Král Králů, aneb na šumavě v blátě :o)

51 nepřečtených
  • bikaf

    Blátivý maso… ale úžasný zážitek (asi šest cykloorgasmů). Zažily jste někdy něco lepšího (špinavějšího)?

    0 0
    • Meesha  

      vedl sem si v hlave ctyrhodinovou uvahu o tom, proc na tom kole vlastne jezdim (resp. neskutecne se trapim) a jestli v nasledujicich okamzicich umru nebo ne… sileny…

      0 0
    • johny.h  

      Loňský drásal byl asi to nejhorší co jsem zatím jel, pak letošní Šumava a pak letošní Šela. Jinak supr závod. Akorát ty bláznivý kameny nic moc. Dostal jsem dost ran do pedálů i do rámu, několik pádů a jedno píchnutí.

      0 0
      • ¨MZ  

        pravda, Drásal byl asi těžší, tam jsem mezi 35–60km nevěřil tomu, že to lze dokončit. Jinak ale velice silný zážitek, od 80km to bylo jenom o vůli. Na 5km defekt, propadl jsem se na konec startovního pole, prostě jsem si to užil se vším, co ke kolu patří

        0 0
      • bikaf  

        Letošní šela? byla celkem v poho, alespoň pro mě řekl bych úžasný závod. (možná i proto, že jsem dojel bez pádu a defektu :o)

        0 0
    • goood  

      Spinavejsi a bahnivejsi byl lonsky Drasal, to byl vazne ocistec. Ale k tomu prispelo i to, ze skoro polovinu trati mi prselo. Kral byl na pocasi v pohode, chvilema jsem se i za slunicka kochal krasnyma vyhledama, byly jen dve kratky prehanky. Rano jsem se rozhodoval jestli pojedu nebo ne. Kdyby prselo tak bych urcite nejel. To bych pak ale neochutnal skvely makovy a marmeladovy satecky, ktery jsem si nabral i do kapsy na cestu :-) A nedostal bych panaka na posledni obcerstvovacce:)

      0 0
      • Meesha  

        sem te nikde nevidel?! Jen Darksona a Bajkra, kterej prijel do prvni lajny 3 minuty pred startem, stoup si vedle Kristyana a pohoda :-D

        satecky byly luxusni! sezral sem jich asi 5 behem doby co mi opravovali defekty :-)

        0 0
        • goood  

          Ja byl s Blackym v prvni rade druhy lajny :-) Hned pred tim zaparkovanym zigulem :-) Cos mel za defekty ??

          0 0
          • Meesha  

            nejdriv defekt nohou, hlavy atd… klasika :-) No a pak sem odjel z ty posledni obcerstvovacky na kratky, vyjel sem do 3/4 toho nejhorsiho kopce a pretrh retez. Tak sem to otocil, sjel dolu, aby mi to snejtovali. Mezitim sem se nachalkoval sateckama a rohlickama, a zase vyrazil. Dojel sem tentokrat asi do poloviny a koukam, ze mam prazdny zadni kolo. Tak zse dolu, spravit, nachalkovat a na potreti sem to vyjel :-) Pak sem este zasukoval retez za kazetu a asi 12 minut ho doloval ven. Myslel sem, ze si vypletu kolo…

            0 0
            • goood  

              Ty ses teda borec :-) Prezranej 2× vyjizdet do krpalu :-) Ty nevozis nejtovac ani nahradni duse ?

              0 0
              • Meesha  

                nahradni dusi vozim, ale pumpicku sem nemel a budu se tam s ni honit pul hodiny, kdyz mam 500m zpatky servis s velkou pumpou stojanem a mechanikem? Dusi sem dokonce dostal od authora! :-) A tam uz to opravdu nebylo o vysledku… :-)

                0 0
                • bikaf  

                  Možná budu vypadat jako rypák, ale k čemu ti je duše, když to nemáš čím nafoukat? Čekáš na dobráka, co ti ji věnuje, nebo jsi snad majitelem unikátní redukce ventilek – huba? :o)

                  0 0
                  • Meesha  

                    zjistil sem to az rano kdyz sem si bral veci, ze ji nemam. A pumpa od auta se mi nechtela vejit do kejmlu… :-/

                    0 0
            • Mamut  

              No, niekomu je aj maraton kratky.

              0 0
    • petebike  

      www.petebike.com/…06/index.htm

      par fotek co nafotil Beeda :-)

      0 0
    • McBlacky  

      docela pohoda :) ani jedna rakev což na to jak bylo hnusně + 40psi v ralfech je docela úspěch. nevim čim to bylo ale jelo se mi skvěle, dojel jsem čerstvej a spokojenej. Akorát teda mě mrzí že jsem přišel o jeden flek když jsem 5km před cílem zaloudil :/ značení bylo super, ale nějak jsem nepochopil kam ukazuje pořadatel a on na to kam jsem jel nijak nereagoval tak jsem si 3km po silnici zajel :/

      0 0
    • Marosh  

      Taky jsem se jel protáhnout na Šumavu. Klasicky jsem ještě dvě minuty před startem začal řešit, že by bylo dobrý vzít si nějakej držák na lahev, takže start z úplně posledního místa to jistil. :) Na trati celkem pohoda, ve sjezdech jsem vždycky pár lidí předjel, aby mě za 100 metrů ti samí předjížděli nazpátek (do kopce!). Občerstvení na úrovni (btw: proč byly tvarohový šátečky jenom na tý první stanici?) a obsluha taky fajn. Akorát při finishi jsem chtěl divákům na stadionu předvést 100% zakončení, jenže biker se kterym jsem se pustil do finálního spurtu ukázal, že je poněkud tvrdšího ražení, když mě jednou ranou loktu poslal na zem. (Asi abych ho nepřipravil o tvrdě vydřené místo někde okolo tisícovky) … takže jsem skončil 100 metrů od cíle sedřenej od hlavy až k patě a s rozbitym řadítkem na kole. Fňuk…

      0 0
      • funtomas  

        Blbý :( Jo a nevíte někdo jak dopadli ty kluci z dlouhý co hledali lišej ještě na silnici hned za Klatovama ?

        0 0
        • McBlacky  

          klika, že se ještě jelo docela pomalu a taky že ostatní pohotově zareagovali.

          0 0
      • kycis  

        Bych mu ten lisej asi v cili udelal taky !!! :-)

        0 0
    • Darkson  

      bahno, déšť, vítr, hnus, chlív, deprese…chudák Tonda Š.

      0 0
    • hannawald  

      a nevite nekdo, jak dopadl ten tandem? neumim si moc predstavit na tom jet..

      0 0
    • MartinX  

      Z jiného soudku! Drsné hrozinky! Kolo i já jsme přežily krátkou zablácený s menšíma ranama, ale jinak v pohodě – ovšem prasklej zub na „kamínku“ v hrozinkách na občerstvovačce mě dodělal! Borec přede mnou si držel pusu a koulel očima a já pitomec stará jsem šáhl do stejné hromady a křup! :( Už mám kus zubu novej a jenom doufám, že jsme měli jenom my takovou smulu a kousli do tvrdého jádra…

      TAKŽE – letošní Král pro mě byl parádním zážitek s jednou kaňkou na kráse! :D

      0 0
      • honzarb  

        aha, covece taky sem neco chroupal, kdyz jsem si daval hrst hrozinek!!! rikal jsme si, co to je… nastetsi zuby cely!

        0 0
    • Mirek1  

      Me teda jen trochu vadila na konci ta silena fronta na cisteni kola…

      0 0
      • Leader  

        Tak si to měl nechet opršet, stejně chcalo jak s konve:-)))

        0 0
      • ¨MZ  

        Mě ta fronta taky vadila, proto kolo putovalo do auta tak jak bylo a odbahňoval jsem až doma :-)) Radši jsem šel odbahnit sebe do sprch, tam to celkem odsýpalo.

        0 0
      • lewis  

        Jediné negativum byla skupina „chytráků“ deroucích se po odstartování do řad účastníků ze středu náměstí. Vůbec jim nepřišlo nefér nacpat se do rozjetého davu z boku. Je smutné, že mezi námi jsou tací blb……

        0 0
      • digidaq  

        v potoce za kruhákem žádná fronta nebyla :-)

        0 0
    • lewis  

      Super akce !!! Král Šumavy ve mně zanechal nezapomenutelný zážitek. Přesně takhle jsem si představoval svůj první cyklomaraton.

      0 0
      • McBlacky  

        no tak já si dokážu představit i lepší zážitky, ale budiž. Vypadá to že z tebe bude pěknej hardcore závodník :)

        0 0
      • petebike  

        tak jestli tu fotku co mas v profilu mas z krale tak klobouk dolu, na prvni maratonu takovy sramy :-))))

        0 0
        • lewis  

          To je historická fotka, aneb zkušenost že 4X přenechám jiným mnohem tvrdším dravcům :))

          0 0
    • Feroman  

      V noci pred tim, kdyz sem lezel ve stanu, do kteryho busil dest a mlatil s nim vitr, tak sem z toho nemel zrovna nejlepsi pocit, ale pak to bylo naprosto super a s tim blatem to bylo fakt akcni :)

      0 0
      • Mirek1  

        To ja jsem z toho menel nejlepsi pocit ani rano, kdyz jsem zjistil, ze jsem to asi v patek vecer s tim pivem prehnal… :.)

        0 0
    • johny.h  

      Neví někdo, co se stalo za bouračku těsně před 18. hod? Když jsme odjížděli dom, byla zasekaná křižovatka na hlavní pod stadionem, na zemi leželo zmasakrovaný kolo, byli u toho požárníci, víc jsem za volantem nezaregistroval.

      0 0
      • Meesha  

        ja sem odjizdel presne kolem sesty a byly tam jen policajti zbytky Cannona, nejaka pani v civilu se zavazanou rukou a nekdo v cyklistickym – nic mu nebylo a nevim jestli to byl ucastnik nehody. Dost hnusne me zamrazilo… Kousek za Klatovama zase oktavka a par metru za ni taky zmasakrovany kolo. Snad jen spadlo z auta a nikdo nelezel v prikopu…

        0 0
        • Vejdel  

          nechci plasit, ale kdyz sem odjizdel ja, tak tam odtud jela sanitka, tak doufam, ze se tomu borci nic nestalo. P.S. taky sem nic moc nevidel akorat ta sanitka a hasici

          0 0
          • honzarb  

            jeli jsme s kamosem kolem a ptali se kluka, ktery stal opodal, asi byl svedek nebo kamarad, nevim, kazdopadne rikal, ze kluk na Cannonu mel jenom (jenom je v uvozovkach) otres mozku… tak doufam, ze je ok a preju brzky uzdraveni!!!

            0 0
            • Vejdel  

              uff, tak to je stesti, lezelo mi to furt v hlave, jestli se mu nic vaznyho nestalo. Tak diky, a samozrejme taky mu preju brzky uzdraveni

              0 0
      • Mirek1  

        Kamarad sel akorad kolem. Biker jel po hlavni, z vedlejsi mu tam vjelö strasne rychle auto. On to do nej napalil z boku a prelitnul pres nej.

        0 0
    • Máca  

      No byl to teda mazec nebo spíš mazlavec.

      0 0
    • obludaII  

      Bylo to lepčí než loňský Drásal, ale někde jsem udělal v přípravě přes zimu chybu :-))) a vona moje vlastní žena mi dala v cíli 4min. a z bab na dlouhý byla 5. Kurnik ten spinning přes tu zimu má něco do sebe :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.