• sir_mike1

    Napred musim rict, ze sem hledal v historii, ale jednoznacne odpovedi jsem se nedobral. Potrebuju koupit novy kliky, ale uz jsem z toho jelen. Bud jsou i s osou nebo bez ni, takze levnejsi a drazsi. Puvodne jsem uvazoval o Truvativech, jak Hussefelt tak Holzfeller v provedeni s dvema prevodnikama. Potreboval bych aby to neco vydrzelo a taky aby pocet zubu byl alespon 24, 36. Na vaze mi ani moc nezalezi, ale vubec nevim, jaky zvolit, jestli Truvativ nebo neco jinyho. Diky moc za rady.

    0 0
    • sir_mike1  

      To opravdu nic neporadite???

      0 0
    • mechanik  

      A tohle nechceš? http://www.bike-forum.cz/…26214946.jpg

      0 0
    • Canadian_biker  

      Cau, mam na prodej 2 mesice jete kliky FSA V-Drive Extreme, PC 2700kc, ja ti je dam za 1700kc nebo se muzem domluvit, samozrejme 100% stav. Jsem z Prahy ale klidne poslu na dobirku. Dyztak se ozvi na greensperman@seznam.cz nebo ICQ 295 371 072

      0 0
      • bolekkrutor  

        mám truvativy hussefelt,a spokojenost,jediná nevýhoda je,že to chce i origo truvativ osu,protože ta jako jediná má osazení,na který dosedá čelo kliky,co zabraňuje vymačkání-jasňe kompatibilnmí to je i s jinejma osama,ale ty postrádají to čelo,takže se mnohem snáz vymačkají-proč tedy nevýhoda?no truvativ osy nemaj zrovna nejlepší ložiska,životnost max.dvě sezony pohodovyho ježdění..

        0 0
        • Veeteck  

          Ptal jsem se uz nedavno, nikdo nebyl schopnej fundovane odpovedet a ty vypads, ze vis, o cem mluvis. Jak je to s osou na kliky Race Face? Muzu dat cokoli, nebo nejlip bude sedet zase Race Face?

          0 0
          • bolekkrutor  

            muzes dat cokoli,ale zase bych doporucil ten truvativ-je mi milejsei jednou za sezonu vymenit osu,nez cely kliky,tim chci rict,ze v te ose sice odchazeji loziska,ale kliky se vubec nevymackavaji-podivej se schvalne na krame na osy,a ten rozdil urco uvidis.truvativ ma ten tisicihran zakoncenej takovym dosedacim krouzkem,kterej ma asi o 1cm vetsi prumer nez samotnej tisicihran,maj to udelany tak,ze kdyz dotahnes kliku,tak ta dosedne az ne ten krouzek,a je ti mjistena proti paceni-treba FSA ma neco podobnyho,ale plocha toho krouzku je mnohem mensi,takze to neni uplne ono,race face to samy,a nektery osy to nemaj vubec,spolehaji jen na to,ze se ty drazky postupne rozsiruji,a ta klika se na to v podstate nalisuje

            0 0
            • Veeteck  

              Vubec si nedokazu predstvit, co ten dosedaci krouzek je. Najdu ho treba na tyhle ose? http://www.cykloprofi.cz/katalog.php?…

              0 0
            • hanz  

              jasně ale až tak bych funkci toho kroužku nepřecenoval…základ je kvalitní klika a osa neměl by být problem…mam starou osu RF signature která ten kroužek má hodně tenkej a za dva roky užívání dvojich(1× rf a 1× truvative) klik na dh nebyl jedinej problem naznačující vymačkání. Na HT jsem dával set truvative osa a husefelt kliky a už od novoty byl ten spoj volnější jak spoj truvative…hlavně hlídat šrouby at se to nepovolí a nežvejkne a myslím že by to mělo fungovat.

              0 0
        • Kreten  

          tak pridam svoju otazku. pred mesiacom som kupil trialove kluky echo a nejaku noname osu, je na nej nieco ako TH alebo tak, kupil som ju len koli cene-900sk a teraz sa zacinaju objavovat prve problemi. kluky zacinaju vrzgat a prava sa uvolnuje po dni jazdenia. co s tym? treba novu osu alebo co mam spravit? je to priznak vymackania? dik

          0 0
          • rarášek1  

            Takhle se projevoval čtyřhran a vymačkaná klika. Většinou to bylo rozdílným ůhlem na ose a klice. U ISIS jsem se s tím zatím nesetkal.

            0 0
          • bolekkrutor  

            pokuď se ti uvolňuje šroub,je to bohužel jasná známka vymačkání-to je právě ta nevýhoda os bez toho kroužku,nejspíš máš tu,která se spoléhá jen na rozšiřující se drážky,u té je mega důležitý to ze začátku furt dotahovat-v ruce totiž nemáš takovou sílu,aby to hned ze záčátku sedlo až na doraz,potom stačí pár km na povolenejch klikách,a je to v háji…

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Me se povoloval sroub na fungl novych Truvativ klikach s Truvativ stredem (tudiz zadne vymackani nepredpokladam). Stacilo pojistit a jezdim na tom druhou sezonu.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.