Jaká zapletená kola na silnicku?

28 nepřečtených
  • marta

    Bratr si chce koupit zapletená kola na silnicku, ale nevime co vybrat. Ma 192 cm 82kg. Co si myslite o Campagnolo Scirocco nebo nejakej Mavic. Diky za tipy a rady.

    0 0
    • Vrci  

      Já mám Protony, když jsem kola kupoval, tak mi na krámě řekli, že na český silnice ten svazkovej výplet neni zrovna ideální. Míry mám podobný, 193 cm 81 kg. Nemam s nima žádný problémy, najeli už 5 kkm. Neměl by snad bejt ani takovej problém sehnat do nich náhradní dráty, protože jsou vypletený DT.

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Vozim Campagnolo Vento, pár děr jsem s nima už vymetl a zatim držej parádně (klep, klep, klep..). Mám 181/80.

      0 0
      • Vrci  

        Běžnou díru vydrží, ale jde o rány při kterých si usteleš a který jdou trochu ze strany. Když takováhle rána přijde mezi ty dva svazky tak už to centrování nesrovná. Prodávám jak jsem koupil.

        0 0
        • Brouk_Pytlik  

          Jo to je asi pravda, proto je nevozim na závody. Tam parádně poslouží Mavic GP4, dráty čtyřlístky 2 mm a ultegra nába :-).

          0 0
          • Vrci  

            Tak jsem nakonec změnil názor a jsem š?astným majitelem Eurusů. Jedou výborně a doufám, že je nuzrušim.

            0 0
      • tomek  

        Souhlas, VENTO jsou super za tu cenu, ale letošní stříbrný model se vyved..

        0 0
    • marta  

      Diky vsem za tipy a postrehy. Jeste by me zajimalo zda ma cenu vubec investovat do levnej zapletenejch Mavic kol (Cosmos …)???

      0 0
      • gersa  

        IMHO ne, za stejny penize si postavis kola vyrazne lepsich parametru. Podstatnou vyhodou bude lepsi servisovatelnost

        0 0
    • Clodman  

      Já bych zksil Ritchey.Ty jejich nejvyšší koupíš na kolokramu asi za 13 500 a jsou docela lehký.

      0 0
    • Vision  

      Ritchey pro DS 7650,– nebo WCS ty seženeš za 12500,–

      0 0
    • Siddha  

      Mrkni jeste na kola Eleven. S vysokym rafkem a malo dratama, nevim jak se to menuje, vozi to XCR. Stoji snad 6000, prumysly, aero draty (16/20) a tak. Ale rozbit se da vsechno. kamos se rozstrelil v 50tce na asfaltu a celkem je zvlnil. Ale to nic neznamena, sly by asi kazdy kola… btw: kampa naba + 36× ritchey draty 1.8 (dt) + remerx stormy = tezka pohoda, spolehlivost, doma centruju(jednou za pul roku), vaha je vyssi, ale o tom to neni.

      0 0
    • quassar  

      A co byste rekli na novy Mavic Aksium http://www.trinnity.cz/DetailPage.asp?… Cena imho dobra, hmotnost pravda trochu vyssi, ale vypadaj pekne docela :)

      0 0
    • quassar  

      A jeste jeden dotaz, co rikate na kola Easton Vista SL, za cenu 6900 se mi moc moc libej: http://www.bajkshop.cz/detail.php4?…

      0 0
    • MlokCZ  

      Mě se velmi líbí v poměru cena/výkon Zondy 2006, s hmotností se dostali na velmi hezkou hodnotu 675/935g (přední/zadní). Pokud jste někdo jezdil Zondy i Eurusy, tak prosím napište jaký jsou v porovnání.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Nepřemýšlel jsi třeba o tom nechat si zaplést kola komplet od DT svišť? Ráfky, náboje, dráty atd. Mohla by to být hezká alternativa ke kompletů Mavic, Campa.

      BTW.: nejhezčí kola na silničku byly Mavic Helium, krásná červená anodizace, mňam.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.