• Pepe393

    Zdravím, tak kdo pojede i tento rok? Těším se velmi po roce zase na Beroun. Trochu se změnila trasa závodu. Nemáte to někdo už z dřívějška projeté?

    http://maratony.sportbusiness.cz/index.php…

    0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • trpaslik72  

      letos snad 24h :)

      0 0
      • Pepe393  

        No jo vložili se celkem mesto bude to mít snad všechno úroveň…

        0 0
        • karliner  

          Ale centrum na hřišti ve Zdejcině mělo své kouzlo, ani okruh nebyl k zahození. Uvidíme.

          0 0
          • Darkson  

            ten okruh je peklo, vůbec si nedoveu představit zablokovat na 24h hojně využívané obě berounské lávky pro pěší a cykloturisty + cyklostezku kolem autobusáku…no nechám se překvapit

            0 0
            • karliner  

              Taky mne to napadlo, když jsem viděl tu mapku.. Necháme se holt překvapit.

              0 0
            • McBlacky  

              snad víc co dělají. musí počítat, že všechny místa musí být průjezdná v kudle bez omezení. Na delších úsecích po rovině to může být až 40km/h, natož z lehkýho kopce

              0 0
            • JMT  

              treba bude paskou oddelena pulka lavky…to by bylo asi celkem akcni :-D

              0 0
    • Sipal  

      Dneska jsem projel ten nový úsek u Nižbora, snad jsem to trefil. Je vyasfaltovaný sjezd těsně před odbočkou na nový úsek, počítám že spousta lidí to dole proletí rovně po staré trase. Pak se jede údolím podél potoka dolů, tam to bude letecký den. Dojede se k podjezdu pod tratí, těsně před podjezdem je vracečka a dost výživný kopec. Nahoře se jede kousek podél letiště a pak zas sjezd dolů – je to hodně rychlé, je tam jedna vracečka a je to traverz v celkem prudkém svahu, tak doufám, že nikdo neskončí dole v potoce. Technicky to nijak obtížné není, celé je to šotolina. Jen škoda, že to organizátoři pořád tlačí na délku kolem 40km a zase zrušili ten úsek kolem Chyňavy na Kamennou, netuším proč. Možná aby stačil jeden bufet? Aspoň je tenhle úsek je hezčí, než pole u Chyňavy.

      0 0
      • Pepe393  

        No včera jsem to taky projel.. Ten novej kopec teda dává fuj… Ale je to 1000× lepší nez to pole u Chynavy…

        Jsem zvědavej kdo si co udela v tom sjezdu za nizborem… Celkem slusny odvodňovací kanály…:-(

        0 0
    • JakeF  

      Vidím to jenom na sobotní program, do maratonu se mi nějak nechce, takovejch kilometrů… Fuj…

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Schuminier  

      Jeee to snad ne, závod jedu stopro a s velkou pravděpodobností si ho i natočím, ale když to tady tak čtu a dívám se i na mapku nové trasy, tak to vypadá, že mi tou změnou zrušili oblíbený dlooouhý táhlý výšlap od Nižbora k Chýnavě :-( Já ho měl tak rááád … http://schumiho.files.wordpress.com/…y_beroun.jpg

      0 0
      • Schuminier  

        Loňská trasa: http://connect.garmin.com/…ty/111858778

        Jinak to, že se nejede ta polní cesta za Chýňavou, mi taky ani moc nevadí. Možná že ten úsek zrušili právě kvůli tomu těžkému úrazu, který se tam odehrál, i když zrovna tam je mi to celkem záhadou …

        0 0
        • Sipal  

          To stoupání do Chyňavy ti defakto zůstane, jen se na něj napojíš kousek dál a před ním máš ještě jeden výživnej kopec. Za mě změna k lepšímu. A sjezd zpátky na starou trasu je celkem divočina, ke zvýšení bezpečnosti rozhodně nepřispěje :-), to asi nebude ten správnej důvod. Jo, minule jsem mlžil, sjezd za Nižborem není asfalt ale píseček nebo jemná škvára, vím já co. Já jel okolo a z dálky to vypadalo jako hladkej asfalt.

          0 0
          • Pepe393  

            No jo je to zase novinka. A je to dobře… Bude to zajímavější… Nejhorší je ze kdyz si neda člověk pozor tak se prizabije i na rovině…:-( Každopádně jsem to jel v sobotu a na to co mám najeto to celkem jde… Ale trhat si nohy v neděli nebudu…

            0 0
            • Schuminier  

              Taky si v neděli závod přijedu spíš užít, ono mi po sobotním totálním vyhrocení na Houšteckým cyklomaratonu ani nic jinýho nezbyde :-) Letos pojedu na krásu, na kochačku … trasa Berounu je nádherná, moje jedna z nejoblíbenějších, a to je právě to, co mě na tenhle závod vždycky tak mocně přitahuje!

              0 0
              •  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                0 0
    • brozelin  

      Přidávám pár fotek ze sobotního kriťasu v Berouně na námestí.

      http://www.rekaberounka.cz/kriterium/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.