohu.

            0 0
      • Jaroslávek  

        Tos zakřikl. Dnešní noc byla na chcípnutí.

        0 0
        • RomanH  

          Jo, bourilo to okolo a spadlo jen par kapek. Rano ale bylo fajn

          0 0
          • babicak  

            Jo, v 7 hodin 20 stupňů, fajn :-).

            0 0
            • LM  

              23 stupňů po dvacáté hodině včera bylo taky fajn :-)

              Jenom jak je zataženo, tak v hustém lese už začínají „zhasínat“ nějak brzo…

              0 0
            • RomanH  

              U nas teda bylo v ten stejny cas 13

              0 0
    • Smazaný účet  

      Tady někdo zapláče: https://www.bike-forum.cz/…kost-ramu-54

      0 0
      • babicak  

        Proč?

        0 0
        • Smazaný účet  

          4 roky stará hlína za 64? Nevím teda ty ráfy, v tom se nevyznám, co je čína a co je „značkový“. Já prodával Rebela po 4 letech za necelou polovinu pův. ceny, a to jsem byl ještě rád. Navíc na BF je DC nadávka. Za 50 jsou už karbonový grevly, ale nedostupný :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Shimano ve své pololetní zprávě uvádí, že prodeje v její divizi cyklistických produktů meziročně vzrostly v první polovině fiskálního roku 2021 o 73,4 %. Provozní výnosy v cyklistické divizi pak dokonce vzrostly až o 152,1 %. Společnost Shimano na základě toho zvýšila svoji celoroční prognózu čistých tržeb na 500 miliard jenů (4,5 miliardy US­D)…

            0 0
            • Smazaný účet  

              Oligopol je potřeba využít. Výroční zpráva Šrámu asi bude podobná, možná lepší při jeho cenách.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Když jsem vyjímečně ráno pocítil to ucpaný město a zíral na ty zvětšující se smart John Deery planýrující krajinu,… tohle opravdu není dlouhodobě udržitelné.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Moc lidí. Stačí udržovat celosvětově co rodina to jeden harant, přestat kupovat tuny zbytečností. Ale když je na spotřebě založenej celej svět, nikdo to dobrovolně nevypne. Lidstvo by muselo změnit žebříček hodnot, což asi těžko. Svět jde do ****** od druhé světové, hlavně pořád nabírá množení a drancování na obrátkách, protože přece výroba musí stoupat, prodeje musí stoupat, akcionáři musí vydělávat víc… přitom dluhy všech zemí stoupají jak nikdy.

                  To zas bude vlákno… už teď je mi blbě. :-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Když jdu dopo přes štatl (přes park), 75% lidí jsou krásný mamky před nebo po porodu.

                    0 0
                • Polka  

                  Super že sis toho všiml! Vyjádřením místních vedoucích těch firem co to vedou by ses kua divil :-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Zbytečná diskuze, mám na to svůj názor, imho až polovina živého i neživého materiálu se zbytečně nesystematicky přemisťuje tam a zpátky a jinam zbytečně.

                    0 0
                    • RomanH  

                      Kde ze sis objednal to raminko k saltru ? A sedlovku ? ;-)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Ramínko jsem neobjednal. Nechápu, že CZ zástupce 9point8 nefunguje tak, že třeba měsíc sesbírá objednávky a až pak objedná, má 2 typy skladem. Přitom jsou 3 ofsety, další zámek pro oval lyžiny, hafo průměrů a délek, 2 druhy páčky a to vše v zákl. verzi a nové odlehčené verzi, to je kombinací jak sviň.

                        0 0
                        • mastihuba  

                          Sezbira objednavky a za mesic mu toho prijde polovina, druha pulka si to mezitim sezene jinde a tobe zustanou skladovy lezaky, ktery si za rok pri inventure das na hromadku zvanou ztráta. Delat ve skladě jednopolozkovy veci je super. :)

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Tak dá se platit třeba půlka předem že. Spíš si myslím, že u nás je odběr minimální a když už někdo do toho vráží nesmysly, jde rovnou do bezdrátu, což chápu.

                            0 0
                    • Polka  

                      Nejsme v rozporu, mám na to obdobný názor, jen jsem to zas blbě napsal. Měl jsem na mysli třeba konkrétně ředitele Bonagra či vlastně jakékoli obdobné firmy…ti si to jejich hospodaření dovedou vždycky strašně „pěkně“ obhájit, zejména na papíře. Ale pak vyjdeš ven a vidíš nehlubokou orbu a kukuřici zasetou kolmo na vrstevnice :-/

                      0 0
                      • mastihuba  

                        Ja teda nevim ale hlubokou orbu sem videl v poslednich 10 letech jen u boba a podobnejch raplu. Pokud nekde orali tak mozna kvuli hrabosum a přemnožení myší.

                        0 0
                        • Polka  

                          Však jo, neořou, šetří naftu, zem tvrdá a nepojme vodu. Pořádnou orbu občas někde zahlídnu na silničce, ale to jsou spíš ti menší zemědělci…srdcaři.

                          0 0
    • Smazaný účet  

      Konečně pořádné škopek a klid :)

      No job soloman a to už asi žádná nezmění.

      0 0
      • Motyll  

        Zmokls?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Nie, ani nebylo skoro blato, ale zase mě i další zahrádky stahovaly, naštěstí jsem odolal.

          Ale mohli bychom někdy nafotit pražákům a spol. nějakou fotostory plnou škopků, jak se jezdí na brněnsku, jako protipól těch Birell a cukrárna fotek zděs :)

          0 0
          • Motyll  

            Pohostinná Morava…

            0 0
          • mastihuba  

            Ja bych jim nic nefotil. Jeste by mohli nabýt dojmu ze se tady chlasta :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Do prčic, jsem propás včera Moravák: Gaia Mesiah – Tam to všechno je

              Hlavně, že mám vypsaný na lístečku, na co všechno chci jít.

              0 0
            • Paja  

              Toho už dávno nabyli ;) v Jimramově byla naše delegace u druhýho piva označena za alkoholiky…

              0 0
              • Polka  

                A co teprv kdyby poznali noční směnu :-D

                0 0
              • Jaroslávek  

                Jestli dojedu na Kuks a podržím Dušana, to teprve uvidí.

                0 0
          • Jaroslávek  

            Vlahým večerem line se vůně trávy, škopky na popelnici … jo to byly časy.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Proč stát u popelnic, když Na Palubě mám vše, a jako bonus tam jezdí vláčky.

              0 0
              • Paja  

                Na Vzpírárnu (Palubu) jsi posledně nechtěl…

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Jako zašel bych na Palubu, Sosnu… bez hajtry, ale páteční kamarádi jsou líní.

                  0 0
                  • Paja  

                    Bojíš se cedule Blansko, co? ;-)

                    0 0
                    • mastihuba  

                      kdybyste mu to furt nepřipomínali tak už si to nemuže pamatovat :D

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      Jako pražáci měli pravdu, jedu teď extraligu everyday min. 5ks. Nejhorší je, že čím více náladová křivka vylítne nahoru, o to hlubší je pak ten sešup.

                      0 0
                      • RomanH  

                        Trošku mimo téma. Včera jsem byl v kině na Prvok, Šampón, Tečka a Karel, doporučuji

                        0 0
                        • mastihuba  

                          Decka se o prazdninach nudí nebo ses byl podivat co te ceka a nemine? :)

                          0 0
                          • RomanH  

                            Jedno dite zustalo doma, druhe (no, dite, bude mit ted 18 :-)) slo s nami. Vyprovokovaly to nase zeny :-)

                            0 0
                        • Smazaný účet  

                          Mám to v plánu.

                          0 0
                        • Motyll  

                          Díky za schválení, taky mne do toho doma tlačí :)

                          Včera jsem to ještě ukecal na Jedovnice ala Hejlík.

                          0 0
                        • Karaya  

                          Můžeš to dekódovat prosím tě? My jsme v tomto sociálně úplně out :-)

                          0 0
                        • Karaya  

                          Jsem myslel, že to je nějaká kódovaná řeč, ale ono se to tak fakt jmenuje :D

                          0 0
                        • Motyll  

                          Doporučení přidám.

                          0 0
                  • Motyll  

                    Zejtra si můžeš přijet okouknout náklaďáčky.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Modení silniční bez čumáku mě moc neberou. Ale zaujala mě anketa na webu Rakovce, lidi chtějí nealko pivo čepované, palec hore :)

                      0 0
                      • Motyll  

                        Mno to je tam už léta bez odezvy.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Procházel jsem Heineken weby a vypadá to, že místo Zlatopramenu se teď dělaj nealko Krušky…

                          0 0
                      • Polka  

                        Njn. Ale v 2015 tam byla i vojenská osmikolka, jak letos nevím.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Pěkně udělaný vídejo.

                          Osmikola je v Horákově, jen domluvit jízdu…

                          0 0
                        • Motyll  

                          I s čumákem jsou…

                          0 0
                  • Polka  

                    K Sosně běž za týden – https://goout.net/…rojo/szwhsnr.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Brněnští The Cure, tam by mohly být rozvedené paničky příslušného věku ;)

                      0 0
    • Smazaný účet  

      Když se mi pomalu vrací Reba (na zajícovi), dá se s tím udělat něco jinýho, než že do toho vlezu já nebo odborník? :)

      0 0
      • pepek  

        2,5WT. A pravidelně otáčet a procvičovat :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Ona před tím ztratila tlak, tak esi se tam něco nese*e. Jako já jsem tam chtěl stejně dát ten akýsi charger a Debon air, jenže, to když neudělám sám, tak stejně nebudu věřit, že to tam je :/// :)

          0 0
      • Gwaihir  

        A na želvě se nevrací vůbec nebo stejně? Asi ti nezbyde nic jiného než servis alespoň spodních nohou – není to tak těžké.

        0 0
    • Smazaný účet  

      TH si užívá Santu, kde jsou ty skalky na začátku? https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
      • Polka  

        Skalky někde Anaklety-Hornek bych řekl, ale nejel jsem je ještě. Rockrider prodán nakonec jen za 12700, asi ty vyšší příhozy zrušil/i.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Že by konečně správný výběr obuvi? https://www.eobuv.cz/esizeme

      By mě zajímalo, jestli ta apka správně zohledňuje i šířku.

      0 0
      • Smazaný účet  

        To by museli mít přesný skeny (3D modely) i konkrétních bot, aby to vybralo protistranu ke skenu haksny, pak bych tomu věřil. Jinak je to orientační, asi jako stoupnout si na pravítko. :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Je to masírka z iDěsu:

          Jedná se o průlomové řešení, které pomůže vybrat boty na základě 3D skenu chodidel. „Dva speciální skenery během několika sekund vytvoří trojrozměrný model chodidel zákazníka a poté jej porovnají se skenem všech bot v nabídce obchodu jakékoliv značky.

          Zdroj: https://www.idnes.cz/…onomika_vebe

          0 0
    • babicak  

      Prosím o nějaký návrh náhrady za multifunkční tiskárnu Samsung Xpress C460W? Přestala tisknout, scan jede, a je na zvážení, zda se pouštět do oprav.

      0 0
      • RomanH  

        Podle me se oprava nevyplati. Tisknes pravidelne (a kolik) ?

        Svagrova si nemuze vynachvalit nejakou tankovou inkoustovku (vecer Ti zjistim, co ma). Ja tisknu malo, cili Laser (inkoustovku jsem vyhodil), a zde mi na naklady tisku cenove nejlepe vychazelo OKI.

        Pokud neresis misto, klidne si muzes nechat toho Samsunga jako scanner, vzit jen tiskarnu, a pokud by prestal scanner casem fungovat, tak nasledne vzit samostatnej.

        0 0
        • mastihuba  

          Oki je Ok. :) Když si vzpomenu na inkoustovej pravěk… Zlaty jehlicky :)

          0 0
          • babicak  

            Tisknu, resp. kopíruji bohužel celkem dost. OKI podívám se, kterou? Samsung už tiskárny nedělá, prodal to HP, jestli jsem dobře pochopil.

            0 0
            • mastihuba  

              jestli hodně, tak bych se nebál nějaké mírně jeté repasované minolty. Bonus je sken a3 horní podavač samá pozitiva, nám už jede v práci přes deset let a cajk. Jen to zabere víc místa…

              0 0
            • RomanH  

              Sorry, ja se zapomnel zeptat, tak zitra odpoledne

              0 0
      • Motyll  

        Mám doma Brother DCP-L3550CDW a úplně bez problémů.

        0 0
        • Excel  

          Taky mam nejakyho multikulty Brothera, cb laser, priorita byl autom. oboustrannej tisk. Cpu do toho neorigo naplne a ted jsem menil i valec, tisk bezproblemu a to ju mam tak 6 let minimalne. Jen to rve, ze valec neni origo, ale na to seru.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Nám všechny Brothery v práci rychle umíraly. Až teda na tisk štítků, ty jsou snad nezničitelný. Minolty za statisíce (multifunkční obr kopírky) si taky dělají co je napadne, obzvlášť po instalaci novýho SW, FW. Nejvíc asi drží obyčejný ČB laserovky Xeroxy, ale tam se zas nemá tak úplně co pokazit. Jen měníme tonery. Dneska bych asi už inkoust nebral ani domů, většinou stojí náplně jak tiskárna a jsou s tím klasický inkousto-problémy.

            0 0
      • Karaya  

        Já mám síťovou Samsung s automatickým duplexem, laser. Taky max. spokojenost. Akorát to už nekoupíš, převzal to HP a to je naprd.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Mám od Emanuela HP F370 a ta ludra furt nechce zemřít :) Doplňuji cartrige stříkačkama, občas to přeteče, je to opruz, stejně je to naprogramovaný, že jednou za čas musíš koupit nový originál.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Ranní videjko pro fóglaře a milfkaře, Alexandr malý: https://youtu.be/ipKzLnk82l4

      Dříve byli vypouštěni v Evropě, a v některých státech se stali přemnoženým invazivním druhem. A tak mít na balkoně Alexandry místo holubů, nemusel bych mít doma bordel od senegaláka :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Pepku, co říkáš na e-Mazdu? https://www.garaz.cz/…gie-21005463

      Tak nejdřív udělají elektromobil a pak tam stejně doplní wankel aggregat :)

      0 0
      • pepek  

        Tak je to lehčí a levnější řešení, než vozit půl tuny baterek. Kdoví, co na to řeknou kluci z Bruselu. A ten termín dojezdové úzkosti dobře znám, škodlivka měla nádrž na 32 litrů a v noci byl problém najít otevřenou pumpu.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Ty dveře proti sobě jsou ale na h., pokud jede někdo vzadu, jezdíval jsem Merivou na obědy.

          0 0
        • Smazaný účet  

          Za pár let bude otevřeno, ale u každýho stojanu 20 aut. Ty budou nabíjet…a nabíjet…a nabíjet…:-)

          0 0
          • Paja  

            …ete destilere…

            0 0
          • Smazaný účet  

            Akorát někde vzadu bude schovaný diesel motor jak z lokomotivy :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              To EU povolí jen soudruhům z politbyra. Plebs bude čekat na zásuvku, nebo ještě lépe, nebude smět vlastnit vůbec auto. Budou jen sdílená za patřičný obnos a za dobré chování.

              0 0
    • Smazaný účet  

      Bývalá tuberárna, LDN Babice: https://www.ceskatelevize.cz/…video/855196

      0 0
      • babicak  

        Dík, tady vidíme, jak FN Bohunice a stát svým nezájmem nechaly rozpadnout sanatorium, aby ho teď někdo za pár drobných koupil…

        0 0
        • Smazaný účet  

          To za pár drobných je sice pravda, ale tohle je drahý i zadarmo. Jinak souhlasím. I jako středo, někdy i nalevo volič musím uznat, že stát bývá nejhorší hospodář.

          0 0
        • pepek  

          Ta obsluha byla složitá, všechno vozit daleko. Když se řeka rozvodnila, tak zásobování prý probíhalo UAZem přes les.

          0 0
        • novcze  

          když jsme v těch končinách, včera jsem si všimnul, že dlouho rozestavěnou stavbu u silnice už někdo koupil a zvelebuje

          https://mapy.cz/zakladni?…

          0 0
          • Jáchym 1  

            Nechci se mýlit,ale něco se tam dělo už minulý rok.

            0 0
      • JSt  

        skvele. dalo mi to tvar k artefaktum, ktere jeste par let zpet byly dole v tom udrzbarskem kutlochu. :-)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Tak mě na Feltu zajela sedlovka, já furt, proč se mi z Rousínova tak blbě jede, už zbývá jen střed, vše ostatní od 4 kluků za 2 litry bylo seřízený na…

      0 0
      • Polka  

        A jak to vlastně dopadlo s tím vyosením?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Musím s Vámi dát švih, ale připadá mi, že žiletkáři z kopce už neodjíždějí :)

          0 0
        • Smazaný účet  

          Má smysl řešit na Felta něco jinýho než řetěz Sram PC-1110? Neřadí to výrazně hůř než směrový Shimano?

          0 0
            • LM  

              KMC X11 mi na horáku vydržel zhruba stejně jak ten Sram PC-1110. Od té doby kupuju ten levnější :-)

              Ohledně řazení PC-1110 na Shimanu netuším, ale lidi to tak vozej.

              0 0
            • Polka  

              KMC měl chvíli mladej, někde ho asi máme na dojetí, ale nějak nadšenej jsem z něj nebyl.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Co tu čtu většinu stížností, tak na KMC. Přímo na modelu ani nezáleží.

                0 0
              • mastihuba  

                Ja to ze silnice sundal po 20 km

                0 0
          • Polka  

            1110 vozím jen na bajcích a na silničce mám ještě 10spd shimano. Na tu 105 bych dal taky radši SH řetěz.

            0 0
          • Polka  

            Btw. na kolik foukáš ten RS tlumič? Váhově teď možná budeme stejně (93–94kg). Houpe se ti to FSR hodně? Jako nic jinýho jsem po změně ani nečekal a zvykám si a zatím jsem skončil na cca 30% sagu, což vyhovuje i kvůli geo a chodí to už tak k 7mm od dorazu, ale ten konec zdá se mi hodně progresivní…jestli tam není nějakej spacer kua. Tlumák na Epicovi po otevření brainu chodil dá se říct do plnýho zdvihu klidně resp. co umožnil tlak vzduchu. Představoval bych si nafučet tak 25% sag a aby to při velké kompresi šlo třeba na 5mm k dorazu, prostě aby pístnica chodila nejlépe po celé délce. Ale toť možná jen naivní představa nezkušeneného tlumičáře :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Nemám to zapsané, kolik tam mám psů :)

              Asi bych mohl míň, chodí to tak 3 cm (SAG cca 25%, zdvih 55 mm).

              Nehoupe to a narozdíl od Lapíka netahá za řetěz.

              Ale můj laický názor je, že by tam měla být rezerva na velký drop :)

              0 0
              • pepek  

                Nehoupe a netahá = zatuhlé čepy, made by RB :-)

                0 0
              • LM  

                Tu „rezervu na velký drop“ máš moc velkou :-). Zkus SAG 30%, TýRex bude asi hodně progresivní (jako předchozí RBčka).

                0 0
                • Smazaný účet  

                  To bych zas musel na asfecu přizamykat…

                  0 0
                  • LM  

                    Třeba nemusel a dofouknout to můžeš vždycky. Ale jestli ti vyhovuje „vysokozdvihový softtail“, tak to tak používej :-)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Až odhodím přední baťoh, tak ufouknu. Zatím ale při nemalé konzumaci medláneckého moku na přehřšli kulturních akcích ve štatlu to vypadá bledě :)

                      Jé, oni maj pivovarskou restauraci a já o ní nevím: https://www.pivovarskarestauracemoravia.cz/

                      0 0
                      • LM  

                        Tak musíš víc jezdit: výdej energie > příjem = hubneš

                        0 0
                      • mastihuba  

                        Dobry vodpoledne…

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          P@Xova gastromapa 4,5 z 5. Když vidím ty sekretářky na meníčkách, tak bych brečel.

                          0 0
                          • mastihuba  

                            To je v rousinove nebo v medlankach?

                            0 0
                          • JSt  

                            pekna siltska ;-)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Nikdy jsem nenosil žádnou čepku, krom vojny a dětství, ale jak se stříhám bez nástavce a čelo ustupuje, už to jinak nejde.

                              0 0
              • Polka  

                3cm z 5,5cm…to se nedivím, že se to nehoupe :-) Takhle jsem to měl myslím napoprvé (3 ze 4,5cm teda) a taky se to moc nehoupalo, ale přišlo mi to moc tuhý a pocitově nebralo větší hupy. Ty máš ale ten hlavní čep před osou šlapání a já za, to má myslím ten zásadní vliv, pokud si dobře pamatuju.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  SAG jsem do toho nepočítal, gumička je asi cm od konce. Mě nebaví si s tím hrát. Pak se náhodou dostanu na Romanovu akci z báglem a vše je jinak.

                  0 0
                  • LM  

                    Tak jestli je gumička 1 cm od dorazu, tak asi OK.

                    Pumpičku na vidlici/tlumič doma máš? Před bágl-výletem trochu přifoukneš a je to vyřešené.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Jako pův. Suntour chodil při malém tlaku tak 7mm.

                      0 0
                    • babicak  

                      Neřešit a jezdit. Hmotnost soustavy před bágl-výletem se zvětší o 5, max. 6 kg, což není extra moc. Já před Roman tyčkou přifouknu zadní kolo.

                      0 0
                  • Polka  

                    Co jsem viděl minulou středu, tak bych řekl spíš 1,5cm, ale to je fuck když ti to vyhovuje. A požírá to takto i drobnosti?

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Chystám se trénovat ty skočky na Chochole, či co to je, jak to skáče TH, pak uvidzim :)

                      0 0
                      • Polka  

                        Tak to jseš odvážný resp. velký voči, video klame, v reálu je to dost jiný.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Paja no problemo.

                          0 0
                        • Karaya  

                          Ale prd, přeskoky přes kládu dávat nemusí a gap dole taky ne. Na zbytku ale nic není, ne?

                          0 0
                          • babicak  

                            Může si vybrat lehkou trasu, těžší trasu, nebo nejtěžší variantu.

                            0 0
                          • Polka  

                            Tak já se tam teda pojedu po letech konečně podívat O:-)

                            0 0
                          • Polka  

                            Vlastně…naposledy jsi mi psal, ať to bez teleskopky ani nezkouším ;-)

                            0 0
                            • LM  

                              Však sedlo můžeš dát dolů i ručně :-)

                              0 0
                            • Karaya  

                              No ale to Páťa má :-). Kamarád jel za mnou na pevňáku bez teleskopu a dal všechno, akorát dole říkal, že jsem ho měl upozornit :D

                              btw nechceš koupit můj ultra light teleskop? Pokukuju po něčem s větším zdvihem…

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Co to je ultralight? https://www.bike-forum.cz/…s-novy-typ-r

                                0 0
                                • Karaya  

                                  BikeYoke Divine SL – 404g

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    A má na výběr 3 ofsety?

                                    0 0
                                    • Karaya  

                                      nemá, na co? Stejně je nejlepší přímý :-)

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Máš pravdu na houno, akademik nás tady léta krmí extra dlouhými stehny a jaký má teď ofset?

                                        Každopádně i s 25mm mám ten posed úplně jiný než dřív, dal jsem kufry dozadu, prostě jako kdyby mě někdo pootočil dopředu a přitom zvedl rodla.

                                        0 0
                                        • obda  

                                          Akademik si koupil rám s dost položenou sedlovou trubkou (v sagu). K tomu sedlo i kufry šoupnuté vzad.

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            Kufry mám taky na dědka vzad, ale nevyhovuje mi to Feltovi.

                                            0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            Hlavně si hlídej řetěz, není to v sadě, ale nižší. Jestli jak na mým.

                                            0 0
                                            • obda  

                                              Díky za připomenutí, mám do foroty koupenej X01 a možná už je čas ho nahodit. Budu to muset poprvé přeměřit.

                                              0 0
                                  • LM  

                                    To je ta trochu pružící v mezipolohách? Tj. pevně drží jen úplně nahoře a dole?

                                    (A toto je chtěná vlastnost, ne jak u Reverba po zatáhnutí za sedlo při zasunutém teleskopu:-))

                                    0 0
                                    • Karaya  

                                      Ano, to je ona. Nicméně to „pružení“ je skoro neznatelné :-) Jinak nemá vůli v žádném směru a od servisu do servisu s ní nemusím dělat vůbec nic, ani nějak dofukovat nebo něco takového.

                                      0 0
                              • Polka  

                                Teleskop bych chtěl, ale potřebuju 30.9 a délku aspoň 380 kvůli rámu…a s páčkou. Akorát bych stejně musel vrtat karbon kvůli vnitřnímu vedení asi :-/

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Jsi měl říct, ta má se za 6 zdála na BF drahá.

                                  0 0
                                  • Polka  

                                    Tu jsem nechtěl kvůli ceně, ačkoliv byla stanovena asi dobře, když byla skoro nová. Stačí mi jetá prostě na zkoušku třeba do 3 litrů.

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Vidíš to a já bez příjmu jsem kupoval už třetí. Tu poslední dokonce s doplácením poplatků a DPH. Opravdu to nemám v hlavě v pořádku.

                                      0 0
                                • obda  

                                  O něco málo víc stojí CB Highline 3. Za mne zatím dobrý.

                                  0 0
        • Smazaný účet  

          Takhle asi probíhá oprava, čas 1:33: https://vimeo.com/163273593 :)

          0 0
    • Polka  

      Pokračování VMO – už je tam džuzna ve skale a tubus pro šalinu.

      0 0
      • pepek  

        Jo. Scoty to bude mít brzo hotový – a teď snad začnou rychle kopat na Pájovo dvorečku:-)

        0 0
        • Paja  

          Tady už se kope ty dvorečku.

          0 0
          • Motyll  

            Jj, teď je vaše chaloupka pěkně vidět už od řeky.

            0 0
            • Paja  

              To byla ale vždycky ;)

              0 0
          • pepek  

            Já myslel kopat jako kopat, tak jak u Scotyho. To šolíchání, co tam máte, zatím mnoho naděje nedává.

            0 0
    • Smazaný účet  

      Potřeboval bych naplánovat nějaký okruh střední obtížnosti s romantickým obědem, aby mě zbytečně nelákaly zahrádky…

      0 0
    • Smazaný účet  

      BEST of ☆ Ecce Homo Sternberk 2021

      Profi video do domácího kina.

      0 0
      • pepek  

        Dziękuję bardzo

        0 0
      • JSt  

        to je neco jako prague pride?

        0 0
    • Smazaný účet  

      Totok je ale chyba. Jinak vše výborné. Možná dojedou i Bisoňáci.

      0 0
      • Polka  

        Ta obsluha je tam vůbec taková…divná :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Kua, teď mi rupl rovný plochý DT drát, kde mi to zapletou bez dlouhýho čekání?

          0 0
          • Polka  

            Nikde. Napřed seženeš novej drát a dáš si ho tam zpět sám.

            0 0
          • LM  

            Nemáš to přetažené? To nerupne „jen tak“…

            0 0
            • Smazaný účet  

              To jsou tovární DT, asi už to bylo rozcentrované. Jsem měl prvně fedry, že rupl ten rovnaný rám, bylo to dost slyšet.

              Holt u Felta porušuju pravidlo dvou sezon :)

              0 0
              • Polka  

                To je klasika, dráty a náby rupou po meníčku.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Já to neznám, byl jsem drátový panic. Jen to není týdne, aby do toho člověk nesypal: vycentrování, bezdušová páska, montpáka mi praskla, mlíko, řetěz… To jsem ještě nemohl trefit výšku sedla, ti experti tam snad dali obyč. vazelínu.

                  Prostě, jak jsem psal několikrát, vyjížděk, kdy jsem já na 100% i technika na 100% je pár za rok :)))

                  Ale to jsou takový kecy furt dokola, ZK už sem ani neleze, valím za madam do Birotariusu.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Nic si z toho nedělej. Na novým kole jsem ujel 2000 km, minulej týden řetěz a dneska jsem měnil desky přední i zadní. Oboje skoro na plech. A to jezdím dle místních pěkný hovno. Teď jsem dal metaliky, tak třeba vydrží do podzimu. :-)

                    0 0
                    • LM  

                      Třeba jen moc brzdíš :-)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        To každopádně. Na těch kopcích kolem Brna s 80 kg+kolo+batoh si brzdy přijdou na svoje. Každopádně mám teď vyzkoušeno, jestli Shimano nebo Šrám, desky mizí stejně rychle, aspoň teda polymer. Uvidím co ty metaliky.

                        0 0
                        • Motyll  

                          Desky jsou jen spotřebka, výdrž při ceně ± 1 $ nemá vůbec smysl řešit.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Návštěvníci základny nakupují S-worksy apod., ale vše ostatní řeší Ali :)

                            0 0
                            • Polka  

                              To je mýlka, i ten S-works je čajna. Jako cenovka 120 a 20 je kua rozdíl ;-)

                              0 0
                              • pepek  

                                Čajna Čankajšek :-)

                                0 0
                                • Excel  

                                  Tady je každej Tibeťan a Thajwanec, ale jak dojde na love, tak je tu samej rudej bolševickej nok. ;-)

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Já mám kolo český z čínských trubek, kambodžský a Gen byl taiwanec, a to je prý něco víc :)))

                                    0 0
                              • Motyll  

                                Jak kterej S je china… :)

                                0 0
                              • Smazaný účet  

                                To nemaj odsud?

                                0 0
                          • Smazaný účet  

                            Nemluvím o ceně, ale že se v tom člověk fakt musí pořád vrtat. Proto to píšu pod p@Xův komentář. Měnit desky (byly tam z výroby nějaký podivný – nový vypadaly dost jinak) a řetěz (podle komentů tady tam nebyl ze sady, ale z nižší sady – jak nečekané) po 3 měsících ježdění je celkem často, ale co se dá dělat. Už i doma poslouchám poznámky, že po každé jízdě musím něco seřizovat, měnit, mazat, opravovat. Pravda, že jsem poslední měsíc řešil lupání z oblasti představce, tak to chvilku laborování zabralo, dotáhnout hlávko, dotahovat a povolovat všechno v těch místech. Nakonec mě to tak vytočilo, že jsem rozdělal všechno spojený s představcem, vyčistil a napatlal na všechno pastu na karbon a je pokoj. Konečně…do dalších pazvuků odjinud.

                            0 0
                            • Paja  

                              Tuhle jsi psal, že servis děláš po dojezdu nahej…tak už to asi tak netáhne :D

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Ne vždy..a taky.. po skoro 30 letech spolu, co by na mně viděla? :-)

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  Sexy mozek :)

                                  0 0
                                • Paja  

                                  Možná to zpočátku vypadalo jako snaha okořenit vztah po 30 letech…zablá­cenej s inbusem v ruce (asi něco jak převlíct se za instalatéra) :) ale asi se brzo ukázalo, že se furt hrabeš v kole a na nějaký experimenty není prostor :D

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    V našem baráku je 48 bytů, takže sousedů na experimenty tu je až hanba. Jen si vybrat patro. „Kdo orá pole mé, šetří pluh můj…“ :-P

                                    0 0
                            • novcze  

                              ten řetěz si nedávno řešil, že je úplně v pohodě, tak proč byla výměna?

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Protože tak úplně v pohodě byl jen podle jedné měrky a měl jsem obavu co na to kazeta. Tak šel radši do krabice na pozdější dojetí.

                                0 0
              • mastihuba  

                Zajimavy je ze na vsech kolech co mam nic nerupe ani se nerozcentrovava a to vazim dvojnasobek co ty…pro rejpaly mam to zapleteny z doby kdy sem na tom ještě jezdil…

                0 0
    • Motyll  

      A je tu nové očkování na obzoru!

      https://nautilus2.wordpress.com/…tva-dopravy/

      0 0
      • Smazaný účet  

        Chlastej kua, dokud to jde.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Vracím se od pí mechaničky (ul. Živného) a mám v plánu všude si dát jedno, ale klíd, dochází mi data i šťáva.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Kua, od Klimešů Pod Jabloň je to krásná procházka kol řeky, bogužel po poledních Sokolnicích chutnaj všechny bíry jak pomeje.

            0 0
      • mastihuba  

        Dochazim k nazoru ze sem se na cely ockovani mel ******.

        0 0
        • pepek  

          Máš problémy?

          0 0
          • mastihuba  

            Su jak po borelióze :(

            0 0
            • Motyll  

              Otázka zní, čím to doopravdy je… ;)

              0 0
              • mastihuba  

                Vzhledem k tomu ze dopoledne nepiju, tak bych to svedl na slunko

                0 0
                • Motyll  

                  Vy katolíci byste neměli lhát…

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Ti za tyhle kecy zacnu posilat trestny zeleny :)

                    0 0
                    • Motyll  

                      Jak víš, kde su? :)

                      BTW naštěstí je pondělí a IMOS víkend byl IMHO náročnej… No green.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        Nevim kde ses, ale když to bude zaplaceny, tak tomu neuteces

                        0 0
            • Smazaný účet  

              Zas nějaký hoaxy. Nemůže nikomu nic být, je to bezpečný. Aspoň tady a na ČT všichni říkali. :-)

              0 0
    • Smazaný účet  

      Rapling

      0 0
    • Smazaný účet  

      Hledal jsem nějaké vtipné video se sokolem k pepkovým fotkám a vyskočilo na mě totok: https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Prej tibetský scrambler by JAWA s letmo uoženým z. kolem: https://www.idnes.cz/…_motorky_mom

      https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Tak to jsem taky prošvih, nikdy jsem nejel úzkokolejnou šalcnou Liberec – Jablonec :/

      https://www.youtube.com/watch?…

      Předělávají to na klasický rozchod.

      0 0
      • hony007  

        Ale na historický jízdy to má někde zůstat i trojkolejný.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Jak je to s Ali, když od 26.5. čekám na dvě položky marně? To už sósedovi tu kameru nevrátím.

      0 0
      • LM  

        Co vidíš u těch zásilek v trackingu na Ali? V jakém je to stavu?

        Pár věcí mi nedorazilo, stačilo udělat screenshot z trackingu (kde bylo vidět, že to ani neodeslali), Open Dispute, přiložit screenshot a za pár dní jsem měl prachy zpět.

        Je smutné, že zboží z Číny dorazí do ČR během 2–3 týdnů a další měsíc pak trvá, než to proleze přes Celní úřad a pošta to doručí…

        0 0
        • Smazaný účet  

          Finished.

          Reminder:

          If you have already confirmed receiving your order, but you are not happy with the quality of the items or you have actually not received anything at all, then you can still open a dispute up to 15 days after confirming „Order Received“.

          0 0
          • pepek  

            Jednou jsem taky znervozněl, kdy hlásili dodáno, ale nic jsem nedostal. Bylo to přibaleno k jiné věci, která ležela na poště a kterou jsem nepotřeboval hned.

            0 0
          • LM  

            Co vidíš když klikneš na tlačítko Track Order u objednávky?

            Pokud by to tam házelo, že údaje o trackingu nejsou dostupné, tak vpravo nahoře máš boxík s dalšíma možnostma trasování pod Or you can track orders on below sites:

            Ono je naprd, že se to automaticky přepne do stavu Confirmation Received po uplynutí té „ochrané lhůty“ (75 dní pokud to jde z Číny, z Evropských skladů je tam 25 dní) i když ty nic nepotvrdíš, protože to ještě nedorazilo.

            Takže je to potřeba sledovat a během těch 15 dnů „po expiraci“ dát Open Dispute a přiložit důkazy. Obchodník má 4 dny aby se s tebou nějak domluvil. Pokud se během té lhůty nedomluvíte, tak do toho vstoupí Aliexpress a vrátí prachy.

            0 0
    • Smazaný účet  

      Bré ránko.

      Další pracovní den TH u Olšovce: https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
      • Jaroslávek  

        Dobré ráno.

        0 0
      • novcze  

        alespoň se potvrdilo co se psalo ve vlákně vedle, že dvojka je zničená… před týdnem jsem to vzal z Bukovinky do Jedovnice po jedničce a udělal jsem dobře

        0 0
    • Smazaný účet  

      Kolik tak myslíte, že jsem dostal zpět?

      0 0
      • JSt  

        kdybys byl polka, rekl bych tricetnik. ze ses to ty, tak s bidou bura. ;-P

        0 0
        • mastihuba  

          Jenže to je v genech už podle jména, prirodu neocuras. :)

          0 0
          • Motyll  

            Jj, s těma klukama ze severu je “radost” dělat obchod ;)

            0 0
      • Polka  

        Dohromady 21675,– tak aspoň 15 jsi z toho dostal, ne? Ale tys asi zase spěchal :-) Nebo jsi to naopak překvapivě úspěšně napálil?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Nevím, co chceš napalovat, krom Shimana (řazení SLX nikdo nechce, když většina mění za XT) to byl šrot a Suntour je pro většinu nadávka. Tlumák nikdo nechce ani zadarmo.

          0 0
          • Polka  

            To Shimano samozřejmě. Ale stejně jsme se zase nic nedozvěděli.

            0 0
    • Smazaný účet  

      Zase jsem se zasek: ještě jedno video :/ Pusťte si větrák do držky :)

      Park Dolní Morava – Mamutí trail vs. Mamutí horská dráha

      0 0
    • babicak  

      https://www.cyklobazar.cz/…ster-20-2021 Co na to říkáte?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Krásný, není to women geo? Nepatřičné obutí. To už bude pryč.

        0 0
        • babicak  

          geoška je to https://www.velosport.cz/…ster-20-2021 , jestli je to babské, to nepoznám. Takže za Tebe nee?

          0 0
          • Paja  

            Řazený to mají pod „pánská silniční kola“.

            0 0
          • Smazaný účet  

            Určitě jo, jestli je to 56 × 56cm. Jen mi to tak na první pohled připadlo.

            0 0
          • Excel  

            A holky budou čumět!

            Není vo čem.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Bílovice – Babice za 15 minut :-P

              0 0
            • Smazaný účet  

              Přečti si tu story u toho…

              0 0
              • Smazaný účet  

                Redakčně zkráceno: Je to strašná jebka. Připomíná to prodej auta ala Svěrák

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Já mám jasno, z toho celý BF blije ;)

                  0 0
                  • Excel  

                    Vo neděli možme dát sraz na Šmelcu nebo v Tigále.

                    14 dnů jsem nemotal nohama tak musím vofafrně. (festka)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Šchmeltz na road fixu? Nemá v ne chcat?

                      V so jsou T veteráni v Bystřici a trucktrial v Kunštátu…

                      0 0
                      • Excel  

                        Je tam zatím nějakej deštíček, ty vole, dětská hra. Se spustím vod Maršova, jak se na něj dostanu vím, ale nevím jak, nevím jak…přes Tišnov, takže můžeme etapizovat přes Předklášteří. Nahodíš nějaký beerpointy a ty už si trasu vošéfuješ.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          A Lažaňák a výjezd od Šmelcu? :)

                          0 0
                          • Excel  

                            Asi přes Loučky, a vod Šmelcu na Bitynu, to de.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Pejškovský žleb má pěkněj asfalt. Jestli potřebuješ směr Maršov a pak dolů na Šmelc. Jen od Pejškovskýho nahoře tam máš kus polňačku k silnici Deblín – Maršov. Ale pokud chceš poskakovat na fixu Šmelc – Bityna, tak to moc horší povrch není.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Do Lažánek to jde bez polňačky od Heroltic…

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Maršovským žlebem, znám, ale nechtěl jsem nešťastníka táhnout na takovým vehyklu přes ten krpál do Lažánek ze žlebu. Myslel jsem nějak takto.

                                  https://mapy.cz/s/kepegosadu Ale je to jen jedna z možností. Nechtěl bych na fixu jet asi žádnou cestu přes ten kopec. :-)

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Každopádně pokud jede „silnička“ s dráhovkou, oba trpí :)

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Když si představím už jen tu rozpadlou cestu po těžbě směr Halák, rozloženou silnici od Šmelcu na Bitynu…no, budu na Vás, Vaše zadky a ruce myslet. A to nejsem žádnej LGBT.

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Kdo si myslíš, že byl první v Bityně: full nebo dráhovka? Totálně deklasován jsem skoro celý prygltrail poté odnosil a stejně jsem sebou švihl. Vyhazuju obě hajtry, nechápu nic.

                                        0 0
                                        • babicak  

                                          Vyhazuju obě hajtry, nechápu nic.

                                          Hoď je do Babic :-)

                                          0 0
                                        • LM  

                                          Možná už pozdě, ale nechceš fakt zajít na nějaký kurz (pokročilé) jízdy na kole, kde tě upozorní, co děláš blbě a ukážou jak se to má dělat správně?

                                          0 0
                                          • Paja  

                                            Jako, že co dělá blbě na trase Šmelc – Bítyna? :D

                                            0 0
                                            • LM  

                                              Spíš co dělá blbě na tom prygltrailu :-)

                                              0 0
                                              • Paja  

                                                No ale to bylo až po tom, co ho Exík rozložil cestou do Bítyny.

                                                0 0
                                            • Smazaný účet  

                                              :-)

                                              0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          Si koupíš pro Tvoje účely úplně zbytečný kolo a ještě se divíš, že je pomalý. Měl's rychlou ornžádu. :-) To říkám pořád, na nějaký složitý traily se vy…a jezdi co Ti jde a co Tě baví. Budeš mít jednodušší život. „Jenom se kujva nikam neposuneš!“ :-)

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            To kolo je fajn, Paja mi už z Buku téměř neodjíždí.

                                            0 0
                                            • Paja  

                                              Jo, to je fakt, že ses na návratovce pěkně držel. Jak je to teď zarostlý, tak se ani moc rychle jet nedá, jak pořádně nevidíš kam jedeš.

                                              0 0
                                        • Excel  

                                          Dyť ses tam balil do šustky, kdoví jak dlouho, to už pak holt nenaženeš a ta cesta není až tak rozbitá a na rovinkách to vodsejpá.

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            Tak na hladkým, kdybys dával nohy nahoru, … Když jsem to sjížděl na CX gumách, byl to opruz. Holt jiná liga.

                                            0 0
                                          • Paja  

                                            To nepsal, že jste vyjeli každej jindy ;)

                                            0 0
                                    • Excel  

                                      Ja to myslel tak, ze kazdej pojede po svy trase, jen se muzem nekde srazit. Jinak jak pises, trapeni pro voba a na to seru . :,–)

                                      0 0
                                  • Excel  

                                    No tak todle jet na fixce tak se poseru…spis aj pobliju.

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Já si říkal, že to jsou nějaký smělý plány. :-)

                                      0 0
                                    • mastihuba  

                                      Ty kterej 3× v tydnu v létě v zime drti tourmalet? Tomu neverim.

                                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Lidu mraky, honem pryč na sešup kolem hradu. Chtěl jsem pustit brzdy a odletět do jiného časoprostoru, adrenalin :)

                        0 0
      • Paja  

        Warum nicht…

        0 0
        • babicak  

          Kam zavolám, tam je už pozdě :-(

          0 0
          • LM  

            Plečka je stále dostupná. A možná by to šlo půjčit na „otestování přes víkend“, dojet na tom na sraz a zpět a pak to zase vrátit :-).

            Dneska jsem po měsíci nahodil silniční záplety (28 mm hladké dušáky 75/80 psi na 17C ráfku) namísto „allroad“ zápletů (35 mm bezduše s drobným vzorkem 52/55 psi na 23C ráfku) a rozdíl na hladším asfaltu byl větší, než jsem čekal. Valí to fakt pěkně, „nutí“ to jet rychleji, ale na rozrbaných úsecích musím kličkovat po lepší stopě, kdežto v „allroad“ setupu stačí dávat bacha jen na fakt velké díry…

            0 0
            • babicak  

              A co tohle? https://www.sbazar.cz/…ilnicni-kolo

              0 0
            • Smazaný účet  

              Nehezká hajtra, vážící soro jako jeho full. Vy řeknete, že jsem puča, ale já bych bez vyladěného posedu nikam daleko nejel. Výška, šířka rodel, nesčetně dostupných tvarů, délka představce, výška pák… Na Apachovi jsem s tím bojoval.

              0 0
              • Polka  

                To vyladit do konce srpna asi moc nestihne, leda že by brzo koupil, jezdil a ladil. Moje první cesta na staré silničce byla taky bez nějakýho ladění do Vídně a zpět ;-)

                0 0
                • LM  

                  Ta první cesta bez ladění do Vídně a zpět ale byla v mladším věku, což? :-)

                  Jakmile to teď nemám nastavené fakt „tip ťop“, tak mne buď začne velmi rychle něco bolet nebo mne sere jak se to „blbě ovládá“. Polohu sedla (resp. padnoucí sedlo) na silničce ještě stále hledám…

                  0 0
                  • Polka  

                    2007 :-)

                    0 0
                    • Excel  

                      To je ve Vídni? Kolik šilinků ti naházeli do treter?

                      0 0
                      • Polka  

                        Někde na Brüner Straße, zbytek jel do centra. Botky byly taky funglovky, ale bez šilinku.

                        0 0
                    • Karaya  

                      Jj, to si pamatuju. Ten den jsem vyrazil taky na nové silnici, směr Nové mlýny. Vy jste byli tehdá tajnůstkáři, takže o vaši epické jizdě jsem nevěděl nic. Nicméně se mi zasouvalo sedlo a pak u Židel jsem strhl závit u objímky, takže návrat na stojáka :-)

                      0 0
                • Smazaný účet  

                  Zas pokud to nebude fotit sem, nikdo mu do pozice pák nebude kafrat :)

                  0 0
          • Smazaný účet  

            Blbá doba, Scott byl navíc mimořádně líbivý.

            Trek s isospeedem v Práglu: https://www.cyklobazar.cz/…/536815/trek

            Giant: https://www.cyklobazar.cz/…31/giant-tcr

            Artur: https://www.cyklobazar.cz/…thor-55-2015

            0 0
    • Smazaný účet  

      Tak veselé jmeniny!

      0 0
      • Jaroslávek  

        :-)) Vysněný rána má už tady. Jen přes den to má blbý:-)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Nejkrásnější okamžik v životě kolem postiženého: https://youtu.be/gWZfpWG6Jnc?…

      0 0
    • Smazaný účet  

      XPLR gravel series: https://www.mtbiker.sk/…ku-viac.html

      Nechcete to někdo sečíst?

      Nesmyslná vidla, teleskop…

      A vidla Rudy je tam na Lauf rámu, to je provokace :)

      0 0
      • LM  

        Škoda, že ty nové kazety jsou nekompatibilní s XD ořechem, stávajícíma přehazkama i řetězama :-/

        • As with other SRAM 12-speed road cassettes, the new 10–44T sizes will only fit on XDR freehub bodies, and will only work with SRAM’s Flattop chains, which use larger-than-normal roller diameters.
        0 0
        • Smazaný účet  

          S tím jsem se ještě nesetkal, se silničním Sramem, XDR ořech? Jen houšť, je málo rozměrů a standardů.

          0 0
          • LM  
            • The XD interface is designed for mountain bike applications and maintains the same hub spacing and flange locations used for 8, 9, and 10-speed compatible HyperGlide freehub bodies.
            • The XDR interface is 1.85mm longer than XD and is designed for road hub applications. XDR maintains the same hub spacing and flange locations used for 11-speed road compatible HyperGlide freehub bodies. XDR driver bodies are compatible with all XD cassettes when the cassette is installed with a 1.85mm spacer behind it.
            • Ale XDR kazetu na XD ořech nedáš…
            0 0
          • mastihuba  

            Co rikas na todle? :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Temu já nerozumím, dal bych khaki.

              Spíš, jak se rozjíždí grevly ala MTB 90' let a babičák začíná blbnout s BF srazama, začínaj mě brat žiletky.

              0 0
            • babicak  

              Motorka Indian převedena na kolo. Líbí se mi. Kdybych neměl co dělat a nevěděl co s penězi, bral bych to :-)

              0 0
      • Paja  

        Další krok bude výměna řidítek za rovný, protože lepší kontrola v terénu…a nasazení rohů, čímž se nám kruh uzavírá :D

        0 0
    • Smazaný účet  

      Pišto mi někoho připomíná, jezdí úplný hovno a už do toho sype, sype: https://www.youtube.com/watch?…

      0 0
      • Motyll  

        Jsem to/ho (část) shlídl poprvé a není moje skupina. Projev, styl atd. Kolo nehodnotím, tomu nerozumím.

        Ovšem evidentně mu to nese… Kam náš svět míří…

        0 0
        • Smazaný účet  

          Řekl bych, že zatím mu to nenese, má tak max. slevu na hadry.

          0 0
          • Excel  

            a hromadu ženskejch :-)

            edit: nebo chlapů

            0 0
            • Smazaný účet  

              Vzhledem k tomu, že dělá v rádiu, měl kapelu a je ukecanej, tak určitě nikdy problém neměl.

              0 0
        • mastihuba  

          Pekny videa ktery maji hlavu a patu dela sterba. U obchodu s kolama a servisem to dava smysl… Todle na me pusobi ze borec zjistil ze existuje YT tak tam rychle potrebuje neco vyblit

          0 0
          • Motyll  

            Nechtěl jsem být tak ostrej v hodnocení, ale shodneme se…

            Tohle video mohl zredukovat do 15 s a dát na TikTok.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Proč by ho dával na TT, když mu jde o co nejvíc odběratelů na YT?

              TH teď slavil 100.000,– tam už to sypat bude.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Dneska stačí k nastartování kariéry třeba jen se cpát koblihama, né je vtipnej.

                0 0
                • mastihuba  

                  ja si myslim že tu tvou složitou nemoc způsobuje sledování kundovin na internetech…

                  0 0
                  • JSt  

                    jak je to s tou slepici a vejcetem?

                    0 0
                    • Excel  

                      Nejdřív si tam strčíš vařené vejceto a až potom mraženou slepici.

                      Obráceně to nejde, vejceto by vypadlo.

                      0 0
                  • Smazaný účet  

                    Ta nemoc se dědí, jen se dají chemií, elektrošokama, skupinovou terapií, abstinencí… trochu zmírnit výkyvy.

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    :-)

                    0 0
                • Polka  

                  Další kkt.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Za mě je úplně v pohodě: https://video.aktualne.cz/…c1f6b220ee8/

                    0 0
                    • Polka  

                      Aha, tak to je jinej než jsem myslel dle fotky.

                      0 0
                  • Smazaný účet  

                    Nepiš kktiny a radši řekni, jestli zase držíš hlídku dneska na Buku sám, nebo se dostaví i někdo další. Jen kvůli Tobě se tam trmácet nebudu. I když jsi to vždycky zachránil. Jinak by tam nebyl nikdo. :-P

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Musíš vyděržať do osmi :)

                      0 0
                      • mastihuba  

                        To už pobiha nahej s imbusama a pumpickou po bytě :)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Přesně tak. Drahá vyžaduje přesně ve 20:00 představení cyklista – nudista – montér.

                          0 0
                      • Smazaný účet  

                        Jsem rád doma za světla, takže tím to padá. A minule bych ještě vydržel, ale začalo kapat a radar nevypadal přívětivě, tak jsem zdrhal dřív.

                        0 0
                    • Polka  

                      Na kktiny je tady Depyč :-) Jedu a Dušan prý jede provětrat novou silnic, ale kdy přijede netuším.

                      0 0
                    • Paja  

                      Dorazíme v hojném počtu ;)

                      0 0
      • Polka  

        Jst by napsal: „Nééé to je dobrá pi*a“ :-)

        0 0
        • JSt  

          hvězdičky nepiču. ;-P

          0 0
    • mastihuba  

      uměl by mi někdo vysvětlit co mám stáhnout a kam nainstalovat ? mladej vod bráchy chce zbraně a na tomhle sem se teda zasekl :D

      https://files.minecraftforge.net/…dex_1.8.html

      0 0
    • Smazaný účet  

      Že nejsme skladiště evropy?

      0 0
      • Excel  

        Je tu málo skladníků.

        0 0
        • Paja  

          :D

          0 0
          • mastihuba  

            Nebyli ste ted v sumicich s dusanem?

            0 0
            • Paja  

              V Šumicích jsme byli.

              0 0
              • Smazaný účet  

                A na Buk ho\/no, co? Polka s pobočníkem a Obdou naštěstí nezklamali. Vy silničáři. :-p

                0 0
                • Paja  

                  Vy jste zase nevydržel pane montére ;) Boba jsme potkali u točny.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Je to slušnej člověk, odjížděl první.

                    Už tak jsem dojel dom úplně za tmy (světla jsem naštěstí měl) a i Polka se divil, že platím 3 piva. Ty vaše noční směny nebudu zavádět. :-)

                    0 0
                    • Motyll  

                      Včera jsem noční směnu potkal do protivky. Jeden osamocený střelec u lomu a další tři v Březině. Lehce před desátou. Některý světla nebyly úplně příjemný.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Pravda, přichází čas vykopat z útrob BF téma Stroboskopy a jiný světla vypalující rohovku. Taky jsem pár potkal. :-)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Jak to chceš řešit, když valíš plnou palbu na silnici z kopce a potřebuješ vidět díry a dostatečně před sebe?

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Nepoužívat strobo mód a nemířit světlem přímo dopředu protijedoucím do ksichtu, což vidím jako nejčastější 2 prohřešky, který jsem viděl i včera a dnes ráno.

                            0 0
                            • Motyll  

                              Si teda v noci nedokážu představit strobo mód v noci jako cyklista.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Jsou takoví za Olympií apod. nepochopíš.

                                0 0
                              • JSt  

                                pod umelym osvetlenim to vadi jen tem proti. ;-)

                                0 0
                            • obda  

                              Těch několik řidičů v protisměru. kteří zrovna včera vypínali dálkové fakt pozdě, je mnohem větší problém.

                              0 0
                      • Paja  

                        Ony i některý světla od aut nejsou úplně příjemný, a to ani nemusí mít dálkáče.

                        0 0
                        • Motyll  

                          Souhlas. Pomáhá zavřít jedno oko a jakmile takového oslňovače mineš, otevřeš ho. Člověk pak není slepej úplně, ale jen na půl.

                          0 0
                          • Paja  

                            Já teda většinou, když jede proti auto, světlo trocho sklopím, příp. odstíním rukou, ale v Březině jsme tak napůl zkusili březinskýho starostu, takže řešit světla nebylo kdy ;)

                            0 0
                          • JSt  

                            kdyz zavres vobe, vidis po minuti auta perfektne na 100 %.

                            0 0
                        • Polka  

                          +1

                          0 0
                      • obda  

                        Osamocený střelec jsem byl nejspíš já :) (na rozdíl od silničářů jsem jel klasicky přes Nové Dvory) Myslím, že jsem to měl sklopený dost (jako ostatně vždy), ale jestli ne, řekni.

                        0 0
                    • mastihuba  

                      Nocni smena zacina po 22h :)

                      0 0
                      • Motyll  

                        A nejezdí (většinou) asfalt přes Březinu.

                        0 0
                        • mastihuba  

                          Meli sme si tech nazvu zaregistrovat vic, Nic nam zneuzil nejakej cobol s vodkou a noční směnu bere do huby kde jakej vendelin co nestihne jet dom za svetla. :)

                          0 0
                    • Paja  

                      Nj, včera byl program nabitej, ale příští týden už určitě pojede Jaroslav a nějaké časové výstřelky nebudou tolerovány.

                      0 0
                • Smazaný účet  

                  A v Lulči jsme seděli s …

                  0 0
              • mastihuba  

                Co to mel dusan za cerny kolo? Predpokladam ze nikdo dalsi z vas husqardnu doma nema :)

                0 0
                • Paja  

                  Husqvarny mám doma 2, pilu a křoviňák ;) kolo měl černý, takový trapně lehký…

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Ze je cerny vim, zbytek typek nepopsal :)

                    0 0
                    • Paja  

                      Prej karbon, ale Patrik říkal, že je to potisk ;) měl jsi dojet, mohl si ho ošahat a zapojit se do odborné debaty jestli je to správná velikost :D

                      0 0
                      • mastihuba  

                        Tak Dusan je vyssi jak ja tak bych ho sacoval mezi 56–58 ostatni sou velky nebo maly. :)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Opět končím, 26" mě do kopce deklasovala, celou noc jsem se kroutil se ztrhaným pupkem.

                          0 0
                          • Motyll  

                            Méně internetu, více kilometrů.

                            Není zač :)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Já teď jezdím obden, spíš mám rozhozený posed, díky RB jsem dal kufry úplně dozadu a teď vůbec nevím, jak nastavit sedlo na Feltovi, míval jsem sedlo naražený úplně vzadu na 25mm ofsetu. Blbě se nastupuje ze sedla s těma kuframa vzadu.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Já vím co potřebuješ: Další tretry! Čím víc kamarádů, tím víc kol, tím víc treter, hader, helem, rukavic, brýlí…a kolik třešní, tolik višní. :-P

                                0 0
                          • Paja  

                            Pěkně kecáš, ujížděli jste mi do kopce i z kopce.

                            0 0
                          • babicak  

                            Pája za to včera pěkně bral, chvílemi nám dokonce ujížděl. Chlapec rychlý.

                            0 0
                            • Paja  

                              To by mě zajímalo kde, co si pamatuju, ujel jsem vám jen když jsem vás zatáhl na nějakou rozdrbanou cestu nebo když jsem vyrazil o chvilku dřív (ze zachcávky za Nemojanama). Pak ještě v Račicích, ale vzhledem k tomu, jak jsi potom zmizel dopředu, jsem usoudil, že jste první půlku kopce jen tak zevlovali abyste mě moc nehonili ;)

                              0 0
                        • Paja  

                          Má to být 58, ale ten posez mi přišel dost dlouhej, klidně bych na tom mohl jezdit. V nejhorším, pokud by mu to bylo moc dlouhý, dá kratší forbec, ale včera nevypadal, že by se mu na tom jelo špatně.

                          0 0
                          • Paja  

                            Tak takhle na fotce na tom nevypadá nějak nataženej.

                            0 0
                            • babicak  

                              Taky se tak necítím, ale módní policie BF skoro jednoznačně naznačuje, že je to dlouhé.

                              0 0
                              • obda  

                                Nechal bych to pár stovek km uležet, a až pak řešil. Takhle to vypadá +/- v normě, pokud bude nějaký problém, tělo ti dá vědět a až pak bych to řešil.

                                0 0
                              • Karaya  

                                A na ústroj módní policie nic neříká?

                                0 0
                                • Paja  

                                  Říká, domácí módní policie mu prý povolila jen volný kraťasy :D

                                  0 0
                                  • babicak  

                                    :-) :-)

                                    0 0
                                    • Motyll  

                                      S hajným si budou rozumět, ten vozí ještě 40l Deuter :)

                                      0 0
                                  • Karaya  

                                    No dobře, ale však se může venku převléct, ne? :D

                                    0 0
                                  • mastihuba  

                                    Ja ty volny kratasy podepisu i volny triko. :) Nechtel bych aby si mne nekdo zaradil podle clanku na i dnes mezi sportujici muze, kteri si na stary kolena neco dokazuje navleceny v tesne likre. :)

                                    0 0
                            • Smazaný účet  

                              Ono když si vezmeš u mě 560 + 25 ofset + dlouhý hydropáky… Tak v reálu budu mít delší kolo než on.

                              0 0
                              • Paja  

                                On tam má taky nějakej ofset, ale taky mi to tak skoro přišlo, když jsi to zkoušel poměřovat.

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Já mám špičku sedla – šroubek víčka forbecu: 465

                                  střed zámku sedlovky – -//-: 610

                                  0 0
                                  • babicak  

                                    Já mám špičku sedla – šroubek víčka forbecu: 445

                                    střed zámku sedlovky – -//-: 605, ale nevím, zda měřím dobře.

                                    0 0
                                  • Paja  

                                    Měření po forbec má smysl akorát tak když porovnáváš rámy, ale pro délku posezu má podle mě smysl měřit kdyžtak střed zámku sedlovky třeba po úchop za páky, kde měříš i délku forbecu, reach řidítek a konkrétní páky.

                                    0 0
                            • JSt  

                              z fotky je natazenej patas. ;-)

                              0 0
                        • babicak  

                          Kolo je od Honzy L.

                          0 0
    • mastihuba  

      Asi zacnu rybařit. K vratum mi z potoka doskakal zivej úhoř

      0 0
      • JSt  

        Vratils ho?

        0 0
        • mastihuba  

          No vratil, ale vona to nejaka pica zase vypusti.

          0 0
    • Karaya  

      Dneska budu možná na videu jednoho z oblíbených p@X řidičů MHD. 7:30 Líšeňská – nejdřív mi tam vjela devítka z konečné a když jsem ji, rozjetý, vzal zprava, tak začal zrychlovat na plný kotel, s jasným cílem být u té zastávky dřív. Jenže přehlédl, že u Dělňáku mezitím padla červená. No ubrzdil to až v půlce křižovatky, naštěstí na přechodu nikdo nebyl. Chtěl být na zastávce dřív jak já, to je jasný :D.

      Když jsem ho pak objel zleva, tak mi na Gajdošce začal dělat kázání, že to ještě neviděl, že tam není místo. Kdyby místo toho držel volant, tak by stejný prostor považoval za bezpečnou vzdálenost při předjíždění…

      No ulevil jsem si a ten borec snad nikoho nezabije, až se bude mstít okolním řidičům po zbytek dne.

      0 0
      • mastihuba  

        Me onehda fakoval borec ze kdyz jedu rovne neblinkruju, soucasne mi nedal prednost na hlavní včetně toho ze i kdyby tam nemel dej prednost, tak tam mel konec obytné zony. Skoda ze tak spechal, docela bych s nim pokecal.

        0 0
      • Smazaný účet  

        On totiž furt prndá do videa, a když nestihne zelenou, je z toho na mrtvici. V Praze jim kamery zakázali.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Asi slabý psychotesty.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Mrknite do fotek, trochu jsem rozhrábl chlast…

      0 0
      • babicak  

        Pěkně tam do Tebe šíjí, dám do fotek mapku, ať je vidět, že jsi něco najel. A těch 1.000 metrů nastoupaných na 67 km taky není málo.

        0 0
        • Paja  

          Ale tak docela se tam ta diskuze polarizovala, jsou tam i pozitivní ohlasy.

          Nicméně za mně už včera ta frekvence zastávek byla moc vysoká, zejména úsek Sivice – Šumice jsou jen 4 km…ale rozkaz zněl jasně ;)

          0 0
          • Macik  

            No jak jsem psal už do fotek. Hezký výlet. Každýmu soudnýmu není třeba vysvětlovat, že nic se nemá přehánět. Já mám jen problém, že když si dám čtyři piva v rychlém sledu, tak začnu trpět ztrátou soudnosti. Ale už se mi to dlouho nestalo ;-)

            0 0
            • Paja  

              My jsme rozhodně netrpěli… :D

              0 0
      • Paja  

        Ty jseš masochista…

        0 0
    • Excel  

      Dnes Výkleky.

      0 0
      • babicak  

        Tož taky bylo večerní koupání v Blansku, v lomu, paráda, voda pomalu teplejší vzduchu.

        0 0
      • pepek  

        Tos jel z Brna?

        0 0
        • Excel  

          Z Olmütze na festmrdce.

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce