Vichřice-Morava-myslíte, že bude idnes

6 nepřečtených
  • vlk

    Zdravím Včera to bylo u Olomouce dost drsný.Prý má přijít něco i dnes.Chystám se dnes na vyjížďku.nevíte o tom něco bližšího.Nejsou nějaké informační mobilové linky, které by na to kdyžtak upozornili včas?Byl bych nerad kdyby mě to potkalo v lese.

    0 0
    • Daf  

      Ja pred treninkem vzdy sleduji informace na radaru tady http://www.chmi.cz/…d/index.html

      0 0
    • Vymi  

      jo vcera jdu z prace a rikam si vezmu kolo a jedu projet Helfstyn a spol… to je moje trasa jsem z Prerova… nekde u Oseka nad Becvou zaclo malo kapat a bylo videt dost hnusne mraky rikam si to je jen prehanka… pak se to zvetsovalo ta prehanka takze jsem to otocil a frcel zpet…u Prosenic jsem sjel pod most a tu celou spoust sledoval…dost hnusny a nebyl jsem sam co se tam schovaval… :-) byla to docela pekna podivana… Domu jsem pak jel po silnici ale byl jsem jak prase a dneska budu trochu cistit kolo… mam dojem ze dneska taky trochu sprchne ale ne tak jak vcera… .-))

      0 0
    • TinkTink  

      No tak to rozhodne uz dneska neriskuju – vcera na vyjizdce s Hanzem sme pred timdle ujizdeli a stejne nas to chytlo…nakonec sme byli – mokri, zmrzli, polomrtvi…totiz – pres cestu nam sletel strom – asi v 50km/h se objevil najednou pred nama – asi 5m pred Hanzem a 9m predemnou…Hanz ho hodil bunnyhopem…ja to stihnul dost zbrzdit a nakym jeho prekonanim jsme zdrhali z te cesty v lese pryc…venku nas ale chytly takove kapky, ze to stipalo na kuzi…to cele samozrejme provazel nehorazny vitr, takze sme telefony hodily do bidonu, kterej jsem mel suchej a prazdnej v kosiku – sem si ho vezl pro jistotu sebou…jediny misto, ktere zustalo suche…penize uz mam vyprane :o)))))…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.