• dessloch

    Hi all, mam znameho v zahranicí ktorý mi donese tieto rukavice. Len neviem aku velkost. Skusal som ine znacky, nekde mi bolo dobre L nekde XL, takze neviem co presne. Pocul som ze japonci vyrabaju rukavice na mensie ruky, takze treba kupit o cislo vacsie ako ostatne znacky. Mal by som dotaz na tych co maju alebo skusali nejake shimano dlhoprste rukavice, aby mi mohli napisat aku velkost maju a ake dlhe maju k tomu prsty, ten stredny najdlhsi prst, podla toho by som vedel odhadnut aku velkost kupit. Moje je 8cm. Diky

    0 0
    • zirecek  

      L

      0 0
    • djano  

      Davaj pozor aj ak mas ako ja kratsie prsty a sirsie (vacsie) dlane – tam je L vacsinou male. Ja som raz musel kupit aj XXL (L som mal iba raz a neviem uz kto to sil). Znamy nech kupi L aj XL – jedny urcite predas.

      0 0
      • dessloch  

        Diky. Dlan mam siroky 8,5cm. To je skor siroke alebo uzke?

        0 0
        • djano  

          Uzsie ako mam ja (ak si to meral pri koreni palca). Ale myslim ze to bude skor na XL. Napr. Trek velkost L som nenasunul ani do polovice dlane. A to sa predavajuca dusovala ze mi budu dobre (mala zaujimavy vyraz, ked som sa pytal ci mam pokracovat).

          0 0
        • Twisp  

          clovece jak se meri dlan ? od hrbetu napric az ke kloubu palce (vcetne) nebo jen k vnejsi strane ukazovaku? :D

          0 0
    • RapMan  

      Bud budes skudlit a nebo si je koupis v kramu. Ja si koupil model Shimano XTR nekdy pred 2 rokama v Brne na Grohove, byly to nejlevnejsi rukavice, co tam meli, kolem 600kc tenkrat staly. Jaka velikost, to uz si bohuzel nepamatuju.

      0 0
      • dessloch  

        Jo su to tie za cca 600KC. Problem je v tom ze to neni v obchode, ani to nevedia zohnat, povedali aby som radsej isiel do viedne. Inac som dneska skusal u jedneho chalana nejake rukavice M-ko a boli mi dobre, tak uz neviem asi si dam L-ko.

        0 0
    • NSbiker  

      Japonci maju vsetko male…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.