• Vladimír

    prošel jsem historii, přesto se zeptám. Má do tohoto počasí smysl kupovat návleky na kolena Kalas Roubaix/Lycra ? Zepredu teplejsi material Roubaix, zespod tenká vrstva. Nebude v tom teď teplo?

    0 0
    • St1c  

      na kolena nie je nikdy tak teplo aby nemohlo byt este teplejsie:D

      0 0
    • kycis  

      No ja mam od Etape, jsou cele z teplejsiho materialu a kdyz mi v nich zacne byt horko tak je proste sundam:-) Ale to uz musi byt krasne teplicko, ze bych je stah a byla mi pak zase zima se mi nestava.

      0 0
    • ydaho  

      Já mám obyč Axon návleky, ale stačej. Výhoda je, že jsou tak dobře skladný, že je prostě sundáš :)

      0 0
    • BigDog  

      Mam presne tyhle navleky, a prave ze jsou do pocasi co je ted. Rano kdyz je kolem 5 stupnu, urcite se nezapotis; behem dne je vozim v batohu a vecer kdyz se zase ochladi prijdou k duhu.

      0 0
      • Lišák  

        Taky myslím, že je to ideální varianta-ve předu teplé, vzadu tenké. Nepotíš se pod koleny a kolenní klouby máš v teple.

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • rasto  

      mam obycejne kalase. trosku silnejsi nez slabsi, ale ne zimni. plne mi vyhovuji – staci mi.

      0 0
    • Vladimír  

      tak jsem dnes navleky koupil a hned v nich vyrazil a je to parada, kolinka jsou krasne v teplicku. Navleky nesjizdi, ale mozna je to tim, ze mam nejmensi velikost a tak jsou na noze tak akorat. Jenom jsem je mel dost doluhe pod kolena, na zadni strane je vetrani, to by melo byt ve zlabku pod kolenem, ale to bych mel vytazene nahore hodne vysoko, skoro az do rozkroku, tak nevim jak se to ma vozit

      0 0
    • poiko  

      využiju totohle threadu: někde ve Velu jsem četl o návlecích na kolena, které mají vepředu materiál Roubaix, vzadu elasthan a zazadu přesně v ohybu prodyšnou sítku. nevíte někdo, kdo to vyrábí? nemohu si vzpomenout, nebo to najít. dík

      0 0
    • o.1  

      Ja mam tenke Nyna, iba na kolenach zpredu maju membranu, myslim ze tento typ je idealny tak od(12)15°C vyssie. Zateplene tak od 12°C dolu, ale to uz je lepsie si dat dlhe gate. Inac na nohe drzia dobre(za rok som si ich napraval tak 3 krat). Spolu s rukavnikmi najvyuzivanejsie kusy oblecenia.

      0 0
    • pasek  

      ja mam ty slaby vod kalase(ty co chces ty tak sou asi silnejsi) a rek bych ze na tohle obdobi sou zbytecny ja je vozim az na vodzim dyz je pod tech 15 stupnu

      0 0
      • MlokCZ  

        Tak jak pro koho, záleží jak si otužilej a jak máš rád svoje kolena. Pod 15st. už nejezdím v návlekách na kolena, ale rovnou v dlouhých, kolem 15ti pak v tříčtvrtečních (když nemá být moc pod patnáct). Ty silnější od Kalase jsem vytáhnul dokonce na chvíli i dneska (a to teplota slezla jen těsně pod 20, tak k 18ti).

        0 0
    • ondra_s1  

      Pod 15–20°C (pocitove) pouzivam PELL'S, anatomicke, skladne, udrzba zadna – pcshop.pells.cz/shop/de­fault.asp?cls=sto­item&stiid=8108 Jestli padaji? Pri jizde na kole ne, jinak ano, chtel jsem je vyuzit v zime na sva citliva kolena ;-) pri lyzovani, ale bohuzel sjizdi. Rozhodne bez nich si chladna ran v lete, jaro a podzim uz nedovedu predstavit.

      0 0
      • Lenka.05  

        Jo, ty Pells mám taky. Spokojenost, využívám je dost, v batohu je vozím pořád, jeden nikdy neví, kdy se ochladí:)

        0 0
        • Maroška  

          Taky hlas pro Pells, mám na kolena i na ruce a ačkoliv jak tu bylo hezky řečeno taky bojuju s tukovejma zásobama, tak se ani nehnou… dobře hnou, ale výjímečně, to už opravdu musím přelézat klády nebo praktikovat jinou akrobacii s kolem na zádech…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.