Rám na 80mm vidli, vidle 105mm?

6 nepřečtených
  • Gumicuk

    Caues borci, zajimalo by me co se stane s bikem kdyz na ram kterej je stavenej na vidli 80mm dam vidli ktera ma zdvih 105mm. Konkretne mi jde o to, dat na ram rb CR 1300 vidlici Marzocchi MX Pro ETA pripadne jake mate zkusenosti s touhle vidli. Docela mi mrzi ze se prodava jen se zdvihem 105mm. Jeste uvazuju o RS Duke Race nebo o Manitou Skareb Super. Diky za nazory!!!

    0 0
    • fousac  

      budes muset ohnout predstavec trochu dolu… :)))

      0 0
    • Karlos009  

      No, trochu zmena to bude, zmeni se uhel hlavove trubky = kolo bude delsi, klidnejsi. Zmeni se (a to hlavne) uhel sedlove trubky, teziste se posune vzad a predni kolo se bude do extremnich kopcu vic zvedat. Citelne to je. Mam to odzkousene. Jsem sice fulista a zastance vetsich zdvihu ale na tento ram bych tu vidli nedával.

      0 0
      • Darius  

        Zalezi na vysce vidle (patky-korunka), ne vsechny 100mm jsou stejne vysoke… osobne mam 100mm misto 80, otocil jsem prestavec a jsem spokojeny.

        0 0
    • blue  

      mam pocit, ze kamarad ma zrovna na tomhle ramu stovkovou marzochu marathon a nejak zvlast s tim problem nema…

      0 0
    • blue  

      za staryho bikefora, kde se tohle taky resi…


      název příspěvku: re: re: re: re: re: rám RB CRX nebo RB CR 1300 datum a čas: 2003–12–04 10:31:25 autor: Petr Heinik

      Vaha ramu CR 1300 ve velikosti M, adapter na kotouc, barva bila, drzak prehazovacky, 2× kovove logo RB – 1540g.

      Diky jinym prumerum a tloustkam trubek a diky vaze CNC zadni casti, nelze dosahnout vahy CR 1300.

      Ram je pocitan na 100mm a pouziti 120mm vidlice zmeni jizdni vlastnosti. Vidlice s vyssim zdvihem lze samozrejme pouzit, jenom uz to nebude uplne to prave.

      Geometrie – bohuzel jsme nedopatrenim umistili na web geometrie ve fazi testovani prototypu a ty nebyly v definitivni podobe. Na naprave pracujeme. Pokud mate zajem o spravne geo. napiste prosim na rb@racebike.cz

      takze klidne tam tu 100ku muzes dat

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.