• scret

    Zdar, kdo to pojedete?Napiste treba i biky, at vas poznam:) Ja mam bilej KHS team softail, tak se ke me klidne hlaste:-)jako ze jste maniaci z fora nebo tak nejak:-)) Ahoj v nedeli.

    0 0
    • MARIN  

      Jeste vaham jestli Nemci nebo ten MTBO Nove Mesto. Ale jiste bych se rpihlasil a konecne toho softaila poradne omrknul a k´dyz bude ochota i se na nem trosku pohoupal :)

      Plati ten start na Nemci ve 14:00?

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • scret  

      Tak jsem to srabacky nejel. Bylo fakt shit pocasi, rikal jsem si ze to bude rozbahneny a ze to nepujde asi ani vyjet, jak jsem ale koukal, tak to slo:-( No tak holt priste.

      0 0
      • PietroUL  

        Slečinka, fajnovka, voňavka … ;) Kde jsi stál? Nikde jsem žádný KHS neviděl. V lese se muselo párkrát z kola, celkově to bylo pomalejší, ale i tak to stálo za to. Měl jsi jet.

        0 0
        • scret  

          Ja tam nebyl na biku, taky me to tankuje, moh jsem jet, ale asi by me to stejne deptalo, kdyz bych musel z kola dolu a mistama tlacit. Stal jsem na Novy vsi.Kratasy, bunda a celenka. Hele nemels tam otce a segru nebo slecnu?Nevedel jsem jestli jses to ty.Ale myslim zes tenkrat psal ze mas Leadra a Marzoku, vid?Tmavy vlasy? No ale stejne asi dupes lip.Kolik jsi mel cca cas na Novy vsi?15–16minut?To ja mam za sucha a jsem rad.

          0 0
          • scret  

            Kdyz ja den predtim jsem nalestil bike:) a nechtelo se mi po hodinovy vyjizdce ho hodinu zase pucovat:) To je samozrejme vtip, ale bal jsem se ze to proste nepujde v tom marastu vyjet a budu to muset az na N.ves tlacit.A to bych nejspis psychicky nerozdejchal.

            0 0
            • RUMcajs  

              Jó, kdybys jel, tak jsi mohl vyhrát 0,3l „půllitr“ a třeba i 0,3l plechovky piva (dle pořadatelů samozřejmě také půllitrové) :-)))

              0 0
          • PietroUL  

            Jo, pamatuješ si náš team dobře :) Ségra mi hlásila mezičas: „16“ a já jí odpověděl: „to je hrozně pomalý.“ Na suchu mám na Nový Vsi do 14:30, ale to bylo v tom bahně samozřejmě nereálný. Táta „Yaris“ tam stál s fo?ákem.

            0 0
      • MARIN  

        Taky se mi do deste a hlavne tech 13st co u nas bylo nechtelo

        0 0
        • PietroUL  

          O dost jsi přišel ;) Nakonec se to nejelo jako časovka, ale jako závod s hromadnym startem. Při nájezdu do terénu úplnej masakr :)

          0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.