Crankbrothers Mallet nebo Shimano DX (PD-M 647)

12 nepřečtených
  • Mike22

    Které z nich jsou pro vás lepší pro DH, freeride, enduro?? (mé zkušenosti s shimanem – docela často vypínají nechtěně) Dík za rady

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Dotahl sis je? Ja si na ne (646) nemuzu stezovat. Ale mam je hlavne kvuli kompatibilite.

      0 0
    • visby  

      jedine vyhoda malletov je v tom, ze na nich drzi noha aj ked nie si zakliknuty…

      inak shimano DX maju lepsi system na zapinanie a siel by som to nich…

      0 0
    • Radek Broz  

      To bude spis chyba v nastaveni – SH muzes utahnout tak, ze z nich nohu jen tak nevyrves.

      Jinak po zkusenostech s obema bych vybral CB – nejdou sice nastavovat (jen o neco uhel vypnuti prohozenim kufru), ale jejich nastaveni mi vyhovuje. Driv se asi pri tlaceni opotrebujou mosazny kufry. Jinak se na nich ale da lip jet nenacvaklej (na SH ten mechanismus moc vycniva), jsou odolnejsi vuci bahnu a celkove se nacvakavam lepe. Navic s ruznejma typama Shiman jsem mel neustale problemy – dotahovat co tyden sroubek, kvuli kterymu musis z pedalu vysroubovat specialnim klicem osu, me moc nebavilo – ale nekomu se to treba nesere.

      0 0
    • Mike22  

      jsem totiž objevil na polském netu ty DX za 209 PLN, dobrá cena ne? mrkněte nato, i jiné komponenty… www.centrumrowerowe.pl/index.php?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.