• Meesha

    Asi to nekomu bude (budu) pripadat debilni, ale v sobotu sem vyrazil rano v zime v kratkym a asi mi prochladli kolena a ted bolej… Da se to nejak „napravit“ nebo musim pockat az to proboli? Dik!

    0 0
    • Pavlos  

      Teplo, teplo, teplo a jeste mazat nejakym Gelem FastumGel, DolgitGel …

      0 0
    • pepek  

      Jedině infračervená lampa-přiložit nakoleno, vydržet,hotovo. Nic jiného, jako mastičky apod. mi nikdy nepomohlo, tohle vždy spolehlivě

      0 0
      • Meesha  

        Kde se to da sehnat? Nebudu je mit pak ohoreli, ze ne? :-O

        0 0
        • pos3k  

          Ja pouzivam infralampu, mam ji tusim od philipse, takova obycejna tusim ze kdysi jsem za ni dal 500. jinak sviti se cca 20–30 cm daleko od bolistky :-) bliz bys mel popaleniny, ono to vlastne ani nejde vydrzet.Jinak infralampu vyuzivam i na dutiny, na narazeniny i rany (lip se to hoji) Zdar bajk.

          0 0
      • jmanek  

        myslis takovy to „horsky slunce“? (mne prochladly taky sakra ;) )

        0 0
        • Pavlos  

          Mate vozit navleky:)

          0 0
        • muff  

          Nikoliv horské slunce leč solux,tj. infračerv, – za cca 700 v každém elektru.Na tyhle věci určitě dobrý. Nebo ev. tzv biolampa /víc výrobců a tedy názvů a různé vlnové délky – pro tyhle účely vhodnější 600 nm/

          0 0
    • speedy gonzales  

      no ja mel nedavno problem s nachlazenou kycli.prvni to jen trochu pobolivalo.pak jsem na to dal vyzivnou 90ku a pres noc jsem nemohl spat jak to bolelo.des.. no mati mi na to dala rano nejake specialni spodky z angorove vlny :-) behem pul hodiny to odeznelo a za den jsem to mel v pohode..myslim ze se z toho delaji navleky i na klouby vseobecne. voltareny a podobne mi nikdy poradne nepomohly.a ze sem jich na sebe naplacal (problemy nezpusobene kolem),tohle zabralo okamzite a skvele

      0 0
    • Pebe  

      Když se mi to stalo na jaře, trvalo dobrých 14 dní, než to přešlo. Nosil jsem návleky i přes den pod kalhotama. A když je teploměr pod 15°C, vždycky návleky.

      0 0
    • BH  

      navleky ano, ale cyklisti odjakziva na kolena pouzivaji tzv.„kapsicinove“ (foneticky) naplasti, prodava se to v lekarnach.Jednak to leci a jednak je to i prevence. vyplati se vsak oholit si nohy pred pouzitim.Z praxe vsak vim, ze se to s nosenim techto naplasti nema prehanet, kolena pak jsou choulostiva.Ale je to velmi ucinne na bolest z prochladnuti. A jeste jedna rada, pokud te ta kolena boli a nepomuze zadna mast , ci naplasti,co lekar(nakonec) dej si pohov. jakmile prekonvas bolest , neni neco v poradku a mas zadelano na velky zdravotni problem.

      0 0
    • Lada1  

      A co budete rikat za 20 let ? Jestli uz nekoho tedka boli velke klouby, tak je to cesta k TEPu v 50ce :-P

      0 0
      • Pebe  

        Už se těšim, půjdu k manželce do práce a konečně se o mě bude MUSET starat :-))))

        0 0
    • MF  

      No a ako ta to boli? Mna vcera po jazde (tiez v kratasoch, ale zima mi nebola) dajako divne ruplo v kolene a boli to celkom slusne ked sa zatazi. Drep na jednej nohe nehrozi. Je to tiez z prechladnutia? Alebo je problem v comsi inom ?

      0 0
      • Meesha  

        Ja mam s kolenama problemy (mam zakazanej sport :-)), ale tohle je jina bolest nez normalne. Ted je nemuzu mit dyl pokrceny a mam je jakoby ztuhly…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.