Střed na průmyslových ložiscích

16 nepřečtených
  • beet.cz

    Zdravím všechny. Chci se zeptat, kde v Praze nebo v eshopech se dá koupit nějaký střed na průmyslových ložiscích. Případně kolik zhruba stojí.

    0 0
    • TinkTink  

      Nevim co Praha, ale my tu tedka mame stredy TOKEN – prumysla, ktery se daj vymenit…takze se zkus kouknout po netu…nekde…ja je online nenabizim, protoze jich az tak moc neni a sem tam nak casto dochazej…

      0 0
    • Lada1  

      Hollowtech od SHimana jsou na prumyslech

      0 0
    • Radek Broz  

      Namatkou treba Truvative DH v dookei.cz za cca 1300

      0 0
    • default  

      A nebo Kinex cca za 300,– ;-)

      0 0
      • vlk  

        to je pro mne teda novinka , že kinex dělá středy na průmyslových ložiscích.Já mám Modus 300 kč-klascká průmyslová lož.

        0 0
        • beet.cz  

          To je super. A kde se da ten Modus koupit?

          0 0
          • vlk  

            no v Praze nevím.V Olomouci to mají v Onroadu v Kateřínské nebo u soudu.Tak jim kdyžtak napiš a třeba ti to pošlou i poštou.Ale já myslím, že modusy by měli mít i někde v Praze.

            0 0
        • default  

          Nevim, co je na tom za novinku? Podivas-li se dovnitr, nebo na http://www.kinex.sk/…atalog4.html , zjistis, ze je to tak… ;-)

          0 0
          • vlk  

            koukal jsem na ty stránky a koukal jsem na všechny plánky ke všem typům co tam měli na středy do kol a ani jeden nebyl na průmyslových ložiscích.Vše to byly klasické zapouzdřené středy.Napiš mi který model přesně je podle tebe na průmyslových ložiscích.Asi jsem to přehlídl.Jinak kinex jsem měl taky-klasický zapouzdřený střed myslím, že to byl model BLPS přesně nevím a po 100 km byl na sr… .

            0 0
            • default  

              Napriklad ten BLPS je na loziskach (1,37" x 24 tpi), coz je prumyslove lozisko, ktere je pouzitelne kdekoliv jinde… …myslim, ze tendle typ stoji ty tri kila. Jinak co se vydrze tyce, mam s nim docela dobre zkusenosti. Uz se mi vysypal RaceFace R5, ale ten Kinex na zimakovi ztim drzi cca 5000km jak zidovska vira! :-*)

              0 0
              • vlk  

                tak koukni na plánek co mají na netu http://www.kinex.sk/…g/BLPS1.html to mi teda jako klasická průmyslová ložiska nepřipadá.To bych pak mohl klidně říkat, že všechny shimano středy jsou na průmyslech a to je blbost.No nevím kdyžtak mě pouč.

                0 0
                • default  

                  Mno nevim… :- …nejsem strojar, ale prumyslove lozisko chapu jako zapouzdreny mechanicky celek, ktery lze vyjmout napriklad ze stredu a vymenit. U toho BLPS jsou to konkretne dve samostatna zapouzdrena loziska. Kdyby se o prumyslova loziska nejednalo, muselo by to byt lozisko konusove, jako je treba u Deore. Ale mozna se mylim, nebo to nedokazu spravne vysvetlit. Takze jestli to nekdo vi, tak sem s tim! ;-)

                  0 0
                  • vlk  

                    no to co popisuješ je klasický zapozdřený střed.Střed na průmyslových ložiscích znamená že osa je usazena do klas prům ložisek a ty pak do obalu.Nebili ta ložiska jdou vyndat na nahradit novými.Na ose není přímo drážka v níž běhají kuličky, takže se mění akorát ty ložiska.

                    0 0
        • JohnLee  

          ja za 280,– a v kamenaku…:))) na netu je asi tezko sezenes…

          0 0
      • Radek Broz  

        To uz vyjde nastejno narvat tam ctyri klaciky od nanuku na sobe. Pevnostne jsou na tom mozna lip.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.