• Jakej máte názor na Koloshop.cz, chci tam koupit Magury Julie, maj je za 5750 p+z

    0 0
    • scret  

      Kupuju tam dost veci a neni problem. Vzdy se snazi vyjit vstric. Nekdy clovek musi chvili pockat na zbozi, ale to me nijak zvlast netrapi. Nikdy to neni nic, co bych tak akutne potreboval.

      0 0
      •  

        Dík, nevíte este nekdo neco o tech Juliich? Maj ty hezky zubaty kotouce? Doporucite mi je,nebo radsi Shimano Deore M525.

        0 0
        • scret  

          Ty Julie 04 uz maj ty „vlnity“ kotouce.

          0 0
        • Radek Broz  

          Ja uz tam par veci kupoval a spokojenost – sice to trva o par dni dyl, nez treba v Dookie, ale byl to vzdy tak tyden. Shodou okolnosti jsem tam v lete kupoval taky tu julii a je to ta se zubatym kotoucem (model 04) – meli ji tam, myslim, jako uplne prvni. Jsem s ni spokojenej, podle me brzdi lip, nez ty stary modely a nebejt toho, ze jsem ted udelal po padu „double barspin“, coz dalo hadici docela zabrat, nemusel bych s ni nic delat. Podle me z levnejsich hydraulik je to slusna brzda – to deore bych nebral uz pro to, ze se na nej blbe shani nahradni dily (mozna ma nekdo lepsi zkusenost – ja sylsel tohle). Brzdit ty Deorka taky moc nebrzdej.

          0 0
          • cubas  

            no ja jsem s nima dost spokojen. Naprosto jednoducha montaz, serizeni aby neskrtaly desticky. Je pravda, ze za mokra trosku min brzdej,a le to bych spis pricital destickam. Ja si nestezuju.

            0 0
          • Rychlej turista  

            Co je to pár dní? Já objednal 30.1.2011. 31.1. mi napsali, že „Po zjištění dostupnosti Vám ozn£½¿@centrum­.czamujeme, že zboží k Vám bude odesláno dne 2.2.11“. 2.2. mi napsali, že „omlouvame se za zpozdeni vybaveni objednavky, zatim neni komplet, zbozi je na ceste od dodavatele. Od zitra mame inventuru, objednavka bude vyrizena v pristim tydnu“. Tak si říkám fajn, trochu tu objednávku upravím. 7.2. mi napsali „ano, potvrzuji, zitra dorazi Super B rovnac kotoucu, odeslu komplet“. A to je zatím vše, od zítra uplynul teprve jen týden a něco :-D

            0 0
            • Rychlej turista  

              Tak mi přišel čerstvý e-mail: „omlouvam se za zpozdeni, dodavatel nechtene zdrzel dodani zbozi, Vase objednavka od nas odejde do konce tydne/ po vikendu“.

              Takže zítra je aktuálně podle Koloshopu za dva týdny. Kdo dá víc? :-D

              0 0
              • jIrI___  

                Včera jsem na koloshopu objednal, dneska to je doma :-P

                0 0
              • pepek  

                Určitě jsi po nich chtěl nějakou technicky dávno překonanou věc, kterou nikdo jiný nechce a museli to hledat někde v muzeu.

                0 0
                • scret  

                  uz ho s tema veckama nedrazdi:))

                  0 0
                • Rychlej turista  

                  Napadají mě jedině dvoje náhradní gumy gripshiftu X.0. Ale původně psali, že nemají jen to rovnátko kotoučů. A to by mi žíly netrhalo, přibalil jsem ho jen proto, že jsem ho tam zahlídl. Vlastně jsem přibalil i všechno ostatní, kromě ráfku Remerx Eagle, abych mohl přeplést plečkoidní zadní kolo, protože ta nába je v naprostém pořádku. Jinak bych to celé zahodil.

                  0 0
                  • pepek  

                    no právě, gripšit. . . . to už nikdo nechce

                    0 0
                    • Rychlej turista  

                      Všechno, co jsem objednal, bylo skladem, proto jsem to tady objednal, protože na kupkole ty ráfky skladem neměli.

                      0 0
                      • BLACK1E  

                        Na kupkole se mi velmi často stává, že zboží prej nemají skladem, ale objednávku druhej den odeslali. :) S koloshopem jsem míval problémy, že něco neměli a než to přišlo, tak zas neměli něco jinýho. Poslední roky jsou ale taky v pohodě

                        0 0
              • Rychlej turista  

                Tak jsem to psychicky nevydržel a objednávku z 30. ledna právě zrušil.

                24.2. mi poslali mejla, že zásilka BO6120020911M je na poště a do dneška se nic neděje:

                Informace o zásilce BO6120020911M:

                Zásilka tohoto podacího čísla není v evidenci.

                0 0
                • Bafoon  

                  jojo tohle s číslem balíku mi udělali tuším 2× u té samé objednávky :-)

                  0 0
                  • Rychlej turista  

                    Obratem mi odepsal p. Tančin, že u nich svítí, že je vše OK a že netuší, kde je problém a že zítra mi k tomu dá stanovisko pí. Hrdličková :-)

                    No, hlavně že to hezky svítí a je vše v pořádku :-D

                    0 0
                    • Bafoon  

                      mno já ti to řeknu takhle. Ten závar u mě byl před cca 3rokama? od te doby jsem se zařek že od nich nevezmu ani ventilek, přišlo mi to prostě křivý. Svý peníze můžu utratit jinde že. Mno a ted když jsem vybíral brzdy a oni byli jediní kdo měl ještě stary typ The One tak jsem z toho neměl dobrý pocit. Naštěstí to de facto spadlo na délce hadice takže jsem si docela oddych. Jednoduše -tam prostě nenakupuju, ideální řešení :o)

                      0 0
                    • Rychlej turista  

                      Tak mi včera pí. Hrdličková volala, že balík už je polepený, ale ještě ho neposlali, protože čekají na ty náhradní gumy na gripy X.0. Tak jsem to pustil z hlavy, že to nechám koňovi a poprvé po 5ti týdnech si s sebou nevzal občanku. Přijedu domů a ve schránce lístek, že je balík na poště :-D

                      0 0
                • xshreck  

                  já taky čekal .-) ale byli dycky ochotní, stačilo se slušně domluvit :)

                  0 0
              • Bomba+  

                Cemu se divis? Statni sprava tak funguje uplne normalne…a ty to jeste obhajujes :-))))

                0 0
                • Bafoon  

                  tenhle flame má své místo jinde – proč to taháš sem? (jen zvědavost)

                  0 0
                  • Bomba+  

                    Nechci zadny flame…jen mi proste prijde usmevny, ze si tady stezuje na pomalou odezvu firmy ten, ktery haji vyhody pro ty, co tak pracujou normalne a jeste je za to platim :-)

                    To jsou paradoxy… :-)))

                    0 0
      • MirosPikos  

        Další zkušenost s koloshopem. Objednávka za cca 5.000,–. Balík měli posílat 10.10. kvůli nedostupnosti pár položek a poslali ho dneska. Co mám dělat? Nehoráznost :-)

        0 0
        • Martin  

          ČOI!

          0 0
        • MirosPikos  

          Hrome, zase všechno v pořádku doručeno. Nejhorší na tom je, že mi sedí parádně velikost bot a nebudu je ani vracet :)

          0 0
        • Tomcat  

          No jestli to poslali 10.10 tak to je šlendrián, není posílání zásilek zpět časem trestný ?

          0 0
          • AussigBiker  

            Myslíš, že píše zpětně teď z budoucnosti? :-) Cestování časem trestný není tuším, tady stát zase zaspal a vůbec na to nemá zákony :-)

            0 0
      • tomas80  

        jak je to s jejich cenovými kategoryjemi nad 10 tis nakupu je jaká sleva atd. má někdo zkušenosti ?

        0 0
      • Tuplak  

        Zaujal mne rozdílný baner zde na bf a přímo na stránkách koloshopu. Reklama je na slevu na vše, ale ve skutečnosti jsou to jen vybrané produkty :) To nemají úplně košér …

        0 0
        • Barak  

          Zřejmě proběhla recyklace nějakého starého banneru, no.

          0 0
    • JJ  

      Par veci sem tam kupoval, hlavne kvuli nizkym cenam, ale po tom co sly na bikestore.cz tak dolu nemam duvod tam jeste neco kupovat. Spoustu veci inzerujou a nemaj je vubec na sklade a pak se na ne dlouho ceka. Komunikace ve stylu bude to za tyden, dodavatel nema takze az za 14 dni… Ale rozhodne to nejsou zadny zlodeji

      0 0
    • Rici  

      I ja tam uz nakupoval a doddaci lhuty jsou opravdu veeelmi dlouhe. Julie momentalne maji, ale dej si pozor na jake uchyceni potrebujes. Maji IS 2000 a vubec nemaj PM. Me misto PM dodali IS2000 a ted cekam na vymenu. Chybu uznali bez problemu, takze pokud na zbozi nechvatas problem neni, ale pokud chces neco rychle tak nedoporucuju.

      0 0
      •  

        Jak je to stim uchycením??? Kterou potřebuju na vidlu Suntour a na rám Kelly's??? Dík

        0 0
        • Pá-dlista1  

          IS2000, ale pokud vidlice ma navarky jenom na blatniky a ram taky, pak potrebujes neco jineho :) Asi by to chtelo trochu blize popsat modely. Snad jsem se trefil.

          0 0
    • náčelník  

      Mají nesmysly v nabídce Manitou.

      0 0
    • Daf  

      Na koloshopu se nakupuje dobre. Utratil jsem tam uz pomerne dost penez a vzdy jsem byl spokojenej. Asi je lepsi a hlavne celkove to vse urychli, kdyz se clovek s nima domluvi a objedna po telefonu.

      0 0
      • preacher  

        Objednával jsem si na silničku dualy Shimano 105 a za cenu, kterou jsem jinde neviděl. Telefon opravdu vše urychlí. Došly za dva dny. Takže v poho.

        0 0
    • MARIN  

      Zrovna jsem si tam objednal riditka a odpoledne si pro ne jedu :)

      0 0
    • Meesha  

      Kupoval sem tam predvanocema a v poho. Pri osobnim predani sme se minuli, tak to poslali postou a za tejden to tu bylo.

      0 0
    • jIrI___  

      Jedna ujišťující otázka. Objednal jsem tam před hodinou jedno zboží a teď se dívám a cena je o litr vyšší než při mé objednávce. Do mailu mi přišlo potvrzení o přijetí objednávky, na kterém je ta starší nižší cena. Nemůže se náhodou stát, že po mě pošťačka při doručení bude chtít zaplatit o litr víc, tedy tu novější cenu?

      0 0
      • Svět videa  

        stát se samozřejmě může všechno… pošťačka po tobě může chtít i jiné věci :))) ale co se týče objednávky, je uzavřená a potvrzená a výše ceny by se měnit neměla… když tak si ale prostuduj jejich nákupní řád, mohou tam mít nějakou „kličku“

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jako treba ze si vyhrazujou moznost zrusit objednavku, pokud se cena zbozi vyrazne zmeni..:D

          0 0
        • jIrI___  

          „Pokud učiníte objednávku na zboží za cenu na našich webových stránkách, nemůžeme ji bez vašeho souhlasu měnit a jsme zavázáni objednávku za tuto kupní cenu vyřídit. Podmínkou však je, že takováto objednávka musí být z naší strany potvrzena, t.j objednávka se stává závaznou dle § 43a/1 až po našem potvrzení o přijetí objednávky, a to telefonicky nebo emailem. Automaticky vygenerovaný email s potvrzením o přijetí objednávky je pouze reakcí na Vaši ofertu uzavřít obchod.“

          Tak jsem zvědavý, jak to nakonec dopadne. Nicméně doufám, že by mi případně měli dát vědět o tom, že zboží je dražší, než při mém objednání a jestli s tím souhlasím…

          0 0
          • kubad  

            zvedni telefon a ověř si to, asi nejjednoduší ne?

            0 0
            • jIrI___  

              To bude optimální řešení. Cestou ze školy dobiju kredit a jdu na to :-D

              0 0
              • Ricci  

                Nebude to tym,ze tam teraz maju zlavy na tovar skladom a ked ho vypredaju,tak automaticky je uz povodna cena? Aspon ja to tam tak vidim,to co vcera mali v akcii sklado a dnes uz nemaju skladom automaticky zdrazelo…

                0 0
                • jIrI___  

                  To je dost možné, protože teď ta cena je právě o těch 20% vyšší.

                  0 0
                  • kubad  

                    pokud máš potvrzení objednávka s cenou, tak to asi není potřeba řešit. bude taková jak máš na potvrzení

                    0 0
                  • Ricci  

                    Neries to, v momente,ked si to objednaval, tak to mali este skladom a preto to bolo v akcii, dostanes to za cenu,ktoru mas v objednavke…

                    0 0
                  • goofy  

                    No vidis.. A problem vyresen :o) proste meli posledni kus skladem, a kdyz jsi objednal, tak se automaticky nastavila cena na „neskladem“ ;o)

                    0 0
          • nooski  

            Tohle se mi stalo u několika e-shopu. Po tom, co jsem objednal zboží, tak cenu zvedli. Vždycky to samozřejmě přišlo s cenou, která platila při objednání.

            0 0
          • scret  

            co resis v dnesni dobe telefonu a emailu??

            0 0
            • Ricci  

              Zahada je vyriesena, vid vyssie

              0 0
              • jIrI___  

                Tvoje úvaha byla správná, potvrzeno od koloshopu. Vzal jsem poslední kus vidlice, ale nestáhli ji z e-shopu, jen u ní vrátili cenu na původní.

                0 0
    • xshreck  

      Měl jsem objednávku před vánocema, ke konci ledna mi poslali aspoň to co bylo skladem. A pláště jsem zrušil, protože se muselo moooc dlouho čekat a kdo ví jestli by to bylo.

      Ale jinak komunikace parádní, ochotní … A mám tam ještě studentskou slevu což se taky hodí .)

      0 0
      • Radunak  

        a prosím tě,stačí teda na slevu potvrzení o studiu?(papír kteréj mi vyjedou ve škole v kanclu)a kolik dělá ta sleva např. na vidlici za 3800:)

        0 0
    • kupi  

      před měsícem jsem u nich kupoval kolo, ale je mi malé. Doufám, že budou tak ochotní a vymění mi rám

      0 0
      • gargamel  

        Pokud jsi ho kupoval přes eshop, mohls ho do 14ti dnů vrátit.

        0 0
        • kupi  

          Já vim, ale byl jsem nemocnej, nemohl jsem kolo pořádně projet

          0 0
          • Vilém  

            Aha, tak jeste projete? Silne pochybuju, ze by pristoupili na vymenu.

            0 0
      • scret  

        loni jsem u nich kupoval plaste, ale nyni jsou uz ojete, doufam ze budou tak ochotni a vymeni mi je za nove…

        0 0
        • kupi  

          já na tom kole mám najeto cca 50 km :-)

          0 0
          • jIrI___  

            A napiš jediný důvod, proč by ti měli vyměnit rám po měsíci od koupě. To je jak kdyby člověk koupil auto, po měsíci přišel do autosalónu a chtěl po nich vyměnit karosérii, protože combi je na něj moc velké a víc by mu sedl hatchback.

            0 0
            • kupi  

              Já žádný důvod nemám. Jen doufám, že ho vymění. A když ne, tak si koupím jiný

              0 0
          • RacerX  

            dělá si prdel…tohle nemůže nikdo myslet vážně, nebo?!

            0 0
          • scret  

            mesic po koupi, jeste 50km jete – to snad ani nemuzes myslet vazne!

            0 0
      • Janes  

        Vzhledem k věku se dá předpokládat, žes za ten měsíc vyrostl, to bych taky reklamoval tam nahoře :-)

        0 0
        • kupi  

          nevyrostl jsem, jen jsem neměl možnost si to kolo zkusit a ta cena byla tak lákavá :-D

          0 0
          • RacerX  

            to jo, ale tvá výška nesedí o dva cm…

            0 0
            • kupi  

              to ne, byl jsem na prohlídce u doktora a sestřička mi změřila 184cm a já na to spoléhal. Pak jsem se doma několikrát měřil a vždy to bylo 186cm

              0 0
              • xshreck  

                ráno měříc víc než večer :-) tak ti řekla průměr xD

                0 0
                • BigKarel2  

                  Teď sem byl ná vástupní prohlídce, a doktorka říkala že ráno měříš víc než odpoledne…páč si sednou obratle a tak… :D Ale tak možná okolo 0,5cm…

                  0 0
                  • Al Stra  

                    je běžné, že se výška mění během dne až o 7 cm,

                    0 0
                    • BigKarel2  

                      U ženskejch né?…účesem a podpatkama :D :D

                      0 0
                      • Al Stra  

                        tak 7 cm je extrem, u 21 letych jde o zmenu max 3,5 cm behem dne, jak tu čtu jednu diplomku na tohle tema

                        0 0
                      • Flegmatik  

                        On myslel délku.

                        0 0
      • Smazaný účet  

        Ale nekupte to, kdyz je to tak laciny!

        0 0
        • Máca  

          Laciný možná, musíš se ale modlit aby ti to taky poslali, já čekám už 10 dní na věci, co byly skladem. Asi zruším objednávku. Maj tam slušně řečeno ZMATEK.

          0 0
          • Smazaný účet  

            reakce na kupiho fnukani:

            nevyrostl jsem, jen jsem neměl možnost si to kolo zkusit a ta cena byla tak lákavá :-D

            ;)

            0 0
    • Azmir  

      Já u nich objednal epicona na webu vyplním disc, v emailu je disc ve faktuře je disc ale stejně mi přijde s navářkama na Včka je to normální? Posílal jim někdy někdo něco zpět že se takhle zmýlily? Jak se k tomu chovají? Vracejí peníze za poštu? Díky za odpovědi :))

      0 0
      • Smazaný účet  

        Co vzit telefon a hned jim zavolat. Imho ti to bez probelemu vymeni, staci jim to poslat po predchodi domluve, zpet…

        0 0
      • jIrI___  

        Kdysi mi poslali špatný rozměr kotoučů. Bez debat jsem jim je poslal nazpět a poslali už ty správné.

        0 0
    • beavis  

      Naprosto bezproblemovy obchod. Uz jsem tam par veci bral, hlavne osobne. Jinak pri posledni objednavce pres e-shop na me s veci ochotne pockali 14 dni nez sem si pro ni prijel. Jinak i e-mailova komunikace je naprostro bez problemu! Cili Koloshop jen doporucuju;-)

      0 0
    • Smith10  

      Obchod je to rychlý a lidé v něm ochotní, přesto jsem ********.

      Objednal jsem si odpruženou sedlovku Suntour SP8-NCX o průměru 27,2mm…v toto úterý dorazila,ale po rozbalení jsem zjistil, že se jedná o průměr 26.6 = následoval telefonát,omluvy ze strany prodejce a zaslání sedlovky zpět na výměnu.

      Dnes ve čtvrtek (docela rychlost), mi dorazil vyměněný balíček,ale po rozbalení jsem myslel, že mi jebne :-)

      Všude na obalech označení sedlovky SP8-NCX ale vyměněná sedlovka je očividně levnější typ SP8-NEX (podle oficiálních stránek suntour)…nějak to nechápu, protože ji ani neprodávají,ale je to tak.

      Už jsem ale docela ********. Buďto se mnou chtěli vydupat a ušetřit za ty poštovné v domnění, že tu levnější nepoznám nebo je obírá jejich dodavatel a odborníci v koloshopu.cz to ani nepostřehli.

      0 0
      • Quik  

        Odpružená sedlovka je blbost

        0 0
        • Smith10  

          …koukám,že jsi inteligent co pochopil,o čem ten text je…:-)

          0 0
          • Quik  

            Smysl textu jsem pochopil a pouze jsem konstatoval, že odpružená sedlovka je blbost… Podle mě by bylo snažší jim zavolat, než sem psát slohovku :o)

            0 0
            • Smith10  

              …telefon momentálně neberou a tohle vlákno je o zkušenostech s tímto obchodem, proto slohovka o mé zkušenosti!!!

              0 0
            • Vilém  

              Ale na to se nikdo neptal. Asi vi proc ji chce. Navic pochybuju, ze s ni mas nejakou zkusenost.

              0 0
          • scalar  

            Třeba to myslel v tom smyslu, aby jsi tu sedlovku poslal zpět a vybral si místo ní něco smysluplného, co mají určitě skladem – pak by to byla dobrá rada.

            0 0
            • Quik  

              Tak …

              0 0
            • Smith10  

              …Vy víte proč si jí chci koupit? Jakou s ní máte osobní zkušenost???

              0 0
              • scalar  

                Osobní zkušenost mám, nejsem si ale jistý se kterým modelem. Mne to prostě při šlapání ruší, mám rád stabilní výšku sedla a poznám i milimetry (když si obleču zimní tlusté kalhoty, musím přenastavit výšku sedlovky :-) )

                Lepší řešení je kvalitní pružné sedlo s karnonovým skeletem a titanovými lyžinami a karbonová sedlovka. Tato kombinace je na filtrování menších nerovností citlivější. Na větších nerovnostech se už musí pracovat tělem. Kdo si myslí, že v terénu bude sedět na tvrdém hliníkovém rámu jako pytel brambor a odpružená sedlovka mu umožní takhle pohodlně a bezbolestně jezdit, je podle mne na omylu.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Jj…na tove jezdeni je treba 160mm full:)))

                  0 0
                • Smith10  

                  …díky za názor…no já už jednu doma mam a plně mi vyhovuje, pořizuji ještě jednu na jiné kolo…přeci jen je každého věc, co si chce koupit :-)

                  0 0
    • gmbiker  

      V r. 2005 jsem si v koloshopu objednával vidlici. Měla být skladem, přesto následoval měsíc mejlů a telefonátů, kdy slibovali, že ji konečně pošlou. Podle nich se zasekla u dodavatele, o týden později se přiznali, že ji ještě neobjednali, další týden se pro změnu zase zasekla u dodavatele. Nakonec jsou koupil vidli jinde. Koukám, že od té doby se nic nezměnilo.

      0 0
    • Raada  

      Ja si v koloshopu objednaval uz potreti a vzdy jsem byl maximalne spokojeny. Vetsinu cen maji nizsi nez kupkolo a tam, kde je kupkolo.cz levnejsi tak u techto polozek bez problemu dorovnaji cenu konkurence. Pokud nekdy polozka nebyla skladem, tak mi to oznamili emailem a cca do tydne jsem mel vse doma. I zmenu v jiz provedene objednavce bez problemu provedli. Pri objednavce nad 3tis. Kc je postovne zdarma.

      0 0
    • pepko  

      heh … vidim, ze na koloshope sa nic nezmenilo … ale nezufajte, je to super obchod … sice si pockate tak 3 mesiace kym vam vybavia objednavku, ale vdaka tomu budete mat zo zasielky vyrazne vacsiu radost :-)))))

      0 0
      • jIrI___  

        Za 2 dny jsem měl objednané zboží doma. A dokonce to bylo i přesně to, co jsem objednal :-)). Takže já bych flintu do žita neházel.

        0 0
        • Ricci  

          tak po skusenosti z tohto tyzdna flintu do zita hadzem,vid nizsie…

          0 0
        • pepko  

          ja uz radsej objednavam z ciny alebo ebay … tam mam aspon nejaku istotu, ze to pride v rozumnom case …

          0 0
          • Ricci  

            jj, hlavne z Ciny to prichadza v rozumnom case LOL :-)

            0 0
    • Plastikovej_ken  

      Já s nimi mám dobré zkušenosti. Ted jsem si tam objednával spoustu věcí asi skoro za 6 tisíc. Některé byly skladem, některé ne. Po ojednávce mi asi druhý den přišlo mailem potvrzení objednávky a datum, kdy bude odeslána vzhledem k tomu, že jim musí dodavatelé dodat věci, které nejsou skladem. Objednávku jsem udělal 5.4. a datum odeslání byl stanoven na 20.4. Ale já jsem to potřeboval dřív, napsal jsem mail, odpověd mi došla po několika dnech s omluvou za pozdní odpověd a že objednávku odešlou ten týden, ve kterém jsem potřeboval, aby to došlo, avšak kromě jedné věci, která jim ještě nepřišla (všechno z objednávky jsem nepotřeboval nutně hned takže ok). 13.4. objednávka dorazili a kupovdivu byla kompletní a obsahovala 12 věcí na kolo co jsem si objednal.

      Za mě tedy naprosto super :)

      0 0
      • Plastikovej_ken  

        a hlavně mě přijde, že tam mají dobrý výběr a co je hlavní, na netu jsem ty věci, které jsem si objednal, levněji nenašel.. celkově mi přišlo, že mají jedny z nejnižších cen..

        0 0
        • Break88  

          maji levne zbozi, ale levnejsi me prijde kolokram.cz

          0 0
          • xshreck  

            Já tam mám skoro nejnižší ceny, mám tam ještě študáckou slevu :) teda na koloshopu … jinak ono ty eshopy jsou nastejno, jeden má levné to, druhej to.

            0 0
            • jIrI___  

              Jak píšeš, já tam začal nakupovat právě kvůli té študácké slevě. Pak je většina zboží za lepší cenu než jinde (třeba XT hazka levněji než SLX u veškeré konkurence).

              0 0
              • Plastikovej_ken  

                Jo škoda že nemam ISIC no :( to by byla sleva ty jo.. jenže zase se mě nechtělo čekat než si to vyřídim a tak..

                0 0
              • Smazaný účet  

                Kua…proc ja o ty sleve nic nevim…grr..kolik procent? Ze bych potupne znova objednal sedlovku?:DD

                0 0
                • jIrI___  

                  Procentově to nemají nijak sjednocené, u každé věci je to jinak, asi nějaký poměr k VOC. U té hazky to byla tuším zhruba stovka. U té sedlovky to dělá ± 350 Kč.

                  0 0
    • Ricci  

      Tak po tohtotyzdnovej skusenosti ma pekne seru,v pondelok doobeda som urobil objednavku na veci,ktore maju !skladom!, v stredu som im napisal,ze co sa deje s objednavkou a doteraz som nezaznamenal ziadnu reakciu,predtym to bolo vzdy bezproblemove,asi to bude posledna objednavka z „tohto vyborneho“ e-shopu..

      0 0
      • Plastikovej_ken  

        Nevim, jak to tam je, asi toho mají hodně, mě taky odepsali později.. a asi taky záleží na tom kdo má nastarosti tvojí objednávku

        0 0
      • Ricci  

        Tak teraz uz naozaj neviem,co si mam mysliet,10 dni bez reakcie????

        Moj posledny nakup na koloshope, rusim objednavku a lucim sa s e-shopom!!!

        0 0
        • Smazaný účet  

          telefon mas?

          0 0
          • Ricci  

            mam,ale kaslem na nich,dostali 2 e-maily bez reakcie,nemam chut im uz volat,svoju sancu prepasli,kedysi boli v pohode,no uz aj minula objednavka sa dost tahala a toto je extrem…

            Asi som zvyknuty na pohotovejsie e-shopy typu kupkolo a pod.

            0 0
          • Kubiczech  

            Jde o internetová shop nebo teleshoping? (: Je to řešení, ale ta nutnost volat už o něčem vypovídá.

            0 0
            • Raada  

              Ja mel odpoved na muj email cca do hodiny. Objednaval jsem tam 3× a vzdy komunikace bez problemu. Navic maji luxusni ceny a to, co maji drazsi tak to zase dorovnani na uroven levnejsi konkurence.

              0 0
              • Ricci  

                uz je to jedno,tovar neposlali ani sa neozvali,objednavku som prave e-mailom zrusil…

                0 0
        • xshreck  

          J8 si tam psal se slečnou po icq… reagovali takřka hned, povykládali jsme a pořešilo se to …

          0 0
        • Lucky-x  

          Taky existuje možnost, že tvoje emaily filtruje nějaký antispamový filtr. Já s nimi komunikuji už dva dny a vždy mám po mejlu odpověď do hodiny. Takže možná by bylo vhodnější tam zavolat a domluvit třeba jen to, proč jim nechodí emaily od tebe a nebo proč ty nemáš odpovědi od nich. Je taky možné, že tobě emaily od nich žere nějaký antispam či chyba mailserveru.

          0 0
          • Ricci  

            Uz je to v principe jedno,objednavku som mal mailom potvrdenu,ze ju dostali,ziadne dalsie info od nich uz neprislo behom 10 dni,telefon na mna maju,ostatne e-shopy volaju,ked je problem s objednavkou,uz to neriesim

            0 0
    • Zlatka  

      Mají tam teď nějakou akci s výkupem starého kola oproti koupi nového..

      Nevíte nakolik je to výhodné ? Asi to nebude tak horké, že ?

      0 0
      • kubad  

        asi to horké nebude, protože je to především o bussinesu :D

        0 0
        • Zlatka  

          Tak třeba to vzali jako pomoc chudším, něco jako pracák, sociálka ne ?? :DD

          0 0
          • Ricci  

            Cielom podnikania je zisk,nie charita :-D

            0 0
            • Zlatka  

              Spousty tzv. „charitativních“ organizací je velký bussines.. :))

              0 0
              • Ricci  

                jj,ved o tom to je a niekto si mysli,ze v dnesnej dobe naozaj charita existuje …

                0 0
      • scret  

        nechapu proc to resis, kdyz tam stejne nemaj pro tebe ten spravnej rozmer kol!:))

        0 0
    • michalrysina  

      Tak přidám svoji zkušenost, tak jsem zde nakupoval asi po třetí. Tentokrát jsme objednával Epicona 2011, vše ok, ale co mi chybí je to, že dostanu mail, že zaregistrovali objednávku, ale to, že by třeba napsali, že přijali platbu či to odeslali, to už je ani nehne

      0 0
      • Blade  

        Objednával jsem před týdnem na dobírku, informace o odeslání přišla mailem.

        0 0
      • Smazaný účet  

        ja je dycky poprosim extra mailem o cislo baliku a neni problem:)

        0 0
        • michalrysina  

          To mě taky ale až po 2 dnech a až když ji měl pošták v autě. Prostě mám rád když přijde informace o každé změně…viz. KupKolo

          0 0
          • MirosPikos  

            Asi si měl smůlu, se mnou komunikují na výbornou. Momentálně dneska mě informovali, že pokud zítra přijdou pedály, zásilku expedují :)

            0 0
      • Martin  

        podobná zkušenost. objednáno zboží, které je skladem, nedošlo mi potvrzení objednávky. počkal jsem pár dní, pak jim napsal maila, obratem došla odpověď, že asi mají kiks v systému a nechají ho prověřit. nicméně zboží mi odeslali fofrem hned jak jim došla platba.

        0 0
    • Deus  

      V Koloshopu je teď akce –11% na veškeré zboží do středy 25. 7.

      0 0
    • blisterexist  

      uz asi měsíc mi dluží přes deset litrů:-(

      0 0
    • blisterexist  

      uz asi měsíc mi dluží přes deset litrů:-(

      0 0
      • Smazaný účet  

        Nevraci prachy za zrusenou objednavku nebo porad odkladaji odeslani zbozi?

        0 0
      • scret  

        nebylo by lepsi napsat v cem je problem, nez takovej vykrik do tmy??

        0 0
        • blisterexist  

          posílal jsem zboží zpet, uz to doslo ale o petikilo min:-D

          0 0
          • scret  

            tak nejaky postovny a balny atd.? Tvuj pripad neznam, ale pokazdy se da domluvit a ikdyz obcas klukum neco „ujede“, zakaznik na tom vetsinou jeste vydela tim, ze dostane napr. vyssi model, sadu za cenu nizsiho apod.

            0 0
    • Jakobo  

      Dnes odpoledne otevru koloshop, vidim sleva na vse 11 %, retez PC 971 za 266, HG91 tesne nad 300, rikam si lepsi cena jak na kupkole, nakoupim 5 retezu, jedny kliky kvuli prevodnikum, nahradni brasnu SA 313 za 540 atd, par drobnosti, akce do 17.2.

      Tak si rikam vecer po praci si to hodim do kose a zitra objednam.

      Ted se divam a vsechny ceny jsou stejne, jak pred slevou, jen navysili puvodni cenu o 11% a dali 11% slevu, co to je za podfuk?? At se dou vycpat.

      0 0
      • n04r3d  

        ceny se mění

        já nakupoval v minulý akci a něco je ted i po slevě levnější něco stejný něco dražší

        0 0
      • ToBla  

        Spousta cyklodílů zdražuje, nebo teprve podraží hned jak se doprodají zásoby z loňska. Ani to jinak být nemůže. Když se podíváš na kurz Eura a dolaru. Třeba Patriot Evo Team byl za 99990kč před měsícem a teď 109990kč. Když nekoupíš řetězy teď, tak taky můžou stát brzy 320kč…

        0 0
        • Gabbo  

          Jojo, dneska jsem na to koukal, celkem masakr prirazka..

          0 0
      • scret  

        a uvedomujes si, ze existuje neco jako vyvoj kurzu eura?:)

        0 0
        • jIrI___  

          E-shopy používají nějaký software sledující změnu kurzu a měnící automaticky během pár hodin ceny na e-shopu?

          0 0
          • ToBla  

            Těžko říst, zkus jim do koloshopu napsat… :-) Nejsem si ale jist, že změna kurzu jen jen několika hodinová záležitost.

            Jsem si ale 100% jistej, že řetěz 971 za 266sdph je pod jejich nákupem.

            0 0
          • scret  

            jednoduchy, nakoupej novy zbozi draz, prodaj draz…

            kazdopadne je legracni, jak se lidi dokazou pro par kacek handrkovat:))

            Vernost se uz dneska asi moc nenosi… Klshp je stejne nejlevnejsi, ale lidi si budou stezovat, ze ne o 11%:)

            Nepochopim…

            0 0
            • Ossis  

              Na druhou stranu… co za tu věrnost zákazník dostane?

              0 0
              • scret  

                neboli co zakaznik, to prostitut?:)

                0 0
                • Ossis  

                  Proc zrovna prostitut? :-D.

                  0 0
                  • scret  

                    ptal ses, co za tu vernost dostanes…:)

                    0 0
                    • Ossis  

                      Neptal jsem se, co zrovna já osobně dostanu :-D… Ale to necháme být. Proč by měl být zákazník prostitut, když se snaží o co nejvýhodnější obchod (stejně tak jako obchodník).

                      0 0
              • jonti  

                U kamenneho obchodu jine jednani a nekdy lepsi cenu, u internetoveho asi nic.

                0 0
                • scret  

                  i u eshopu jsou rozdily… jsou eshopy, kde uz me neuvidej, nikdy..

                  0 0
            • RomanH  

              Castecne souhlas (pro par kacek se nema cenu handrkovat).

              Na druhou stranu, trosku mi to pripomnelo nektere akce v hypermarketech, kdy je sleva vypocitavana z nesmyslnych cen.

              Splest se ale muze kazdy, postavili se k tomu ferove (kdo si objednal, ma to za ty puvodni ceny). Zitra uz ale ve vetsine pripadu nejlevnejsi nebudou.

              0 0
            • Jakobo  

              Nepochopil jsi myslenku, nejde o handrkovani a uz vubec ne o par korun. Ja bych usetril minimalne 500 Kc.

              Mozna je koloshop porad o malinko levnejsi, ale nasrali me a uz z principu u nich ted nenakoupim, kupkolo ma dnes tu 971 za stejnou cenu.

              0 0
              • MirosPikos  

                Ach jo. Je to jednoduché. Začali akci, lidi začaly objednávat. Jak zjišťovali dostupnost u dodavatelů, zjistili, že jsou cenami nízko a museli přitlačit.

                I tak ale kdo objednal za staré (včetně mě) tomu vyhoví. Dokonce jsem potřeboval přiobjednat něco, co stálo 105 a napsal jsem to pouze emailem. Dnes mi ráno odpověděli, že mi to přidali k objednávce s tím, že nová cena je 118,– ale, že mi to dali ještě za tu starou. Spoustu věcí z objednávky nemají skladem, ale přesto objednávku vyřizují.

                Myslím, že velmi seriozní chování.

                Naproti tomu, když jsem před týdnem objednával na www.kupkolo.cz brzdy, které nebyly skladem (přesněji nebyly dostupné) ale šly objednat a běžně jsou dostupné. Tak mi jen napsali, abych si vybral jiné zboží a pokud tak neučiním, objednávku stornují. A tak se také stalo. Důvod byl zřejmý – zjistili, že nová cena bude vyšší, vyšší! :)

                Doba se mění, v minulosti to bylo přesně naopak, problémy s koloshopem a bezproblémové jednání z kupkolem. Ale po tomhle skončili, což jsem jim koneckonců i napsal, že brzdy budu muset koupit u konkurence.

                0 0
                • figur  

                  Tvoje věta „Jedna vlaštovka jaro nedělá. Aneb jedna negativní zkušenost. Co tam máme dál?“ platí i tady.U Kupkola jsem vloni s max. spokojeností nakoupil dost položek za cca 15tis.Kč a vzhledem k osobním odběrům mně třeba nabídli vyzkoušet tretry a bezvadné je v případě nezájmu vrátit. Nakonec víc než 100mil. tržby Kupkola za rok mluví za vše a na nedostatek zákazníků si asi nestěžují. U Koloshopu jsem před pár dny kupoval brýle Uvexy (který mají mimochodem za skvělý ceny) a 2ks HG95.U položky řetězu je fotka zabaleného řetězu s odlamovací spojkou.Mně přišla nejspíš jakási oem verze v igeliťáku s nastrčeným čepem v článku. Měl bych dostat to,co nabízejí. Dál jsem se tím nezabýval.Chci tím ale říct,že rozdělovat e-shopy na dobré a špatné podle jednotlivých zkušeností dost dobře objektivně nejde.

                  0 0
                  • MirosPikos  

                    OK, možná souhlasím s tím, že z jedný špatný zkušenosti nemá smysl odvozovat nějaké závěry. Každopádně, proč bych měl chtít nakupovat u někoho, kdo o moje peníze evidentně nestojí?

                    Kdyby alespoň zareagovali a stáhli položku z nabídky do té chvíle, kdy si jí skutečně může někdo koupit za proklamovanou cenu. Takhle mě jen slušně poslali do ****** s jasným důsledkem i s jasným důvodem, který jsem očekával.

                    Jsou lidi, kteří by jistě nadávali na to, že když to měli objednané, tak by jim to měli dodat. Ale takový já nejsem. Jen se mi nelíbí tento styl obchodování a dávám od něj ruce pryč.

                    0 0
                    • goofy  

                      No… Objednávat zboží, které není dostupné mi přijde jako volovina, ale kdo chce kam…

                      0 0
                      • mr.antik  

                        Může a nemusí, třeba si díky tomu šáhneš na poštovný zdarma a ještě dostaneš omluvu :-)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          hehe…to mne nenapadlo:D

                          Jinak teda kdyz nemaji neoc skladem, tak jim nappisu email a vim na cem sem. Proste…80% problemu je o spatne komunikaci…

                          0 0
                          • mr.antik  

                            jinak minule jsem obědnával snad všecko co mělo dostupnost 2 nebo i 5 dnů a všecko fakt dorazilo… Tak jsem zvědavej dnes…

                            Hlavně neprošvihnout až tam bude 3C minion, to si snad budu muset nějak pojistit :-)

                            0 0
                          • MirosPikos  

                            Já jim tam před objednáním psal, skrze ten jejich formulář. Ale bez výsledku, tak jsem to zkusil.

                            Ale nic, asi to tu zbytečně hrotím a přicházím na to s odstupem času. Teď hlavně aby všechno správně dodali kološopáci a já mohl jezdit :)

                            0 0
                    • figur  

                      No ,pokud ta položka byla nedostupná,tak prostě nebyla dostupná z jejich dodavatelský linie.Taky jsem tam chtěl koupit XT dvouplacku 38/24 ale nebyla dostupná,tak jsem ji koupil v UK.U Kupkola mají fyzicky sklad v hodnotě cca 10 mil. Kč a podle toho to taky vypadá.A když uvedou skladem,tak si proto za 2 h můžu přijet.Ne jako řada jiných e-shopů,kteří na skladě šetří a píšou „u dodavatele“, i když ten dodavatel má kulový.Připadá mi férovější napsat nedostupný než si uměle navyšovat nabídku fiktivním skladem dodavatele.Taky není jinde zvykem,že potvrzují objednávku i o víkendu.Ne,že bych se bez toho neobešel,ale v pondělí ráno tam můžu jet.Nemám žádnej důvod jim dělat agenta,ale prostě si myslím,že to je dobře dělanej e-shop.Jen to,že začali pozdě před nějakými 4 lety a dnes mají tržby 3× větší než ten Koloshop.To o něčem svedčí.Každýmu ale vyhovět prostě nejde.

                      0 0
                      • MirosPikos  

                        V tom případě mají prostor pro další zlepšení. Pokud „nelze dodat“ tak to ani nemá jít přidat do košíku. Kdyby to tak bylo, nenapsal bych špatného slova.

                        Předpokládal jsem, že pokud objednám, bude doba dodání v týdnech. Nezlobil bych se a ani to nepovažoval za umělé navyšování nabídky. Tedy předpokládám, že brzdy od takový firmy budou běžně dostupné a nebude to nedostatkovým zbožím.

                        Ale to už je jedno, stalo se stalo. Já nějakou dobu neobjednám na kupkolu (důvod jsem uvedl). Stejně tak hromada lidí neobjedná na koloshopu a na kupkolu třeba zase jo.

                        0 0
                      • scret  

                        jak vis prosimte jaky maji trzby?:) to mi prijde trochu usmevny… jo ahaa, stoprocentne vycucano z prstu:)

                        nezlob se na mne, ale tva chvala na KK mi nejak smrdi..

                        o OEM plastich bez krabicky, komponentech balenych v novinach atd. jakoby se v KK slehla zem:)

                        0 0
                        • figur  

                          Taky se bavím.Z veřejně dostupných zdrojů,třeba tady http://or.justice.cz/…ent/download?… .Stačí umět hledat,trochu se v tom vyznat a každou firmu zapsanou v OR si můžeš prohlídnout,jak na tom je. To jsou věci viď? Jinak mi je celkem jedno, co ti smrdí. Jsem pouze pravidelnej zákazník Kupkola, protože to mám pár desítek km. A s ohledem na to, že jen vloni jsem tam měl asi deset objednávek se snad můžu vyjádřit k tomuto e-shopu. Určitě lepší než odstřel na základě jedny nepovedený komunikace.

                          0 0
                          • scret  

                            v pripade, ze mas potrebu se „jen vyjadrit“, nejak nechapu, proc tak vehementne zduraznujes, kolik penez ma KK ve sklade:)

                            JInak za mne, radeji si osobne priplatim a dostanu veci v origo kabicce, nez buhviodkudsplaseny… Prestoze nepatrim zrejme mezi fanaticke zakazniky KK, loni jsem tam udelal asi 3 objednavky… Krom nizke ceny a rychleho dodani, vse ostatni nula – komunikace nula, baleni v novinach – snad uz bez komentare atd. Produkt, ktery jeste nedavno meli, uz nemohou sehnat neboli cele to na mne pusobi tak, ze akorat kde vysmelej kdejakou „akci“… Znovu uz vetsinou nesezenou…

                            O vecech mimo nabidku se nema smysl bavit, tam neni ani naznak zajmu sehnat…

                            0 0
                            • vili  

                              člověče já tám udělal spousty objednávek a v novinách mi nic zabalenýho nepřišlo a komunikace tak nějak nikdy nebyla potřeba, protože vždy bylo přesně tak jak jsem objednal do dvou dnů doma. S poslední větou určitě souhlas.

                              0 0
                            • figur  

                              Nějak jsi se zapomněl vyjádřit k tomu svýmu blábolu o vycucání z prstu…Jinak velikost fyzickýho skladu je přímo úměrná šíři nabídky a rychlosti vyřízení objednávky,pokud jsi tedy schopen tyto souvislosti pochopit.Ale stejně mně nejde do hlavy, že, když to podle tebe dělají tak špatně, tak prodávají za víc než 100 mil./rok už několikátej rok po sobě (určitě jsi to už našel).Já myslím, že obchodníka si vybírá zákazník docela svobodně..

                              0 0
                              • pepino  

                                K tomu už se nevyjádří.

                                0 0
                              • mr.antik  

                                jestli je šíře nabídky kupkola nějakej benefit tak to teda nevim, mě to přijde dost chudý…

                                0 0
                                • jIrI___  

                                  Oproti českým shopům má kupkolo obrovský výběr. Ale třeba na CRC pořád „lehce“ ztrácí :)

                                  0 0
                                • jonti  

                                  Orientuje je spíš na XC, maratonské komponenty, tam je výběr velmi dobrý.

                                  0 0
                              • scret  

                                musel jsi mi to poslat i do emailu, natolik jsi snazivy a nezaujaty…:) ok, beru:)

                                Nicmene k cemu je zakaznikovi, ze KK ma miliardu ks stejnych prehazovacek?

                                Pro mne jako zakaznika je dulezita pestrost a to mi na KK bohuzel chybi…

                                Zcela narovinu je mi uplne fuk, co si myslis ty a nechapu, kde jsi vzal info, ze to delaji spatne?? Podsouvas mi veci, ktere jsem nenapsal!

                                Znovu ti to napisu a prosim, zkus cist pomaleji..

                                Nakupuji/val jsem ve vicero eshopech, rekl bych ze i za pomerne dost penez, presto jsem si KK neoblibil – pro mne neosobni jednani, OEM veci bez krabicek v buhvicem zabalene a s buhvijakym puvodem, mala pestrost vyberu…

                                Chapu ale, ze tam nekdo nakupuje rad.

                                Nic vic, nic min, tecka.

                                Jinak na tvoji otazku, proc tolik prodavaji? uplne jednoduse, prtze se snazej drzet co nejnizsi ceny a kazdej franta jde jako posuk a koupi retez u nich o petikacku levnejs, aby pak stejne musel zaplatit kilo postovny:)

                                takze sumasumarum KK akorat dobre vystihlo ceskou naturu..

                                K tve pripomince vysvihnuti na nejvetsi eshop v CR za 4 roky…

                                Odkud myslis, ze KK vzal cash na nakup skladu?:)

                                Jeden den (prosim ber to obrazne, at mne nemusis chytat za slovo) se KK zjevi a najednou uz ma plny sklady…

                                0 0
                                • Ossis  

                                  „a kazdej franta jde jako posuk a koupi retez u nich o petikacku levnejs, aby pak stejne musel zaplatit kilo postovny“

                                  A pořád se mu to vyplatí, než aby zašel do lokálního kameňáku a tam zaplatil o 2–3kila víc :-D.

                                  0 0
                                  • scret  

                                    nebavme se na tema kamenak/eshop, to je tady asi 1000× omylany tema…

                                    Pokud beres v uvahu eshopy, tak takovy rozdily fakt nejsou… Lidi jsou schopny pocitat kazdou korunu, coz osobne nechapu. Trochu mi to pripomina duchodce, ktery jedou do jednoho marketu pro mliko, pak do druhyho pro levnejsi zeleninu atd.:)

                                    0 0
                                • mr.antik  

                                  Jakože kupkolo je tady 4 roky? Vždyť je to možná první cyklo internetovej obchod v ČR…

                                  0 0
                                  • scret  

                                    budes se divit, ale neni.. z eshopu je na trhu relativne chvili… Spousta eshopu uz dneska ale samozrejme nefunguje…

                                    Jinak o tech 4letech psal figur nekde nade mnou…

                                    0 0
                                    • mr.antik  

                                      no a nejmenovalo se to předtim nějak jinak?

                                      0 0
                                      • scret  

                                        netusim, ale myslim, ze ne…

                                        0 0
                                        • mr.antik  

                                          Jako takovej pamětník nejsem, ale nepamatuje někdo obchod tuším s názvem koloobchod.unas.cz

                                          Letáček s levnýma přehazkama shimano si pamatuju nějakých možná 15 let zpět…

                                          0 0
                                      • jonti  

                                        kupkole je tu o dost delsi dobu nez 4 roky, je mozne ze pred 4 lety zmenilo pravni formu.

                                        0 0
                                        • domestique  

                                          jj, zalovil jsem v archivu a vyhrabal fakturu od kupkola z 2007 :). tehdy to měl Kuk ještě jako fyzická osoba a od 2011 jsou sro

                                          0 0
                                • figur  

                                  Ta diskuze s tebou se dostala do stádia testosteronovýho ping pongu,kdy to pro mě začíná ztrácet smysl.Z toho,co jsi napsal,je zřejmé,že jen vloni jsem u KK nakoupil násobně víc než ty.Nedostal jsem žádnou OEM verzi,pláště origo zabalený.Noviny jsem taky nedostal,asi došly.Nějakej pokec v e-shopu ani nečekám,protože to je pro lidi,kteří vědí,co chtějí.A toho českýho Frantu nepodceňuj,možná je chytřejší než ty.On totiž platí předem a má poštovný za dvacku.Ale ono to samozřejmě není jen o ceně.On i pohyb stavu skladu po potvrzení objednávky dokládá,že to funguje,jak má.A že po založení firmy na konci roku 2011 udělali v následujícím roce ten obrat 100mega aspoň pro mě znamená,že to prostě umějí.A co se týká původu peněz,v tom tě skutečně nepodpořím.Nepatřím k lidem,kteří za úspěchem vidí hned nějakou konspiraci a levotu.Spíš obdivuju nově vzniklé firmy,které se uchytí i v tržně nasyceným prostředí a mají takový nástup jako KK.(jen pro tebe: http://cs.wikipedia.org/wiki/Startup )

                                  0 0
                                  • Gabbo  

                                    Asi jsi prvni o kom vim ze dostal komponenty i plaste z KK v origo baleni, ja sam od nich dostal kdysi hazku a razeni v igelitaku, retez byl asi v origu, na druhou stranu jsem tady cetl neco o OEM plastich a vidlicich s nejasnymi S/N apod..

                                    Jinak mojekolo je s temi vecmi bez origo baleni podobne..

                                    Z koloshopu jsem obdrzel zatim vse v origo krabicce.

                                    0 0
                                    • figur  

                                      Rozumím,ale prostě je to tak.Já třeba zase z Koloshopu dostal ty HG95 s nasazeným čepem v článku,který byly rozhodně jiný než ty na obrázku zboží.Každej e-shop časem hledá,jak vydělat víc.To platí pro všechny.

                                      0 0
                                      • Tomáš  

                                        Taky tak ten řetěz…

                                        0 0
                                    • scret  

                                      presne tak, zacarana vyrobni cisla atd.

                                      Ale nedivme se tomu, jak uz tu nekdo psal, zakaznik chce udajne dnes hlavne nizkou cenu a tohle je toho dusledek…

                                      0 0
                                  • scret  

                                    jen si neodpustim posledni reakci na tebe, testosteronovy pingpong tu predvadis ty a to az podezrele pri zastavani se KK. Mozna bez tvych invektiv bychom se nekam dostali. O OEM vecech z KK je tu na B-F napsano dost. Dokonce se tu resilo, ze plaste od nich byly udajne s horsi kvalitou. Nepsal jsem o tom, prtze to nemuzu potvrdit a jsou to jen domnenkych jinych. Nicmene Schwalbe plaste, shimano komponenty jeste donedavna chodily bez krabicek a to je proste fakt…

                                    Je mi taky celkem fuk, za kolik jsi koupil a kde, proto nechapu tvoje pomerovani pindiku a tohle neustaly zduraznovani. Zrejme si to potrebujes nejak dokazovat. Tvuj boj. Nemas ani bike v profilu.

                                    Celkove vzato jsem dosahl toho, co jsem chtel. Potvrdil jsi mi, ze jsi budto za A) velice spokojeny zakaznik KK a patriot anebo za B) coz je pravdepodobnejsi cim dal vic, jsi sprazeny s KK a mas potrebu delat jim tu „nenapadnou“ reklamu…

                                    PS: ten Franta nebyl na nikoho mireny, ale to o ty potrefeny huse urcite znas vid?:)

                                    0 0
                                    • figur  

                                      Jen pro uklidnění a trvalý mír: mám Canyona (toho KK nevede)

                                      0 0
                                      • scret  

                                        ok

                                        jinak pro vysvetlenou, nepsal jsem nic o nekalem puvodu penez… Jen, ze to, ze jeden den nic nebylo a druhy den tu bylo KK s nekolikamili­onovym skladem…

                                        0 0
                                    • Rubi  

                                      No ono je to u vsech eshopu vcelku stejne, treba na vanoce jsem bral z KK xtr razeni a xt hazku, shimano retez na 11, razeni a retez v krabicich, hazka v sacku. Jindy zase chodi retezy v sacku, nejak je mi to fuk.

                                      z Koloshopu jsem bral na podzim zase xt brzdy, conti plaste a retezy , jedna prisla v origo sacku a druha v igelitovem, conti plast v origo, retezy v sacku

                                      0 0
                                  • scret  

                                    jina k tomu nasobnymu nakupu na KK, psal jsi, zes tam loni utratil 15 tisic – dle reci bych te sacoval alespon na 150tis. rocne:)

                                    0 0
                                  • bluma  

                                    Pěkně, kdes to zbaštil? Kupkolo rozhodně nezačalo fungovat roku 2011. Já osobně o něm vím od roku 2009 a to jen proto, že jsem se předtím o cyklistiku tolik nezajímal. Prej startup…

                                    Vím, kde kupkolo nakupuje spoustu věcí. A oficiální dovozce to není. Zase pozor, na černo to není. Jen to je prostě od velkého distributora, který nemá nálepku oficiálního dovozce do ČR. To se bavíme třeba o Shimanu nebo částečně také o Suntouru na kupkole.

                                    0 0
                                    • figur  

                                      No nevím, jestli to ještě stojí za reakci,ale osvěty není nikdy dost. Z údajů OR http://or.justice.cz/…pis-sl-firma?…

                                      je zřejmé,že firma Kupkolo s.r.o. byla založena v 11/2011.A teď jsi na řadě abys doložil, že tato firma, jak říkáš fungovala v roce 2009.Jinak totiž potvrdíš, že tvůj nick není jen náhoda.

                                      0 0
                                      • jonti  

                                        Prvni objednavku z kupkola mam v mailu z roku 2007. A ani tehdy to nebyl uplne novy nebo maly obchod.

                                        0 0
                                        • figur  

                                          A je to stejná firma, se stejným názvem,se stejným IČ, o který se tady bavíme?

                                          0 0
                                          • mr.antik  

                                            Koho to zajímá… tady na fóru se kupkolo řešilo už v roce 2004 (a předtím fungovalo pod jinou adresou), od počátku za tim stojí stejnej člověk.

                                            Nějaký změny právní formy nikoho nezajímaj.

                                            0 0
                                      • MirosPikos  

                                        Co když si prostě majitel z živnosti založil s.r.o? Vím, že nemám historii starších objednávek, ale jsme si jistej, že jsem na kupkole kupoval mnohem dříve, než v roce 2011.

                                        Bavíme se tedy o firmě jako takové nebo o internetovým obchodu?

                                        0 0
                                    • bluma  

                                      Vidím, že už ti to vysvětlili ostatní. Tak snad to pomohlo.

                                      0 0
                            • RomanH  

                              Napisu to treba sem.

                              Ja treba nejsem zastance KupKola, vetsinou se snazim brat veci u Hanaka ci MojeKolo kvuli osobnimu odberu (a v pripade Hanaka i kvuli nostalgii – bohuzel uz ma celkem maly vyber).

                              Pokud kupuji obycejny spotrebak (retezy, desky, prevodniky,…), tak mi je fakt jedno, v cem je to zabalene, pokud se to pri preprave neposkodi.

                              Na KoloShopu jsem ted objednaval prave tyto veci, vse skladem. Objednavka v utery rano, obratem SMS, ze to vyrizuji, a od te doby nic, zadny e-mail, zadna SMS. Na KupKole bych uz mel vcera odpoledne tyto veci doma, podobne i u KoloKramu. Pro KoloShop hovori design stranek (ale uz ne treba prakticnost) a rozsah znacek.

                              0 0
                              • MirosPikos  

                                Malý rozsah značek? Ale nó tak. Jinak se mrkni do objednávky a uvidíš v jakém je stavu. Nejspíš se bude čekat na dodavatele. Ale pokud by měli věci skladem, tak už je máš doma. Nebo si snad objednával díly, které byly skladem?

                                0 0
                                • RomanH  

                                  ?

                                  Asi jsi me nepochopil.

                                  KoloShop – velky vyber znacek. Udelal jsem u nich objednavku, vse meli skladem, ale stale nic. Do stavu objednavky jsem se pro jistotu samo dival, nez jsem ten prispevek odeslal.

                                  KupKolo – mensi rozsah znacek (a treba u plastu uplna tragedie, pokud nechce Schwalbe), ale super rychlost, cena

                                  Hanak – hodne maly vyber, ale super ceny, pro me i osobni odber + nostalgie

                                  0 0
                                  • roman 3D  

                                    kupoval někdo něco poslední dobou na bikestore, připadá mě to tam nějaký polomrtvý

                                    0 0
                                    • Gabbo  

                                      kupoval – respektive dnes jdu pro plast, vyber moc nemaj ale objednali mi plast, ktery nemeli v nabidce coz je super. a mam to celkem kousek od prace

                                      0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      mám to k nim kousek, ale přijde mi, že eshop už asi není to co je živý… Když něco potřebuju, nikdo to v nabídce nemají, navíc ceny na krámě se liší od internetových, což jim u mě kladný body nepřidává..

                                      0 0
                                  • MirosPikos  

                                    Ok, tak to je jiná, že to měli skladem. Mě většinou říkají, kdy očekávají dodání a když se něco změní, dají mi vědět. Obyčejně je to ale tak, že mi to přijde dokonce dřív.

                                    Takže kdybych jo chvátal, možná to zkusím jinde. Ale když nechvátám (to je skoro pokaždé), tak objednám a počkám si. Spotřební materiál mám skladem sám :)

                                    0 0
                                  • jonti  

                                    U koloshopu mám pocit, že skladem uvádí i zboží, které má skladem dodavatel.

                                    0 0
                                  • scret  

                                    jj, souhlas… KK je pravdepodobne nejrychlejsi, vyber je ale relativne maly…

                                    0 0
                • MirosPikos  

                  Jen pro doplnění, už mám sledovací číslo PPL a zboží bylo expedováno. Některé díly byly skladem, některé 3 a některé 5 dní dostupnosti. Dneska je čtvrtek, objednával jsem v pondělí.

                  Ať se Vám to líbí nebo ne, já jsem maximálně spokojen. Už si připadám, jak kdyby mi za tu chválu platili. Tak snad bude všechno v pořádku, abych tu zítra nebrečel, že něco popletli.

                  0 0
                  • RomanH  

                    U me stale nic, tak jsem kouknul do obejdnavky a mam tam u jednoho zbozi cekani na dodavatele. Nevim, bud jsem se prvne prehlidnul (i kdyz mam fakt pocit, ze mi u vseho svitil zeleny status Skladem a dival jsem se nekolikrat), a nebo proste zbozi doslo ci meli spatny stav skladu.

                    Je to celkem jedno, ja na to taky nijak nespecham, ale asi se shodneme, ze rychlost neni jejich silnou strankou, na rozdil treba od toho jejich sortimentu.

                    0 0
                    • mr.antik  

                      Rychlost mimo tyhle slevový akce je v pohodě

                      0 0
                    • MirosPikos  

                      Vzhledem k tomu, že slibovali 5 dní a byly rychlejší, tak si na rychlost nemůžu stěžovat. V minulosti když něco měli skladem a skutečnost odpovídala realitě, tak byli stejně rychlí jako KK.

                      0 0
        • Kubiczech  

          O jedenáct procent. Náhoda, tyhle kurzy… (:

          0 0
      • vsn  

        nějak ti ty % nesedí.

        0 0
        • pegas  

          zkus si to ještě jednou přečíst :-)

          0 0
          • vsn  

            píše, že ceny jsou stejné před i po slevě což odporuje tomu, že původní cenu před slevou navýšili o 11 % a dali z toho slevu 11% … v takovém případě je totiž cena po slevě nižší a ne stejná.

            0 0
        • Jakobo  

          Mozna ne uplne presne, ale o to az tak nejde. Pointa je v tom, ze koloshop najednou navysil PC vetsiny zbozi, takze vysledna cena je asi stejna jak pred akci. Obchod je obchod, ale holt to namichne, uz jsem se tesil na balik a usetrene 5kilo.

          Kurzem to nebude, spis byl vetsi zajem nez cekali tak se jim to rozlezelo.

          0 0
      • MirosPikos  

        Dneska precenovali zbozi. Já stihl ještě objednat za dobře jinak bych byl o 500 chudší. Brzdy, kotouče, řidítka, predstavec a duši $)

        0 0
      • RomanH  

        Je to jinak.

        Jsem na tom stejne. Vylozene jsem nic nepotreboval, ale ze zajmu jsem se po obdrzeni letaku na stranky Koloshopu podival a nahazel par drobnosti do kosiku s tim, ze si vecer jeste overim, jestli nepotrebuji neco dalsiho. No a vecer uz to bylo preceneno. Dnes rano jsem jim psal, obratem mi odepsali, ze o problemu vi, ze udelali chybu a zbozi slevnili 2×. Jiz odeslane objednavky zrealizuji s puvodnimi cenami.

        Cvicmo jsem to porovnaval s ostatnimi e-shopy. Vysledna cena se slevou je sice porad o fous levnejsi, ale zdaleka to neni tech 11% (alespon u tech veci, co jsem nahazel do kosiku ja).

        0 0
    • Gabbo  

      Nebude nekdo z Prahy neco chtit z koloshopu? Budu objednavat Maxxis High Roller II 3C EXO TR plášť kevlar 27,5×2,30"

      kdyztak bych se podelil o postovne :)

      0 0
    • Honza Tančin  

      Dobrý den,

      dovolte mi prosím reagovat, když už se rozebírá téma spojené s Koloshopem.

      Celý zmatek se slevou 11 % byl způsoben IT chybou. Po první slevě zboží o 11 % bylo omylem zlevněno dalších cca 70 % položek o dalších 11 %, tj. celkem 22 %.

      Na tuto skutečnost jsme přišli včera okolo 17 hod. a opravili slevu na správných 11 %.

      Objednávky, které nám došly do systému se slevou 22 % jsme se rozhodli respektovat a vyřídíme je za tuto exkluzivní cenu.

      Koloshop se umí vždy postavit čelem vzniklým komplikacím. Snažíme se dělat naší práci nejlépe jak umíme, máme skvělý pracovní team a odhodlání dělat obchod férově a slušně.

      Pro jakoukoliv další komunikaci jsem k dispozici na svém emailu tancin@koloshop.cz

      Za Koloshop.cz – Honza Tančin

      0 0
      • Jakobo  

        Tak vysvetleno, beru zpet. Jen skoda, ze jste na tu chybu neprisli az ted :-)

        0 0
        • scret  

          :) kazdopadne myslim, ze dost lidi muze byt spokojeno – 22% sleva je uz hodne slusna!

          Pro nas ostatni – snad jen ze se vyplati obcas sledovat pozornejs jejich stranky:)

          0 0
          • AussigBiker  

            Sakrys, sem mel koupit plaste :D.

            0 0
            • scret  

              mel:)

              Ale ty nez se rozhoupes, tak bude zas nejaka akce:)

              0 0
            • Lenka.05  

              Já bych si koupila i to co nepotřebuju…ach jo, zase jsem to prošvihla : )

              0 0
              • MirosPikos  

                Hele já si nakoupil, ale už z toho nemám tak dobrý pocit. Měl jsem dlouho věci v košíku a různě měnil, jak jsem se rozhodoval mezi SAIN/ZEE/XT brzdami. Čekal jsem, až vyjde test na enduro-mtb.com a nebo na hromadnou slevu. Sleva přišla, ale že byla dvojitá, jsem se dozvěděl až tady. Měl jsem za to, že to vzniklo trochu jinak viz. výše.

                Pár stováků mě nevytrhne (asi nikoho z nás), ale ve výsledku je to škoda pro koloshop nebo někoho, kdo je za to zodpovědný.

                Nakonec je to asi dobrá reklama i vzhledem k tomu, že se vyjádřil sám pan Tančin.

                0 0
      • tomfree  

        Tak to je myslím hodně slušný přístup, zvláště dneska.

        0 0
    • Pajas04  

      Koloshop: měl jsme problém jen s jednou reklamací – nedostatečná komunikace a překročení lhůty 30 dní – zbytečně, byla to jasná vada výrobku, nakonec pomohl až mail přímo panu Tančinovi ;).

      Jinak je to můj nejoblíbenější e-shop (kupkolo většinou nemá, co potřebuju, nebo je to dražší, jinak proti němu nic nemám; bikestore po negativní zkušenosti už moc nemusím).

      0 0
    • JakeF  

      Tak bohužel musím přidat další špatnou zkušenost s koloshopem… Jak pozitivně překvapili s dostupností DT350, tak teď mi poslali nejspíš Sapim Race místo CX Ray… A docela mě překvapilo, že z 32 niplů měly 2 blbej závit, takže nepoužitelný…

      0 0
      • MirosPikos  

        A řešil si to s nima?

        0 0
        • JakeF  

          Teď jsem jim napsal mail a čekám na vyjádření… Mě to hlavně prudí, protože jsem to chtěl mít dneska hotový…

          0 0
      • Smazaný účet  

        nedelal bych z toho kovbojku…proste se prehmatli…

        0 0
        • JakeF  

          Nedělám, je to pár korun… Jen mě to štve, že mi to tu teď leží, když bych na to měl o víkendu hromadu času…

          Ale teda na druhou stranu by s tím už měli něco dělat, já u nich měl za celou dobu 4 objednávky a všechno nějakej problém.

          1. rám – nemáme, můžeme nabídnout jinej (dražší)
          2. pláště – poslali horší verzi
          3. náboje – máme jenom zadní, musíte si počkat (tohle bych jim

          odpustil, tušil jsem, že u dovozce nebudou)

          1. tohle

          To už je za mě celkem otřesná statistika…

          0 0
          • Vilém  

            par korun? Pises o zamene CX ray za Race a tam je rozdil ceny tak petinasobny.

            0 0
          • Smazaný účet  

            Mi taky jednou poslali miniona na 29" a mel jsme v objedvance 26". Sem na to po rozbaleni cumel co je to za pobruc, ale nakonec to vyresil telefonat + nasledny email. Na ucet mi poslali postovne za zaslani zpet. Jasne, ze to nasee, bo chces vyjet a nemuzes. Ale ja to beru tak, ze v praci taky cas od casu neco zpackam a ze se to proste stava…

            0 0
    • Leming  

      U mě Koloshop hlavně kvůli premium cenám celkem v pohodě. Akorát moc nechápu zboží co mi dneska přišlo. Objednal jsem 2 ráfky ZTR Crest 27,5", který dorazily, takže jsem dostal to, co jsem si koupil a prakticky vzato za nejnižší MOC cenu v ČR. Akorát mi neni moc jasný, proč poslali každej ráfek s jinejma nálepkama – nevědi, že má nová dodávka jiný polepy? No, vracet/vyměňovat to nebudu (čekání a poštovný), při nasazení na kolo to snad bude přehlédnutelný, ale je to teda dost podivný…

      0 0
      • Petr L2  

        Tak aby si tohohle skladník v expedici všimnul, to by si musel platit jiné ceny, to se stane i v lepších firmách za jiné peníze :-)

        0 0
      • kubad  

        2014 a 2015 model

        0 0
      • Val  

        tak ty nalepky sloupni a bude to stejny + usetris vahu a nebudou se ti kvuli tomu smat bajkeri, pac nalepky na rafku jsou trapny

        0 0
    • scota  

      Vracel jsem helmu (byla mi malá) asi 3 dny po doručení a trvalo to trochu déle než by muselo. Také poštovné by mohlo být nižší. Ceny přijemné, e-shop občas trochu stávkuje.

      0 0
      • scota  

        Omlouvám, se problémy s e-shopem byly pravděpodobně způsobeny poskytovatelem – latencí připojení.

        0 0
    • T(h)omik  

      Nestačím koukat kolik se tu sešlo negativních reakcí. Já jsem v koloshopu nakupoval zatím jen jednou a pláště objednané večer 29. prosince došly ještě na Silvestra ráno – vše bez problémů. Na základě toho, co tady čtu, budu při případné další objednávce asi dost váhat.

      0 0
      • lazza  

        Já bych to tak nehrotil: za uplynulej rok jsem na Koloshopu udělal 9 objednávek v celkovým objemu cca 25tisíc a ani jednou problém nenastal. Vracení zboží a peněz zpět na účet taky ok.

        0 0
      • nomekop  

        za rok 2015 nemuzu rict ani jednu vec spatne.....jsem tak za 100tis + kolo

        0 0
      • tonik666  

        U me taky vsechny objednavky ok, a taky jsem premium zakaznik:)

        Koloshop je u me na vrcholu zebricku velkych domacich eshopu.

        0 0
      • Kubiczech  

        To bude tím, že je vlákno dost staré. Ještě před dvěma třemi lety byla celkem jistota, že se při objednávce něco pokazí. Od té doby šli do sebe a je to vidět.

        0 0
        • Jimm22  

          jj je to vidět, objednal jsem si 2 položky, SRAM řetěz v popisku celej niklovanej a ejhle on není a místo Maxxis Minion DHF mi poslali DHR :/ dobrej eshop

          0 0
      • jeniiiik  

        Taky v pohodě, u mě okolo 60–70000,– v komponentech a asi sedm nebo osm objednávek. Nebyl jediný problém. Ono se o špatných zkušenostech mluví více než o dobrých.

        0 0
    • Polopol  

      Kdysi jsem přímo na prodejně kupoval lowcost tretry a nevšiml jsem si, že na jedné nebyl udělaný závit na kufr. Zjistil jsem to až doma, a protože jsem věděl, že za cca 2 dny pojedu kolem, tak jsem jim zavolal, oni mezitím objednali tretry nové a pak jsem je jen vyměnil kus za kus. Takže jednání úplně bez problému. Co se týče eshopu, tak dodáno vždy v pořádku v nejbližším možném termínu.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Docela mě ty negativní zkušenosti zaráží. Já jsem s koloshopem maximálně spokojený. Celkově jsem tam nechal 19 000 kč za 4 objednávky a problém nastal jen jednou – jeden ze dvou plášťů byl starší a levnější typ, než jsem objednal = do pár dní vyměněno. Byl jsem několikrát i na prodejně v Teplicích, též spokojenost. Co se týče cen, tak při jednorázové akci nebo s účtem Premium není co řešit :)))

      0 0
      • lazza  

        Co znamená přesně účet Premium (mám ho taky)? Zobrazuje to na eshopu nižší ceny než mají ostatní zákazníci?

        EDIT: Už sem si to zodpověděl sám – po přihlášení ceny asi o 6% klesnou

        0 0
    • Lenka.05  

      Malý dotaz :) Posílala jsem zpět bundu s tím, že potřebuji vyměnit za jinou velikost. Posílají zpátky, ale poštovné další stovka…to se mi třeba u Kupkola nestalo. Je to běžná praxe? Je fakt, že se mi tím bundička docela prodraží…3× poštovné…

      0 0
      • Delkim  

        pokud by to byla reklamace tak máš nárok na vrácení nákladů spojených s odesláním zboží

        výměna velikosti nikoliv

        0 0
        • Lenka.05  

          Nu, co se dá dělat. Tak příště hadříky jen v kamenném obchodě :)

          0 0
          • MirosPikos  

            Ono tě to stejne vyjde pořád levněji.

            0 0
            • Lenka.05  

              Je fakt, že když si jedu vyzvednout věci do Bike-eshopu, tak si tam koupím ještě pár dalších věcí za xy peněz…takže se to dost prodražuje :))

              0 0
              • scret  

                o to nejde… Jde o to, ze kdyz tam pojedes autem, tak je levnejsi castokrat posta:)

                Jinak jak pise Delkim… Pokud ti to nesedne, tvoje vec a posta jde za tebou…

                0 0
        • Kouba_2005  

          Ovšem pokud ti nesedne a ty vrátíš bez udání důvodu, tak ti musí vrátit částku včetně vynaložených nákladů na dopravu k tobě, takže platíš jen poštovné za zpětné odeslání do eshopu. Pak objednáš bundu znovu, ovšem už vyhovující velikosti a zaplatíš samozřejmě i poštovné. Takže poštovné platíš jen 2×.

          0 0
      • scota  

        U Kalaše ti vyměněné zboží pošlou zdarma. Takže platíš jenom poštovné směrem k nim, případně při malé objednávce do 2000 Kč i směrem k tobě.

        0 0
    • Tengu  

      Nějakou dobu jsem nakupoval v Koloshopu celkem pravidel, mám premium ceny, ale nějaký problém se vyskytl přibližně při polovině nákupů. Pokud to byly takové věci, že například zboží uváděné skladem ve skutečnosti nebylo, tak jsem nad tím ještě přimhouřil oko. Před rokem se ale obzvláště vyznamenali. Objednal jsem kromě jiného zapletená kola. Ta se vyráběla ve dvou variantách. Označení v obcodě bylo jaksi obojetné, ale v podrobnějším popisu rozměry ráfku a hmotnost seděly s variantou, kterou jsem chtěl. Samozřejmědorazila ta druhá varianta. Kola jsem poslal zpátky a jelikož nebyli schopni dodat ta která jsem chtěl, domluvil jsem se na výměně za o rok starší model, za který jsem musel doplatit ještě 500Kč, přičemž nejdříve po mě chtěli dokonce 1000Kč. Kola jsem totiž objednával v akci –11% a u těch druhých chtěli doplatit na plnou cenu, pouze se 6% slevou za premium účet. Když ta druhá kola dorazila, zjistil jsem, že v balení chybí jedny redukce na zadní náboj a páska do ráfku. Následovalo několik emailů, kde jsem se dozvídal, že jim dodavatel nechce tyto díly poslat a že za původní špatný popis může také dodavatel, což mě zrovna moc nezajímalo, protože já jsem nakupoval od nich a né od jejich dodavatele. Nakonec mi alespoň nabídli, že mi pošlou pásku, kterou si vyberu z jejich nabídky. S redukcemi jsem měl ale smůlu. Kola měli stále skladem, tak jsem navrhoval, aby vzaly redukce od nich, nebo od těch prvních, která jsem jim posílal zpátky. Tento návrh zůstal bez reakce a ani po roce jsem se nedočkal. Jelikož bych ty redukce teď stejně nevyužil, tak už jsem si tím nechtěl kazit náletu. A ještě tak pro zajímavost, u těch prvních kol pak na svých stránkách sice označení opravili, ale v popisu zůstaly rozměry, které nesouhlasily. Nedávno jsem tam sice kvůli ceně po roce jeden nákup provedl, proběhlo to hladce a nemyslím si, že by to byl jinak špatný obchod, ale běžně už nemám moc chuť tam nakupovat a raději se rozhlížím jinde.

      0 0
    • tomxxx  

      Tak kromě dřívejších zkušeností, kdy mi semtam poslali blbou duši, nebo podobnou hovadinu a neměl sem sílu to řešit, tak ted mi poslali blbé řidítka,raději sem si tam dojel, než čekat než to vyříděj. Kamarádovi teď jednu věc asi za 500 neposlali vůbec a na účtě jí neměli odškrtlou. Podle mě musí být někdo nedbalej ve skladě nebo nevim, kupkolo mi chybu nikdy neudělalo (uvádím, protože objednávek maj asi tak srovnatelně v poměru k velikosti) a malí obchodníci také ne.

      Příští nákup si docela rozmyslim, nebaví mě řešit zbytečné problémy.

      0 0
      • Picino  

        aby tady nebyla jen samá kritika, tak já mám zase jen dobré zkušenosti s tímto obchodem. Sice jen 5 objednávek za cca 30kkč, ale vše bez jediného problému. Jednou jsem se tam po něčem poohlížel a byla na to 11% sleva. Než jsem se ale rozhodl nakoupit, tak akce skončila a zboží bylo za původní ceny. Nicméně jsem poslal email s dotazem jestli je možné zakoupit za zlevněnou cenu co byla cca 5 dní zpět. Překvapili mě a vyšli mě vstříc, slevu jsem dodatečně dostal. Což mě potěšilo a když něco hledám jdu nejprve k nim.

        0 0
        • waters  

          U koloshopu jsem koupil mtb, pak spoustu komponentů a spotřebních věcí – bez problémů. Také jsem tam koupil kola cb cobalt 3 a to byla dlouhá kapitola.. Ve zkratce: reklamace několikrát neuznána, neustálé dohadování. Pochopil jsem, že za to ani tolik nemůže koloshop jako progresscycle (dodavatel kol). Když už to gradovalo, tak to se mnou začal řešit přímo majitel koloshopu, dokonce jsme jim do progressu poslali video, kde byla vidět prokazatená vada… No v progressu banda šmejdů, toho hlavního aktéra jmenovat nebudu. S majitelem koloshopu jsme se pak dohodli. Takže doporučuji a nakupuji tam dál.. S cenou vyjdou téměř vždy nejlépe a když ne, tak si o slevu řekněte.

          0 0
    • scota  

      Dnes ráno jsem jsem poslal objednávku na zboží bylo skladem a které jsem spěchal . Odpoledne volám, zda můžu zítra čekat PPL a bylo mi řečeno že jíž zítra začnou řešit jeho expedici :-(

      0 0
      • Delkim  

        co se divíš? dneska začal výprodej… buď rád za tu slevu 10% a nepruď :)

        0 0
        • scota  

          No hlavně, že mám status Premiového zákazníka, ale kašlou na mně jako na BFU.

          0 0
          • Barak  

            A oni se v podminkach nejak zavazuji k odeslani v den prijeti objednavky u zbozi, ktere je skladem?

            0 0
          • Fidži_CZ  

            No tipoval jsem po přečtení tohoto, že budeš z Prahé či okolí a nemýlil jsem se :)

            0 0
    • chyna.cz  

      vždycky je lepší si to tam osobně vyzvednout, než to objednávat, ale když není taková možnost, tak hold čekat o den dýl no.

      každopádně tam nakoupený věci minimálně za sto táců a stále tam nakupuju rád. tu a tam se chyba stane každému, nejsme stroje

      0 0
      • scota  

        Takže vlastně vyhazuji 100 Kč za expresní dopravu zbytečně, když si tam můžu těch cca 100 km dojet, nebo pár dnů počkat.

        0 0
        • Delkim  

          tak pokud máš Teslu tak něco na těch 100 Kč za 100×2 kilometrů ušetříš, to je jasný :)

          0 0
      • Lamer  

        Jj, taky jsem s Koloshopem spokojenej. Kupodivu maj obchodní podmínky docela jasně a přehledně. Maj tam napsáno, že objednávku musí nejdřív potvrdit a pokud to udělaj do 12 hod, tak by ti objednávka jen se zbožím skladem měla přijít do druhýho dne. Jak je to s expresní dopravou nevim, některý kurýrní služby doručují například i v sobotu apod. Ale v cenách přepravy PPL a ČR je rozdíl asi 14 Kč a nad 3000 Kč jsou oboje zdarma. Nicméně v posledních letech i ČP ve většině případů doručuje balík do druhýho dne (před pár lety to občas trvalo i 2 až 3 dny). A pokud opravdu na věc spěchám, tak můžu zavolat hned při objednávce.

        0 0
        • rotker  

          Ta jejich zdlouhavá expedice i u zboží co je skladem mě taky rozčiluje a občas expedují i 2 dny :-/ V dnešní domě ve znaku „Just in time“ je to docela peklo. Ale jak píše chyna, když už to nevydržím, tak tam jedu osobně, ikdyž to mám cca 40km. Těm co to mají dál, nezbývá než čekat. Proto taky kolikrát, když na něco spěchám, objednávám na kupkolu, kde vidím datumy doručení, ikdyž je to většinou dražší, ale zboží mám druhý den.

          0 0
          • mrozu  

            To je zvláštní, mě zas přijde Koloshop jako jeden z nejrychlějších obchodů, co se týče expedice. Objednám jeden den odpoledne a druhý den ráno už mám balík na stole (Česká pošta). Pokud něco není skladem, sedí i ty udané dodací lhůty.

            0 0
            • scota  

              Tak nakonec jsem kolo po týdnu od objednání (bylo skladem) dostal.

              0 0
              • MirosPikos  

                Tak paráda ne? Kde je problém? Týden krásnej, příští týden bude chcát nebo se výrazně ochladí.

                0 0
        • wilda81  

          +1

          0 0
    • MirosPikos  

      Naposledy jsem udělal objednávku, chlapi napasli, že zboží musí poptat u dodavatele a že bude koncem týdne. Koncem týdne expedovali (pátek tuším) a v sobotu ho PPL přivezla. Já tedy nevím, ale vždycky mi přijde, že záleží na komunikaci z obou stran.

      0 0
      • sYs  

        +1

        0 0
      • scota  

        Naposledy když jsem u koloshopu udělal objednáku tak jsem si u výrobce zjistil dostupnost cca týden objednal u koloshopu a zboží jsem za týden dostal.

        V pondělí ráno jsem ale objednal zboží skladem a dnes večer mi přišlo potvzení, že zboží odeslali na jinou adresu. Super služby.

        0 0
      • jeffino  

        já teda jednou u nich reklamoval montážní pumpu, ale musel jsem se jim připomenout vůbec se neozvali, jinak reklamace u uznána.

        co mě ale hodně vadí, tak např. ted ty jejich rádoby slevy jenom na 2 dny věci skladem(svítilo to tady všude na foru), pozorný návštěvník jejich stránek, ale zjistí, že některé položky co jsou skladem se záhadným způsobem stanou na ty 2 dny nedostupné…prostě sleva jenom na neprodejný šunty, který nikdo nechce a potřebujou se jich zbavit :-(

        0 0
        • wilda81  

          Máš konkrétní příklad? Nikdy jsem si podobného chování nevšiml.

          0 0
      • tonik666  

        Já mám s koloshopem dobré zkušenosti, v česku je to můj preferovaný obchod, slušné ceny, i dostupnost, a mají zajímavější věci jako absolute black. Občas sice neodpovídají na maily, ale při zavolání reagují a pomáhají ochotně.

        0 0
        • wilda81  

          Někdy jsem na odpověď čekal 1–2 dny, ale nikdy se mi nestalo, že by neodpověděli.

          0 0
          • tonik666  

            Me se to stalo nedavno -kdyz meli cerstve v sortinentu sedlovku fox transfer, ale nic skladem. poslal jsem email s sorazem kdy bude skladem a odpovedi jsem se nedockal.

            0 0
    • hannawald  

      pozitivni zkusenosti jak koloshop, tak kupkolo nebo kolokram. expedice rychla. u nemeckych eshopu clovek ceka i 2 nebo 3 dny, nez odeslou. takze ta kritika za odeslani druhy den je trochu prisna, budme radi.

      0 0
      • tomxxx  

        No nevim, r2bike odeslal během 2 hodin, další den to putovalo a další už to bylo doma.

        0 0
    • milan.v  

      Na Koloshopu pravidelně nenakupuji, před Vánoci jsem tam ale bral nějaké nářadí, protože ho měli na skladě a přišlo mi hned.

      Nestěžuji si na obchod, to ne, ale spíše na to, co tam prodávají, aby se někdo další nenapálil, kdyby to kupoval jako já.

      Nejlevnější položkou byl Kovys klíč na pojistnou matici k Shimano klikám Hollowtech II

      Nepotřeboval jsem ho, takže jsem se na něj podíval až teď, takový čínský zmetek, nedodělek, to by člověku snad nepřišlo ani z Aliexpressu …

      Přikládám fotky, ze kterých je ten šunt vidět na první pohled …

      Zboží samozřejmě vrátit (ze zásady) nemohu :o/ , prošvihl jsem těch 14 dnů, navíc vzhledem k ceně 73,– Kč bych o tom snad ani nepřemýšlel, to bych musel mít krám za rohem, což nemám …

      V popisu je „kvalitní kovový klíč“, navíc jsem to bral jako Kovys, což jsem pokládal za kvalitní výrobky.

      P.S.: Teď jsem dělal nákup na Kupkole, tak jsem si do košíku přihodil také klíč z nějakého tvrzeného plastu, tak uvidíme …

      0 0
      • Johnnyxjr  

        Kovys uz to tady bylo hlavne nekupovat jejich brzdova lanka!!!

        0 0
        • puka  

          Díky, málem jsem vzal od nich tisíchran na kazetu. Třeba nevezmu ještě většiho zmetka. :D

          0 0
          • puka  

            Seru na to, objednám od nich. Na tom není co ****** a tady podle rýpala by to mělo fungovat. :)

            0 0
          • novas752  

            Kovys kaleny na kazetu jsem pouzival nekolikrat denne naprosto bezproblemu.

            0 0
      • Martin  

        a sedne do díry?

        0 0
      • MirosPikos  

        Běžně se prodává plastový originál. Tohle je špatný sice na pohled, ale na funkci to vliv mít nebude. I vzhledem k tomu, jakou silou se pojistná matice utahuje.

        0 0
        • milan.v  

          To jako že těmi šponami a vystupujícími zuby mimo profil klíče si nic s tou kovovou maticí neuděláš? :-o

          0 0
        • puka  

          Já použil nějaké kleště na vyndání a dal jsem tam z čajny na imbus.

          0 0
      • Smazaný účet  

        Ten klíč mám a funguje normálně, matici nepoškozuje…

        0 0
        • milan.v  

          Máš, ale asi úplně jinak vysoustružený…

          Je něco nepochopitelného z těch mých fotek?

          Potřebuješ makrofotky?

          0 0
          • kandelik  

            Ikdyby tam chybely ctyri zuby z tech osmi, tak svuj ucel splni. Povolujes a utahujes s tim plastovou matku kliky rukou a ne matice vrtule letadla a navic 73,– Kc!?

            Jestli si chtel neco do vytrinky, tak si mel koupit neco jineho.

            Promin, ale pozastavujes se nad pitomostma…

            0 0
          • bezdratova.sprcha  

            Fakt nevidím, v čem je problém, kromě ožvýkaných krajů.

            0 0
            • Martin  

              pobrekávat na b-f je efektnější než napsat mail prodejci :)

              0 0
              • MirosPikos  

                V tomhle případě je efektivní nedělat nic.

                0 0
                • Rice  

                  Nejlíp reklamovat nebo hodit do popelnice. Nechávat si doma nářadí, který se mi nezdá nebo je poškozený je asi to nejhorší řešení.

                  0 0
          • nox159  

            Pokud se na to divám dobře vsechny nedokonalosti jsou smerem dovnitr, zadne otřepy nelezou ven… na funkci to tim padem vliv nemá…

            0 0
      • Rice  

        Co mam v šuplíku záložní kalenej kovys/cyclus stahovák na kazetu, tak ten vypadá dobře. Nicméně takovýhle nářadí je nejlepší poslat v bublinkový obálce zpět (reklamace), ať tě někdy, když nebude nic po ruce, nenapadne ho použít. Ale spíš než že by ten klíč nevyměnili, bych se bál o poštovný. Když jsem jim vracel chybně zaslanej komponent (nesouhlasil z objednávkou), tak vrátit peníze za poštovný k nim zapomněli a to i když jsem jim poslal vyfocenej lísteček z pošty mailem. Ale i tak mam s premium účtem v KS asi nej ceny v ČR, takže jsem se nechtěl nervovat a ani se nepřipomínal.

        0 0
      •  

        Tohle mam taky uz 2 roky a u me funguje bez problemu, uz jsem s tim vytahoval kliky u 3 kol, takze nevidim v tom problem, nicmene pokud se divam poradne, tak vidim ze ty drazky, jsou jakoby spatne vyfrezovany? Ja je mam teda okej, ale u tebe vidim ze tam mas nejaky moc ostry hrany plus zbytkac cehosi materialu. Je to tak? :-)

        0 0
        • milan.v  

          Ano, jako jediný tady vidíš správně – přebývající ostrý materiál, navíc ta strana, kde se klíč chytá, je také ostrá, nic bych s tím dotahovat/povolovat nechtěl…

          No, aspoň jsem si udělal o některých kouscích tady lepší obrázek…

          0 0
          • figur  

            No, on ten klíč bude překoupenej nepovedenej šmejd německýho výrobce ve smyslu pro Čechy dobrý. Výrobek Kovysu vypadá jinak. . Já bych se na nějakou reklamaci a brek tady vykašlal a vzal do ruky jehlový pilník. Po 10 min. by byly otřepy pryč a chybějící hrany ničemu nevadí.

            0 0
            • Vilém  

              Kdyz jsem koukal na jejich sortiment, tak vetsina z nej jsou vyrobky Kovysu.

              0 0
              • figur  

                Je to možný, já to tak nestudoval. Ale ten klíč má na sobě označení německýho výrobce a příbalovej leták s nápisem Kovys. Ten origo výrobek z webu Kovys mně připadá jako pozinkocel a tento jako aluslitina. Kolikrát už jsme tady řešili, že přišlo něco jinýho než bylo na fotce u položky. Na fotce Koloshopu je evidentně klíč Kovys a jemu poslali něco, jak píšu shora. .

                0 0
          • Smazaný účet  

            Já to taky vidím dobře, přesto ale nechápu, co zde řešíš a výrobek nevyreklamuješ. Nebo čekáš, že při těch nemalých objemech zasílaného zboží a hromady zákazníků na prodejnách budou kontrolovat každou matici, jestli nemá špónku?

            Jinak já osobně bych nedělal Zagorku, a v okamžiku si to začistil smirkem nebo jehlákem, ale to už záleží na každém.

            0 0
            • milan.v  

              Je to tu primárně pro ostatní, aby tento šmejd nekupovali… Já si koupím jiný…

              0 0
              • puka  

                A sedí to na ten pojistný šroub? Ukaž, jak ho to ožvejkalo. Pokud jsi to nezkoušel, jdeš sám proti sobě.

                Navíc na toto se neutahuje na krev.

                0 0
                • Martin  

                  Na to už jsem se ptal, ale OP neodpověděl, možná by se zjistilo, že ten klíč funguje, vada je kosmetická a brečení by postrádalo efekt.

                  0 0
          • MirosPikos  

            Divím se, kdyz umíš se štětcem, že nevezmeš pilník a nevyřešíš to. Jinak, jak jsem psal výše. Neutahuje se to tak, aby se to muselo vyhazovat. V opačném případě budeš psát, že ti dodal koloshop špatný ložiska, který po přetáhnutí odrovnáš.

            Jinak samozřejmě, tohle by do prodeje asi nemělo jít. Ani u nás ve východní Evropě :)

            0 0
          •  

            No, ja mam stejne jeste jeden plastovej doma v zaloze, takze to nijak neresim ikdybych to mel, tak proste nafotim a poslu Koloshopu s tim, ze budu chtit nejakou slevu pri pristim nakupu a tohle bych hodil za hlavou. :-)

            0 0
      • Vilém  

        A v cem je s tim klicem problem? Podle fotek mi tam nic tak desiveho nevidim.

        0 0
      • scret  

        hmm, asi dnes uz nechapu nic:( Reklamovat nechces, ale musel sis tu pobrecet. Navic za tohle evidentne nemuze koloshop, ale spis jeho dodavatel… at uz to byl Kovys nebo kdokoliv jiny…

        Pokud s tim mas problem, napis jim, posli fotky (lepsi nez ty smouy, co jsi dal sem) a myslim, ze urcite k nejakemu rozumnemu reseni dojdete. U koloshopu se mi vzdy stalo, ze jednani bylo ferove a kompenzace prijemna.

        0 0
        • puka  

          Samozřejmě, že za to může KS, protože u nich to musel někdo narvat do krabice, zalepit a odeslat. :)))

          0 0
          • scret  

            myslis, pri tom objemu, ze kontrolujou kazdej zabalenej vyrobek?:)

            0 0
        • milan.v  

          Musím opakovat neustále do kola (pouze pro některé omezené jedince), že primárním účelem mého příspěvku není brečet na fóru?

          Už žiji nějaký ten pátek, abych si uměl v životě věci zařídit a vyhodnotit, co mi za to stojí a kdy je můj čas cennější než řešit 80,– Kč…

          Možná ze zásady, nemám rád, jak už tu bylo řečeno, když někdo deklaruje něco jiného, než prodává…

          Každopádně děkuji, díky tomuto prozření, kdy už mě přestalo bavit reagovat, jsem si alespoň nahodil na kolo Eagla… ;o)

          0 0
          • Vilém  

            A co je na tom jineho,nez deklaruji?Pokud ti to prijde jako zmetek,tak to proste reklamuj.

            0 0
          • Petr L2  

            Pokud by v e-shopu kontrolovali při dodávce každou jednu položku, kterou jim dodavatelé pošlou a nebo chtěli po skladnících, aby kontrolovali zboží při kompletaci objednávek, tak budou ceny toho zboží úplně někde jinde a jenom naivní člověk si může myslet, že je to někdo v e-shopu dělá.

            Kdyby si místo toho všeho raději ty fotky poslal do shopu, tak by věděli, že se stala chyba a pokud ten obchod funguje normálně, tak by si to pořešili. Takhle oni vědí prd a ty tady jenom zbytečně řešíš, jací jsou to syčáci. Chyba se stane kdekoliv, ale když o ní nikdo neví, těžko jí dokáže vyřešit. :-)

            0 0
            • scret  

              *1

              0 0
            • danis7  

              Přesně tak. V Koloshopu jsem nedávno dělal objednávku a v ní byl i bidon za 109 Kč. Po vybalení balíku jsem bidon zkoušel a tekl u něj náustek. Napsal jsem do Koloshopu, že bidon teče, ale že jej nebudu vracet (v rámci 14 dnů na vrácení), protože pošta vyjde dráž než samotný bidon. Koloshop mi napsal, ať bidon vyhodím a vrátil peníze.

              0 0
          • scret  

            a co je vlastne tvym primarnim ucelem?? Prosim vysvetli to nam nekterym omezenym jedincum, diky:)))

            0 0
          • MirosPikos  

            Při vší úctě, vypadá to, že tvůj čas nemá moc velkou hodnotu, když ho tu dneska takovou dobu ztrácíš.

            0 0
          • puka  

            U spešlů by to vyrobili 3× lépe. Sice 5× dráž, ale to už ty neřešíš.

            0 0
            • Petr L2  

              Vyrobili by to stejně, ale určitě by to zabalili 100× líp a v té ceně by si měl právě tu kontrolu jestli to není zmetek a kdyby jim to ulítlo, tak za ty prachy jim to každý vrátí, takže by hned věděli, že je něco špatně :-) :-) :-)

              0 0
              • Martin  

                A na konec by posadili čínské dítě s pilníkem, co by doladilo otřepy na nedokonalých kusech, aby snížili ztrátovost výroby :)

                0 0
                • Petr L2  

                  Jasně a tyhle kousky si pak kde kdo koupí na čínských eshopech :-)

                  0 0
      • wilda81  

        A přitom stačilo poslat jeden krátký mail na KS a bylo by vše vyřízeno.

        0 0
      • waters  

        Objednal si Kovys a přišel ti Cyclus? Od Cyclusu jsem vracel rovnač patky, za t y prachy to byla šílenost:(

        0 0
        • milan.v  

          Ano, přiznám se, že v nářadí nejsem přeborník, takže jsem nezkoumal nápisy na něm, když to přišlo, navíc jsem to v tu dobu nepotřeboval.

          0 0
    • PavlikXSS  

      když musíš být za každou cenu nejlevnější na trhu, nemůžeš prodávat jen originály :-)

      0 0
      • scret  

        ??? trochu mimo ne?

        0 0
      • MartyM  

        možná na tom něco bude. Minulý týden jsem z tama objednával nějaké drobnosti, vč. brzdového adaptéru, kdy nabízejí „Shimano adaptér z PM na IS přední 180mm zadní 160mm“ a teď jsem ho zkoumal protože potřebuji na něco krabičku ve které vše došlo a je mi divné, že je prostý jakéhokoliv potisku s údaji co na něm běžně bývá vč. té chromované kulaté lepky s kódem data výroby či co to značí. Jako u adaptéru o nic nejde, ale dva stejné už doma na jiných kolech mám a jsou identické s foto co mají na webu a je i na jiných eshopech. Netřeba zmiňovat, že cena byla v řádu desítek procent nižší než kdekoliv jinde…

        0 0
        • tomxxx  

          Kluci možná vás uklidnim, ale pokud chceš úspěšně podnikat v maloobchodu, jako to dělá koloshop, asi nemá smysl honit desetníky na nákupu čínskejch adaptérů na brzdy. Prostě nabízej co má dodavatel v katalogu.

          0 0
          • MartyM  

            tak nedělám si iluze kde nechává shimano dělat brzdové adaptéry že, ale jde o to, že když do popisu uvedu shimano adaptér s fotkou kde je na té spojnici shimano a parametry adaptéru a pošlu komplet „maťáka“ prostého jediného písmenka… „foto jsou pouze ilustrativní“ bla bla, chápu, ale snad rozumíš o co jde. To že to koupili kdoví od koho co to překoupil kdoví odkud…

            0 0
            •  

              Hele ja jsem si taky objednaval pred Vanoci adapter z IS NA PM 160F/140R a kupodivu napis shimano tka fakt byl :)))

              0 0
          • scret  

            *1:))

            0 0
          • PavlikXSS  

            Právě že taková je praxe :) proč mít marži na origo shimanu 5kc když můžu mít na čínském šmejdu 25kc :)

            Chodil jsem dost často do shitmana nakupovat. A slyšel jsem že jsou prodejci co od nich berou minimálni mnozstvi a nemají jedinou reklamaci. A přitom to jsou obchody Top3 na trhu :)

            A už jsem viděl M8000 kliky ohlé. Eshop je vyměnil kus za kus :) to asi nebyly origo kliky

            Neříkal že je to ale případ koloshopu.

            0 0
            • tomxxx  

              Origo kliky to jsou, jen to tahaj jako dily urcene na montaz novych kol, na servis nebo urcene pro jiny trh. Pak nefunguje klasicka reklamace u dodavatele… Faky jako jsou prehazovacky a kliky, ktere by vypadaly naprosto stejne, neexistuji, jen napodobeniny, ktere poznas.

              0 0
            • Rubi  

              kdo by chtel spolupracovat s neschopnym ceskym dodavatelem?

              0 0
            • scret  

              boze, to jsou zase zvasty…

              Co to znamena, ze to nebyly origo kliky?:)) A jak pise Rubi, kdo by chtel brat dobrovolne od PL?:))

              0 0
    • Chlebovnik  

      Bral jsem před časem 11z pastorek na desítkovou XT kazetu. Nahodil ho, projel pár km, ale řadilo to úplně otřesně a nedokázal jsem to seřídit. Pak jsem si ho pořádně prohlídnul a zagooglil. Ukázalo se, že ten pastorek se dělá ve dvou verzích pro 32z a 36z kazetu. No a samozřejmě, že tenhle pastorek byl z 32z kazety, tzn. na mojí 36z blbě natočený.

      O tom, že jsou dvě verze nebo nedejbože, že tento je určený pro 32z kazetu nemají na koloshopu ani zmínku. Napsal jsem jim maila s vysvětlením situace a otázkou co s tím.

      BEZ REAKCE

      Kašlu na ně.

      0 0
      • BB  

        a objednal jsi si ten pastorek na kazetu 36z ? To z tvého příspěvku není jasné.

        0 0
        • Chlebovnik  

          Objednal jsem ten jeden jediný samotný pastorek, který tam měli a mají.

          Kdybych věděl, že se dělají dvě verze, tak asi nebudu objednávat ten na 32z, ne? A na Koloshopu o dvou verzích nic nepíšou, tak jsem vzal ten jeden, který mají v nabídce. Tehdy mě fakt nenapadlo, že jsou dvě verze a že oni budou zrovna nabízet pouze tu, dle mě méně rozšířenou, verzi z 32z kazety.

          0 0
          • Vilém  

            Tak v tomto pripade bych ji zas tak nevinil. Odpovedet vsak meli.

            0 0
            • Chlebovnik  

              Hele jako mě to zas až tak netrápí. Beru to tak, že jsem aspoň o něco chytřejší. Ale je to podle mě celkem podstatná informace, kterou by měli na webu jasně uvádět. Ve chvíli, kdy mají v nabídce JEDEN 11z pastorek na desítkovou XT kazetu a ty ho objednáváš, tak tě prostě ani nenapadne, že by mohly existovat dvě varianty. Navíc jako ilustrační obrázek tam ke všemu mají fotku 12z pastorku, takže z toho žádnou informaci taky nevyčteš.

              0 0
              • Vilém  

                Ale maji tam to podstatne, tj cislo shimano dilu:)

                No priste budes chytrejsi, tak jak pises.

                0 0
    • scota  

      Podle Občanského zákona máš při úspěšném reklamačním řízení nárok na zaplacení přímých nákladů na vyřízení reklamace tedy např. poštovné, telefonní poplatky, případné cestovní náklady i náklady na demontáž a montáž dílu. Bohužel ti nikdo nezaplatí tvůj čas (ušlý zisk) který strávíš vyřizováním této agendy zatímco obchod má to to většinou člověka který je za tuto činnost placen.

      0 0
      • mirorek2  

        Když má eshop v podmínkách reklamace doručení na adresu, tak poštovné tam platíš přece ty, jako zákazník, ne?

        0 0
        • bezdratova.sprcha  

          Ano, náklady na dopravu hradí zákazník, ale v případě uznání reklamace má nárok na jejich proplacení.

          0 0
          • mirorek2  

            tak proto mi vždycky dojde z kk neuznáno, ale opraveno/vyměněno v rámci dobrých vztahů

            0 0
            • tomxxx  

              Jednak a pak pri tomto reseni nemuzes uplatnit 3× reklamace a pak vraceni penez.

              0 0
              • scret  

                jakto? pokud poda reklamaci reklamace?:)

                0 0
                • tomxxx  

                  Ne, pokud se ti 3× vysere vec na nejakou zavadu, tak pak muzes pozadovat vraceni penez. Kdyz ti napisou, ze reklamace nebyla uznana, ale v ramci dobrych vztahu opravili, tak se ti to nezapocitava do tech 3 reklamaci. Pokud je reklamace opravnena, je tenhle postup docela zmrdstvi, ac se to tvari jako chovani obchodnika roku. Plus ti neproplatej postovny.

                  0 0
                  • scret  

                    tak ty jako zakaznik se s vysledkem vyrizeni reklamace nemusis smirit…

                    0 0
                    • tomxxx  

                      A kolik lidí se bude přít o to, že neuznali reklamaci, ale opravili?

                      0 0
                  • BB  

                    myslím, že někde v jiném vlákně bylo řečeno, že 3 krát a dost není součástí žádné právní normy a na vrácení peněz že nárok není. Ale jak jsem slyšel, tak píšu, vlastní zkušenost nemám.

                    0 0
                    • Martin  

                      Citace?

                      0 0
                    • scota  

                      Občanský zákoník § 2169/2

                      0 0
                    • tomxxx  

                      moje chyba, už to neni 3×:

                      „Právo na dodání nové věci, nebo výměnu součásti má kupující i v případě odstranitelné vady, pokud nemůže věc řádně užívat pro opakovaný výskyt vady po opravě nebo pro větší počet vad. V takovém případě má kupující i právo od smlouvy odstoupit.“

                      Nicméně to nic nemění na tom co jsem psal…pokud to neuznaj, ale opravěj, nejedná se pak o opakovaný výskyt vady.

                      0 0
            • bezdratova.sprcha  

              Je to dost možné. Většina lidí se nad tím ani nepozastaví, hlavně že věc mají zpátky.

              0 0
        • scota  

          Na bike24.de ti na základě fotek pošlou samolepku s kódem pro mezinárodní balíček, takže dopravu neplatíš, musíš akorát na poštu.

          0 0
    • tomxxx  

      Když už to tu vlákno o koloshopu je, tak jedna pozitivní zkušenost. Reklamoval jsem vydřenou vidlici. Paní z reklamačního oddělení byla maximálně vztřícná a slušná. Dostal jsem novou vidlici.

      Nicméně musím přiznat, že co se týče objednávek, občas maj ve skladu bordel, ale v poslední době se to vylepšilo a už chyby v objednávkách nemívám.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Já nemůžu na koloshop říct křivého slova. Super ceny , vždy do 2 dnů u mě . Jasně asi 2× se stalo ,že se něco popletlo (jsme jen lidi) – poslal jsem zpět a dostal co jsem měl. Nakupuju tam už pár let a nepotřebuju měnit.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Přesně tak.

        0 0
      •  

        Ja tez za temer 4 roky pravidelneho nakupovani od nich taky nemam sebemensi vetsi problem :) Teda jednou jsem chtel puvodne 140mm kotouc, pak jsem si to rozmyslel a vybral 160, tak mi poslali oba dva byt jsme ten 140 v te dobe nepotreboval, nicmene nevailo mi to, alespon jsem ho tedka mohl vyuzit na pevnakovi :D :))) Za me koloshop a jeste spoke.cz a nekdy i dookie fakt super :)

        0 0
      • scota  

        Naposledy jsem si objednal návleky Gip Grab (v oblíbené slevě 11%) stejné velikosti jako staré Endura. Přišli asi za 2 dny a byly malé, zkrátka Číňan to šije menší.

        Návleky jsem obratem poslal zpět a dostal jsem dobropis se splatností 1 týden. Peníze však ani po 10 dnech nebyly na účtu, opět jsem musel na svoje náklady volat, upomínat apod. Stejně jako několikrát předtím. A to jsem jsem ten VIP zákazník. Takže co jsem ušetřil mne stálo poštovné zpět a navíc ztráta času.

        0 0
    • Kubiczech  

      Hodně se zlepšili. Jen mě mrzí, že k těm akcím přistupují stejně jako třeba Alza nebo Mall. Reálná sleva je u některých produktů nulová.

      0 0
    • MirosPikos  

      Dneka jsem po víc jak roce zjistil, že mi v poslední objednávce poslali místo NoTubes Race tmelu ten obyčejný. Nějak jsem tu krabici víc nezkoumal…jen jsem si rok stěžoval, že mi pokaždé prosakuje zadní plášť. To už asi nebude na reklamaci :D

      0 0
    • scota  

      Můj milí deníčku již týden čekám na odeslání zaplacené objednávky z Koloshopu. Zboží mělo být dostupné do jednoho pracovního dne. Zkoušel jsem tam volat a vysvětlili mi že, až to bude tak to bude. Jednu položku mají až v Praze, takže to nemůžou odeslat a ta zlá Praha jim to ještě neposlala, protože tam měli Velikonoce. Tak pozor na ně, příště raději objednám jinde.

      0 0
      • mirorek2  

        Pokud budeš objednávat častěji, vůbec tě to nebude už překvapovat. Mě tam aktuálně visí boty, které byli 20.3. skladem!! :-))))

        A paní pořád každý den povídá nějaké pohádky, pokud se ji vůbec dovolám :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        :-D

        0 0
      • kedi  

        Nakupují v Koloshopu už hodně dlouho. Bývaly doby, kdy vše fungovalo na 100%. V současnosti zvláště v porovnání rychlosti s Kupkolem je rozdíl někdy až propastný. Jejich chování k zákazníkovi je hodně rozdílné, někdy skvěle vstřícné, jindy si člověk připadá jako obtížný hmyz. Tohle je zase obrovský rozdíl od Kolokrámu. Tam zatím vždy jsem se setkal jen s ochotou a snahou vyhovět. Zkrátka je to evidentně o lidech, záleží na koho narazíš. Co se týče dostupnosti zboží, ne vždy je pravda to co uvádějí na webu. Už několikrát se mi stalo že objednaný díl byl v okamžiku objednávky dostupný, přes to realita byla jiná…

        0 0
    • scota  

      Můj milý deníčku zboží, které je údajně skladem, nebylo během 2 dnů odesláno, protože prý je toho moc. Není lepší to objednat z Německa za 3,99 Euro?

      0 0
      • PENE  

        Objednavka z 10.7. (sobota) mela byt odeslana 12.7. a poslali ji dnes, nevadi mi to.

        0 0
      • scota  

        Dnes mi přešel automatický email jak jsem spokojen s objednávkou kterou mi Koloshop ještě ani neodeslal. Kolik hvězdiček mám dát?

        0 0
      • Maka123  

        Ono stačí tam dojít bez objednávky :)) a strávíš tam půl hodiny. Zlatý Kupkolo, ale Koloshop mám kousek od práce.

        0 0
      • mr.antik  

        Taky jsem měl teď spoždění o jeden den. Tipuju dovolený okolo těch svátků.

        0 0
        • scota  

          3 den údajně vše skladem a nic. Asi jsou již všichni v Mexiku ;-)

          0 0
    • parduba  

      Já mám objednané zboží od 4.7,podle koloshopu dostupné za3až4dny.

      0 0
    • jIrI___  

      Koloshop, resp. ČP, trhá rychlostní rekordy, už se blíží kupkolu. Objednáno včera v 9:31 a dneska v 7:05 jsem si balík vyvzvedával na poště. Překvapivě ani nepomotali obsah objednávky :)

      2 0
      • tomxxx  

        Docela zázrak

        2 0
        • teffe  

          U Koloshopu podle mých zkušeností naprosto výjimečný úkaz…

          0 1
          • AussigBiker  

            Mě teď přišla zásilka asi za dva dny. Za to z německýho Amazonu to bude tejden a nic :)

            0 0
            • Maka123  

              Já tam mám objednávku 1.10.2020 a stále se připravuje k vyzvednutí :))

              0 0
              • rotker  

                Dnes objednávka, vše dle webu skladem, předpokládaný termín expedice 13.10. :-) Naštěstí na nic z toho nespěchám

                0 0
                • Dejv0  

                  Tj za dva dny, no to je otřes. Představ si, že na Bike24 jsem taky jednou čekal 2 dny na expedici no a úplně jsem se z toho opupínkoval.

                  Možná sis objednal více kusů a měli jen jeden, tak doskladňují? Spousta možností proč ti to hned nezabalili do zlatého papíru a neposlali expresem.

                  1 0
                • kadlec  

                  Ja nekolik poslednich objednavek odeslano v den objednani. V minulosti to trosku drhlo, ale jsou ochotni, kolikrat cenu dorovnaji na uroven konkurence, kdyz si reknu.

                  0 0
    • Smazaný účet  

      Nemají úplně nejlepší ceny, mají ukrutně pomalej a v některých ohledech divně fungující eshop, ale jsou ochotní. V pohodě mi zvážili několik plášťů, a poslali takovej, kterej mi vyhovoval.

      0 0
      • Cryzyy  

        pak maji stihat posilat, kdyz resi takovehle…

        5 0
        • Smazaný účet  

          Děkujeme za názor a posíláme klíčenku.

          0 1
          • embi  

            Ty seš neustále takovej ublíženej a dotčenej chudáček. Oni si z tebe zlí lidé na internetu utahují, viď?

            1 2
          • Cryzyy  

            To se ti to frajeři s klicenkou, co jsi vyhral v soutezi o nejlepsiho zakaznika :-)

            0 0
    • boppop  

      Poslední nákup na eshopu – v úterý dopoledne objednávka, za dvě hodiny jsem tam ještě zavolal a nechal přihodit jednu položku. Ve čtvrtek dopoledne dorazilo zboží na poštu. Takže za mě spokojenost.

      0 0
      • krabica  

        Mně v tom hapruje ta pošta, nějak jim to do vybrané Balíkovny trvá…

        0 0
    • jenda95  

      Koloshop zacal uctovat 19Kc za vyzvednuti v Praze. Jo, neni to moc, ale zajimava politika – to chteji omezit pocet lidi na prodejne v Praze?

      0 0
      • jIrI___  

        Alza taky účtuje za odběr na prodejně a i přesto je tam vždy přeplněno, takže omezení počtu návštěvníků účelem zřejmě nebude :)

        0 0
        • jenda95  

          Alza byla vzdycky v podstate jen vydejna (a show room), koloshop je naopak docela klasicky obchod

          0 0
          • scret  

            Ne, koloshop neni klasicky obchod. Je to stale hlavne eshop a ma k tomu kamenny prodejny. Centrala je v TP a v Praze druha kamenna… Kdyz to maji na centrale, tak to logicky musi do Prahy nejak dostat ;-)

            Snad te 20ka uplne nepolozi…

            0 0
      • enjoy  

        Když to mají v Teplicích a v Praze ne a při některých cenách, už se tam taky nemusejí vejít v zisku.

        0 0
        • jenda95  

          no prave vede k paradoxu – kdyz si to objednam, tak zaplatim +19Kc (i kdyz to uz maji v Praze) ale kdyz si to rovnou koupim, tak nedoplatim nic :)

          0 0
          • novas752  

            To se v celkovém objemu nabízeného zboží týká zlomku produktů, které zrovna mají skladem na prodejně (a než tam doběhneš tak tam už nemusí být).

            0 0
          • tomxxx  

            Na kameňáku mívali jiné ceny než na eshopu.

            0 0
          • bodlak2  

            ale pak už to není internetová objednávka se vším, co k tomu patří

            0 1
      • novas752  

        Spíš nějaké dorovnání nákladů. To co pošlou přepravníma službama z Teplic prostě opustí sklad a tim to pro ně víceméně končí. To co jde k vyzvednutí na pobočku navíc musí (možná) jejich auto dovézt do Prahy a tam to musí někdo vybalit, připravit a odbavit vyzvednutí, což prostě stojí něco navíc. Takže prostě dorovnání větší nákladnosti, významné hlavně u levných objednávek.

        0 0
      • jecnak  

        Pokud je zboží nad částku dopravy zdarma, tak se za vyzvednutí nic neplatí.

        0 0
      • tomxxx  

        Ono je to stejně tak nějak fuk. V Německu mají úplně jiné ceny, sortiment a poštovný je do čech od 3 do 10 euro, což pokreje rozdíl ceny jednoho výrobku. A hlavně, pokud nemám kameňák u baráku, tak je hrozný oser tam chodit.

        2 0
    • milan.v  

      Symbolická částka, s tím nemůže mít člověk problém…

      0 8
      • milan.v  

        Tak asi tady má někdo opravdu hodně hluboko do kapsy…

        2 7
      • jIrI___  

        Jde o princip. Já z podobného důvodu přestal nakupovat v místní pobočce mallu. A účel to splnilo, pobočku zavřeli :D

        3 0
        • Kouba_2005  

          Teda ty jsi zloun :-D

          2 0
        • Slavik  

          Jaký princip?

          0 0
          • Azmir  

            Princip, že si od nich kupuješ výrobek, často v hodnotě tisíců. Nechceš to nikam poslat, vyzvedáváš to přímo u nich a oni za to ještě chcou prachy navíc :)

            2 0
          • jIrI___  

            Ten nedokážu vysvětlit, je to prostě nastavení uvnitř hlavy.

            2 1
            • Dejv0  

              Princip „jsem úplnej škrt“. Zboží připraví na zlatym podnose, převezou mezi pobočkama/skladem, ale dvacku prostě nedám, nicméně z utracených tisíců mám radost. :D

              2 1
              • milan.v  

                Soudě dle těch palečkářů má tento princip pod kůží hodně lidí…

                3 2
              • gerrard  

                Ti prodejci to je hotová charita co? A my si toho jejich dobra nevážíme :) Je to dávný boj co ještě u zákazníků projde a co neprojde. Taky mně manipulační poplatek za výdej na pobočce přijde jako to si děláte prdel, ale dokážu si představit kolik to udělá v součtu peněz, které nemusí rozpouštět do ceny zboží. Když si mám vybrat ze dvou obchodů, které jsou v součtu za stejné peníze, tak beru ten co to má v ceně a ne ten co má cenu + poplatek za výdej, je mně to tak sympatičtější.

                2 0
                • Tomcat  

                  Poděkovat našim zákonodárcům za ochrany pro některé potřebitele, které nečekaně všichni spotřebitelé zaplatí. A tomu že někteří spotřebitelé si z e-shopů dělali a dělají půjčovnu.

                  1 1
        • scret  

          …s velkou moci prichazi i velka zodpovednost, to snad vis? ;-))

          2 0
      • mirorek2  

        Napíšu to pod tebe, přesně proto nakupuju už téměř výhradně v DE

        je to vratka, za kterou si borci naprosto bezostyšně přičtou to jejich poštovné zadara i s dobírkou…

        Na dlouho zas mají ode mne utrum

        0 0
        • gerrard  

          Se asi někdo sekl no. :)

          0 0
        • enjoy  

          Počkej.. To poštovné směrem tobě jsi platil? Takže jsi ho vlastně zaplatil 2×?

          0 0
        • kycis  

          Jako že jsi se při vratce dostal pod hodnotu pošty zdarma a tak ti ji takhle odecetli?

          0 0
        • J.e.n.i.k.82  

          Taky jsem s nima kvůli tomu skončil.. A to jsem jim to vracel osobně na prodejnu. Možná by pomohla ČOIka..

          0 0
          • enjoy  

            Tak na druhou stranu je to pochopitelný, protože pokud mají dopravu zdarma, tak tu dopravu dotují ze své marže. Jenže když je z toho vratka, tak na tvé objednávce by byli v mínusu.

            Ale musím říct, že na našem eshopu tohle neděláme. Je to ale dobrý námět :-D

            1 0
            • keymaker  

              Rikal jsem si to same :-D

              0 0
            • J.e.n.i.k.82  

              Když to nechtějí poskytovat, tak ať dopravu zdarma nemají. Nebo ať je to při placení někde vidět, že máš slevu na dopravu. Tohle jsem jinde neviděl a hlavně za celou dobu (pokud si důkladně nepřečteš OP) nikde není uvedeno, že ti dávají nějakou slevu. Prostě je tam napsáno „Doprava zdarma“, při placení je doprava za nula, na faktuře doprava za nula a pak chtějí při vratce platit poštu.

              0 0
              • J1RKA  

                Vsak jim to můžeš vrátit osobně, nevím co řešíš, předpokládám, zeto budou mit nekde napsaný, že vrátka jde za tebou.

                0 0
                • enjoy  

                  No úplně ne… V tomhle případě jde o to, že při vratce zboží ti odečtou poštovné, které oni zaplatili dopravci, když ti to zbytečně posílali.

                  0 0
                  • scota  

                    Zaplatíš jak poštovné od eshopu a také poštovné zpět.

                    0 0
                • J.e.n.i.k.82  

                  Já jim to vracel osobně, proto mě to sere. Objednal jsem dvě věci, jednu jim odvezl zpátky, protože nejsou schopni zajistit výměnu a místo, aby mi dali cash na ruku nebo to vrátili na kartu, tak se snažili nejen mě stáhnout o poštovné, které jsem jim neplatil.

                  A druhá věc je, že kdybych si objednal jednu věc s dopravou zdarma a tu jim pak vrátil, tak mi zaplatí zpět celou částku a žádné poštovné nestrhnou.

                  0 0
                  • J1RKA  

                    Postovny ti vrátí, když vrátíš vše z objednavky, ale dopravu si platíš, pokud vracis část ob., a doprava k tobě i zpět jde potom za tebou, takhle to mám já.

                    Způsob vyzvednutí si volis sám

                    0 0
              • enjoy  

                Hele zase se nechovej jako někdo, kdo si myslí, že doprava je pro toho prodejce zdarma, že prostě ta dopravní společnost to dělá za děkuju.

                Ať to nedělají… No bohužel v našem prostředí musí. Český zákazník je prý náročný :-)). Já tomu říkám jinak, ale to je jedno :-)).

                Spousta eshopů má i vrácení zdarma, posílají rovnou v balení vratkový štítek. Asi přijde i doba, kdy budou prodejci platit zákazníkům, aby si u nich něco koupili. No ikdyž… Cash back už je taky běžný :-))

                1 0
                • J.e.n.i.k.82  

                  Však v pohodě.. Nakupuju jinde.

                  0 0
                • Jezevec70  

                  Já teď objednával mikinu, poštovné zdarma. Bohužel byla malá, tak jsem posílal zpět. Poslali větší a poštovné opět zdarma. "-) Asi jak který eshop.

                  0 0
                • Barak  

                  Pokud vracis ve 14 denni lhute, mas podle me ze zakona narok na vraceni komplet kupni ceny, tzn. vcetne nakladu na dopravu, pripadne nejakeho dalsiho manipulacniho poplatku, balneho atd.

                  Pokud je vracena jen cast zbozi, bez ktereho by puvodno objednavka nesplnila limit pro dopravu zdarma, dava mi jeho dodaexne douctovani v ramci dobropisu celkem smysl. Asi to budou mit pravne podlozene.

                  0 0
                • tomxxx  

                  Asi taky nejde o to, jestli člověk platí/neplatí poštovný, ale jakým způsobem to koloshop řeší. Jestli je tu nějaký účetní, ať mi vysvětlí, jak si někdo může naúčtovat něco za službu, která v rámci této faktury neproběhla.

                  0 1
                  • Barak  

                    Pokud delas dobropis, musi byt se zakona vztazen ke konkretni fakture. Podle me na fakture bude dopravne uvedeno a jako druha polozka to same dopravne s minusovou hodnotou, aby to vyslo v souctu za 0,– Kc. Na dobropisu pak vyberes z faktury dopravne, ktere ti snizi hodnotu vratky.

                    0 0
                    • tomxxx  

                      Dřív právě dělali dopravu s nulou a né minusová položka, tak pak nemůžeš mít na dobropise jinou částku.

                      Třeba to ale změnili.

                      0 0
                      • JachymP  

                        Dobropis se vztahuje k faktuře jako celku, vůbec se nemusí vztahovat k položkám faktury. Neboli z účetního pohledu můžeš dobropisovat klidně i částku, která neodpovídá žádné položce faktury.

                        Je to otázka jejich obchodních podmínek, se kterými souhlasíš při nákupu.

                        0 0
                    • J.e.n.i.k.82  

                      Na faktuře je u položky doprava 0 Kč. Právě bez té záporné částky.

                      0 0
        • Barak  

          Neni to kvuli tomu, ze jsi vracel jen jednu polozku objednavky, bez ktere by ses nedostal pres limit pro dopravu zdarma?

          0 0
          • J.e.n.i.k.82  

            Ano, je. Problém je v tom, že na eshopu je u některých druhů zboží prosté doprava zdarma. Bez vysvětlení.

            Takže koupíš něco s dopravou zdarma, k tomu ještě něco přidáš a když pak část z toho vrátíš, tak ti zpětně dopočítají poštovné, jako by sis koupil jen věci bez dopravy zdarma.

            0 0
            • Vrci  

              Ano, protože když to vrátíš, tak sis koupil jen položky bez dopravy zdarma.

              0 0
            • J1RKA  

              ber to tak, zesi treba koupis tretry za 5tkc a k tomu 2 ventilky za pade, doprava zdarma, tretry vratis a ventilky mas doma zadara :D prijde tito normalni, kdyz doprava < tretry + vent > bude nekde kolem 100kc a idealne aby i doprava zpet byla zadarmo, jo a doberecny bejva za 30 plus nejaky balny < krabice >

              0 0
          • mirorek2  

            Je mi uprimne uplne up_rdele jestli jsem neco prekrocil bla bla, ta kultura nakupovani u cz mamrdskych eshopu uz me vytaci dlouho. Jestli je jim jedno, jak se chovaji k zakaznikum, oni si toho sami zakaznici casem vsimnou, strach nemam.

            V DE vratka zadarmo a pošta sem 160 kč a k tomu DPH 19%

            0 2
            • Barak  

              Tak samozrejme i tenhle pohled je relevantni a zalezi na kazdem, co mu vyhovuje, co jeste zkousne a jaky ocekava prozakaznicky pristup.

              0 0
              • mirorek2  

                Fakt mě to nasr_alo, bez jakéhokoli vysvětlení, ani potvrzení přijetí balíku nic. Jen jeb faktura s odpočtem pošty i dobírky.

                Já jako fyzická osoba mám poštu na adresu za 78kč, ať mi nikdo netvrdí doprdelepsí, že takovou firmu to stojí 154 Kč

                EDIT: To je jak já VIP zákazní jsem měl dražší zboží než nepřihlášený v době akce. Protivný support ve stylu ani se nepředstavím, co po mě vlastně chceš???? a típ telefonem bez rozloučení, atd. atd…

                0 0
                • Barak  

                  Treba my jako firma mame udelanou cenu na „prumerny“ balik a podle toho cenu. Nekdy nas asi stoji nektery balicek vic, jiny mene, ale uctujeme jednu sazbu.

                  Hele, chapu te, nastesti je mnoho moznosti, kde muzes nakoupit. Me celkem vyhovuje moznost osobniho odberu v Praze a nepamatuji se, ze bych musel neco resit s jejich podporou atd., takze u nich cas od casu kupuju celkem ke spokojenosti.

                  0 0
                  • mirorek2  

                    naposled: zboží na webu dostupnost 5 dní, realita 14 a jeste se divila, proc volam po dvou tydnech a ptam se, kde je balik

                    fakt uz ne, nestoji mi to za to

                    0 0
                • Vrci  

                  Pojištěný balík na adresu máš za 78? U koho prosimtě?

                  0 0
                  • mirorek2  

                    zasilkovna s nejakou osobni akci

                    edit: prave paradoxne jsem to do koloshopu za ty prachy posilal

                    0 1
                    • Vrci  

                      Takže s akcí, s odnosem na podací místo. Ne vyzvednutí u odesílatele, o pojištění taky nepíšeš.

                      Edit: Ano při jejich objemu zásilek mají jinou cenu. Ale srovnáváš jiné služby.

                      0 0
                      • mirorek2  

                        to je fuk, když já jsem schopný poslat balík za tolik, oni si mají zařídit to samé…

                        kdyby mi dali manipulační poplatek kilo, mávnu rukou

                        0 1
                • J1RKA  

                  vsak oni maji taky dopravu postou za 80 do ruky, jak jsem psal, jeste musis resit obal ve kterym to posles … chapu tvoje rozcarovani.

                  nicmene tohle pisou u vraceni zbozi:

                  • < Při částečném odstoupení od smlouvy a poklesu zbylé části objednávky pod hranici poštovného zdarma, bude poštovné účtováno dodatečně. >
                  0 0
            • Vrci  

              Který německý e-shop posílá do ČR s DPH 19 %? Všechny věští při zadání země dodání ČR, DPH přepočtou.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.