• R.1

    Chystam sa vyrazit letos nazivo pozriet nejaku horsku etapu Tour, mate niekdo podobne plany? Inak PF 2006

    0 0
    • Darkson  

      já se sice nechystám,ale zarazil mne název TDF06 v sekci vyjížďky

      0 0
    • Lance  

      nevim co bych tam delal,kdyz nejlepsi z nejlepsich uz nejede:)

      0 0
      • Gatier  

        Ullrich nepojde?

        0 0
      • R.1  

        .. a slzy tecou, ja volam, vysyp ten popel kamarade, do bile vody… :))

        0 0
      • tjuren  

        Jak tohle nekdo muze napsat? Pripominas mi meho synka, ktery zasadne fandi favoritovi. Jeho omlouva jeho nezralost, co omlouva tebe?

        0 0
      • pegal  

        ale pojede .. Iban Mayo ..

        0 0
        • R.1  

          A Karel Loprais, ten uz jede! :)

          0 0
          • Pebe  

            Po včerejší etapě je už 2. v kamiónech a ztrácí na Čagina 1hodinu a 8minut:-)

            0 0
            • R.1  

              Tesim sa, dufam, ze mu Tatra vydrzi, i ked Kamaz, ak sa nieco nestane, neporazi.

              A Jaro Katrinak je uz celkovo 13. v moto :)

              0 0
    • ruza  

      Byl jsem tam v roce 2004 na 3 horský etapy (včetně časovky na L´ALPE D´HUEZ). Alespoň 1× v životě doporučuju vidět.

      …letos bych měl chuť na Giro…

      0 0
    • R.1  

      Srandy kopec, ale ist sa nechce nikomu? :(

      0 0
    • Siddha  

      rozmyslam

      0 0
    • Eila  

      kdzy yaridis abz jel armstrong pojedu klido:-)

      0 0
    • MattsSpeed  

      na hunde? tak pekny vylet!

      0 0
      • R.1  

        neeeem, na biku :) Alebo zeby som sa tvaril ako doprovod?

        0 0
        • MattsSpeed  

          ..tak som to nepochopil, len aby si im stihal :-)

          0 0
          • R.1  

            mam na to vymyslenu fintu – pojdem im oproti :) Popripade im odklonim trasu…

            Nieco sa mi mari, ze sa planovala nejaka etapa aj v CR, alebo je to haluz?

            0 0
            • MattsSpeed  

              … aha, atak ten celny naraz s pelotonom moze byt celkom supa.

              :-))) Ja, ja, in Belgien, nicht in Böhmen.

              0 0
              • R.1  
                • Ach, Schade.
                • Ja, Schade, superb! :)

                Vsesportovec Kluauzo sa uz tesil, ze bude strielat zo startovacej pistole.

                0 0
                • MattsSpeed  

                  …na Vaclavskom kriteriu, na ktore sa zase vystci vyprdnu. :-)

                  0 0
                  • R.1  

                    Nevadi, su tu este Prazske schody. Idealne na karbonove ultralighty :)

                    0 0
                    • MattsSpeed  

                      …tomu sa nerozumiem, ale vhral to Hermida nie? a ja tie meridy nemusim teda po tom co som si precital na BF…

                      0 0
                      • R.1  

                        ja to tu uz moc necitam :), ale merida je srot. Neviem jak na tom nieko moze „jazdit“. Potom aj tie vysledky na prekekoch tak dopadnu.

                        0 0
                        • MattsSpeed  

                          …niekde som cital, ze za jeden pretek prasknu dva aj viac ramov, nestihaju to tym pretekatom vymienat… a este to si nemysli ze taku kvalitu aku dostavaju profi jazdci kupis v obchode… :-)

                          0 0
                          • R.1  

                            musel som vytvorit thread na tuto temu. Tu sa nadejam, ze sa niekto najde na ten vejlet k zabozrutom :)

                            0 0
                            • MattsSpeed  

                              … sak ti ho pomaham zivit :-))) v podstate to nieje zly napad, ak pozerane sana nadopovanych nabusencov co slapu jak saleny, medzi hordou upotenych, nechavajucich za sebou bordel a hlucnych fanusikov, znamenal oddychovy den na nejakej dlhsej trase… nemam nic proti, mato ale niekolko ale, ktore momentalne neviem predvidat, a vlastne ani neviem kedy sa to ide, dakedy v juni?

                              0 0
                              • R.1  

                                ja chcem vidiet life ten peloton, zaroven to ponat ako cykloturu po Fr, cize zeby som sa hnal za Ulihrachom den co den, to nie. Jasne ze tam a s5 doprava vlakom (aspon po usekoch) http://www.letour.fr/…arcours.html

                                Alpy su 14–17.07., ak dobre vidim

                                PS Monika odmieta ist :)

                                0 0
                                • MattsSpeed  

                                  a chces len fr-alpy? ale dakde inde, do fr by som okem alp barz nechcel, francuzi su divny, aj ked maju pekne pamaitky, ale… to aby som si uz teraz vypisal dovolenku a zacal trenovat :-)

                                  PS: pori tvojom ps som sa rozrehotal :-) nic v zlom :-)

                                  0 0
                                  • R.1  

                                    chapem ten rehot :)

                                    Zaden plan cesty som nerobil. ani som nekukal do zadnej mapy bo dajak neni cas. keby ta daco napadlo, Oto lepcie. :) popiseme mailom

                                    0 0
                                    • MattsSpeed  

                                      to ma este cas, a vedel by som este o jednom blaznovi co by sa pridal, vidim ale komplikaciu v tom ze niekedy v marci by mal byt cerstvym otcom, a tym padom v juni pojde tak na psychiatriu nie do alp :)

                                      add ps… to mas jedno, ja zas budem musiet nejak diplomaticky vysvetlit, preco zostava doma :-)

                                      0 0
                                      • R.1  

                                        Nech vezme aj dzecko, aspon sa naucime tote udrzbarske prace, raz sa zijde :)

                                        0 0
                                        • MattsSpeed  

                                          …no skusim ho nacat (ked ho uz budem cez vikend otravvat s inymi vecami)… ale ,manzelka mu asi decko neda, ked ho vobec pusti… ale si myslim, ze by to mohla tyzden bez neho vydrzat… sak maju uz 11rocnu dceru, tak to snad zvladnu..

                                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.